7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Střevní chřipka nebo otrava?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Dobrý den, mám takový dotaz, potřebovala bych vědět zda si myslíte, zda se v mém případě jednalo o střevní chřipku či otravu. V 17hod jsem zničehonic dostala průjem, začlo mi být zle, bolet hlava, břicho a zimnice, v 19h zvracení a pak už mi bylo dobře(nebo mnohem lépe). Myslíte, že to mohla být střevní chřipka či otrava z jídlem? A když jídlem, mohlo to být jídlo dva dny pozpátku? děkuji
7. Prosinec 2009 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
radusska (anonym)
Já jsem to měla uplně stejne akorat ten čas sem měla jinak ale myslim si ze je to na 90% střevní chřipka.
9. Květen 2010 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Nedávno mi přišel veřejně šířený mail, že na tyto "střevní chřipky" nezabírají léky a že se tudíž pravděpodobně jedná o otravu sopečným prachem či plynem. No moc si mi to nezdá, ale tak mi to bylo předloženo.
9. Květen 2010 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladena (anonym)
Pokud si ses jista ze si nesnedla neco treba uz s pllisni tak urcite spis ta chripka.
9. Květen 2010 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Helenu (anonym)
Sopky vybuchovaly ještě dávno před výskytem lidstva na Zemi a vybuchují dosud. To jen teď se na to svádí kdejaká pitomost. Letadla nelítají = důsledek výbuchu sopky. Někdo dostane sračku = otrava z výbuchu sopky atd. atd.
10. Květen 2010 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Zavolala mi kamarádka s kterou se pravidelně stýkáme, že ona i dvě její děti celou noc prozvracely a měly průjem. Jelikož od té doby , co mám děti, tak jednou do roka střevní chřipku mám a považuji to za šílený zážitek, tak jsem ihned do celé rodiny nalila aloe vera gel. K večeru se mi najednou udělalo šoufl, začla mi šílená zimnice a měla jsem pocit na zvracení - dala jsem si dalšího panáka aloe, vodu s grepovými kapkami a 4 živočišná uhlí a s měnšíma křečema v břiše jsem přežila noc. Druhý den mne ještě trochu pobolívalo břicho a byla jsem unavená. Děti ani manžel naštěstí neměly žádné příznaky. Tak jsme to snad zvládly. Aloi, grepove kapaky a živočišné uhlí doporučuji mít doma všm , kdo na střevní chřipky trpí. Pomůže to i na otravu z jídla.
11. Srpen 2016 - 10:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama