82 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Suchý orgasmus?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kornelie (anonym)
Mám nového přítele,s kterým si velice rozumíme, i sex je s nim čím dál hezčí , ALE
20. Červen 2004 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexa (anonym)
Buď ráda že je to tak jak je a nepátrj po blbostech. Možná máš ve zvaku pátrat po problémech tam kde nejsou a s takovými lidmi je život k nepřežití.
20. Červen 2004 - 1:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Hlava (anonym)
Není to běžné ani normální. Ať navštíví urologa. Prožitek je určitě větší při výronu.
21. Červen 2004 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
A co tao sex? Tam je orgasmus bez ejakulace žádoucí a dá se naučit speciální technika, jak ho dosahovat. Je to zdravé (muž neplýtvá životní energií) a zážitek to navíc zmnohonásobuje.
21. Červen 2004 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Najada (anonym)
je to normální. Mámu partnerovi se to občas stává, pokud se předtím vícekrát "udělá" :)Líbí se mu to prý úplně stejně jako s výronem.
21. Červen 2004 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Owečka (anonym)
Urolog? Hlavo! Nestačim se divit.Partner tuhle "techniku" objevil nedávno, když jsem mu o tom něco přečetla, tak to zkusil a prý je to stejný pocit jako s výronem. Jde o to, že si přitlačí bod pod varlaty. Když to dělal naposledy, řek, že se to naučí bez přitlačení bodu, takže to asi jde ovládat i myslí a ve věku 36 let to je pravděpodobný, že to umí. Stejně si ale myslím, že orgasmus u něj musíš poznat i nez výronu.
21. Červen 2004 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Orgasmus bez ejakulace není normální a pokud výronu nějak nezabraňuje, tak honem k lékaři.
21. Červen 2004 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pan L (anonym)
muze to bejt retrogradni ejakulace coz neni uplne fain .. bych rek :-)
21. Červen 2004 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
So je to za výmysl, že ejakulace bere životní energii? Já mám ejakulaci denně a energie na rozdávání, čím častěji tím víc :-) A co se týče zadržování pomocí stisku pod varlaty, to mě tedy nezaujalo...
24. Červen 2004 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
O tom, že ejakulace je spojena s úbytkem životní energie (ale samozřejmě není jedinou příčinou, proč životní energie ubývá), píše každá kniha zabývající se tradiční čínskou medicínou a taoistickým pohledem na sex. Neprojevuje se to okamžitě, ale s postupem věku. Pro začátek doporučuju knihu Benjamina Kurase Tao sexu:)
24. Červen 2004 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Naštěstí takové bludy nečtu, takže se to na mně neprojevuje :-)
24. Červen 2004 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pan L (anonym)
Evo: kazdou vterinou tvyho zivota ti ubejva "zivotni energie" at uz ejakulujes nebo ne :-)
24. Červen 2004 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Máš samozřejmě pravdu, že životní energie ubývá každou vteřinu života:) Jde o tu rychlost. Ale nechci se tu s nikým přít, jen jsem vyslovila svůj názor, podložený zájmem o jiný pohled na život, než je ten náš, který mimochodem říká, že orgasmus nerovná se ejakulace:) Chápu, že z mých tří vět v této diskusi si hned nejde udělat objektivní názor, ale třeba o tom ještě někdy uslyšite:)
25. Červen 2004 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
My "estéti" myslíme, že ejakulace je důležitou součástí sexu. Jaký by byl sex bez stříkánů hluboko do vagíny, nebo na bříško, na prdelku nebo na hezký výstřih? :-)
25. Červen 2004 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Takovy sex by byl fakt na prd!
25. Červen 2004 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Kornelie (anonym)
Tak jste mě moc neuklidnili. Mám svého přítele moc ráda,nechtěla bych ho ztratit,ale stále se nemohu vyrovnat s tím,že ten orgasmus u něho většinou není spojený s výronem.Navíc přítel je při milování velice tichý , takže vůbec nevím kdy ten, podle něho suchý orgasmus prožívá a kdy je mu vlastně hezky. Posílat ho k lékaři? To se neodvážím,takže mi nezbude nic jiného,než se pokusit si na to zvyknout a těšit se z občasného úspěchu,kdy se mu výron povede. Přesto vám děkuji za vaše názory,ať už jakékoliv.Jen mě trošku rozladil ten první názor od Alexa.
25. Červen 2004 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
HonzA (anonym)
Píšeš, že VĚTŠINOU nemá výron, občas tedy má a v normálním množství?A ještě jeden dotaz, když se to stane,jak píšeš, nasucho, nasvědčuje vůbec něco tomu, že ten orgasmus skutečně má??
26. Červen 2004 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kornelie (anonym)
HonzA;Jak již jsem se zmínila,asi z deseti milování měl ejakulaci dvakrát. Množství bylo myslím normální. Ale ani při té ejakulaci jsem na něm nepostřehla že prožívá
26. Červen 2004 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
No jasně, že to jde! Někomu se to stává často, někomu párkrát za život no a někdo přijde na to, jak to vyvolat.Já jsem to u partnera zažila dvakrát a byl z toho hrozně vyjukanej sám :))Každopádně jestli je tvůj přítel tichej i při ejakulaci, proč by tiše nemohl prožívat i suchý orgasmus!Takže vím, že to jde - natuty! Ale trochu mě na tom zaráží jedna věc. Kamarád o tom mluvil v souvislosti s tím, že zjistil, jak to vyvolat, můj kluk toho dosáhl dvakrát a to při jedné specifické poloze, ale aby to někdo měl pořád (nezávisle na svojí vůli) s tím si nejsem tak jistá.No, k doktorovi bych ho nehnala, spíš bych si s ním o tom trochu poklábosila a pokusila se z něj vytáhnout podrobnosti - jestli to tak má odjakživa, jestli se mu to stává i když si to dělá sám a podobně...Na tom určitě vyhmátneš, jestli předstírá nebo je to vážně ,,sucháč" :)Good luck.
27. Červen 2004 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
jasmeen (anonym)
To přijde s věkem :o) Pokud tohle tempo vydržíš do 80ti, pak si popovídáme :o)) S metodami bez ejakulace človek může mít i 6 orgasmů za sebou a je pořád plný síly...protože jí uchovává. Taoisté prosazují sex až do konce života.
27. Červenec 2004 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lentila (anonym)
Můj přítel ho prožil asi právě dnes. Teda, jistí si tím nejsme pořádně ani jeden, ale myslíme, že by to mohlo být ono. Už od začátku milování byl hrozně vzrušený (jelikož se milujeme skoro každý den a teď jsme měli menší pauzu, není se ani čemu divit :o) uspokojovala jsem ho ústy a jak stoupalo jeho vzrušení začal i jemně vzdychat, pak se to zesilovalo .. no zkrátka jako normálně no a najednou...málem mi rozdrtil ruku, jak pevně mi ji tiskl (to dělá při orgasmu často) a vyloženě se svíjel rozkoší.. ale kde nic tu nic :o) Říkal, že to bylo to nejůžasnější co zažil, delsí než normánlí orgasmus a intenzivnější. Trvalo mu asi deset minut než to vůbec "rozdejchal". Ani nevím, jak jsem to udělala... snad se to ještě povede, protože to jak z toho byl "vyjukanej" ale nadšenej bylo moc krásný i pro mě ;o)
29. Březen 2007 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Můj přítel je starší a udělá se taky několikrát i na sucho. Určitě nic nepředstírá. Mne několikrát taky pomiluje a v tom jsme se tedy sešli, já miluju jeho vrcholy ať suchý či mokrý a on zas moje. Je to úžasný.
29. Březen 2007 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
pokud neejakuluje,tak nema orgasmus-rekla bych,ze si ho pak jeste pohoni o samote-muj nazor.
30. Březen 2007 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Tak bych si také dovolil něco přispět do vašeho příspěvku. Orgasmus na sucho není nic divného, a neznamená to, že ho neměl. Já jsem po operaci prostaty a tak nemám výron semene při orgasmu, a orgasmus je stejný, jen na sucho a je fakt, že orgasmus můžu mít i několikrát. Potom je ještě jedna možnost, ale to by bylo spíš pro urologa, že se mu z nějakého důvodu dostává sperma zpět do močového měchýře, podobně jako po operaci prostaty a to by u zdravého muže být nemělo.
30. Březen 2007 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
ronny (anonym)
No moje vlastní zkušenost říká, že suchý existuje a je to v poho...přesně jak psala kousek výše Lentila. Stalo se mi to poprvé až po 35tém roce a bylo to v případě "velkého" sexu, kdy po delší pauze jsme strávili vposteli asi 4hodiny. Měl jsem cca tři tyto suché a i klasický a nevím zda jde intenzita srovnávat. Je to jinéa stejně silné, ale rozhodně ne to co tady píše neejakuluje-pak si ho pohoní. To může psát žena, která neví o co jde.
6. Duben 2007 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
rosa (anonym)
Tak taky prispeji... mam noveho priele, ktery pri milovani nedosahne orgasmu... ma nejspis nejaky problem, se kterym se chysta k lekari,tak jsem zvedava co mu rekne....jenze, co je horsi - neudelam se ani ja....!! to jsme se sesli.... milujem se strasne dlouho, a nic!!! :( akorat nas to absolutne unavi, sice se nam to obema moc libi, ale orgasmus nemame ani jeden.... prijdu si fakt uplne nenormalni :s ale, ja doufam ze s postupem casu se naucime rozumet jeden druhemu, a podari se!! Nemate nekdo podobny problem?
7. Duben 2007 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Celkem tomu tvýmu příteli závidím. Orgasmus bez ejakulace musí být super. Já vždycky po ejakulaci se cítím celkem vyčerpaně a z různých taoistickýh knih vím, že pokus¨d dokážeš zadržet ejakulaci, můžeš mít i několik orgasmů po sobě. Já mám spíš opačný problém - předčasnou ejakulaci..
15. Září 2007 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Mam 29 rokov a suchy orgazmus viem prezit bez problemov.Naucil som sa to najprv, ze som si stlacil silno mnedzi semennikmi a zadkom, no postupne som sa naucil ovladat svaly tak, aby bolo nemozne dost k ejakulacii.Musim potvrdit, ze je to ovela intenzivnejsi orgazmus a trva ovela dlhsie.Dalsia zaujimavost je v tom, ze nedojde k ochabnutiu, ale je chut na dalsi orgazmus...Nevyhodou je to, ze ak su len suche orgazmy..po niekolkych takychto zacnu boliet semenniky...jednoducho musi potom dojst aj ku vyronu semena, kedy potom dochadza k obrovskym vystrekom s mnozstvom ejakulatu
21. Listopad 2007 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Taky mam nějaké zkušenosti se suchým orgasmem, trénuju pravidelně a docela se daří. Prožitek je intenzivnější a hlavně je pravda s tim, že náčiní hned neodpadne ;) Jen mě zajímá, jestli to nemá nějaký neblahý vliv na potenci či ejakulaci do budoucna??? Připadá mi to jako kdybych se něco přirozeného naučil popírat. Ale zatim si nestěžuju ;)
19. Prosinec 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Fuger (anonym)
ze mě se sypou takové kuličky jako perlit, ale jsou těžší, je to divné. ŘÍKÁME TOMU TAKÉ SUCHÝ ORGASMUS, ale když moje přítelkyně pak jde po ulici vrze to v ní, co s tím?
19. Prosinec 2007 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Dobry den je to mozna divne ale je mi teprve 12 a pul roku.Od 10 let uz masturbuji a vzdy kdyz citim vevnitr v sobe neco co by mohl byt sperma tak proste uz umim dosahnout pouze sucheho orgasmu...pri vyvrcholeni uz zatnuti a stahnuti svalu neumim porucit.bojim se jestli budu mit nekdy jeste sperma? odpovezte prosim
4. Únor 2008 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
jeník (anonym)
provozuji také zadržení semene už pár měsíců a při orgazmu a a cítím se skvěle přestal jsem ztrácet svou životní sílu apropo pořád mi stojí otevřela se mi hadí síla a vnitřně cítím věčnou slast
5. Březen 2008 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
jeník (anonym)
provozuji také zadržení semene už pár měsíců a při orgazmu a a cítím se skvěle přestal jsem ztrácet svou životní sílu apropo pořád mi stojí otevřela se mi hadí síla a vnitřně cítím věčnou slast
5. Březen 2008 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jeník (anonym)
provozuji také zadržení semene už pár měsíců a při orgazmu a a cítím se skvěle přestal jsem ztrácet svou životní sílu apropo pořád mi stojí otevřela se mi hadí síla a vnitřně cítím věčnou slast
5. Březen 2008 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jeník (anonym)
anonyme neboj se sperma budeš mít o tolik silnější a budeš si moci vybírat mezi ženami ony to totiž vycítí
5. Březen 2008 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Bzunda (anonym)
suchý chleba nebo suché z nosu to vím co je, ale suchý orgasmus to ani snad neexistuje, to co tu plácá jeník to je tedy píčovina, ženský vycití že chlap je vůl z tebe to tedy musí být cítit! Kolik ti je let že ztrácíš sílu ? Prosim tě jeden nebo dva výstřiky nemůžou zruinovat chlapa a to je mi přes šedesát.To je vůl.............
5. Březen 2008 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Bzundu (anonym)
DOBRÝ
5. Březen 2008 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
jako dítě jsem prožil několik orgasmů bez výronu sperma, snad že jsem ještě nebyl zralý. Ale od určitého věku už stříkám ať chci nebo nechci, vždyť to se nedá ovlivnit. A jestli mám šest orgasmů za den, tak vůbec necítím žádnou únavu, musím si dát pauzu třeba 12-15 hodin a zase jsem schopen ejakulovat. Přitom zvládám manuelní práci. co to tady plácá jenik o životní síle. Ženy vycítí jedině pořádnýho samce, ale vybírat si tedy nemůžu.
5. Březen 2008 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Svatá pravda,chlap,kterému se orgasticky stahuje a nestříká,není v pořádku..nebo utěšuje starou,že mu stále chutná..a nestahuje se ani,kdyby ho prosil.
6. Březen 2008 - 2:16
Obrázek uživatele Návštěvník
jeník (anonym)
chlappci přečtěte si něco o tantře a potom můžeme mezi sebou diskutovat
6. Březen 2008 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
jen (anonym)
honzo ty nevíš co ztrácíš pořádně si o tom něco přečti a nebudeš muset mít žádné pauzy
6. Březen 2008 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Johny (anonym)
Co se týče suchého orgasmu, tak se dá naučit, stačí jenom zatnout svaly jako když chcete zastavit močení..ale ten sval musí být silný..Já osobně jsem to zkoušel a povedlo se orgasmus se dostaví, ale ejakulát ne..i ten pocit je a dokonce bych řekl, že i lepší.Ale napadá mě otázka, jestli tato praktika nemůže být nějak škodlivá? že zadržím vlastně sperma, třeba i do budoucna? Díky ta odpověď
11. Březen 2008 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
mam problem,jez mi zabranuje prirozene milovat.ma vagina je pro milovani naplnovana vzduchem.jsou situace,ze citim velkou bolest.Stava se to nekomu take?A co delat?
11. Březen 2008 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Suchý orgasmus má též člověk po urologickém zákroku, kdy se seřízne hrdlo močového měchýře (svěrače), aby mohlo lépe docházet k normálnímu močení. Není to obvyklé, ale někdy nutné. Potom dochází při orgasmu k výronu semene do močového měchýře.
4. Prosinec 2008 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
mara (anonym)
no... tak jsem došel až ktomu že o mojem problému hledám něco na iternetu. S partnerkou se milujem už tři roky, ale ještě jsme jsem neejakuloval. Nevím čím to je, že by zvlášním způspbem masturbace v mládí? netuším. Ale partnerku to trapí, ale já jsem šťastný že nemusím kupovat antikoncepční prášky. Do budoucna nevím co stím! Chceme děti.. u urologa jsem byl a je vše v pořádku.. žeby sexulolog?
8. Prosinec 2008 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenik (anonym)
Potreboval bych poradit nejake prasky ci neco jineho.Je mi 21 a s moji pritelkyni jsem jiz 3 roky v sexu je v vse ok orgasmu dosahnu ale trapi nas ze nemam zadne semeno.Chteli by jsme dite a bojim se ze o ni prijdu.Jak to jde napravit???
26. Duben 2009 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Musaši (anonym)
chlappci přečtěte si něco...Tadyty ejakulanti tomu nerozumí, jeníku...
3. Červenec 2010 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
harappa (anonym)
Suchý orgasmus? jak na to? Postupuje někdo podle knih?
7. Říjen 2011 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Slavomir (anonym)
Suchý orgasmus? jak na to?...Postupujem podľa kníh. Efektívne rady sú v knihách: M. Chia, Bing, Zettnersan, Margo Anand, I. Medvedeva a i. Funguje to, len keby som mal viac času ...
29. Leden 2012 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Funguje to?
2. Březen 2012 - 22:25

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama