35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Stydlivost při sexu

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Aho, chtěla jsem se zeptat, jak vy, muži a chlapci, vidíte to, když se holka stydí při sexu. Já si to například umím užít jen za tmy.Vím, že moje tělo má k dokonalosti daleko, takže je mi nepříjemný, když mi ho někdo ""okukuje"":-) Přijdu si prostě ošklivá. Nějak se bojím, že bych partnera zklamala. Co vy na to? Nevíte, jak bych se tohoto problému mohla zbavit?
13. Srpen 2008 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Pokud tě ten dotyčný má rád takovou jaká seš tak není proč se před ním stydět. Hodně žen si myslí, že nejsou hezké, že jsou tlusté apod. Je to pouze jejich představa.
14. Srpen 2008 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Lepsi je to za svetla. Na vsechno krasne vidim a to je vzrusujici. Potme je to takove neslane nemastne.Pokud mas partnera na vic jak jednu noc, stejne Te zna. Tak proc se zrovna pri sexu schovavat? Nemusis si snad pred partnerem hrat na neco co nejsi.
14. Srpen 2008 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
stydlivka (anonym)
Ahoj, můj partner by rád zkoušel stále nové věci a nyní přišel s tím, že bychom zkusili anální sex. Já si to neumím představit, hrozně bych se styděla. Všude čtu, jak je to báječné a nejlepší je se u toho úplně uvolnit. To abych si předtím dala klistýr, co když bych se po...
25. Říjen 2008 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
anhelo (anonym)
Ahojda stydlivky,tak já mám taky problém,ale asi trochu opačný, jsem vdaná už 18let,svého muže mám pořád ráda,sex máme,ale já mám problém o kterém mu říct nemůžu.on by se chtěl pořád milovat po ránu a já s tím mám problém...za prvé po ránu se cítím nečistá,upocená,v hubě jak v polepšovně a samozřejmě, že mi připadá nečistý i on mě,ale on si myslí, že to je po ránu to nejlepší co může být.ale největší problém mám s tím, že když je tma, tak si sex užívám a když je světlo, tak ho vidím v jeho plné kráse:_)myslím to ironicky,nikdo nejsme dokonalý a úplně mě přejde chuť na sex,nemůžu si to pak dostatečně vychutnat.přítmí mu holt víc sluší, myslím, že není třeba u toho vidět ty jeho faldy,rezavé chlupy(holit se nechce)zarudlé pupínky atd...on to nikdy nepřizná,nebo to tak nevidí,ale i já mám spoustu nedostatků,takže mi to také ve tmě rozhodně víc sluší:-)
26. Říjen 2008 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Vátsjájána (anonym)
A proč to neprostřídat? Jednou za světla a podruhé po tmě? Tak byste si užili oba.
26. Říjen 2008 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
taky se hodně stydím.S patrnerem už ne,viděl mě ze všech stran.Ale stejně to mám nejradši v pološeru kdy se nedokonalosti trošku ztratí.
26. Říjen 2008 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nevím čím to je, ale strašně se stydím před svým partnerem, kvůli svým nedostatkům. Už od mala mám na svém levém pysku pihu, a je mě trapné, aby to viděl můj přítel.
18. Prosinec 2012 - 22:46
Obrázek uživatele klarka84
klarka84
Nikdo z nás není dokonalý a každý z nás na sobě vidí spoustu chyb. Stydlivost je pro člověka přirozená, ale časem ustoupí a pak si své chvilky užijete bez červených tváří. Je to určitě jen otázka času a troška té stydlivosti může být určitě i vzrušující ( chvilky objevování a podobně) Pokud se s partnerem opravdu milujete, jistě ho nenapadne, považovat tě za nehezkou. A jestli se mu tvoje tělo nelíbí, nemá význam se s ním nadále trávit čas. Co se týká análního sexu, je určitě důležitá hygiena a zvlhčení okolí análního otvoru. Ať už lebrikačním gelem, nebo zvlhčení jiným způsobem, třeba ústy. každá žena anální styk prožívá jinak, co může být pro jednu příjemné, může být pro jinou nepříjemné, nebo bolestivé. Nenechte na sebe naléhat a dělejte jen to, na co máte chuť a co chcete dělat. Není špatné použít nějaké erotické pomůcky, nebo prsty k uvolnění konečníku K.
18. Prosinec 2012 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
každý se někdy stydí.Já před manželem ne,ale jinak se mi také stalo,že jsem se hodně styděla,když jsem dělala něco,co jsem neznala a chvíli mi trvalo,než jsem pochopila,že je to úplně normální a běžné.Bohužel víc se rozepisovat nemůžu.
18. Prosinec 2012 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard (anonym)
Na ženách je stejně nejkrásnější ta jejich přirozená zvědavost. I ta největší stydlivka touží vyzkoušet všechny sexuální praktiky, anal, oral atd. A pak se teprve rozhodne, jestli to bude dělat i nadále, či nikoliv. Takže vážený stydlivky, směle do toho. :-)
19. Prosinec 2012 - 6:59
Obrázek uživatele p.jojo
p.jojo
Nikdo z nás není dokonalý...Stud je jedna ze zakladnich "brzd" sexualniho prozitku spolu se "strachem" a "obavami"Tohle by si mel vzdy uvedomit ten zkusenejsi v paru pri intimitach a ruznymi zpusoby to odbourat.Nebo takovy pocit "trapnosti" to je taky neco co musi se odstranit.U nekterych lidi je to otazka hodin u jinych mesicu a mnoha stretnuti Jinak te chvalim za prijemne prispevky do diskuzi ... vice takovych poznamek klarko
19. Prosinec 2012 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Ahoj, já se zřejmě taky stydim, přítel není spokojený, tvrdí, že mám nějaký blok a řekl mi, že má pocit, že stále vyvíjí aktivitu jen on a že už to dělat nebude, už je to pár měsíců, co se tu nic neděje a čeká se, co já a já nevím jak (kdy) na to, on mi přijde nepříjemný, nebo mě poučuje, nebo sedí u pc..ach jo, jak z toho ven...tvrdí, že jsem trapná, kvůli obavám se uchichtnu a je z toho hotovej, že tady hrajeme akorát divadlo.
5. Duben 2013 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Bořek (anonym)
Holka bloklá, to chce pořádnýho panáka a nožky se Ti pak roztáhnou ani nebudeš vědět jak. :)
5. Duben 2013 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Díky Bořku, já to zkusim:-).
5. Duben 2013 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Přítelkyně mě hrozně ráda kouří, ale lízat se nechce nechat. Ani po 4 letech známosti. Hrozně se stydí. Je to normální???
5. Duben 2013 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Dejf (anonym)
Hele na to je dobrý fígl. Zkus jí na pipinu dát pusu jen tak rychle a pak stále častěji a ona časem zjistí, že jí to je příjemný a pomalu se jí to začne líbit. Pak později začni nenápadně i s tím lízáním, zpočátku jen málo a pak více a více, nakonec Ti bude sama tlačit hlavu do pipky, uvidíš. Moc dobře to znám. :-)
5. Duben 2013 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
jeskynka (anonym)
Přítelkyně mě hrozně...Já bych se taky nenechala, přišlo by mi to nechutné, vůbec nechápu, proč by to ten chlap měl dělat, vždyť pak musí být celý opatlaný a co potom s tím :) Ale kouření mi teda nedělá problém, to je úplně něco jiného :)
1. Květen 2013 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
Já bych se taky nenechala,...Bez lízání to není sex:)
1. Květen 2013 - 3:16
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Já bych lízal až bych brečel,a to neustále,je to nádherné a moc dobré!
1. Květen 2013 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Kaja (anonym)
taky se hodně stydím.S...Petruško když se strašně stydíš tak šukejte v kabátě a můžete mít i rosvíceno.
17. Červen 2018 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nikdy se nestydím.Při sexu v poloze 69 si žena lehne na mne a roztáhne nohy.A protože lízám jedině za světla,všechno krásně vidím.
18. Leden 2020 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Mám o dost starľí partnerku , taky se hrozně stydí , udělá cokoli , ale jenom potmě , když máme sex přes den , má triko s výstřihem , takže můžu mít prsa ven a dole taky.
18. Leden 2020 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám o dost starľí partnerku ,
Když lízám píču,chci vidět co lízám.Proto jedině při světle.Žena taky vidí čůráka.
15. Květen 2020 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Judita (anonym)
dřív jsem se styděla a hodně mi pomohly takové ty sexy oblečky nebo převleky, partnerovi se to líbilo a já jsem měla pocit spokojenosti, že jsem oblečená
15. Květen 2020 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendula (anonym)
Stydět se při sexu s prvním partnerem je normální. On se do mně nakonec nedostal jak jsem byla stažená.
15. Květen 2020 - 16:23
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Stydět se při sexu s prvním
To bývá normální ... u nás to taky tak dopadlo když jsme poprvé začínali. :-)
15. Květen 2020 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Kdyz doslo k prvnimu sexu s moji o hodne starsi prtelkyni, nebyl to u mne stud, ale jista trema, ale ta jeste zvysovala vzruseni.
15. Květen 2020 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Já se styděla když jsem měla kluka který měl zálibu v nohách.Požíval moje nohy jako milostnou předehru nebo naopak dohru.Mně se to celkem i líbilo ,ale když občas prohlásil "tobě dneska ty nožky krásně smrděj" tak jsem byla hodně vedle.
15. Květen 2020 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Stydět se při sexu s prvním
Vendulo,mněl tě do pičky vsunout dva prsty,aby tě trochu roztáhl.
23. Květen 2020 - 7:14

Stránky

Přidat komentář