157 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sunkins

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Máte někdo zkušenosti s přípravky této firmy? Četla jsem o tom, je to docela nový...
9. Duben 2009 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Sunkins je firma, kterou založil jeden z (ve své době) vysoce postavených magerů Herbalife. Je to tedy česká firma, která ale svou produktovou nabídkou i způsobem prezentace kopíruje Herbalife. Složení a poměry v produktech jsou sice zajímavé, asi i více než u HBL, ale těžko soudit vstřebatelnost.
10. Duben 2009 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dobrý den,já mám odzkoušené všechny produkty Sunkins a díky jejích účinkum jsem se stal i partnerem fírmy což,už bude nějakých 14 měsícu.Ke koupi produktu mě přivedla artróza 3 stupně v loktech kdy ráno jsem stával s vekou bolesti a pravou rukou mrtvou.Tak jsem objednal na klouby In Gel Active a byl zvědav na účinek. Byl to prostě šok.4 sáčky stačily aby bolesti ustoupily,celkém jsem dobral 6o sáčku a víc jak rok mám pokoj,teď?jen preventivně si dávam tak 3 sáčky během měsíce.Díky produktum jsem snížil váhu o 22kg a opravdu bez omezování v jídle,prostě najednou jsem začal jíst mí?´a míň,ale přitom energie jsem měl na rozdaváni.Protože už jsem v letech(55 r)bylo to pro mné další skvělé nakopnutí a dneska vím,že můj metabolismus tak jak ho mám spravený za ten rok mi můžou závidět i o hodně mladší ročníky.Po produktech které jsem už užíval a stáli mě už pěkné peníze a to od Pro Fitnes,Akuna,Dr Jonáš,TienShi, Klas a dal,s čistým svědomím můžu prohlasit,že produkty Sunkins svými účinky, rychlosti,komplexnosti s jakou působí nemaji konkurenci.
11. Duben 2009 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Michael (anonym)
Jo, tou prezentací mi to opravdu trochu připomínalo HL. No, ale proč ne?
13. Duben 2009 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Janny S. (anonym)
Já to beru od konce listopadu, je mi docela dobře a zhubla jsem 9 kg.(užívám in pure, in familly a in thermo). Je ale fakt, že jsem začala cvičit, a to je možná ono. Já ale potřebuju nějakou berličku.
13. Duben 2009 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mikola (anonym)
Docela me zaujaly produkty Sunkins a uvazuju o tom, ze bych to vyzkousela. Po porodu jsem totiz nabrala 20kg a jsem z toho nestastna. Jde mi spis o centimetry, nez o celkovou vahu. Doma pravidelne cvicim. Jsou ale tyhle produkty vhodne pro kojici matky?
13. Duben 2009 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Volavka (anonym)
O těchto výrobcích jsem se dověděla teprve čistě náhodou. A chci se zeptat - má někdo zkušenosti s výrobkem IN GEL ACTIV - KLOUBY? Tátovi je 60 let a dost si stěžuje na bolest kolenou. Byl už všude možně, na rentgenu není vůbec nic, výpotek tam nemá. A teď mu doktor doporučil nějaké kapky-což jsou opiáty; a to jsme mu všichni rozmlouvali, protože to by nemohl ani řídit auto ani skoro chodit do práce. Proto hledáme vhodnější řešení... A ještě jedna otázka, co se týká hubnutí, co teda doporučujete?
13. Duben 2009 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nejist:D Ne to kecam,hladovet opravdu nedoporucuju! Zkus gymnastiku a tenis!
13. Duben 2009 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Volavka (anonym)
Hm, ale když se budu při gymnastice cpát, co to bude mít za efekt?
13. Duben 2009 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ramona (anonym)
Já užívám kombinaci InGel Active+In Cardio+In Focus (mám anémii a problém se zádama). Ale užívám to teprve 1 měsíc, takže tzatím nemůžu řádně poreferovat. In Focus jsem začala brát kvůli počítači, bolí mě hrozně oči, jak do něj furt vejrám.
13. Duben 2009 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Jak je na tom Sunkins cenově?
13. Duben 2009 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Mikola Koktejl můžeš bez problémů, ale třeba thermovýrobky nee. Chce to se poptat prodejce, který může vycházet ze složení, což ale taky neplatí vždycky. Barbora Podobně jako HBL. Podívej se na jejich stránky, u výrobků jsou ceny napsané.
14. Duben 2009 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Naše thermovýrobky jak je nazíváte se mohou pít bez obav.Když vezmem jeden po druhém extra ION-Ideálně během nebo po skončení zvýšené fyzické aktivity - např. při sportu nebo v posilovně. Vhodný je také po skončení saunování. Regeneruje organismus po jakékoliv činnosti nebo stavu, kdy dochází ke ztrátě vody a minerálů (pocení, vysoká diuréza - časté močení, po vyšší spotřebě alkoholu atd.). ExtraSilhouette
14. Duben 2009 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Dell (anonym)
Byla jsem na kafi s pánem, který mi chtěl Sunkins vnutit a dotyčný sice blahořečil přípravky na cukrovku, ale sám neměl tušení, co to cukrovka je..stejně tak přípravky na zdravé oči, povídal jak ho to vyléčilo..ale měl brýle jak popelníky..když jsem se zaptala na složení jednotlivých přípravků..nevěděl ani ň....Připadá mi to dost zvláštní a absolutně u mně pohořel..a celý sortiment taky..
14. Duben 2009 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
To takhle nemůžeš brát, mně zas jednou k smrti vyděsila příšerná dealerka MK, a přitom ta kosmetika je dobrá...:))) Jenom pořád nemůžu narazit na někoho, kdo by mi o Sunkins něco řekl, a nebyl to dealer...
14. Duben 2009 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ten pán se zřejmě teprv učil komunikovat s klienty a vstřebávat informace a nějakou dobu to trvá než si člověk složení produktu uloží do gebule,samozřejmě pokud tuto práci bere vážně.Soudit ale podle jednoho človíčka celou firmu nebo sortiment je jednoduche.Možnosti vzdělavání jaké u Sunkins máme tak tu nám může zavidět většina firem v republice.Momentalně je možnost absolvovat kurs vyživový poradce s certifikátem,, Ambasador zdraví".Teď končí první a v květnu se rozjede druhý.V druhé půlce roku bude možnost si udělat kosmetický kurs do nabídky nám přibude česká přírodní kosmetika,určitě stejně kvalitní jako naše produkty které opravdu nemají v nějakém Herbalaifu,Akuně a dal.konkurenci.To nepíšu jako zaryty sunkiňak,ale jako spotřebitel který produkty od těchto firem a spoustu jiných už testuje 14 roků a tyto mě svou rychlosti a účinkem prostě pomohli.A že pomahají vidíme ve virtualní kancelaří kde nám chodí ohlasy a je to na většinu nemocí které dnešní svět trápi, třeba atopický ekzém,crohnova nemoc ,artrózy,perkinson,roztroušena skléroza,dokonce i mozkova obrna, tak bych mohl pokračovat.A navíc naše produkty můžou i miminka které umí pít z láhve.To jen dokazuje ,že produkty jsou té nejlepši kvality a že jsou potřebne o tom žádna protože díky naši stravě jsou děti nemocné už od malička a je to děs když dvouleté děti mají např. Crohnovou nemoc.A jak píše Blanka,že se nemůže nic dovědět o Sunkins,na mých stránkach je na mne kontakt rád jí vše vysvětlím. Pro spoustu lidí je dealer co běhá od domů k domů,což u nás vůbec nemusí a dokonce i když v měsíci neprodám jediný produkt můžu mít provize.A v dnešní době to je to nejcenější co si může člověk přát být zdravý ,pak jsou i korunky.Nakonec jeden pravdivý citat,,Rozdil mezi chudým a bohatým je pouze v tom co udělají ze svým volným časem
15. Duben 2009 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepé (anonym)
No jo, ale Blanka tu prosila o názor někoho jiného, než dealery...
15. Duben 2009 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluše (anonym)
Delší dobu zápasím s nadváhou (hlavně po porodu) Teď mi kamarádka doporučila řadu od Sunkins, řady na na zhubnutí, pročištění a detoxikaci, pak něco pro ženy, muže i děti. Já jsem si koupila tabl.InPure a čaj In Thermo. Je to drahý jako hrom a nějaký super účinky po dvou měsících nevidím. Taky jsem zkusila něco s mořskýma řasama a LKVB6 a carnitin. Já mám problémy s ucpáváním a tak musím řešit tohle. Ale to víte, zázraky nic z toho dělat nebude.
15. Duben 2009 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Nepochybně každý může žádat informaci o pracovních náplních zaměstnanců úřadu. Nejen že to plyne z platných zákonů, ale výslovné potvrzení najdeme například i v rozsudku v kauze Mohelnice vs. Jeřábková (viz http://www.otevrete.cz/index.php?akce=clanek&id=43), kde soud uvedl, že inforamce o plnění úkolů úředníků v žádném případě nemůže být chráněna, ať už z titulu osobních údajů anebo jakéhokoliv jiného důvodu.
15. Duben 2009 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Koblížek (anonym)
Po příspěvku ,,Oldy" je mi všechno jasný! Jdu do toho!
15. Duben 2009 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Trpěla jsem několik let chronickou zácpou, vyzkoušela jsem všechno možné, účinek krátkodobý, nebo žádný až poslední...Konečně zabral. Je to InPure, žádná chemie, takže nemá vedlejší účinky. Trochu se rozepíšu ohledně detoxikačních produktech. Na trhu je hodně přípravků, který je však nejlepší ? Denoxinal, Probioformule, Lactobacily, InPure atd. Při výběru detoxikačních tablet, zkontrolujte co obsahují. Kompletní produkty by měly obsahovat tyto základní složky: 1.kvalitní vlákninu, která dodá vitamíny a minerály 2.probiotika a prebiotika 3.byliny na ochranu jater 4.byliny na zlepšení a urychlení vylučování škodlivých látek Vezmu Denoxinal z vitamínu má pouze C, nemá prebiotika, takže probiotika odumřou, protože nemají živnou půdu. Probioformule mají kvalitní probiotika a prebiotika, ale nemají nic na ochranu jater a ledvin. To samé platí pro Lactobacily. Kompletní detoxikační tablety, které používám já, jsou InPure a je i cenově dostupné. Pak jsou tu ještě cizí detoxikační tablety, třeba Colonix, ale je zbytečně předražen a nelze ho dlouhodobě brát. Detoxikace totiž trvá 2 až 3 měsíce. Mně to prostě pomohlo, i když vám třeba nemusí.
15. Duben 2009 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pokud nechodite cvičit tak je lepší spolu s In Purem brát In Family. Ideální si ho udělat místo večeře,přídat do něj ovoce,na tu zácpu bych přidal In Gel Lady(obsahuje probiotika i prebiotika)Pokud berete In Pure 1x1 tak večer bych si dál 2 tab. a pořádně zapít,což je potřeba i během dne.In Pure potřebuje hodně tekutin.A není možné aby jste nešla z váhou dolů.
16. Duben 2009 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ještě musím dodat já Family mícham dohromady s In Gel Bossem i In Gel Aktivem, přídám instantní kakao ,hroznový cukr prostě udělám si to podle své chutě,tím chcí říct ,že můžete to taky vyzkoušet a nebrát jeden produkt po druhém.U mne to působí perfektně.
16. Duben 2009 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Růžena (anonym)
Na jakém principu funguje InPure? To je někaká vláknina, nebo bylinky?
16. Duben 2009 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
In Pure je tableta která obsahuje jak bylinky tak i vlákniny a to BIO inulin,aloavera v bio kvalitě,extrakt artyčoku,citrusovou vlákninu,amarantthovou vlákninu,extrakt ostopeřce mariánského,ne Opuntia-bio extrakt z opuncie nopál a violku trojbarevnou.Samozřrjmě každa vláknina i extrakty mají svou funkci,mineraly a vitaminy a kdybych je tu měl všechny vypsat tak sedím u počitáče do půlnoci.Podrobně si je můžete prostudovat na mých stránkach www.eshop-rychle.cz/snamizdrave najdete tam i reference klientu i otázky na naši lekařskou radu.Klidně se ptejte vše poctivě zodpovím.
16. Duben 2009 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Růžena (anonym)
Aha, díky za info. Pěkné stránky.
17. Duben 2009 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Jak taková detoxikace vypadá, to jako při půstu? Potažený jazyk a tak? Jak dlouho to trvá?
20. Duben 2009 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dobrý den,něco k té detoxikaci.U každého probíha jinak a to záleží na tom jak je člověk stár,kolik váži,jak se doposud stravoval a v neposlední řadě jaký má pitní režim.Naše tělo se detoxikuje denně a to kůži,plícemi,ledvinami ovšem pokud je tělo zanešené toxiny musí se mu pomoct.Při zahajení očisty často dochází ke zvýšene produkci moče(může mít jinou barvu i zápach),stolice(vyskytují se i průjmy),můžou se objevit výrážky na kůži(zejména u lidí kteří mají konstituční predispozici k čištění přes kůži nebo mají oslabená játra či ledviny).Může se také přidat únáva,zapachající pot,výtoky,rýma,zvýšena teplota,bolesti hlavy.Tyto potíže jsou většinou jen přechodné(3-4 dny)Minimálni očista by měla trvat 90 dnů ovšem vždy je lepší čistit se dlouhodobě aspo? tou první a pak už stačí si udělat vždy na jaře tu 90 ti denní.Ale opět platí co jsem napsal úvodem.Zároveň s očistou je žádoucí dodávat tělu potřebné živiny a upravit jidelníček(nehladovět).Já už to praktikují dobrých 14 roků a je to poznat.Doufám,že jsem Vám odpověděl dostatečně,pokud chcete jěště vědět víc rád odpovím.Přejí krásnej vikend.
24. Duben 2009 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Karle, vy užívte produkty Sunkins už čtrnáct let?! To už je to takhle dlouho na trhu?
26. Duben 2009 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
"Na trhu jsme začali působit 1. 7. 2007" http://www.sunkins.cz/spolecnost_sunkins.html
26. Duben 2009 - 23:51

Stránky

Přidat komentář