10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Stříhání psů v Plzni

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Věra Stachová (anonym)
Dobrý den, po špatných zkušenostech hledám hodnou a šikovnou paní na stříhání našeho yorkšírka. Je moc hodný, ale epileptik potřebuje vlídné a trpělivé zacházení (nejpépe někoho kdo má s epilepsií u pejsků zkušenost, aby věděl jak popř. pomoci). Pouze v Plzni v dosahu MHD. Děkuji za tip.
17. Říjen 2011 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanča (anonym)
Dobrý den, po špatných...Zdravím, já chodím ke slečně Katce na Lochotín. Našeho kokršpaněla trimuje i na výstavy, ale chodí k ní i babi s voříšek a i ten je od ní ostříhaný jako na soutěž krásy :). Je strašně moc hodná na pejsky. Je to veterinární sestřička, tak myslím, že by si s vaším pejskem poradila. Mapku a ostatní asi nejsnáze najdete na http://salon.plzenskypes.net/
18. Říjen 2011 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Zdravím, já chodím ke...Taky k paní Terčové chodíme, máme jorkšírka a jsme vždy spokojeni!
24. Říjen 2011 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
Dobrý den, po špatných...Přidávám se, mám se slečnou Katkou také jen dobré zkušenosti, je šikovná a s pejskama si rozumí, nedává žádná "uklidňovadla". Teď dělá i masáže pejsků, tak se k ní vypravujeme zkusit něco nového (mám velni akčního pejska) :-)
4. Duben 2012 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrá den jak tak čtu na tu paní samou chvalu tak sem se chtěla zeptat kde bych jí mohla najít a kolkik by u ní asi tak stálo ostřihaní středně velikého voříška děkuji předem za jakoukoliv odpověď.
18. Březen 2013 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Vy s těma čoklama naděláte!
18. Březen 2013 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Vy s těma čoklama...a máš ty vůbec něco nebo někoho, koho máš rád? Sotva...
7. Srpen 2013 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
a máš ty vůbec něco nebo...mám
7. Srpen 2013 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
www.luckyanimals.xf.cz Salonu a lázně pro zvířata (nejen pro pejsky) v Plzni nabízející koupání a úpravu srsti (stříhání, trimování, česání, holení, ...) , základní péči (zuby, oči, uši, drápky, ...) , zábaly, masáže, aromaterapie, barvení, ..., konzultace v rámci domácí péče, výchovy, zdraví, ..., prodej chovatelských potřeb, granulovaných krmiv, krmného masa i pamlsků a zvířátek ze zdravých chovů,či pomoc s přípravou a vystavení Vašich pejsků na výstavách Dále připravujeme rehabilitace, strečink, akupunkturu, akupresuru, ..., nebo fotografování mazlíčků. Přijednou stříhat i k Vám domů. ....
23. Srpen 2014 - 7:53

Přidat komentář

Reklama

Reklama