7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Strach ze změn poloh

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kety (anonym)
můj partner mi před dvěma měsíci navrhnul, jestli bychom nemohli zkusit nějakou jinou polohu v milování. Spíme spolu asi tři měsíce a doposavaď jsme se milovali jen v klasické poloze. poraďte mi prosím, jak mám předejít strachu před tímto rozhodnutím. Jsem velmi nerozhodná.
28. Prosinec 2000 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
Milá Kety vůbec nemusíš mít strach z nové polohy, mě osobně se právě líbí jiné polohy než ta klasická. Uvidíš že se ti to zalíbí, hlavně se neboj a vyjdi svému partnerovi vstříc. S pozdravem Sona
29. Prosinec 2000 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
VASEK (anonym)
Jestli spolu spite uz 3 mesice a porad to delate jen na zadech, tak se divim ze ho to s tebou uz davno nevomrzalo, mela by si stim rychle neco delat, nez ti utece za jinou.
15. Březen 2001 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Natálie (anonym)
Vašek to trochu přehání, ale je fakt, že by si ochuzovala sebe i jeho, kdybyste zůstali pořád u jedné polohy. Mně osobně taky vyhovují jiné víc. Dost dobře nechápu, čeho se bojíš, pokud máš s partnerem dobrý vztah. Nemusíš se přece bát, že se ztrapníš, i tyhle věci chtějí cvik. A jestli se bojíš třeba bolesti, jistě máš chápavého partnera a když mu řekneš, že máš obavy, aby byl opatrný, určitě ti vyhoví. Pokud takového partnera nemáš, měli byste raději nejdřív trochu prohloubit vztah nebo změnit partnera. Vím, začátky jsou neobratné, ale uvidíš, že to bude fajn.
15. Březen 2001 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Kety!Je to uz celkem dlouho, cos napsala svuj dotaz, takze doufam, ze uz neni moje odpoved aktualni, ale presto. Prohledni si nejakou "kamasutru" (vsak tech knizek je spousta a koneckoncu internet je vsevedouci :o)) zkus si predstavit sebe a treba te nejaka poloha oslovi a tu ukaz svemu priteli, jiste bude prijemne prekvapen.hodne zdaru a sexu!
31. Březen 2001 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
houmi (anonym)
kety, niceho se neboj, se svym pritelem si dejte trochu vina - nejakeho alkace - a bezte do toho se vsi fantazii. Nech(te) se inspirovat, puste si porno, prohlidnete si casopisy, mluvte si o tom a pak vse bude snazsi pro tebe a hlavne pro vas oba. Jedna ma kamaradka taky mela rada jen jednu polohu, nebo spis znala jen tu jednu, musel jsem ji ukazat, ze existuji i jine a pro ni pak i vic vzrusujici. Chce to jen fantazii a tu snad mas, ne?
8. Duben 2001 - 7:24

Přidat komentář