Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Streptokok Pyogenes a jiné

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr1967 (anonym)
Poměrně vážné napadení organismu , ale doktoři se ho bojí. Je těžko léčitelný . Existuje v ČR specializované pracoviště , které se tímto zabývá ?
28. Červenec 2008 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
bumbová eva (anonym)
dobrý den mám streptokoka pyogenes a beru prašky fromilid 500 je to na nej účinný? Pomáhá mi hodně odpovězte prosím na mejl evca.bumbova"seznam.cz
31. Červenec 2009 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
streptokok pyog (anonym)
Hura, ja jsem se tohoto streptokoka zbavila. nevim, co mi nakonec pomohlo, zda poctive odpocivani, penicilinova antibiotika, Stin brokatoveho zavoje nebo lichoresisnicove kapky. Ted se jdu dat dokupy jeste laktobacilem. Preji zdravi i ostatnim :)
10. Únor 2011 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
lucy linkinka (anonym)
Dobrý den zjistili mi streptokoka pyogenes...da se toho zbavit??
22. Říjen 2012 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
zhruba pred osmi lety jsem dostal kvuli oslabené imunite streptokoka, doktormi na to okamžite predepsal ty nejsilnejší ATB, nepomohlo to, následne jsemzkoušel všechny ruzné homeopatika, mezi nimi bylo i Alveo, ravit, lichorerišniceatd. zhruba pred 14-ti dny kamarádka prisla s tím, že bych mel vyzkoušet nejaképreparáty od Kyani, že prý to je novinka na Ceském trhu a ona s jejím prítelemse po tom cítí mnohem líp, že prý úcinek pocítili okamžite. Dali mi pár vzorkuna vyzkoušení a musím ríct že mé telo bylo již po pár dnech vitálnejší. Ještenemám overeno doktorem že jsem se té potvory zbavil na dobro, ale príznaky jsoupo 14-ti dnech užívání pryc. Prý je to i velmi dobrá prevence na vše možné.Pokud máte zájem a jste ideálne ze stredoceského kraje, pak zavolejte slecnuKarolínu Kasíkovou tel. 775027563 která Vám ráda a ochotne poradí a v prípade zájmu poskytne preparáty na vyzkoušení. Pokud se bude ptát, tak kontakt máteod pana Petra Horvátha, ona už bude vedet. Popr. její email kkasikova@seznam.czps. za zkoušku nic nedáte, není nad to se cítit zase zdráv.
1. Listopad 2012 - 12:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama