8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Strach z usínání

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Paní doktorko,mám 11 syna,který má již 1 rok problémy s usínáním.Bojí se usnout sám v pokoji,ale nedokáže mi vysvětlit z čeho má strach.Když spím s ním v pokoji tak usne bez problémů.Navštívila jsem kinezioložku,která nám bohužel neřekla nic konkrétního,ale napsala mu Bachovy kapky na zklidnění,ale přesto jsem ho každý večer musela ujistit,že si k němu přijdu lehnout.Také jsme byli u psycholožky a ta mi řekla,že je hodně citlivý a že to přejde a klidně s ním mám spát v pokoji.Tak jsem čekala a trvalo to půl roku.pak řekl,že to zase zkusí a vydržel spát sám v pokoji také půl roku a nyní to začalo znovu.Každý večer před spaním brečí,třeba i 2 hodiny,pak se začne vztekat,nadává a opravdu neusne.Skončí to někdy?Přece s ním nebudu spát v jednom pokoji,myslím si,že už je dost starý na to,aby spal sám.
1. Srpen 2005 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Wanda (anonym)
Lenko,sem už doktorka nechodí.Já bych ti místo Bachových kapek poradila,abys se synem navštívila dětského psychologa,na tohle máma sama nestačí.Nikdo jiný ti v tom nemůže pomoci,je to psychika a chce to odborníka.Držím ti palce a synovi také.
1. Srpen 2005 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina (anonym)
Ma ve skrini nebo v satniku priseru, ktera ho vecer tetorizuje, jenze mu to nikdo neveri.
2. Srpen 2005 - 5:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Asi jste nenavštívila kinezioložku, ale někoho, kdo se za ni vydává. Můj syn měl podobné problémy a svítit lampičkou se mu muselo po celou noc. Absolovavala jsem s ním několik odblokování u kinezioložky a problémy zmizely. K té kinezioložce mě doporučila dětská psychiatrička. Jak jsem jí dnes vděčná.
25. Duben 2008 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Krabička (anonym)
Poslední dobou usínám v MHD, jakmile se vlak rozjede začínám po chvilce usínat. Nikdy jsem na toto netrpěl, vdržím celou cestu ve dbělém stavu. nejhorší je že pár kiláků ořed domovem spím jako dudek a proberu se až na konečné. Vždyť se mě může i něco stát.
25. Duben 2008 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Také si myslím, že jste nenavštívila tu správnou kineziložku. Jinak většinou pomohou, i já mám dobré zkušenosti. odkud jste?
5. Květen 2008 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Fred Crueger - (anonym)
Prijdu si i pro vas! Zatim si predrikavejte mantru: "WE ARE READY FOR FREDIE".
19. Červenec 2009 - 23:06

Přidat komentář