0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Submukózní myom - alternativní léčba

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Submukózní myom - může někdo poradit (nejspíš žena), jak se ho zbavit an. ho alespoň zmenšit alternatívní léčbou (strava, omezení některých potravin, naopak konzumace účinných, příp.potravin.doplňky, zkušenosti žen, léčitelé...), s cílem otěhotnět a vyhnout se embolizaci (natož hysterektomii!)? Díky! Jana
20. Červenec 2006 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra S. (anonym)
Neznám řešení,ale taky by mě to velmi zajímalo,nebo%t jsem ve stejné situaci. Petra
21. Srpen 2006 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Wendula (anonym)
Věřte mi není nic.Zkoušela jsem možné i nemožné a nic nepomohlo.Pak jsem šla na hysteroskopii a za chvilku bylo po.Ted mám klid a vše je v pořádku. Není čeho se bát.Raději si dojděte hned neodkládejte to,poněvač se může vyskytnout něco daleko závažnějšího a pak vás to bude mrzet.Vím s vlastní zkušenosti.Jedno vyléčili a důsledkem dlouhodobého krvácení nastal daleko větší problém kterého se již nezbavím.
21. Srpen 2006 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Americký lékař Dr. Henry Bieler, který léčí své pacienty zejména změnou stravy , ve své knížce " V potravě je lék" popisuje případ pacientky. Cituji " Do ordinace ke mně přišla slavná a okouzlující herečka s nádorem na děloze velkým jako grapefruit . známý gynekolog ji poradil aby se podrobila operativnímu zákroku . Když místo toho přišla ke mně , předepsal jsem jí jednoduchou dietu , k níž patřily vařené obilky k snídani, prostý salát k obědu a vařená zelenina bez škrobovin k večeři.živočišných bílkovin se musela vzdát docela. " Nádor zcela zmizel. Je to ovšem dlouhodobá léčba bez naprosto žádných živočišných proteinů. Já bych ještě doporučovala k této dietě přípravek OVOSAN, ( k dostání v lékárnách- 30 tablet stojí kolem 800 Kč, je třeba využít alespoň 6 balení dle příbalového návodu )Tato dieta a kůra na myomy opravdu zabírá.
23. Srpen 2006 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pro všechny,které trápí myomy. Mám pro vás dobrou zprávu, že myomy jsou odstranitelné s táměř 100% účinností preparáty čínské korporace Tianshi. Bližšší na www.tianshi.wz.cz. Až se s těmito preparáty seznámíte,jistě si získají vaši důvěru. Můžete mi též zavolat 603543497.
28. Srpen 2006 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Taky se potýkám s tímto problémem a vyzkoušela jsem už ledcos. Naposledy jsem vyzkoušela čínskou medicínu,není to tak dlouho,aby asi byly vidět nějaké výsledky,co se myomů týče,ale musím tady napsat jeden svůj poznatek...v prsu mám,nebo měla jsem nezhoubný nádor velikosti hrášku.Měla jsem ho 10 let.No a teď se ztratil! Náhoda? To se mi nezdá... A abych se ještě jednou vrátila k původnímu problému,ten jsem se rozhodla řešit jiným způsobem.Koho zajímá jakým,napište na Nesrine16"seznam.cz. Musím napsat,že nejsem prodejcem žádných preparátů,ani potravinových doplňků, všechno se týká jen mých vlastních zkušeností.
11. Říjen 2006 - 5:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Já jsem se s tímto problémem potýkala také. Pomohla mi operace mám teď dvě krásné malé děti počaté přirozenou cestou. Podstoupila jsem operaci v Praze v soukromém sanatoriu Gyncentrum Hloubětín. Jednalo se o laparoskopii zbyla mi po ní jizvička v pupíku. Vřele doporučuji alespoň konzultaci. Nawštivte jejich WWW.
6. Prosinec 2006 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Byla jsem v listopadu na embolizaci a mohu říct, že jsem šla po třech dnech domů. Neměla jsem žádné bolesti a vůbec toho nelituji. Ted v prosinci jdu na kontrolu zda se myom zmenšuje. Je veliký 10 cm.
12. Prosinec 2006 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Diana (anonym)
Mám myom 9,21 cm, děloha 14 cm. Nechci podstoupit odstranění dělohy. Poraďte, prosím, zda-li existuje možnost, jak se tohoto problému zbavit. Mám 44 let
3. Leden 2007 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Diana (anonym)
V Ceske republice je klinika v Kladne a Praze kde se leci myom.Ja jsem bohuzel prodelal velky zanet delohy a nakonec mi byla i pres veskere snahy odstranena.Nenechavejte to na dlouho at nedopadnete jako ja.Nikomu to nepreji bohuzel jsem jeste deti nemela a mit nikdy uz nebudu.Na intrenetu najdete adresy techto klinik,zadejte si klicove slovo myom.cz.Preji Vam hodne uspechu.Blanka
7. Leden 2007 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj Jano. Vynikající lékař, který Ti určitě odpoví na Tvé otázky je Dr. Fildán - Tyršova 56, Brno-Kr.Pole. Je to finančně náročnější, ale určitě to stojí za to. Tel. do jeho ordinace je: 541 217 726
4. Červen 2007 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Brala jsem pripravky firmy Tian shi nekolik mesicu a bohuzel se vysledek nedostavil. Pani Bikbajeva sama ve sve Tian shi knize rika, ze pokud se vysledek nedostavi.....
20. Srpen 2007 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
prosím jak se jmenuje přípravek na léčbu myomů? Díky
3. Únor 2008 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Doporučuji knížku od Brandon Bays: Cesta
28. Květen 2008 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
zdena (anonym)
myom,jak se ho zbavit bez operace nebo aspoň zmenšit.Máte někdo vyzkoušenou metodu?Díky.
24. Červen 2008 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobrý den. Mám též myomy /plnou dělohu/ a neustále s nimy bojuji. Již sedný měsíc užívám přípravky čínské medicíny - Zeď děvíti draků, k tomu úprava stravy - vynechání masa, uzenin, mléčných výrobků, sladkostí /toto mi dělá největší problém nejíst je/, piji bylinkové čaje a hlavně věřím, že se myomy zmenší a časem vymizí. je ji 45 let a tak předpokládám i brzký přechod. Na kontrole jsem ještě nebyla, ale chystám se. Držte palce. Klára
22. Září 2008 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
laura (anonym)
Věřte mi není...DOBRY DEN JSEM VE STEJNE SITUACI ASI JAKO VY.MYOM 2 CM.SILNA MENSTRUACE.JEDEN LEKAR DOPORUCUJE HYSTEROSKOPII ,DRUHY TELISKO MIRENA.MUZU SE ZEPTAT ZDA VASE HYSTEROSKOPIE BYLA I S ODSTRANENIM CELE SLIZNICE,,?TVRDI ZE PO HYSTER.SE UZ NEMUZE OTEHOTNET.VELICE DEKJUJI ZA ODPOVED LAURA
4. Březen 2011 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
ZuAd (anonym)
Lauro, odstranění dělohy by mělo být úplně posledním nejzazším řešením k uvážení. Myomy se objevují a zase zanikají! Myomy lze vyléčit: Strava bez živočišných proteinů Meditace a koncentrace, dýchání, joga Kreativní vizualizace Odpuštění a prožití odpuštění Srovnání vztahů s partnerem, úplné vyčištění tzv. negativních pocitů a emocí vůči partnerovi: velmi důležité Přípravky čínské medicíny výše popsané Nejlépe je kombinovat více možností!
28. Červen 2011 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
DOBRY DEN JSEM VE STEJNE...Tělísko mirena si v žádném případě dát nenechávejte. Také jsem uvěřila lékařce, že mirena mé problémy s myomem vyřeší. Opak byl pravdou. Z počátku se zdálo, že to zabralo, špinění a krvácení ustalo, ale po dvouletech, se myom několikanásobně zvětšil a přibyly k němu další.Gynekoložka mi stále tvrdila, že myom se zmenšuje. Náhodou jsem byla na ultrazvuku žlučníku a pan primář se mi zeptal, jestli vím, že mám dělohu zvětšenou a plnou myomů. Okamžitě jsem si mirenu nechala vyndat a přešla k jiné gynekoložce. Ta mi řekla, že mirena podporuje růst myomů.
15. Červenec 2011 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Hošová (anonym)
Tělísko mirena si v...Dobrý den.U mě to bylo naopak.Dokud jsem měla mirénu,myom nerostl a nedělal potíže.Teprve po vytažení mirény se začal zvětšovatTeď se rozhoduji co dál.J
9. Srpen 2011 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Na myomy je česnek.Pak mizí jak jarní sníh.Více stahuj ulož to Rapidshare pod lékaři a NWO a pro pohlazení duše krajanka.
8. Září 2011 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš Müller (anonym)
Pro všechny,které trápí...Mohu potvrdit,že po půlroční léčbě preparáty Tianshi se myom u mojí přítelkyně zmenšil.Je to drahá léčba,ale investice do zdraví určitě za to stojí.Také jsem si všiml,že ženy s myomem,které jsem znal,v sobě často dusily emoce,vůči svému partnerovi.Myslím, že toto se na vzniku myomů významě podílí.
1. Říjen 2011 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Myom (anonym)
Jediné řešení bez rizika že vám proroste myom do střeva a břišní dutiny, je operativní odstranění dělohy. Nedá se svítit. Má to i pozitiva - už nebudete menstruovat, nebo´t děloha je jen vak na děti. Neslouží k ničemu jinému, a jde se bez ní v pohodě obejít.
1. Říjen 2011 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
preparáty Tians (anonym)
jsou příliš drahé, běžně se nedají koupit, a pan Muller tu dělá propagaci nějaké firmě za peníze. Takže nevěřit. Jediné NEJLEVNĚJŠÍ A NEJÚČINNĚJŠÍ ŘEŠENÍ U MYOMU KTERÝ OHROŽUJE A UTLAČUJE VNITŘNÍ ORGÁNY, JE CHIRURGICKÉ ODNĚTÍ DĚLOHY /ZADARMO VE KTERÉKOLI NEMOCNICI/ bez dalšího rizika ohrožení života!!!!!!!!!!!!!
1. Říjen 2011 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš Müller (anonym)
Pan Müller pouze sáhnul hluboko do peněženky a ověřil si účinnost těchto preparátů.Než něco hloupě odsoudíte,tak si to před tím prověřte,chytrý člověče.Nemám ve zvyku klamat lidi.Názor vyjmout dělohu,o které nějaký další chytrý člověk hovoří pouze jako o vaku na děti,aniž bychom se před tím alespoň pokusili o šetrnější řešení,to je jen ukázka omezenosti Vašeho myšlení a ukázka Vaší pýchy.Já to zkusil a jsem moc rád že to vyšlo.Takže se Vašemu chytráctví můžu jen zasmát.
6. Říjen 2011 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eda (anonym)
Na myomy je česnek.Pak mizí...Dobrý den. Ne měl by jste více informací na léčbu Myomu pomoci česneku? Děkuji prus@seznam.cz
9. Listopad 2011 - 6:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
jsou příliš drahé,...Taky mam myom na deloze.Ale jak bych mohla si nechat dat pryc delohu kdyz chci mit dite?!Tak jak se ho tedy zbavit?
5. Duben 2012 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
Nechala jsem si odstrani 2 myomy o velikosti 5CM A 6CM v roce 2009 na vajecniku a mimo delohu laparoskopicky.Vse dopadlo dobre.Letos mi od lonska 1 myom narostl na 8CM. Podstoupila jsem operaci nebot na laparoskopicky uz byl velky tak ze mam 10 stehu uz vytahlych a su uz 2 den po propusteni doma z nemocnice.Myom vazil 220g a mel 8CM. Jsem v poradku a vse mi zustalo pouze myom mi byl odstranen. Neni nad odstraneni a mit klidnou hlavu.Ted se budu 6 tydnu zotavovat a dekuji primarovi T.Kopeckemu ktery me podruhe operoval.Jsem ted klidna s spokojena.
25. Duben 2012 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
adina (anonym)
Pan Müller pouze sáhnul...Souhlasím s Vámi. Děloha není jen vak na dítě,ale lékaři to všem ženám namlouvají.V mém případě jich bylo několik.Zkouším alter. metody, střídavě úspěšně.Žena, když už má 2 děti nebo je jí nad 40, je pro gynekology nezajímavá a jiné metody kromě hysterektomie nedoporučí. Ona totiž hysterektomie je pro naše zdravotnictví nejméně finančně náročná. Co na tom, že jste si platili celý život pojištění, vy už přece dělohu nepotřebujete.Mně přijde hysterektomie v našem století řešení jako ,,Za krále Klacka"
27. Srpen 2012 - 14:25

Stránky

Přidat komentář