7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

superpaměť - e-kniha

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlada (anonym)
Jaké máte kdo zkušenosti s trénováním paměti a novou metodou učení? Uvítám všechny názory na e-knihu superpaměť.
21. Říjen 2007 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobeš (anonym)
naznám, ale taky by to zajímalo...
23. Říjen 2007 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Neznám a myslím si,že všechno,co se označuje super je naprd,nikdy nic není super,trénuji jí libovolně-napíšu si třeba deseti a více místné cifry a dokud to nedám dohromady,různě napřeskáčku,zakážu si cokoliv jiného,nebo si odříkám stránku z knížky,nebo přečtu jednu knihu třikrát a při dalším čtení už musím text odříkávat zpaměti,mám hodně věcí a krámů,vždycky si určím,co si musím pamatovat a kde a jakým způsobem je to uloženo a vymažu to třeba až po 2 letech,nebo si to prostě vkresluju a vidím obrazy...To je to základní,zbytek si lakomě nechám pro sebe.
23. Říjen 2007 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Rad (anonym)
A co třeba si ji stáhnout a vyzkoušet? Verze 1 je zdarma a verze 2 je k vyzkoušení.
22. Prosinec 2007 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek. (anonym)
No,jak bych začal.Super paměť je něco co na první pohled zaujme.Mít jí,to by bylo.To by se děli věci.Ale vzhledem k této době,jsem natolik zasahován stresy,že můj mozek je přímo gumován.Experimentoval jsem,autosugescí,jak do sebe nasoukat co nejvíce slovíček angl.Nedařilo se.Čet různá doporučení.Nefungovala.Byl jsem členem Mozkového joginku.Ztráta peněz a času.Jen se hovořilo o funkcích mozku atd.Léta rapidně ubíhala.A já jsem tam, kde jsem nyní. Tak,zdali by pomohla ta super paměť2. Jdu dotoho,ale problém je ten. Že se v současné době nacházím v UK A těžce bojuji ve svejch 40létech s angličtinou. Nevím jakou formou si stáhnout celou knihu Super paměť 2.Pokud nebude platba provedena.Není mi známo jakou formou provést transakci liber na koruny.
3. Březen 2009 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Brina (anonym)
Mám to vyzkoušené. Stálo mě to 400,- Kč. Bylo nutný si vypracovat podle návodu dost pracný myšlenkový systém. Ale vyplatilo se mi to po celou dobu vejšky. Jinak už se ani učit neumím.
19. Červen 2011 - 2:01

Přidat komentář