Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Student agency - bezpecna doprava?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Timea (anonym)
Dobry den, aky mate nazor na autobusi spol. Student agency aj napriek vsetkym doterajsim havariam? Cestujem pravidelne a neviem si vybrat, ci je to v poriadku agentura, aj po nedavnej havarii na Slovensku. Vdaka. Timea
6. Říjen 2008 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Kdo jezdi po silnici, ten jednou bude bourat. Nekdo driv, nekdo pozdeji. Takze tohle neni problem jenom Agenci. Maji docela dobre autobusy, vybavene bezp. prvky, ale stejne se tam nikdo ani nepripouta. Co pak chcete. Me dokonce ridic linkoveho autobusu u nas serval, ze na ty pasy nemam sahat. Ze se nikdo nepouta (proc teda ja?) a jeste bych mu je pry znicil. Vul, co jineho napsat (TransCentrum).Jeden problem u Agenci ale vidim. Je to cas, za ktery musi ridic trasu projet. Ridici, casto mladici bez zkusenosti nemaji respekt k te hromade pojizdneho zeleza. Klidne jedou po uzke okresce 110km/h, jen aby stihli termin v zastavce. Nevidi to nestesti, ktere by mohlo nastat pri narazu do stromu, protijedouciho auta... Ja s Agenci bojim jezdit. Jezdi s tim jak magori. nejhorsi byva linka do Zlina (presneji usek Brno - Zlin)Ale vlastne to cestujici chteji sami. Musi byt vsude co nejdriv...Naproti tomu se strasne bezpecne citim s jednou pani ridickou (take TransCentrum), ktera jezdi s linkovym autobusem u nas. Jezdi ohleduplne, predvidave a nikam se nezene. Sam ridim "kazdy den" cca 150km. Na dalnici ale malokdy jedu pres 100km/h. Chci tu kazdodeni cestu do prace a z5 prezit. Uz nechvatam. Ale nejsou takovy vsichni. Typicky nezi 15:00 a 18:00 na R10 v pracovni den je volu hromada. Naproti tomu rano kolem 5te jede malokdo pres 110km/h.Kazdy tedy at zacne u sebe.
6. Říjen 2008 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ano, problém je, že dnes se nemusí šofér autobusu tzv. vyjezdit jak za komoušů. To raději budou vymýšlet nové profesáky, jejichž získání bude adepty stát asi 50 000 a stejně to k ničemu nebude, protože větší část té výuky stráví na učebnách.Ale v případě havárie na Slovensku to nebyl nezkušený šofér. To jenom média potřebovala silný titulek.
6. Říjen 2008 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Tome, uplny suhlas
7. Říjen 2008 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Hajdalák (anonym)
Myslím že je jen souhra náhod že Student Agency měla poslední dobou vážné nehody. Řekl bych že cestovat jinými autobusy nebo autem, vlakem není o nic víc nebezpečné.
7. Říjen 2008 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Minulý týden jsem cestovala se Student Agency do Brna a byla jsem opravdu moc spokojená. Má to úroveň. A nebojím se zase cestovat s touto společností.
7. Říjen 2008 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Student agency je podle mne taky ok
8. Říjen 2008 - 6:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Prostě se stalo.Mě se před 3-mi týdny zabil kámoš v osobáku+další dva spolujezdci a byl to profik.Jezdil náklaďákem.....
8. Říjen 2008 - 7:14
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Vím,co to bylo za nehodu,napálil to do domu.Prý dostal infarkt,se nedivim měl 120kilo.Upřímnou soustrast.Jsem z Bílovic,tam se to stalo.
8. Říjen 2008 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
Kdyz si to vezmete statisticky od zacatku, kdy Student Agency zacala autobusovou dopravu tak lidi neblbnete, pocet mrtvych na pocet prepravenych musi byt v 0.0000 houby procentech.Nesmirne zvedli uroven autobusove prepravy v CR a nezacinejte hystercit, na nejvetsiho psa se vzdy nejvic steka...
9. Říjen 2008 - 1:46
Obrázek uživatele Návštěvník
cestovatelka (anonym)
No,těch autobusů je na můj vkus trochu moc.Myslím těch nabouraných,bez ohledu na provozovatele.Jinak souhlas s Tomem :=))
9. Říjen 2008 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
cestovatelka (anonym)
No,těch autobusů je na můj vkus trochu moc.Myslím těch nabouraných,bez ohledu na provozovatele.Jinak souhlas s Tomem :=))A o autech ani nemluvím,to je šílené,co se děje na silnicích.Lituji všechny,kteří musejí jezdit denně.
9. Říjen 2008 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Cus,Ja az na par negativnich zkusenosti tj. treba 10 hodin Praha Brno, za coz teoreticky nemohli nebo kdyz mi ujeli a predtim mi rekli, ze si mam pockat na jiny spoj, tak s nima jezdim, ono je to jedno, vsude se muzes zabit.Teda sranda musela byt, kdyz nedavno zatkli nejakeho toho ridice :D.
13. Říjen 2008 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mgr. Milan Schw (anonym)
Hromadná žaloba na STUDENT AGENCY s.r.o. - navrácení peněz za elektronické letenky zkrachovalé SKY EUROPE.Všem postiženým krachem letecké společnosti SKY EUROPE kteří si letenky objednali a zaplatili přes firmu STUDENT AGENCY s.r.o.Všichni ti, kteří si objednali a zaplatili leteckou přepravu do jakékoliv destinace prostřednictvím firmy STUDENT AGENCY s.r.o. mají právo na reklamci jejich služeb, odstoupení od smlouvy a navrácení celé uhrazené částky. V zastoupení dnes již jedenácti postižených klientů STUDENT AGENCY s.r.o. připravujeme podání hromadné žaloby na navrácení všech uhrazených částek. Kdokoliv (fyzická či právnická osoba) kdo zaplatil firmě STUDENT AGENCY s.r.o. a následně neodletěl kvůli krachu letecké přepravní společnosti Sky Europe se může zdarma připojit k hromadné žalobě. Jde o jedinou legální cestu jak získat své peníze zpět.Není nijak podstatné jakým způsobem jste letenky zaplatili (zdali převodem z účtu, vkladem v bance, platební kartou či jinak).Jestliže chcete své peníze získat zpět, kontaktujte nás a zašlete kopie veškeré komunikace se STUDENT AGENCY s.r.o. Tedy: kopie: tzv. "elektronické letenky" či "rezervačního kódu", kopii své potvrzené objednávky s výzvou k platbě na účet STUDENT AGENCY s.r.o. kterou Vám poslali mailem, kopii faktury nebo jakéhokoliv daňového dokladu který jste měli od STUDENT AGENCY s.r.o. následně po zaplacení obdržet. Jestliže Vám jej elektronicky nebo písemně poštou neposlali, uveďte to do zprávy kterou nám budete zasílat. V případě že jste STUDENT AGENCY s.r.o. již písemně doporučeným dopisem vyzvali k navrácení částky nebo zajištění náhradí letecké dopravy pošlete i tuto kopii včetně kopie podacího lístku. Jestliže jste toto neučinili, upozorněte nás na to ve Vašem mailu a obratem Vám zašleme vzor který si jen vyplníte a pošlete jim dodatečně. Všechny tyto doklady Vás opravňují k připojení se k hromadné žalobě.
29. Říjen 2009 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Akia (anonym)
Občas jezdím se Student Agency na lince Praha - Brno. Na můj vkus jezdí příliš rychle, celou cestu mají ujet za 2,5 hodiny a zpravidla jsiu na místě za 2 hod 10 minut.
29. Říjen 2009 - 14:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama