15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Studovat ve 40

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Lenka Dobrý den ,je mi 40 let ,jsem na mateřské dovolené a chtěla bych studovat dálkově a udělat si maturitu ,jelikož mám pocit ,že jsem tak nějak pozadu :D,nevím zda v tomto věku je to vhodné,slyšela jsem také názory ,že už mi to k ničemu nebude ,protože ,až to dokončím budu stará,studium je na 5 let:( trošku mi to vzalo elán .
5. Únor 2012 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenko (anonym)
u nás v rodině jedna 40-cátnice loni maturovala, ted chodí na vysokou na bakalářku a půjde dál na magisterský titul.A neboj, bude to k užitku určitě. Podívej se, kdy se bude chodit do důchodu! Pak je dobré mít obor,kde se uplatníš i později. Navíc ti to dodá elán, hrdost a omaldíš se:-) Jsi dobrá, že tě to vůbec napadlo.Jiné 40-catnice hledají blbiny, jak se realizovat a na vzdělání dávno nemyslejí.Lidsky život se velice prodlužuje. Užiješ toho dost dlouho a určitě se nedej odradit! Ta moje příbuzná je ted patřičně hrdá, původně chtěla jen prolézt..Ted při zaměstnání se učí na jedničky a to je první rok na vysoké..
5. Únor 2012 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ale na druhou s (anonym)
lidí s maturitou jsou dneska plné pracáky. Dnes je kdekdo aspoň Bc. nebo Mgr. A dítě samo o sobě Ti dá určitě dost zabrat. A když ovládáš PC a internet, tak asi žádná blbka nebudeš. Tak rozvaž dobře všechna pro a proti.
6. Únor 2012 - 4:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
u nás v rodině jedna...Děkuji za podporu ,moc mi to pomohlo v rozhodování,i když jsem vše zvážila ,musím to zkusit ,jelikož bych si to pak vyčítala ,písnu co bude dál :-),sama jsem zvědavá jak to dopadne ,bude to náročné ,ale přestat můžu vždy ne?? Díky
6. Únor 2012 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenko (anonym)
Děkuji za podporu ,moc mi to...přesně tohle si říkala má příbuzná:-) Jak se do toho pustila,chytl jí takový elán,že by toho nenechala. Kupodivu vždycky dřív měla z matikou problémy.Najednou/na měsíc si vzala před prvním ročníkem doučování od sudenta/, z matiky skoro stále za 1. S tím příspěvkem nahoře nesouhlasím. Nejsme na světě proto,abychm měly jen děti! Sama poznáš, jaký je to pocit. Dávej vědět a nenech se odradit ani neúspěchy. Než se chytíš,budeš myslet,že nic nezvládneš.Jenže takových tam bude plná třída:-)
6. Únor 2012 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
přesně tohle si říkala.....jsem na ně zvědavá ,doufám ,že nebudu nejstarší :-(,tak držte palce a já jdu do toho ,budu informovat .Hezký den .
6. Únor 2012 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Lenka Dobrý den ,je mi 40...Dobrý den Lenko,je mi 42 a rozhodla jsem se také pro studium a nejen z důvodu maturity - celoživotní poznávání je krásná součást života a v tomhle ohledu to není nikdy zbytečné,vím o pani,co si udělala státnici z NJ v 60 letech a když budete hledat - objevíte další nadšené vrstevníky,někdo se zapálil pro filozofii,jiný objevil talent v jazycích.Běžte do toho!Držím palce.Renata
20. Únor 2012 - 3:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Tak v září začínám ,těším se . Podpora je super věc . Děkuji .))))))))
18. Červenec 2012 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Draha (anonym)
Tak v září začínám...Dobrý den Leni, v květnu jsem nastoupila po MD do zaměstnání,protože jsem jen vyučená a ráda bych si dodělala aspon maturitu i ve 42letech,tak bych se Vás chtěla zeptat na kterou školu od září nastupujete.Moc Vám děkuji za odpověd a přeji pevné nervy a hodně úspěchu.Pěkný den Draha
2. Září 2012 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Dobrý den, začala jsem v cizí zemi s vysokoškolským kurzem- je to dálkové studium. Internetová podpora, hezké učebnice, učební plán, všechno pěkně propracované. Bylo založeno diskusní fórum studentů téhož oboru. Můj volný čas se najednou vytratil a věnuju ho hlavně studiu, ale stojí to zato. Je to pěkné, zvednout si sebevědomí a mít hezký cíl. Dělám to hlavně pro sebe, nikoliv pro kvalifikaci. Je mi hodně přes 50. :-))Přeji všem hodně moc úspěchů.
3. Září 2012 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka V. (anonym)
Dobrý den, začala jsem v...Muzu se Mary prosim zeptat, o jaky studium se jedna? Vetsinu roku ziji v zahranici, je mi 42 let, mam maturitu, ale rada bych si udelala jeste nejake skolu-kurz- dalkove. diky predem za zaslane info na lvondrova@centrum.cz a hodne uspechu a vsem, co se chystaji na studium ve strednim a pozdejsim veku !!!
24. Listopad 2012 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenkan (anonym)
Ahoj všem po letech
1. Říjen 2015 - 7:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj tak jsem tu znovu po pár letech jsem v maturitním ročníku a je to super tak držte palce . Všem kdo se rozhodují zda v tomto věku studovat tak vřele doporučuji je to náročné a dá se to . :)
1. Říjen 2015 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
vierka dufalova (anonym)
Mam11 rokou chcem sa naucit ako sa uci doktorka chcem vistudovat
14. Červen 2016 - 12:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama