97 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Studio ForBio

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jojik (anonym)
Máte někdo s tímhle studiem zkušenosti?Sdudio ForBio -METATRON-včasná diagnostika-prevence,
18. Listopad 2010 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Zkušenost nemám, ale jednu dobu sem někdo vecpal reklamu na ForBio snad do poloviny diskuzí... asi potřebovali nabrat klienty. Já mám zkušenost pouze s přístrojem Oberon, byla to taková čelenka na hlavu s nějakým čidlem a možná nějaké elektrody do ruky, už přesně nevím, propojené s notebookem. V té době jsem byla po imunologickém vyšetření, problémy jako chronická únava. Paní masérka, která přístroj obsluhovala /vypadá to že na to člověk nemusí být ani lékař/ mi našla nějaké streptokoky nebo co /které mi na imunologii nenašli/, naopak chlamydie /které jsem podle imunologie v krvi měla/ mi přístroj nenašel a paní mi tvrdila že je nemám. Pak mi doporučila nějaké přípravky z Energy centra. Samozřejmě mi to vůbec nepomohlo. Jo, ještě mi tvrdila, že je to lepší diagnostický přístroj než třeba MRI, CT a tak podobně. Pak nechápu proč tenhle přístroj nemá ve své ordinaci každý lékař, protože takové vyšetření na CT nebo MRI je docela drahé, zatímco vyšetření na Oberonu stálo myslím pár stovek. Tady je ta reklama: 19.8.2009 00:05 - ForBio Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza. Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz
21. Listopad 2010 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
hajsman (anonym)
plati vzsetreni zdravotni pojistovny
15. Srpen 2011 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Novička (anonym)
Podívej se do živnostenského rejstříku a zjistíš že majitel nemusí mít žádné zdravotní vzdělání ani minimum. A víš o co se jedná!! Takže si kup METATRON a podnikej bez vzdělání a specializace.
22. Říjen 2011 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Máte někdo zkušenost s...Ve studiu jsem byla - prosinec 2011. Pro mě bylo podstatné, že jsem dostala odpověď na můj problém, nemusím poslouchat arogantní odpovědi doktorů. Po nastavené léčbě cca 14 dnů nastalo značné zlepšení.Konečně věřím, že se uzdravím.
9. Leden 2012 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Openyoureyes (anonym)
Doporučuji přečíst - http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1327169997 No není to zázrak? Open your eyes and close your wallet.
2. Duben 2012 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Thea (anonym)
Pro Openyoureyes: To snad nemyslíte vážně, že se odkazujete na tyto stránky!
3. Duben 2012 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý den, jednou jsem měla střevní potíže a tak jsem také šla na on u doagnostiku. Dostala jsem jen potravinové doplňky za 1 500 kč a přístroj prý nevykatuje žádnou změnu a nakonec za měsíc jsem měla rakovinu střev tak to je ten přístroj jen lákání peněz Jana
27. Říjen 2012 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Kara (anonym)
Forbio mi bylo doporučeno přímo asistentkou p. Jančara. Mám jí věřit nebo ne?
5. Prosinec 2012 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Karo, nevěř. Já mám s tímto "studiem" otřesnou zkušenost.
6. Prosinec 2012 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirásek (anonym)
:-)
6. Prosinec 2012 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláma (anonym)
Forbio nepracují jako medicínští odborníci. Přístojové metody nejsou věrohodné, jinak by je používaly nemocnice. Jen naivní lidi mohou naletět.
7. Duben 2013 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Karo, nevěř. Já mám s...Zajímaly by mě podrobnosti. Děkuji za odpověď.
16. Květen 2013 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Karo, nevěř. Já mám s...Můžu se Hani zeptat, jakou otřesnou zkušenost máte s Forbiem? Upisuje se tam člověk k něčemu?
15. Červen 2013 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
wauhells (anonym)
Máte někdo s tímhle...Vzhledem k tomu, že na stránkách www.forbio.cz a ani nikde jinde není uvedené vůbec žádné IČO apod. velmi těžko můžete tuto firmu identifikovat. Samozřejmě se vůbec nejedná o lékaře. POZOR TEDY!!!! Navíc pokus si rozkliknete jejich ISO, zjistíte že je udělené úplně za něco jiného (prodej a design)!!!!! A samozřejmě je propadlé.
3. Leden 2014 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
wauhells (anonym)
Podívej se do...To máš sice bohužel pravdu, ale je problém je vůbec v nějakém rejstříku vyhledat!!!! Nikde nezveřejňují IČO apod. Prostě je to pro blbce co jim jen odevzdaj peníze. A tohle tady stát legálně povoluje...
3. Leden 2014 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Z diskutujících jsem tam byla osobně asi jediná a je to super. Určitě nepotřebují někam vecpat reklamu.Můžu rozhodně doporučit.
22. Únor 2014 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
markéta (anonym)
Máte někdo zkušenost s...METATRON je podvod, stejně jako ForBio.
23. Únor 2014 - 6:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Souhlasím, je to podvod.Ahoj lidičky. Byl jsem v této firmě osobě a nedá se říci jednoznačně že se jedná o podvod. Nechci nikomu dělat reklamu, ale mě opravdu tento přístroj našel a určil věci o kterých nikdo z firmy ForBio nevěděl, jen já. Oni Vás nelečí, jen Vám ukaží co se ve Vašem těle děje. A musím říc že je to dost zajímavé.
8. Březen 2014 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
ja byla na sensitiv imago, což je něco podobného a našlo mi to vše,i neaktivní HPV na děložním krčku - co už mi gynekológ říkal. Mohu doporučit.
20. Březen 2014 - 5:35
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
ja byla na sensitiv imago, což je něco podobného a našlo mi to vše,i neaktivní HPV na děložním krčku - co už mi gynekológ říkal. Mohu doporučit.
20. Březen 2014 - 5:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Prsky (anonym)
Opravdu neléčí, jen vám "doporučí" doplňky stravy a případně "léky" (pod čarou) za velmi atraktivní peníze (pro ně). Zajímalo by mě, jestli je někdo, komu nenašli parazity na játrech...
18. Duben 2014 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lola (anonym)
Dobrý den, byla jsem na tomto vyšetření se svým synem, protože máme oba zdravotní problémy, netušila jsem co nás vlastně čeká, ale myslela jsem, že jedeme do nemocnice, protože provozovna je na webu označována jako ordinace. Diagnostika je bezbolestná, příjemná, velice zajímavá a připadá mi i přesná. Musím konstatovat, že problémy o kterých vím stroj diagnostikoval mě i synovi,samozřejmě navíc nalezl v našich tělech další námi neznámé zátěže /snížená funkce štítné žlázy, záněty aj. to si nechám klinicky ověřit) navíc máme hotovou zoo zahradu .. /játra máme čistá :)/ Po výkladu a dohledání informací o všech těch hnusech co máme v těle se mi teď úplně lehce nedýchá, každám dnem stejně asi přestanu :))) Ze stroje jsem nadšená, ale po diagnostice dojde na druhou fázi a to je již výše zmiňované doporučení léčby. Léčbu (léky) doporučuje člověk, který nemá lékařské vzdělání, doporučuje léky, které jsou v cizině oficiálně schválené, ale v Čechách nikoliv (netuším proč). Cena je opravdu vysoká, vedlejší účinky a výrobce neznám. Účinnost léků /po dobrání/ je nutné sledovat další návštěvou na tomto přístroji, aby léčba byla 100% je nutné léčit všechny rodinné příslušníky, včetně zvířecích mazlíčků /jinak léčba postrádá smysl/. My stojíme na křižovatce rozhodování - zkusit či nezkusit .. Ale smrdí mi to celé /ostatně stejně jako zdravotnictví/ velkým bisnisem. Opravdi se bojím se užívat /natož podat svému dítěti/ léky, které předepíše někdo kdo není lékař, bojím se užívat neověřené a neznámé léky. No a teď ekonomika - Na začátku jsme za diagnostiku zaplatili skoro 4 000,- doporučené léky stojí pro jednoho další 4200,- pro syna ještě neznám cenu Další kontrola v srpnu - další 4000,- pokuď půjdem dva. Pochybuji, že budeme čistí, takže další prášky ... a další peníze ... Máte někdo zkušenost třeba mi pomůže v rozhodování ?
20. Květen 2014 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Dobrý den, byla jsem na...Chápu vaše obavy, ale naší rodině pan Jančár velice pomohl a i dalším lidem v našem okolí, kteří jej navštívili. Finančně to náročné je, ale za to zdraví to stojí. Ze svojí zkušenosti můžu říct, že člověku se ty peníze zase vrátí, když bude moct pracovat, protože nebude marodit. A proč tu ty léky nejsou? Jsem přesvědčená, že jde o ochranu farmaceutického průmyslu. Lidé bez parazitů jsou totiž lidé zdraví a ti pak nepotřebují další léky a lékařské úkony. Mě je bez nich teda mnohem líp :) Měla jsem oslabenou imunitu, byla unavená a to se odráželo i na mé psychice. To všechno zmizelo po odparazitování a zbavení se chlamydií pomocí koloidního stříbra (taky závažná nemoc, která se u nás neřeší). Panu Jančárovi věřím, že mu nejde jen o bysnys, ale opravdu chce lidem pomoci. Držím vám palce, ať se uzdravíte :)
8. Červen 2014 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petrulina (anonym)
Dobrý den, byla jsem na...Pozor, byla jsem na vyšetření přístojem Metatron Hunter a jsem dost naštvaná a to se krotím ve výrazech. Diagnostikovala mi nějaká paní, ne lékařka, měňavku, která je smrtelná (98% smrt) a teď co. Je to nával na psychiku. Mám děti a děsný strach. Na infekčním mi řekli, ať to pustím z hlavy, že už bych byla mrtvá, ale copak se to dá? Byly mi doporučeny léky, homeopatika a další vyšetření u lékařů. Tak pokud přežiju, zvažuji podání trestního oznámení. Toto je hazard s lidským životem. Nedoporučuji!!!
31. Srpen 2014 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Pozor, byla jsem na...Proč mrtvá? Já měla v dětství měňavku úplavičnou ze špatné vody z vodovodu, měla to snad čtvrtka města a nikdo neumřel. Pokud máš strach, máš si dojít k doktorovi a pokud víš, že to byla podvodnice, nevím, proč se tím zabýváš a stresuješ.
31. Srpen 2014 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petrulina (anonym)
Tato měňavka je smrtelná. Tu zatím přežilo jen pár lidí. Nemá s tou Vaší nic společného. Proto ten strach. Říká se ji mozkožrout, doslova vám sežere mozek. A jestliže je to podvod, pak se s tím musí něco dělat. Moje kolegyně v práci mi řekla, že je labilní a kdyby jí toto sdělili, přemýšlela by o sebevraždě. Kvůli ochraně ostatních se budu pídit a žádat prověření a samozřejmě podám i trestní oznámení.
4. Září 2014 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petrulina (anonym)
Ještě poprosím, kdo máte špatné zkušenosti a věříte, že je to podvod, napište. Ať jsem trochu klidnější. Děkuji.
4. Září 2014 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Dobrý den, NLS diagnostika je jistě jako doplněk ke klasickému vyšetření přínosem - MUSÍ JEJ VŠAK PRAKTIKOVAT POUZE ODBORNÍK - nejlépe MUDr či Mgr- tedy vysokoškolsky vzdělaný odborník . Nutný je také certifikát přístroje - OSVĚDČENÍ MZ -že se jedná o lékařský přístroj + certifikát výrobce o vyškolení obsluhy.Toto vyžadujte vždy - než se na NLS vyšetření někde příhlásíte - oddělíte tak "zrno" od "plev" hned na počátku a ušetříte !!!
8. Září 2014 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Petrulina (anonym)
Zatím žiji a tak se dál pídím, dle mých informací ŽÁDNÝ PŘÍSTROJ NLS diagnostiky nemá osvědčení MZ, nejedná se o lékařský přístroj. Pouze výrobce k tomu dává certifikát, že se může používat k léčebným záležitostem. Nevím, jestli si vůbec někdo uvědomuje, co může způsobit.
11. Září 2014 - 19:07

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama