156 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sunkins

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Máte někdo zkušenosti s přípravky této firmy? Četla jsem o tom, je to docela nový...
9. Duben 2009 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Sunkins je firma, kterou založil jeden z (ve své době) vysoce postavených magerů Herbalife. Je to tedy česká firma, která ale svou produktovou nabídkou i způsobem prezentace kopíruje Herbalife. Složení a poměry v produktech jsou sice zajímavé, asi i více než u HBL, ale těžko soudit vstřebatelnost.
10. Duben 2009 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dobrý den,já mám odzkoušené všechny produkty Sunkins a díky jejích účinkum jsem se stal i partnerem fírmy což,už bude nějakých 14 měsícu.Ke koupi produktu mě přivedla artróza 3 stupně v loktech kdy ráno jsem stával s vekou bolesti a pravou rukou mrtvou.Tak jsem objednal na klouby In Gel Active a byl zvědav na účinek. Byl to prostě šok.4 sáčky stačily aby bolesti ustoupily,celkém jsem dobral 6o sáčku a víc jak rok mám pokoj,teď?jen preventivně si dávam tak 3 sáčky během měsíce.Díky produktum jsem snížil váhu o 22kg a opravdu bez omezování v jídle,prostě najednou jsem začal jíst mí?´a míň,ale přitom energie jsem měl na rozdaváni.Protože už jsem v letech(55 r)bylo to pro mné další skvělé nakopnutí a dneska vím,že můj metabolismus tak jak ho mám spravený za ten rok mi můžou závidět i o hodně mladší ročníky.Po produktech které jsem už užíval a stáli mě už pěkné peníze a to od Pro Fitnes,Akuna,Dr Jonáš,TienShi, Klas a dal,s čistým svědomím můžu prohlasit,že produkty Sunkins svými účinky, rychlosti,komplexnosti s jakou působí nemaji konkurenci.
11. Duben 2009 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Michael (anonym)
Jo, tou prezentací mi to opravdu trochu připomínalo HL. No, ale proč ne?
13. Duben 2009 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Janny S. (anonym)
Já to beru od konce listopadu, je mi docela dobře a zhubla jsem 9 kg.(užívám in pure, in familly a in thermo). Je ale fakt, že jsem začala cvičit, a to je možná ono. Já ale potřebuju nějakou berličku.
13. Duben 2009 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mikola (anonym)
Docela me zaujaly produkty Sunkins a uvazuju o tom, ze bych to vyzkousela. Po porodu jsem totiz nabrala 20kg a jsem z toho nestastna. Jde mi spis o centimetry, nez o celkovou vahu. Doma pravidelne cvicim. Jsou ale tyhle produkty vhodne pro kojici matky?
13. Duben 2009 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Volavka (anonym)
O těchto výrobcích jsem se dověděla teprve čistě náhodou. A chci se zeptat - má někdo zkušenosti s výrobkem IN GEL ACTIV - KLOUBY? Tátovi je 60 let a dost si stěžuje na bolest kolenou. Byl už všude možně, na rentgenu není vůbec nic, výpotek tam nemá. A teď mu doktor doporučil nějaké kapky-což jsou opiáty; a to jsme mu všichni rozmlouvali, protože to by nemohl ani řídit auto ani skoro chodit do práce. Proto hledáme vhodnější řešení... A ještě jedna otázka, co se týká hubnutí, co teda doporučujete?
13. Duben 2009 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nejist:D Ne to kecam,hladovet opravdu nedoporucuju! Zkus gymnastiku a tenis!
13. Duben 2009 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Volavka (anonym)
Hm, ale když se budu při gymnastice cpát, co to bude mít za efekt?
13. Duben 2009 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ramona (anonym)
Já užívám kombinaci InGel Active+In Cardio+In Focus (mám anémii a problém se zádama). Ale užívám to teprve 1 měsíc, takže tzatím nemůžu řádně poreferovat. In Focus jsem začala brát kvůli počítači, bolí mě hrozně oči, jak do něj furt vejrám.
13. Duben 2009 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Jak je na tom Sunkins cenově?
13. Duben 2009 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Mikola Koktejl můžeš bez problémů, ale třeba thermovýrobky nee. Chce to se poptat prodejce, který může vycházet ze složení, což ale taky neplatí vždycky. Barbora Podobně jako HBL. Podívej se na jejich stránky, u výrobků jsou ceny napsané.
14. Duben 2009 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Naše thermovýrobky jak je nazíváte se mohou pít bez obav.Když vezmem jeden po druhém extra ION-Ideálně během nebo po skončení zvýšené fyzické aktivity - např. při sportu nebo v posilovně. Vhodný je také po skončení saunování. Regeneruje organismus po jakékoliv činnosti nebo stavu, kdy dochází ke ztrátě vody a minerálů (pocení, vysoká diuréza - časté močení, po vyšší spotřebě alkoholu atd.). ExtraSilhouette
14. Duben 2009 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Dell (anonym)
Byla jsem na kafi s pánem, který mi chtěl Sunkins vnutit a dotyčný sice blahořečil přípravky na cukrovku, ale sám neměl tušení, co to cukrovka je..stejně tak přípravky na zdravé oči, povídal jak ho to vyléčilo..ale měl brýle jak popelníky..když jsem se zaptala na složení jednotlivých přípravků..nevěděl ani ň....Připadá mi to dost zvláštní a absolutně u mně pohořel..a celý sortiment taky..
14. Duben 2009 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
To takhle nemůžeš brát, mně zas jednou k smrti vyděsila příšerná dealerka MK, a přitom ta kosmetika je dobrá...:))) Jenom pořád nemůžu narazit na někoho, kdo by mi o Sunkins něco řekl, a nebyl to dealer...
14. Duben 2009 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ten pán se zřejmě teprv učil komunikovat s klienty a vstřebávat informace a nějakou dobu to trvá než si člověk složení produktu uloží do gebule,samozřejmě pokud tuto práci bere vážně.Soudit ale podle jednoho človíčka celou firmu nebo sortiment je jednoduche.Možnosti vzdělavání jaké u Sunkins máme tak tu nám může zavidět většina firem v republice.Momentalně je možnost absolvovat kurs vyživový poradce s certifikátem,, Ambasador zdraví".Teď končí první a v květnu se rozjede druhý.V druhé půlce roku bude možnost si udělat kosmetický kurs do nabídky nám přibude česká přírodní kosmetika,určitě stejně kvalitní jako naše produkty které opravdu nemají v nějakém Herbalaifu,Akuně a dal.konkurenci.To nepíšu jako zaryty sunkiňak,ale jako spotřebitel který produkty od těchto firem a spoustu jiných už testuje 14 roků a tyto mě svou rychlosti a účinkem prostě pomohli.A že pomahají vidíme ve virtualní kancelaří kde nám chodí ohlasy a je to na většinu nemocí které dnešní svět trápi, třeba atopický ekzém,crohnova nemoc ,artrózy,perkinson,roztroušena skléroza,dokonce i mozkova obrna, tak bych mohl pokračovat.A navíc naše produkty můžou i miminka které umí pít z láhve.To jen dokazuje ,že produkty jsou té nejlepši kvality a že jsou potřebne o tom žádna protože díky naši stravě jsou děti nemocné už od malička a je to děs když dvouleté děti mají např. Crohnovou nemoc.A jak píše Blanka,že se nemůže nic dovědět o Sunkins,na mých stránkach je na mne kontakt rád jí vše vysvětlím. Pro spoustu lidí je dealer co běhá od domů k domů,což u nás vůbec nemusí a dokonce i když v měsíci neprodám jediný produkt můžu mít provize.A v dnešní době to je to nejcenější co si může člověk přát být zdravý ,pak jsou i korunky.Nakonec jeden pravdivý citat,,Rozdil mezi chudým a bohatým je pouze v tom co udělají ze svým volným časem
15. Duben 2009 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepé (anonym)
No jo, ale Blanka tu prosila o názor někoho jiného, než dealery...
15. Duben 2009 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluše (anonym)
Delší dobu zápasím s nadváhou (hlavně po porodu) Teď mi kamarádka doporučila řadu od Sunkins, řady na na zhubnutí, pročištění a detoxikaci, pak něco pro ženy, muže i děti. Já jsem si koupila tabl.InPure a čaj In Thermo. Je to drahý jako hrom a nějaký super účinky po dvou měsících nevidím. Taky jsem zkusila něco s mořskýma řasama a LKVB6 a carnitin. Já mám problémy s ucpáváním a tak musím řešit tohle. Ale to víte, zázraky nic z toho dělat nebude.
15. Duben 2009 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Nepochybně každý může žádat informaci o pracovních náplních zaměstnanců úřadu. Nejen že to plyne z platných zákonů, ale výslovné potvrzení najdeme například i v rozsudku v kauze Mohelnice vs. Jeřábková (viz http://www.otevrete.cz/index.php?akce=clanek&id=43), kde soud uvedl, že inforamce o plnění úkolů úředníků v žádném případě nemůže být chráněna, ať už z titulu osobních údajů anebo jakéhokoliv jiného důvodu.
15. Duben 2009 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Koblížek (anonym)
Po příspěvku ,,Oldy" je mi všechno jasný! Jdu do toho!
15. Duben 2009 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Trpěla jsem několik let chronickou zácpou, vyzkoušela jsem všechno možné, účinek krátkodobý, nebo žádný až poslední...Konečně zabral. Je to InPure, žádná chemie, takže nemá vedlejší účinky. Trochu se rozepíšu ohledně detoxikačních produktech. Na trhu je hodně přípravků, který je však nejlepší ? Denoxinal, Probioformule, Lactobacily, InPure atd. Při výběru detoxikačních tablet, zkontrolujte co obsahují. Kompletní produkty by měly obsahovat tyto základní složky: 1.kvalitní vlákninu, která dodá vitamíny a minerály 2.probiotika a prebiotika 3.byliny na ochranu jater 4.byliny na zlepšení a urychlení vylučování škodlivých látek Vezmu Denoxinal z vitamínu má pouze C, nemá prebiotika, takže probiotika odumřou, protože nemají živnou půdu. Probioformule mají kvalitní probiotika a prebiotika, ale nemají nic na ochranu jater a ledvin. To samé platí pro Lactobacily. Kompletní detoxikační tablety, které používám já, jsou InPure a je i cenově dostupné. Pak jsou tu ještě cizí detoxikační tablety, třeba Colonix, ale je zbytečně předražen a nelze ho dlouhodobě brát. Detoxikace totiž trvá 2 až 3 měsíce. Mně to prostě pomohlo, i když vám třeba nemusí.
15. Duben 2009 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pokud nechodite cvičit tak je lepší spolu s In Purem brát In Family. Ideální si ho udělat místo večeře,přídat do něj ovoce,na tu zácpu bych přidal In Gel Lady(obsahuje probiotika i prebiotika)Pokud berete In Pure 1x1 tak večer bych si dál 2 tab. a pořádně zapít,což je potřeba i během dne.In Pure potřebuje hodně tekutin.A není možné aby jste nešla z váhou dolů.
16. Duben 2009 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ještě musím dodat já Family mícham dohromady s In Gel Bossem i In Gel Aktivem, přídám instantní kakao ,hroznový cukr prostě udělám si to podle své chutě,tím chcí říct ,že můžete to taky vyzkoušet a nebrát jeden produkt po druhém.U mne to působí perfektně.
16. Duben 2009 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Růžena (anonym)
Na jakém principu funguje InPure? To je někaká vláknina, nebo bylinky?
16. Duben 2009 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
In Pure je tableta která obsahuje jak bylinky tak i vlákniny a to BIO inulin,aloavera v bio kvalitě,extrakt artyčoku,citrusovou vlákninu,amarantthovou vlákninu,extrakt ostopeřce mariánského,ne Opuntia-bio extrakt z opuncie nopál a violku trojbarevnou.Samozřrjmě každa vláknina i extrakty mají svou funkci,mineraly a vitaminy a kdybych je tu měl všechny vypsat tak sedím u počitáče do půlnoci.Podrobně si je můžete prostudovat na mých stránkach www.eshop-rychle.cz/snamizdrave najdete tam i reference klientu i otázky na naši lekařskou radu.Klidně se ptejte vše poctivě zodpovím.
16. Duben 2009 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Růžena (anonym)
Aha, díky za info. Pěkné stránky.
17. Duben 2009 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Jak taková detoxikace vypadá, to jako při půstu? Potažený jazyk a tak? Jak dlouho to trvá?
20. Duben 2009 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dobrý den,něco k té detoxikaci.U každého probíha jinak a to záleží na tom jak je člověk stár,kolik váži,jak se doposud stravoval a v neposlední řadě jaký má pitní režim.Naše tělo se detoxikuje denně a to kůži,plícemi,ledvinami ovšem pokud je tělo zanešené toxiny musí se mu pomoct.Při zahajení očisty často dochází ke zvýšene produkci moče(může mít jinou barvu i zápach),stolice(vyskytují se i průjmy),můžou se objevit výrážky na kůži(zejména u lidí kteří mají konstituční predispozici k čištění přes kůži nebo mají oslabená játra či ledviny).Může se také přidat únáva,zapachající pot,výtoky,rýma,zvýšena teplota,bolesti hlavy.Tyto potíže jsou většinou jen přechodné(3-4 dny)Minimálni očista by měla trvat 90 dnů ovšem vždy je lepší čistit se dlouhodobě aspo? tou první a pak už stačí si udělat vždy na jaře tu 90 ti denní.Ale opět platí co jsem napsal úvodem.Zároveň s očistou je žádoucí dodávat tělu potřebné živiny a upravit jidelníček(nehladovět).Já už to praktikují dobrých 14 roků a je to poznat.Doufám,že jsem Vám odpověděl dostatečně,pokud chcete jěště vědět víc rád odpovím.Přejí krásnej vikend.
24. Duben 2009 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Karle, vy užívte produkty Sunkins už čtrnáct let?! To už je to takhle dlouho na trhu?
26. Duben 2009 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
"Na trhu jsme začali působit 1. 7. 2007" http://www.sunkins.cz/spolecnost_sunkins.html
26. Duben 2009 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
No právě, tohle mě trochu zarazilo. Karel měl na mysli asi jinou detoxikaci?!
27. Duben 2009 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Tu detoxikací jsem si roky dělál s yuccou.Nejlepší byla od Pro Fittnes a nebyla ani předražená.Jak píše Granvin k Sunkins, oficiální vstup na trh byl 1.7.2007,to už jsem na sobě 3 měsíce měl otestované produkty na můj hlavní zdrav.problém(artróza 3stup.) a 17.9.07 jsem se registroval.
27. Duben 2009 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Sunkins umí vyléčit artrózu III. stupně?
28. Duben 2009 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Jestli jí mám uplně vylečenou to nevím,každopadně první půlrok 2007 jsem měl s tou potvorou velké trápení,chodil na injekce ,různe tablety od bolesti,už si nevědělí rady a posilali mě do Ostravy -Poruby na ozářky,což jsem zas nechtěl já a tak jsem hledál na internětě a náhodou jsem trefil na produkty Sunkins.Když jsem si prošel složení produktu a na klouby je In Gel Active tak jsem ho hned objednal a opravdu účinkoval ohromně(nabudete věřit,ale po 4 sáččích mě bolest přešla)tak jsem dobral 2 balení(což je 60 sáčku) a do dnešního dne se mi bolesti nevratili.Postupně jsem začal zkoušet i další produkty a rozhodnout se pro registraci už potom bylo jednoduché. Samozřejmě Activ mám pořad po ruce a třeba když vím že budu mít nápor na ruce třeba při řezání dřeva motorovkou tak po práci si udělám kokteilík a druhý den ani nevím,že jsem něco dělal.Na mých stránkach www.eshop-rychle.cz/snamizdrave najdete reference jednak jak partneru tak i klientu ,mám jich tam jen zlomek ve virtual.kanceláři jích máme kolem tisicovky a tykají se všech neduhu co nás trápi.
29. Duben 2009 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Táňa ( BMI )... (anonym)
Jaký jsou výsledky s hubnutím,když někdo užívá Sunkins? Hubne se rychle? Kolik jídel denně se nahrazuje? Díky.
3. Květen 2009 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Když napíšu,že z našímy produkty se hubne rychle a úspěšně tak to vyzní jako reklama proto tu dávam pár zkušenosti z virtual.kanceláře.Předmět: Můj boj s nadváhou "Od vojny je můj život jako na houpačce. Přibral jsem tam v druhém roce 28kg a dosáhl tak váhy 110 kg. Pak už jsem jenom shazoval, přibíral a znovu shazoval a opět přibíral. Jó, jo-jo mě dovedlo v roce 2008 až na 167kg. Kolenní klouby, tlak, srdce - však to znáte! To i na mě bylo moc. Dokázal jsem snížit váhu na 155kg, ale začal jsem mít obavy, že dojde opět k nárůstu, jakmile s dietou přestanu. Přes internet jsem dostal tip na výživovou poradkyni a mohu říci, že hned po první konzultaci se mi celkem ulevilo. Proč bych se měl trápit různými dietami, když mi nabízí zcela jednoduchý způsob boje s nadváhou spočívající v přeměně skladby stravy, změny stravovacích návyků a životního stylu v kombinaci s využíváním nutričních produktů Sunkins? Začal jsem 6.prosince 2008 se svými 155 kilogramy. Postupně jsem se seznamoval s různými produkty, zařazoval je do jídelního lístku a výsledky se dostavily ještě v prosinci - snížení o 9,5 kg. Není třeba nikam spěchat, řekla mi osobní poradkyně a tak každý měsíc konzultujeme stav a provádíme korekce. Je téměř konec dubna a mám 136 kilogramů - to je zhruba úbytek váhy 1 kg za týden. Moje žena se ke mně přidala už v lednu. Já zde sice mluvím o váze, ale jde o celkovou pohodu, necítím se již unavený, srovnává se mi tlak i cholesterol. Milí partněři, uběhl přesně měsíc co jsem se stal i já partnerem SUNKINS. Co mě k SUNKINS přivedlo - 18.6.2008 dignóza Diabetes typu 2 s hodnotou 18.3 mmol/L. Věk 38 let, váha 182.9 (je to opravdu váha) a výška 189 cm. Okamžitě jsem vyhlásil toho dne válku cukrovce a slíbil, že ji přemůžu a do půl roku nebudu píchat inzulin. Pak následoval internet a studování až jsem došel na pana Josefa Hůlu a požádal ho, že chci tu jeho firmu propagovat a koupit si výrobky. 3 července jsem dostal svůj exekutive balík. Ihned jsem začal papkat In Thermo, family In, In Focus, In Cardio, In Pure. Dal jsem si víc než komplexní program a věřil, že mi pomůže (no spíše doufal). A jak jsem na tom dnes?? na kontrole mi doktor spolu se svým primářem nedovedl vysvětlit, pochopit proč mám výsledky takové jaké mám. A jaké? Váha dnes 174,1. Co hlavně průjem je pryč. A potvora cukrovka? po 14 dnech jsem dostal hodnoty pod 10. a dnes jsem byl pochválen pani doktorkou diabetičnou, protože hodnoty cukru jsou mezi 5 - 7mmol/L. Píchání inzulinu, které mi slíbili minimálně po dobu jednoho roku a po cca 50 kg váhy dolu je dnes již minulostí. Beru jen jeden prášek ráno a jeden večer. Ano čtete správně za měsíc používání produktů SUNKINS ze 4xdenně píchání inzulinu perem na 2 prášcích denně. A co slinivka ?? Začala produkovat inzulin a jsem s její vlastní produkcí těsně v normě. Jen ty kilečka nechcou pustit inzulin tam kde mají. Používám všechny výrobky.Předtím jsem měla stále chuť na sladké, ke kávě sušenku nebo dortík.Po prvním měsíci braní FamilyIn a InPure a InThermo chuť na sladké úplně přešla. Za dva měsíce jsem úplně bez problémů, bez hladu shodila 10 kg, v pase 10cm a přes boky 14cm. Je to prima. Jinak beru všechny výrobky a cítím se skvěle. Dobrý den Rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti dvou mých oblíbených klientů. Oba pracují na dopravní policii v Opavě a potřebovali shodit dooost kilo.Nejdřív mě navšívil p.Martin Tihelka a s produkty FamilyIn a InThermo se mu podařilo shodit 8kg na váze a přes 11cm v pase. Jeho kolega se rozhodl taky na sobě pracovat a když se vážil naposledy, měl 117kg. Dnes po třech týdnech užívání FamilyIn, InPure a InThermo shodil 3,5kg a 4cm v pase. Oba si podle jejich slov musí za vlastní peníze koupit nové uniformy, aby nebyli jako v pytli. Jsou rádi a budou produkty sunkins doporučovat dále.A tak bych mohl pokračovat dále,já osobně zhodil od lonského dubna do konce června 22kg(jsem přesvědčen ,že právě tou detoxikací kterou si už provádím roky)šly ta kila tak rychle dolů.Nakonec ještě jeden příspěvek k In Gel Activu.Parto SUNKIDS díky, díky, díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Předesílám, že jsem vodnář, to je něco jako šílenec.Vodnáři, neurážejte se, myslím, v dobrém. Ale posuďte sami, jestli je, navíc v mém věku, normální chtít obhájit diplomku postgraduálního studia, udělat zkoušky, pomoci držet firmu před krachem, rekonstruovat byt, držet nad vodou matku po dvou nedávných infarktech... No ta začínající rekonstrukce bytu mě položila na lopatky, unavila jsem se a nosila těžká břemena a lup - plotýnka v křížové oblasti - obnovil se starý problém z mládí. Večer jsem brečela bolestí a už jsem trpěla i vleže, ale protože jsem paličatá a zlikvidovala jsem všechny paliativní útlumové léky, tak mi nezbývalo než to vydržet, ale ráno měl přijít syn a pomoci mi odstěhovat těžší kusy nábytku. Za normálních okolností jsem stěhovák celkem dobrý, ale co teď? V noci jsem se došourala do vedlejší místnosti, kde, zatím v krabici, v klidu odpočívaly produkty SUNKINS. Otevřela jsem si InGel Active, ani neměl čas zgelovatět a brzy jsem usnula a ráno jsem šupajdila pro druhý pytlíček. Velice brzy jsem zapomněla na to, že mne vůbec něco bolelo. Se synem jsme v pohodě vše přestěhovali a záda i já celá v pořádku. Je to prostě neuvěřitelné. Kdo okusil podobný problém, jistě ocení tuto radu a bez několika pytlíčků vzácného elixíru nebude vůbec vycházet z domu. Dala jsem synovi část svého balení do lékárničky na dovolenou, přidala InClever pro vnučku a ještě In Cardio a slíbila vyřešení většiny jeho zdravotních problémů, ale že dostane minimálně ještě dvě další balení. Tak ještě jednou díky, je to úžasné!
4. Květen 2009 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Emily (anonym)
Já nevím, tohle mi už připomíná přezentaci Herbalifu...nechci se nikoho dotknout...
6. Květen 2009 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Jsem partnerkou Sunkins skoro od začátku a jsem jí moc ráda. Jestli se jen trochu o své zdraví zajímáte, zvu vás na seminář 23.5.09 v Praze v hotelu Olympic od 13.00 hod. Nezávazně a zdarma se dozvíte spoustu zajímavých věcí a uděláte si vlastní obrázek. Jestli máte zájem o další podrobnosti nebo jiný termín semináře, napište mi na pas.sun"seznam.cz, ráda všem odpovím.
17. Květen 2009 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Dolly (anonym)
Byl by tu názor někoho, kdo není dealer?
18. Květen 2009 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Dolly Třeba můj?
19. Květen 2009 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Dolly (anonym)
Ano, třeba Tvůj... Máš vyzkoušeno něco od této firmy?
19. Květen 2009 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Mám vyzkoušeno něco od HBL, což je defakto to samé. Jinak můžu prezentovat svůj odborný názor - distributor jsem, ale ne od sunkins ani HBL.
19. Květen 2009 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Dolly (anonym)
No a jaký máš na to názor? Můžeš doporučit?
19. Květen 2009 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Daný systém, vycházející z Herbalife je v celku dobrý. Výhodou je, že se prodejem může zabývat i laik, protože přípravky jsou nastaveny tak obecně, že je možné je použít ve většině případů bez omezení. Můj názor na to je podobný jako na Herbalife, i když u sunkins se mi líbí, že netají složení přípravků a obsah jednotlivých složek, které je dle mého názoru lepší než u HBL. Takže na hubnutí i ve většině běžných případů je to ok. (Osobně s nimi nespolupracuju, protože firma Calivita, Hemann, V.Grešík - natura, aj. lépe odpovídají mým požadavkům a nabízí produkty k cílenější pomoci)
19. Květen 2009 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
To máš pravdu Granvine,složení produktu si může každy přečíst a může si být jistý,že si kupuje opravdu kvalitu,co se týče té cilenější pomoci tak Calavitu neznám takže to nemůžu posoudit ,naše produkty ale mají tak široké pole působnosti a pomohli už tolika klientům s nemocemi u kterých i medicina hrála vedlejší roli a budu se opět opakovat momentalně nic lepšího na trhu není.Je jasné napsat se může cokoliv,nejlíp je to na svůj problém vyzkoušet.
24. Květen 2009 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
granvin (anonym)
karel "Nejlepší na trhu" - to na můj vkus docela odvážné a v podstatě věci i nepravdivé tvrzení.
25. Květen 2009 - 0:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Je pravdivé a můžu tu popsat poslední můj přípád starý 14 dní a věř ,že popisují pravdu.Od sousedky přišel k nám její syn s brekem,je mu 12 let a jestli mu můžu nějak pomoct.Levou ruku držel v úrovní ramen a v podpaždí tmavě červený koláč posetý pupínky, no byl to pásový opar jak vyšitý)chudák tak chodil už tři dny,nebot? jeho lékařka mu dala jen jakousi mast a že ho to bolí to nějak přešla.Tak jsem jeho mamince dal 1 sáček In Gel Boss a 1 sáček In Gel Active s tím at? oba sáčky dá dohromady a kluk to musí vypit naráz.To byla nějakých 4hodina odpoledne.Kolem 8 hodiny večer synek přiletěl,že ho přecházejí bolesti a už mohl ruku pomaloučku připažovat.Druhy den ráno jak mě viděl hned vesele hlásil ,že se po 3 dnech konečně vyspal bez bolesti.Tak jsem mu dál ještě 2 sáčky at´ je zase užije kolem té 4 hodiny.Třetí den k večeru přišel vysmáty, shodil triko a povída,koukníte na to.Koláč se změnil na světle hnědou,kůže se na něm loupala jako když se člověk spáli na slunci,ale co bylo hlavní,že vůbec neměl už bolesti a ruku moh už mít normálně při těle.Jeho mamka ta měla z toho šok a jak mě vídí tak už mě zdraví zdaleka.Takže se nediv,když tvrdím o produktech ,že jsou nejlepší na trhu ,ale zkušenosti mé i mých klientu z efektivitou a rychlostí účinku jsou prostě k nezaplacení .
28. Květen 2009 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Kerry (anonym)
Opravdu nejlepší na trhu?
2. Červen 2009 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Beata (anonym)
Proč jsou produkty Sunkins nejlepší na trhu, jak se to pozná?
22. Červen 2009 - 1:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Zatracení deale (anonym)
A to víš, že se to nepozná...
2. Srpen 2009 - 22:15

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama