11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

strach,uzkost

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
MARINA (anonym)
Leci akupunktura strach, uzkost a deprese?
1. Říjen 2003 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
coroner (anonym)
Akupunktura tyto stavy léčí, ale jde se na to od lesa, protože neodůvodněný strach např. souvisí s ledvinovými problémy, proto se v konkrétních případech trochu paradoxně zaměřujeme na ně.Odůvodněný strach ovšem není nic nenormálního. Každý má ovšem prahové úrovně nastaveny jinak.Značná část neodůvodněných depresí souvisí často s obyčejnou zácpou, což se dá také zvládnout - při souběžné korektní životosprávě.
1. Říjen 2003 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
holka (anonym)
treba to nekomu pomuze: http://www.geocities.com/janczech/posl_velkych_m.html
16. Srpen 2006 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
12. 1. 2008 12:47:57, Ahoj, asi před týdnem u mě byla diagnostikována generalizovaná úzkostná porucha, ale příznaky hlavně tělesné mám už dlouho. Zejména se jedná o nevolnost (která trvá skoro pořád) a v poslední době také o nespavost, točení hlavy (bylo i omdlení), malátnost. Jím tritico a sem tam neurol, ale žádné výsledky to zatím nemá. Dokáže mě někdo poradit? Já se bojím, že už nejsu schopná ani normálně fungovat, když sem někde kde je víc lidí tak je to ještě horší. Už fakt nevím co ze sebou, psychiatra navštěvuju. Díky za odpověď
12. Leden 2008 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana M. Navrati (anonym)
Dobrý den V případě zájmu o alternativní cestu k psychické pohodě a klidu se prosím podívejte na mé stránky: www.lecitel-navratilova.cz Když budete mít intuitivně pocit, že bych Vám třeba mohla být užitečná, budu ráda, když se nezávazně ozvete. Děkuji a přeji hezkou zimu, pokud možno beze strachu. Jana Marie N.
13. Leden 2008 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Dobrý den V... Dá se asi pomoct,pokud má někdo bezdůvodné deprese,ale třeba u mě to je mou situací,strachem,co bude následovat a to mi nepomůže nikdo.Je těžké se s určitými věcmi smířit.
28. Březen 2015 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
U (anonym)
12. 1. 2008 12:47:57,
28. Březen 2015 - 16:38
Obrázek uživatele Steve
Steve
Žádná alternativní léčba neléčí psychiatrické nemoci. Kdo tvrdí opak, tak lže. (jde mu jen o jeho soukromý kšeft) Žádná akupunktura či cokoliv dalšího možného či nemožného.
6. Duben 2015 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anděl Strážný (anonym)
Tenhle život je plný utrpení. To je pravda. Ve skutečnosti lidská bytost tady není od toho, aby byla lidskou bytostí, ale aby se navrátila na svou nebeskou pozici kde jsou bytosti šťastné a kde netrpí hladem, nemocemi, únavou, zimou, depresemi a nepáchají sebevraždy. Aby se člověk vratil zpátky do nebe a mohl žít skutečný život pro který byla jeho duše zrozena, musí nejdříve splatit karmu a hříchy z minulých životů. Navíc musí kultivovat charakter a pročistit se tělesně i duševně. K tomu slouží kultivační metody spravedlivých kultivačních škol. Jenom v budhismu je 84 000 kultivačních škol. V taoismu jich je kolem 3 600. Moje kultivační škola se jmenuje Falun Gong a kultivujeme tělo i mysl. Proto je tato metoda jedna z nejsilnějších a člověk dělá rychle průlomy v úrovních. Kultivace vám navíc dodá moudrost, mír v duši a zbaví vás všech duševních a fyzických onemocnění. Pokud by jste se chtěli dozvědět více informací o této kultivační metodě, tak mi napište na email: czechmademan@email.cz Už samotná nevědomost, proč člověk trpí a co se s ním děje je také druhem utrpení. Tenhle svět je odpadkovým košem celého vesmíru a konči zde bytosti, jejichž charakter se v průběhu času začal křivit a skončili na této nejnižší úrovni iluze. Samozřejmě jsou tací, kteří zde přišli dobrovolně, aby tyto lidi zachránili, učili a pomohli jim se dostat zpátky do nebe. Díky tomu, že jsou lidé v iluzi a utrpení, tak právě proto se můžou kultivovat a navrátit se zpátky domů do nebe. Nic si tady nevymyšlím. Prostě říkám jak to je.
11. Duben 2015 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Žádná alternativní...Máte zcela pravdu,na psychických nemocech doslova parazitují různí léčitelé a rádoby spasitelé.Psychické nemoci jsou dost zlé (máme je v rodině) a hlavně se opravdu nedají vyléčit. Ovšem neházet flintu do žita a smířit se s tím, že je to nemoc na celý život a dá se s ní docela slušně žít, ovšem musím se léčit u lékaře.Žádné bylinky ani čáry máry nikoho deprese nezbaví a úzkosti ani nemluvě. Neléčené psychické poruchy jsou krátká cesta do ID.
18. Duben 2015 - 21:32

Přidat komentář