65 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Submisivita

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
pipinkamokra (anonym)
Jaký názor máte na submisivitu u dívek
5. Prosinec 2005 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
Zalezi jak moc je rozsahla:) Jestli mas na mysli v sexu nebo v normalnim zivote...me se submisivita v normalnim zivote u divek prici. Nechavaji si vse libit, neumeji se ozvat nic. Ani prilisna dominantnost neni pekna. Neco tak mezi...kompromisy.
20. Listopad 2006 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
V sexu jsem submisivní, mám ráda, když jsem bezmocná a přítel si se mnou dělá co chce
20. Listopad 2006 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
To ja zas naopak,jsem submisivní a rád se nechávám v sexu ponižovat.Ale bohužel dominantních dívek je oproti dominantním chlapům pramálo...
20. Listopad 2006 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj, hledám submisiví dívku. panavl"seznam.cz
24. Leden 2009 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Lujza (anonym)
Dobrý den, měla bych tu na vás dotaz, potřebovala bych vědět, proč je člověk submisivní, příčinu, vznik. Moc děkuji.
9. Leden 2010 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Submisivní člověk je podřídivý, nerad se prosazuje, protože se nechce znelíbit. Bojí se, že ztratí ochranu nějaké autority, např. rodičů, kamaráda, učitele, šéfa. Řiďte se svými pocity a vyjadřujte je, neplňte jen příkazy nebo přání druhého, pokud zásadně nesouhlasíte a je vám to nemilé. Přeberte zodpovědnost za svoje rozhodnutí.
10. Leden 2010 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Lujza (anonym)
Co znamená submisivita vím, ale potřebuji znát příčinu (vznik), proč je vlastně člověk submisivní, nemůžu to nikde najít.
11. Leden 2010 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
a na co to potřebuješ ?
11. Leden 2010 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lujza (anonym)
Na psychologii, chce to po nás profesor, jinak nám nedá zápočet a nikdo nic nemůžem najít.
12. Leden 2010 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Zhuska (anonym)
Na psychologii, chce to po...Nebo aspon nějakou knihu o tom
13. Leden 2010 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
To je v genech podle mě ......vrozený jako homo a podobný věci.....je to nátura....
14. Leden 2010 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
jééé (anonym)
Napiš si mail sexuologovi.....třeba Fifkový nebo jinýmu...ona ti jistě odpoví .....nebo Uzel ...
14. Leden 2010 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
smarttini (anonym)
Co znamená submisivita vím,...submisivita je do jisté míry vrozená a lze ji také získat během života. záleží na různých situacích. I dost dominantní člověk v běžném životě může být v osobním/intimním životě velice submisivní a vznik bych hledala v děství. způsob jakým se k nám chová nejbližší okolí zejména rodiče a na druhé straně jak se k takovému chování postavíme každý sám za sebe.
3. Listopad 2010 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
člověk (anonym)
smarttni, nechceš to trochu rozvést? Zajímalo by mě, jestli to bude sedět na mě...
10. Listopad 2010 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Prý jsem hodně zvláštní člověk. Hledám spíše dominantnější přítelkyni, protože sám jsem spíš submisivního typu. A aby určitá harmonie vztahu mohla fungovat je ideálnější protiklad. (v mém případě)... Na to že jsem submisivní, tak se tak moc nechovám. Ale je fakt, že holku spíš poslechnu než že bych jí rozkazoval já...
28. Prosinec 2010 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Jane, ty jsi můj ideál:-) Ale já nejsem už hodně dlouho mladá..Celý dlouhý čas/od rozvodu/,hledám submisivního muže. Ne nějak přímo jen v sexu,ale celkově.Protože jsem opravdu už hodně starší,mám smůlu. V mé věkové kategorii muži se chovaji dost drze a dominantně..Já běžné muže mám ráda jen jako přátele,ale milovat je nejde..Mám to vrozené,ale čím jsem starší,tím je to silnější..Subíků je sice dost,ale jen v sexu a to já zase až tak moc nejsem..Proč sem píšu? Varuji vás jakkoli jiné,neberte si běžného partnera..Hledejte vždy k sobě toho, co se k vám hodí.Nebo si zničíte kus zivota a nakonec zůstanete sami, jako já...
28. Prosinec 2010 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Paní Helo, jste dominantní až tak, že byste muže i tělesně trestala, kdyby neposlouchal, nebo něco provedl?
28. Prosinec 2010 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Jiří,ale samozřejmě bych to udělala moc ráda.Nejlépe dutkami a podobně..To ale u běžného muže nejde.:-) Mám k mužům hezký vztah-tohle zní asi divně,ale cítím, ze muž by měl zenu poslouchat.A tresty přijimat s pokorou. Právě, že často čtu,jak jsou některé ženy dominantní,ale jen v sexu.Ja v celém svém bytí..
28. Prosinec 2010 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Ještě tedy pár slov, možná dotazů..Našla jsem na netu lidi,kteři mají D/s vztahy,žijí spolu..Ona je dominantní, on sub. Tak mi vysvětlete někdo, jakto, když on přijde domů, houkne na ní,kde je večeře a nebo nadává,ze něco neudělala jak měla..Ale v noci si role vymění..Tomu ale vůbec nerozumím,asi jsem divnější..Na mně by můj partner houknul jen jednou a sel by letem světem.Hledala jsem vážný D/s vztah,ale takhle to nejde.Nejsem schopná mít vztah s mužem,ktery by se vůči mně i jen občas zachoval nadřazeně.Vlastně takové muže fyzicky nesnáším.Tak je asi jediná volba, žít dál sama:-)
28. Prosinec 2010 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Paní Helo, vidím to velmi podobně jako Vy. Muž by měl ženu poslouchat na slovo, přijímat tresty s pokorou a mít ke své Paní hlubokou úctu. Být prostě sub v sexu i v životě, pořád. Pokud budete chtít, rád si s Vámi o tom popovídám. Zkuste mi napsat, prosím, na mail otrok.rohozka@seznam.cz (nelekejte se toho jména, skutečnost není až taková, jedná se pouze o "pracovní" mail :-))
29. Prosinec 2010 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Ještě tedy pár slov,...Paní Helo, upřímně vždy jsem byl spíš na ty starší, od nich se dala očekávat určitá vyzrálost, ponětí o životě. Kolikrát lidi ve svém okolí překvapím, když se otočím za ženou kolem 30ti let ;) Chlapy, co o sobě tvrdí jak jsou submisivní a přitom na své partnerky řvou, znám takového člověka, spíš jen potřebují občas dokreslit určitou roli ale vážně to neberou. Já se cítím spíš jako submisivní člověk, ostatně ve všech vztazích, at už byly o čemkoliv, tak jsem spíš přítelkyni poslouchal než naopak. To i škodí, myslím si, že vše má být v míře. Nečekat to, co pro mě přítelkyně udělá, spíš se snažit něco udělat pro ní, aby měla důvod pro mě něco udělat. Mám to tak v sobě, ženy, dívky obdivuji, mám k nim náklonost, ovšem nikdy by mě nenapadlo abych nějaké poroučel. Spíš v mezích rámci jakési domluvy, ne že vše bude jen na mě, na to se mám rád, abych si udržel jakousi svojí důstojnost... Zažil jsem spíš něco opačného. Našel jsem si přítelkyni, ta sama ke mě přišla říkala mi jaká je dominantní a že jí takovou musím brát, že to je v ní. Ráda trestá a podobně. Jenže skutek utek. Byla tak dominantní, že mě nechala, protože jí to všichni okolo radily, spíš byla taková v jakémsi středu, měla ráda pocit, že může někomu poroučet, říkat co má dělat, ale zároven měla v sobě dané to, že své okolí hodně moc poslouchala... Určitě bych ale víc o tomhle tématu pokceal, pokud by ti to nevadilo, tak se kdyžtak prosím ozvy na mail: jan-tv@seznam.cz
29. Prosinec 2010 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Miranda (anonym)
Promiňte, že se vám do toho vměšuju, ale tohle téma mě moc zajímá. Taky nepatřím mezi nejmladší, taky mám leccos za sebou. Jsem dominantní typ (bez jakýchkoliv pomůcek, jen založením) moji muži byli taky většinou dominantní, ale všechny vztahy mi skončily tak, že jsem si je podrobila a ztratila o ně zájem. Před pár lety jsem ale potkala muže, který se choval tak mírně a vyrovnaně, že mezi námi k žádnému soutěžení vůbec nedošlo, a v sexu byl vždy dominantní on. Nedovedu si to vůbec vysvětlit a marně hledám někoho podobného, chtěla bych vědět, jestli je důležitější rozložení sil mezi partnery nebo fungující chemie.
29. Prosinec 2010 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Paní Mirando, se mnou je to tak, že já jsem submisivní vůči ženě - své Paní úplně ve všem. Podřídím se v běžném životě, podrobím se trestu z rukou své Paní za něco, co jsem udělal v normálním životě - a potom ještě si rád hraju D/s hry. Líbí se mi, když dominance a submisivita přechází z hry do normálního života a naopak úplně volně, bez hranic.
29. Prosinec 2010 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Promiňte, že se vám do...Chemie je vždy základ. Bez správné chemie neexistují ani správné chemické reakce a tudíž ani síly.
29. Prosinec 2010 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ještě tedy pár slov,...Čtu tuhle diskuzi poprvé ale tohle mě zaujalo. Jsem dominantní, ale zatím se v tom trochu hledám. Mámz za sebou jeden krátký D/s vztah, se vším všudy, a dělalo mi to moc dobře. Jenže nějak jaksi potřebuju ty chlapy dva. Jednoho otroka a druhýho na ostatní život. Sex s otrokem si zatím nedokážu představit, na ten potřebuju toho druhýho. A ten otroka nesnesl. Takže jsem to s ním musela utnout. A můj současný přítel má rád všechno co k dominantí ženě patří, i já to mám ráda, oblečky, nehty, podpatky. Ale nejsme D/s, a já možná budu časem chtít jít dál.
4. Leden 2011 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
KKK (anonym)
Lenko, buď půjdeš dál ty nebo on, to je jasný. Jednou tě to chození dál (tvoje nebo tvých partnerů) přestane bavit a zatoužíš po stabilitě vztahu. Ale najdeš těžko, zase budeš hledat nějaké ty cestující, kteří jdou dál a dál...
4. Leden 2011 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
slípka (anonym)
Mirando, síly nebo chemie ? A co takhle spolehlivost, úcta a seriozní dohoda o něčem společném ? Opravdu jseš tak dobrý velitel a manažér vztahu nebo jen máš pocity za které si nic nekoupíš ?
4. Leden 2011 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Lenko, buď půjdeš dál ty...Jo, asi tak. Zatím si tu stabilitu neumím představit. Nedokážu si představit, že bych měla otroka za manžela :o) Ale možná bez S/d trvale žít nedokážu...
4. Leden 2011 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
KKK (anonym)
No, otroka za manžela :-), to fakt nejde. Třeba najdeš nějakého solidního přítele ke spolužití, nebudeš s ním řešit tvoje orientace a S/M budeš dělat po dohodě s ním za prachy. Vyděláš nějaké peníze a nebudeš se muset přetvařovat a pořád utíkat
4. Leden 2011 - 20:12

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama