52 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Submukózní myom - alternativní léčba

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Submukózní myom - může někdo poradit (nejspíš žena), jak se ho zbavit an. ho alespoň zmenšit alternatívní léčbou (strava, omezení některých potravin, naopak konzumace účinných, příp.potravin.doplňky, zkušenosti žen, léčitelé...), s cílem otěhotnět a vyhnout se embolizaci (natož hysterektomii!)? Díky! Jana
20. Červenec 2006 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra S. (anonym)
Neznám řešení,ale taky by mě to velmi zajímalo,nebo%t jsem ve stejné situaci. Petra
21. Srpen 2006 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Wendula (anonym)
Věřte mi není nic.Zkoušela jsem možné i nemožné a nic nepomohlo.Pak jsem šla na hysteroskopii a za chvilku bylo po.Ted mám klid a vše je v pořádku. Není čeho se bát.Raději si dojděte hned neodkládejte to,poněvač se může vyskytnout něco daleko závažnějšího a pak vás to bude mrzet.Vím s vlastní zkušenosti.Jedno vyléčili a důsledkem dlouhodobého krvácení nastal daleko větší problém kterého se již nezbavím.
21. Srpen 2006 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Americký lékař Dr. Henry Bieler, který léčí své pacienty zejména změnou stravy , ve své knížce " V potravě je lék" popisuje případ pacientky. Cituji " Do ordinace ke mně přišla slavná a okouzlující herečka s nádorem na děloze velkým jako grapefruit . známý gynekolog ji poradil aby se podrobila operativnímu zákroku . Když místo toho přišla ke mně , předepsal jsem jí jednoduchou dietu , k níž patřily vařené obilky k snídani, prostý salát k obědu a vařená zelenina bez škrobovin k večeři.živočišných bílkovin se musela vzdát docela. " Nádor zcela zmizel. Je to ovšem dlouhodobá léčba bez naprosto žádných živočišných proteinů. Já bych ještě doporučovala k této dietě přípravek OVOSAN, ( k dostání v lékárnách- 30 tablet stojí kolem 800 Kč, je třeba využít alespoň 6 balení dle příbalového návodu )Tato dieta a kůra na myomy opravdu zabírá.
23. Srpen 2006 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pro všechny,které trápí myomy. Mám pro vás dobrou zprávu, že myomy jsou odstranitelné s táměř 100% účinností preparáty čínské korporace Tianshi. Bližšší na www.tianshi.wz.cz. Až se s těmito preparáty seznámíte,jistě si získají vaši důvěru. Můžete mi též zavolat 603543497.
28. Srpen 2006 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Taky se potýkám s tímto problémem a vyzkoušela jsem už ledcos. Naposledy jsem vyzkoušela čínskou medicínu,není to tak dlouho,aby asi byly vidět nějaké výsledky,co se myomů týče,ale musím tady napsat jeden svůj poznatek...v prsu mám,nebo měla jsem nezhoubný nádor velikosti hrášku.Měla jsem ho 10 let.No a teď se ztratil! Náhoda? To se mi nezdá... A abych se ještě jednou vrátila k původnímu problému,ten jsem se rozhodla řešit jiným způsobem.Koho zajímá jakým,napište na Nesrine16"seznam.cz. Musím napsat,že nejsem prodejcem žádných preparátů,ani potravinových doplňků, všechno se týká jen mých vlastních zkušeností.
11. Říjen 2006 - 5:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Já jsem se s tímto problémem potýkala také. Pomohla mi operace mám teď dvě krásné malé děti počaté přirozenou cestou. Podstoupila jsem operaci v Praze v soukromém sanatoriu Gyncentrum Hloubětín. Jednalo se o laparoskopii zbyla mi po ní jizvička v pupíku. Vřele doporučuji alespoň konzultaci. Nawštivte jejich WWW.
6. Prosinec 2006 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Byla jsem v listopadu na embolizaci a mohu říct, že jsem šla po třech dnech domů. Neměla jsem žádné bolesti a vůbec toho nelituji. Ted v prosinci jdu na kontrolu zda se myom zmenšuje. Je veliký 10 cm.
12. Prosinec 2006 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Diana (anonym)
Mám myom 9,21 cm, děloha 14 cm. Nechci podstoupit odstranění dělohy. Poraďte, prosím, zda-li existuje možnost, jak se tohoto problému zbavit. Mám 44 let
3. Leden 2007 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Diana (anonym)
V Ceske republice je klinika v Kladne a Praze kde se leci myom.Ja jsem bohuzel prodelal velky zanet delohy a nakonec mi byla i pres veskere snahy odstranena.Nenechavejte to na dlouho at nedopadnete jako ja.Nikomu to nepreji bohuzel jsem jeste deti nemela a mit nikdy uz nebudu.Na intrenetu najdete adresy techto klinik,zadejte si klicove slovo myom.cz.Preji Vam hodne uspechu.Blanka
7. Leden 2007 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj Jano. Vynikající lékař, který Ti určitě odpoví na Tvé otázky je Dr. Fildán - Tyršova 56, Brno-Kr.Pole. Je to finančně náročnější, ale určitě to stojí za to. Tel. do jeho ordinace je: 541 217 726
4. Červen 2007 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Brala jsem pripravky firmy Tian shi nekolik mesicu a bohuzel se vysledek nedostavil. Pani Bikbajeva sama ve sve Tian shi knize rika, ze pokud se vysledek nedostavi.....
20. Srpen 2007 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
prosím jak se jmenuje přípravek na léčbu myomů? Díky
3. Únor 2008 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Doporučuji knížku od Brandon Bays: Cesta
28. Květen 2008 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
zdena (anonym)
myom,jak se ho zbavit bez operace nebo aspoň zmenšit.Máte někdo vyzkoušenou metodu?Díky.
24. Červen 2008 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobrý den. Mám též myomy /plnou dělohu/ a neustále s nimy bojuji. Již sedný měsíc užívám přípravky čínské medicíny - Zeď děvíti draků, k tomu úprava stravy - vynechání masa, uzenin, mléčných výrobků, sladkostí /toto mi dělá největší problém nejíst je/, piji bylinkové čaje a hlavně věřím, že se myomy zmenší a časem vymizí. je ji 45 let a tak předpokládám i brzký přechod. Na kontrole jsem ještě nebyla, ale chystám se. Držte palce. Klára
22. Září 2008 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
laura (anonym)
Věřte mi není...DOBRY DEN JSEM VE STEJNE SITUACI ASI JAKO VY.MYOM 2 CM.SILNA MENSTRUACE.JEDEN LEKAR DOPORUCUJE HYSTEROSKOPII ,DRUHY TELISKO MIRENA.MUZU SE ZEPTAT ZDA VASE HYSTEROSKOPIE BYLA I S ODSTRANENIM CELE SLIZNICE,,?TVRDI ZE PO HYSTER.SE UZ NEMUZE OTEHOTNET.VELICE DEKJUJI ZA ODPOVED LAURA
4. Březen 2011 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
ZuAd (anonym)
Lauro, odstranění dělohy by mělo být úplně posledním nejzazším řešením k uvážení. Myomy se objevují a zase zanikají! Myomy lze vyléčit: Strava bez živočišných proteinů Meditace a koncentrace, dýchání, joga Kreativní vizualizace Odpuštění a prožití odpuštění Srovnání vztahů s partnerem, úplné vyčištění tzv. negativních pocitů a emocí vůči partnerovi: velmi důležité Přípravky čínské medicíny výše popsané Nejlépe je kombinovat více možností!
28. Červen 2011 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
DOBRY DEN JSEM VE STEJNE...Tělísko mirena si v žádném případě dát nenechávejte. Také jsem uvěřila lékařce, že mirena mé problémy s myomem vyřeší. Opak byl pravdou. Z počátku se zdálo, že to zabralo, špinění a krvácení ustalo, ale po dvouletech, se myom několikanásobně zvětšil a přibyly k němu další.Gynekoložka mi stále tvrdila, že myom se zmenšuje. Náhodou jsem byla na ultrazvuku žlučníku a pan primář se mi zeptal, jestli vím, že mám dělohu zvětšenou a plnou myomů. Okamžitě jsem si mirenu nechala vyndat a přešla k jiné gynekoložce. Ta mi řekla, že mirena podporuje růst myomů.
15. Červenec 2011 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Hošová (anonym)
Tělísko mirena si v...Dobrý den.U mě to bylo naopak.Dokud jsem měla mirénu,myom nerostl a nedělal potíže.Teprve po vytažení mirény se začal zvětšovatTeď se rozhoduji co dál.J
9. Srpen 2011 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Na myomy je česnek.Pak mizí jak jarní sníh.Více stahuj ulož to Rapidshare pod lékaři a NWO a pro pohlazení duše krajanka.
8. Září 2011 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš Müller (anonym)
Pro všechny,které trápí...Mohu potvrdit,že po půlroční léčbě preparáty Tianshi se myom u mojí přítelkyně zmenšil.Je to drahá léčba,ale investice do zdraví určitě za to stojí.Také jsem si všiml,že ženy s myomem,které jsem znal,v sobě často dusily emoce,vůči svému partnerovi.Myslím, že toto se na vzniku myomů významě podílí.
1. Říjen 2011 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Myom (anonym)
Jediné řešení bez rizika že vám proroste myom do střeva a břišní dutiny, je operativní odstranění dělohy. Nedá se svítit. Má to i pozitiva - už nebudete menstruovat, nebo´t děloha je jen vak na děti. Neslouží k ničemu jinému, a jde se bez ní v pohodě obejít.
1. Říjen 2011 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
preparáty Tians (anonym)
jsou příliš drahé, běžně se nedají koupit, a pan Muller tu dělá propagaci nějaké firmě za peníze. Takže nevěřit. Jediné NEJLEVNĚJŠÍ A NEJÚČINNĚJŠÍ ŘEŠENÍ U MYOMU KTERÝ OHROŽUJE A UTLAČUJE VNITŘNÍ ORGÁNY, JE CHIRURGICKÉ ODNĚTÍ DĚLOHY /ZADARMO VE KTERÉKOLI NEMOCNICI/ bez dalšího rizika ohrožení života!!!!!!!!!!!!!
1. Říjen 2011 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš Müller (anonym)
Pan Müller pouze sáhnul hluboko do peněženky a ověřil si účinnost těchto preparátů.Než něco hloupě odsoudíte,tak si to před tím prověřte,chytrý člověče.Nemám ve zvyku klamat lidi.Názor vyjmout dělohu,o které nějaký další chytrý člověk hovoří pouze jako o vaku na děti,aniž bychom se před tím alespoň pokusili o šetrnější řešení,to je jen ukázka omezenosti Vašeho myšlení a ukázka Vaší pýchy.Já to zkusil a jsem moc rád že to vyšlo.Takže se Vašemu chytráctví můžu jen zasmát.
6. Říjen 2011 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eda (anonym)
Na myomy je česnek.Pak mizí...Dobrý den. Ne měl by jste více informací na léčbu Myomu pomoci česneku? Děkuji prus@seznam.cz
9. Listopad 2011 - 6:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
jsou příliš drahé,...Taky mam myom na deloze.Ale jak bych mohla si nechat dat pryc delohu kdyz chci mit dite?!Tak jak se ho tedy zbavit?
5. Duben 2012 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
Nechala jsem si odstrani 2 myomy o velikosti 5CM A 6CM v roce 2009 na vajecniku a mimo delohu laparoskopicky.Vse dopadlo dobre.Letos mi od lonska 1 myom narostl na 8CM. Podstoupila jsem operaci nebot na laparoskopicky uz byl velky tak ze mam 10 stehu uz vytahlych a su uz 2 den po propusteni doma z nemocnice.Myom vazil 220g a mel 8CM. Jsem v poradku a vse mi zustalo pouze myom mi byl odstranen. Neni nad odstraneni a mit klidnou hlavu.Ted se budu 6 tydnu zotavovat a dekuji primarovi T.Kopeckemu ktery me podruhe operoval.Jsem ted klidna s spokojena.
25. Duben 2012 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
adina (anonym)
Pan Müller pouze sáhnul...Souhlasím s Vámi. Děloha není jen vak na dítě,ale lékaři to všem ženám namlouvají.V mém případě jich bylo několik.Zkouším alter. metody, střídavě úspěšně.Žena, když už má 2 děti nebo je jí nad 40, je pro gynekology nezajímavá a jiné metody kromě hysterektomie nedoporučí. Ona totiž hysterektomie je pro naše zdravotnictví nejméně finančně náročná. Co na tom, že jste si platili celý život pojištění, vy už přece dělohu nepotřebujete.Mně přijde hysterektomie v našem století řešení jako ,,Za krále Klacka"
27. Srpen 2012 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Souhlasím s Vámi. Děloha...Plně potvrzuji tento názor, že žena, která se blíží čtyřicítce a již měla děti, dostane od gynekologa jedinou radu - hysterektomii. Když jsem se jednoho slovutného lékaře, který zde provozuje dokonce stránky o myomech, ptala, proč u nás chodí na hysterektomii 35 leté ženy, zatímco na Západě zachraňují plodnost padesátkám, dostala jsem rozčílenou odpověď: to bysme to dopracovali, kdyby si tu každá poroučela operovat myomy! Moje kamarádka šla na operaci, a když ji uspali, vzali jí celou dělohu a řekli, že už se s tím nic nedalo dělat. Ztloustla o 15 kilo, bere doživotně hormony a má předčasné klimakterium ve 40 letech.
21. Září 2012 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Nechala jsem si odstrani 2......a kde vám to dělali? Mě všude odmítli, berou prý jen ženy, které se pokoušejí o těhotenství.
21. Září 2012 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Moje máma byla na hysterektomii a domů se již nevrátila. byla zdravá, ale doktoři si to nejspíše neohlídali. Nechci strašit, ale upozornit, že vždy to sebou nese nějaké riziko..
21. Květen 2013 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.
5. Srpen 2013 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.
5. Srpen 2013 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.
5. Srpen 2013 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.
5. Srpen 2013 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
bela (anonym)
Dobrý den.Bohužel musím...tak koukám,že jsem to odeslala čtyřikrát,chybička se vloudila :-D
5. Srpen 2013 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
melisska (anonym)
Doktor mi navrhl na zmenšení myomu/ 33mm / užívat Esmyu.Pokud jsem pročítala diskuse, úplně asi žádné pacientce nezmizel. Navíc už nemám MS, je mi přes padesát.Máte někdo v mém věku s tímto preparátem zkušenost ?
16. Září 2013 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
Je mi 36, otěhotnět se mi nedaří, myom mám v děloze o velikosti 4,5 cm před užíváním esmya, nyní 3,5 cm. do hormonální léčby bych již nešla, z té zátěže se dávám dohromady ještě teď (problémy s trávením, močovými cestami, zvětšením endometria). doktor mi dal 2 možnosti - zkoušet otěhotnět s rizikem dalšího růstu myomu či případného potratu, nebo laparoskopie s min.1,5 roku zákazu otěhotnění a rizikem srůstů dělohy (tedy i potenciální nemožnosti donosit dítě). těžká volba... zvolila jsem alternativní medicínu. nezdá se mi pravdou, že myom je neléčitelný a neví se proč vzniká. tělo je systém a každý systém reaguje podmíněně. v tuto chvíli omezuji přísun živočišných bílkovin, které vytváří vlhkost a hleny, což je dle jedné z odborných studií vhodné prostředí pro bujení (zhoubné i nezhoubné). snažím se o lepší životosprávu (potraviny, pohyb, méně stresu). nezabere-li to na myom, nebude to ztracený čas. minimálně to prospěje jiným složkám zdraví.
9. Říjen 2013 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Je mi 36, otěhotnět se mi...Dobrý den.ve 36 let planovat ditě,no nevim.možne je že jste na kontroly moc nechodila,nebot kdyby jste věděla že mate myom,už v 1cm,se da odstranit myom,možna to byl myom co vam zabranoval otěhotnět,to vam měl gynekolog řict,ale 4,5cm,to je tenisak,to by ještě šlo laparoskopicky s vaginý vytahnout,LAHV.skuste jineho gynekologa,inač myom roste pořad,tak že vam muže ničit dělohu,bolest břicha,delši krvaceni,jak je napadena děloha myomem,muže bejt i dalši,ale nenechavejte to zajit daleko,pak už zbyde odstraněni dělohy,a otěhotneni již nebude.myomy ma každe druha,nebo každa,už stoho že my ženy mame menzi.tim se živý myom krve.ma sestra měla 4,5kg myom,malem přišla o život,jsme ji řikali že ji nějak roste břicho,jenže kontroly neměla nechtěla chodit,nu a toje výsledek,neměla by se žena bat,a vše si popovidat se svim lekařem a nebat se.budete i roky skoušet otěhotnět zaleži na ktere straně je myom,pokud je blýže k vajičku tak semeni zabrani tam vubec doject.nato je potřeba se zeptat,mějte hezkej den a uspěch a nebat se ptat,
21. Říjen 2013 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobi (anonym)
Nyní už taky vím, že je třeba se ptát a ptát se.Mudr. jen myom přeměřil, ale nic mi neřekl a já si říkala fajň tak je to v pořádku, až mi jednou řekl, že musím na operaci, cca 2roky od zjištění myomu který byl malinký.Řekl, že má kolem 7cm.Snažila jsem se otěhotnět 1,5roku, ale marně :-(. Tak se mi to nezdálo a snažila jsem se zjistit jiné varianty, možnosti zmenšení atd... ale když jsem přišla pro radu do jiné ordinace Mudr. mi sdělil, že mám myomy dva ( původní Mudr, něco viděl, ale říkal si,že to je asi nahromaděná stolice)a řekl mi vše narovinu, že je možné,že přijdu o vaječník,že jej nevidí,takže může být zasažen, pak že operace je nutná, ale že by neotálel, aby se to nezvrtlo do zhoubného nádoru.Tak jsem šla hned do nemocnice, udělali mi CT a další vyšetření a za 2dny operace.Měřily 10cm a byli nezhoubné, mazec,nechápu kde se tam vlezli, naštěstí mi nic nemuseli vzít, jen ty 2myomy na stopce.Našli, ale další 2 na děloze, 2cm a 2,5cm ty tam nechali, aby se nezasahovalo do dělohy při šití.Tak se te´d dát dokupy a pokusit se znova otěhotnět asi po 2-3měs.Pokusím se omezit mléčnou a živočišnou stravu a uvidíme, snad se to zastaví.
18. Březen 2014 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Janas (anonym)
Taky mám myom, Před půl rokem měřil 2cm. chodím na pravidelné kontroly. Najednou mi začaly panické stavy a strašně deprese a myom se tím asi zvětšil o 4 cm. Takže mi doktor řekl,že mám počítat s operačním zákrokem na odstranění myomu, ale mám zase dojít za půl roku na kontrolu. Nemám totiž žádné problémy. Ale asi je pravda, že ze stresu se rozpohybují všeliaké ty nemoci.
28. Duben 2014 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina (anonym)
Dobry den .ja mam myom o velikosti 10 cm...behem tri měsíců takhle vyrostl.Lékař mi nabidl Esmya...nebo hysterektomii...je 35 let.Ma nekdo prosim zkušenost jestli ma cenu zkouset Esmya nebo jit rovnou na operaci?
5. Říjen 2016 - 4:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Najděte si někoho šikovného s Oberonem či metatronem a plasmou. Pomůžou vám. Jen jak se tu již psalo, nejděte tam, kde dělají reklamu, jen na základě doporučení, poptejte se známých, kde jim pomohli a jděte tam.
5. Říjen 2016 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
DAGMAR (anonym)
DOBRY DEN MAM CYSTU VIC JAK 50mm A MYOMATICKOU ZVĚTŠENOU DĚLOHU POMOHLA BY MĚ ESMYA? NA ZMENŠENÍ CYSTY? NEBO CO OVOSAN? POMUŽE? DĚKUJI ZA ODPOVĚD DAŠA
20. Říjen 2016 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Toto je z jiného portálu- zachraňte si dělohu všemi možnými způsoby a tlačte na lékaře, oni jen vyčkávají, aby mohli provést toto: www.ajournal.co.uk complications of hysterectomy Zadejte do vyhledávače. Napíšu to všude možně
2. Prosinec 2017 - 7:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Dobrý den, paní Hanko, musím vám poděkovat za poskytnutý odkaz. Nedávno mi našli myom o velikosti 5 cm. Problémy vůbec nenám, ale Dr. mi říkala o operaci, které bych se ráda vyhla. Začala jsem ale s alternativní léčbou. První úspěch jsem zaznamenala s ženským čajem. Měsíční krvácení mám v pravidelném intervelu 27 dnů a pomalu i na hodinu. Cyklus se zkrátil ze 6 dnů na pouhé 4 dny a doufám, že čaj bude mít vliv i na velikost myomu. Děkuji za podobné diskuse, k alternativní léčbě mě přivedly právě příspěvky ostatních žen.
7. Prosinec 2017 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina ... (anonym)
Dobrý den, paní Hanko,...Dobrý den, mohla bych poprosit co za ženský čaj pijete??...sáčkový, sypaný, kterou značku??....Mockrát děkuji. Martina
4. Březen 2018 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Dobrý den, Martino, já si bylinky kupuji sypané. Jsem z Prahy a chodím si pro ně do prodejny s přírodní kosmetikou a s léčebnými přirodními produkty na Budějovickou, jak je vlez do metra. Směs z bylinek si sama doma smíchám. Pytlíky s bylinkami mají 50g, ale nedávno měli i 100g. Radka
9. Březen 2018 - 12:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama