10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Strach z práce

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dobrý den, mam takový problem je mi 18 let a ještě chodim posledni rok do učeni (Opravař zemědělskych stroju) a po škole by sem teoreticky chtěl jit pracovat do autoservisu jenže mam s toho strach jak z prace tak z lidi a že mi to nepujde ve škole mi řikaj že sem levý ne uplně do oči ale mysli si to , hodně mě znervozňuje při práci když se na mě někdo díva nebo pracuju s někym a nemam si s nim co řict připadně nevim co dělat. Bylo by super umět něco rukama ale když na to nemam tak jestli se do toho pouštět. Sem spiš introvert sem tichy (jak s kym) ale neumim si prosadit svuj nazor. Ve 21 letech bych chtěl jit jezdit kamionem s toho tak velky strach nemam než pracovat v autoservisu a nevim jestli po škole nemam jit jezdit s dodavkou po EU a nabrat tim praxi na kamion nebo řidiče VZV by mě tež asi bavilo nebo zkusit ten autoservis ( ale to je asi ta posledni možnost). V životě bych chtěl byt v něčem dobrý a jedine co mi jde je řidit možna jsou i dalši věci ale nevim o nich. Ale ja sem takovy že myslim furt do budoucnosti a co pak když mi třeba seberou řidičak čim se pak budu živit nebo mam jit jezdit se zdvižkou(VZV) ať mam někde praxi a ať se mam kam vratit. Mohli by jste mi poradit? Jestli sem vubec normalni či nikoliv ? :D Pochybuju že mi spolužaci maji taky tento problem o ni už vědi co chcou v životě delat a to je jezdit traktorem jenže co když přijdou o řidičak co pak? Můj problem je že hodně přemyšlim a malo bavim . Tak mi prosim poraďte vubec nevim co mam dělat
26. Březen 2017 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj Martine.Odpoved' je pomerne jednoducha.Pokud ti nejde manualni prace,pak te musi zivit hlava.Tzn.,jestli se citis byt levy,ale dobre se ucis,pak jdi po skole vyse - zkratka stale studuj.Muzes si udelat titul (jeden,nebo i vice..) a pak budes ridit firmu a ne Vzv. :) A ze jsi introvert?To neni zadna diagnoza,jenom typ osobnosti.Proste jsi radeji doma,nez ve spolecnosti.Tim spis mas vice prostoru na uceni...Verim,ze na to mas,introverti jsou nejen rozvazni a drzici se stranou,casto jsou to take moudri a dobre se ucici lide.Museji ale predevsim "chtit" a projevovat snahu. Vezmi take v uvahu,ze jednou si se svoji vyvolenou budete chtit zalozit rodinu.Studovany clovek je vzdy lepe placeny,nez pracovnik v delnicke profesi (ridic Vzv,tzn.skladnik,manipulant ci expedient...),t.c. s platovym medianem cca. 125,-/hod.To abys byl mesicne aspon 200 hodin v praci,abys neco zarobil.Rodina si zada sve...A jako kamionak?To bys penize asi vydelal,ale byl bys v jednym kuse na cestach.Je to prace tak pro vlky samotare,na ktere nikdo doma neceka... Cili:bud'to rukama,nebo hlavou,jinak to nejde... :) :-J.
28. Březen 2017 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ale (anonym)
on Einstein není,to jsi mohl z příspěvku pochopit,bude pracovat rukama.
28. Březen 2017 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
a CO ? (anonym)
Dobrý den, mam takový...Je to úplně jedno, všude kam přijdete, se stane naprosto evidentně šéfem ten největší kretén. A nad ním ještě debilnější personální manažerka, která vám sráží poctivě prémie. Jsem už 15 let u jedné firmy a za tu dobu se jich tam vystřídalo možná 11. Vždy jsou představeni jako klíčoví zaměstnanci, kteří pozvednou firmu. Přesně hovno, o chodu firmy nevědí nic. Za 2 roky odtáhnou do prdele a jedeme znovu. Šéfové nikdy nejsou vybíráni ze stavájících zaměstnanců, vždy přitáhnou zvenku a blábolí, že tak jak se to doposud dělalo, to nelze dělat. Samozřejmě je to blbost, dělá se to pořád stejně. Pak se s nimi rozloučíme. Zpravidla do 24 hod. si musí zabalit věci a vypadnout. Práce je utrpení. Ne samotná práce, ale kontakt se šéfy, kteří jsou vždy nedotknutelní. Pak, když odejdou, se na ně najednou dávají žaloby k soudu.
28. Březen 2017 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
To je (anonym)
Je to úplně jedno, všude...naprosto přesné. Mám stejnou zkušenost.
28. Březen 2017 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Dobrý den, mam takový...Když ti jde řízení, tak jdi dělat řidiče - už je jedno čeho. Pro introverta dobrá práce. Vyhneš se přemíře rozličných kolegů.
28. Březen 2017 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka1 (anonym)
To pak ale neni introverce,ale pri nejmensim Socialni Fobie.A to uz diagnoza je...
28. Březen 2017 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Když ti jde řízení, tak...Přesně tak. Řidič je pánem svého vozidla
28. Březen 2017 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Nejseš (anonym)
sám, každý ODSák má strach z práce...proto si hraje na šéfy. Copak někdo někdy viděl pracovat Klause?
28. Březen 2017 - 20:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama