15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

strach ze všeho

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hany (anonym)
Ahoj, doufám, že mi pomůžete, protože nevím jak dál. Už strašně dlouho nejsem moc šťastná, ale vždycky se to dalo nějak přežít. Ale ...minulý týden jsem nastoupila do autobusu a asi po 2 zastávkách jsem musela vystoupit, protože jsem nemohla dýchat, ale asi po deseti metrech jem omdlela. Od té doby se bojím jezdit tramvají, když je hodně lidí, bojám se i jít do obchodu abych náhodou neomdlela. Teď jsem byla tři dny na horách, byla jsem sice zesláblá, ale v pohodě. Dneska jsem se znovu vrátila do města(studuju VS)a už mi zase tluče srdce, a cítím takový vnitřní třes. Já se bojím jít i do školy!! Nevím, co mám dělat, pořád se mi chce brečet. Myslíte že si má´m zajít za psycholožkou? Platí se za to? Vždycky jsem ráda sportovala, ale teď nedokážu zajít ani na blbou zastávku. Fakt nevím jak dál, mám taky hodně problémů s rodiči, a dlouhodobé poblémy se sebou samou-nevěřím si, bojím se něco říct, ale já už tak žít nechci! Prosím nemůžete mi nějak pomoci? Bojím se tu víc rozepisovat, aby mě někdo nepoznal. Děkuji
31. Říjen 2004 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Hany, prožívala jsem něco podobného, možná ale v menší míře. Stejně jsem s tím skončila u p. doktorky. Pomohly mi léky, ale když jsem je přestala brát, vrátilo se to. (Psychiatr shledal, že mi nic není). Po čase už se to nedalo vydržet, takže beru léky a jsem docela v pohodě.Rozhodně bych ti radila zajít k lékaři. Nejprve ke svému praktickému, možná pomůže i on. Jsou to asi fóbie, nebo další stupeň, Panická porucha. Najdi si tu stránku, tam píše hodně lidí a možná ti to pomůže se zorientovat. Hodně štěstí. J.
31. Říjen 2004 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
An (anonym)
Hany,v tomhle těžko dobře radit ... ono asi taky záleží na tom, jaká jinak jsi a čemu věříš a čemu ne a taky na tom, jestli tohle je všechno, nebo jestli máš i jiné potíže. Obecně by šlo Ti říct: jdi k praktickému doktorovi, jestli nejsi nemocná, jdi k psychologovi, pozeptat se, co by Ti radil (u těch běžných se neplatí). Hledej dobrého léčitele. Či nakoukni i na: Psychospirituální krize, nebo psychóza,(kat. Duchovno) jestli se Tě to netýká. A nezapomeň zůstat sama sebou a všechny ty rady si zhodnotit vlastním úsudkem. Ahoj An
31. Říjen 2004 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
An, Ty jsi to napsala tak hezky, tak přesně, že jsem Ti to musela říct a Tobě Hany přeju, ať všechno vyřešíš ke Tvé spokojenosti.
31. Říjen 2004 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
An (anonym)
:-)Děkuju Májo, to potěší. Fakt.An
1. Listopad 2004 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
janka (anonym)
Zajdi si na PP tj. panická porucha . Je tam víc než 5000 příspěvků. Podobá se to hodně těm tvým. Určitě to pro tebe bude zajímavé.
2. Listopad 2004 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahoj Hany, jdi co nejdrive k psychologovi. Cim driv to zacnes resit, tim lepe. Nestyd se za to, trpi tim hodne lidi. Ja osobne taky, ale uz bych neudelala tu blbost, ze bych sla s tim k obvodakovi, protoze ten z tebe udela akorat hypochondra. Je to hodne o zdrave sebeduvere, to mi ver. O tom delat v zivote jen to co ty sama chces, coz je mnohdy dost tezky. Preji ti hodne stesti a psychicke pohody a neboj se! Vse se da vyresit.
2. Listopad 2004 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
korálek (anonym)
Radila bych ti co nejdřív navštívit nějakou terapii.Pravda je, že léky ti pomohou,ale buď dočasně,nebo je budeš brát pořád.Radím kineziologii,která nejen že najde příčinu,ale tu i odstraní.
2. Listopad 2004 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Tak to co popisuješ se mi stalo taky je to jakési zhroucení mě se stalo když jsem se delší dobu stresovala smojí mamkou která chtěla spáchat sebevraždu a do toho jsem také měla deprese a protože jsem neurotik problémy sama se sebou. Musela jsem si vzít neurol a chvíly jsem musela zvolnit saMOZŘEJMĚ SI NAJDI PSYCHOLOGA A asi bys mela zajít i k psychatrovi aby ti dal náké prášky a ty ses zbavila těch nepřijemnejch pocitů. psychologové jsou někteeří placené ty soukromí ale jsou i kliničtí a ty se neplatěj.
2. Listopad 2004 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajka (anonym)
neplacení je dáno spíše smlouvami s pojišťovnami a diagnózou, i privátní, pokud mají smlouvu neplatíš...
3. Listopad 2004 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj, asi před týdnem u mě byla diagnostikována generalizovaná úzkostná porucha, ale příznaky hlavně tělesné mám už dlouho. Zejména se jedná o nevolnost (která trvá skoro pořád) a v poslední době také o nespavost, točení hlavy (bylo i omdlení), malátnost. Jím tritico a sem tam neurol, ale žádné výsledky to zatím nemá. Dokáže mě někdo poradit? Já se bojím, že už nejsu schopná ani normálně fungovat, když sem někde kde je víc lidí tak je to ještě horší. Už fakt nevím co ze sebou, psychiatra navštěvuju. Díky za odpověď
12. Leden 2008 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
Ahoj, ráda bych Vás všechny požádala o radu. Jedná se o stav mojí mamky - vždy byla strašně pečlivá, neustále měla naklizeno, vše připraveno...pak se nějak nakupilo spousta věcí najednou - její otec má zdravotní potíže, v práci najednou přestala stíhat, doma měli naplánovanou rekonstrukci, takže všeude bordel. Nyní je v takovém stavu, kdy není schopná ničeho. Bojí se uplně všeho - jít do práce, že špatně naplánovala rekonstrukci, že nám přidělává starosti; strašně se stresuje i když nemá důvod, nespí, nechutná jí jídlo, zrychleně dýchá, každou chvíli se jí chce brečet... Vůbec nevíme, jak jí můžeme pomoci, byla u psychologa, ten jí moc nepomohl, po prášcích jí bylo špatně. Poradí mi někdo? Předem díky!
3. Prosinec 2010 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Katrin (anonym)
Anežko vypadá to že se u tvý mamky rozvinula nějaká deprese a lepší takový věci řešit s psychiatrem než s psychologem.
3. Prosinec 2010 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Ron (anonym)
Rozhodně je třeba mamince taky pomáhat, převzít část zodpovědnosti, přeorganizovat činnosti. Bordel ukliďte, navařte jí a přesvědčte, že antidepresiva jí pomohou za 2-3 týdny. Musíte ale všechno kolem taky přehodnotit.
3. Prosinec 2010 - 15:48

Přidat komentář