11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Strach při braní antikoncepce

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Asi po dobu 3/4 roku beru antikoncepci, ale nikdy se nemůžu zbavit pocitu strachu že po vysazení pilulek nepřijde menstruace a že budu těhotná.Máte taky někdo strach?????Zrovna teďka jsem jak na trní :-(((((
9. Srpen 2004 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
LuciaN (anonym)
Ahoj.Ja beriem antikoncepciu uz asi 2 roky a strach mam stale.Ba by som povedala,ze pred tym,ked som ju nebrala,som mala mensi strach. Pripisujem to prave ucinkom antikoncepcie na psychiku, som aj viac naladova.Menstruacia chodi na den presne, z toho sa nestresujem, skor na to myslim inokedy.
9. Srpen 2004 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Mona (anonym)
Nauc toho svyho chlapce at to strika jinam nez do tebe /treba NA tebe/ a budes mit klid...
11. Srpen 2004 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
mužu se zeptat? snad mi odpovíte. Začala jsem brat antikoncepci poprve tak jsem ji začala brat v den první menstruace nyni mam sedmi denní pausu a menstruace se nedostavuje. mam byt trpeliva? co kdyz ji nedostanu ani po 7 denní pause? mam začít brát nové plato antikoncepce. těhotná bych neměla být. zatím jsme provozovali přerušovaný sex. Předem díky nevím jestli mi na to odpovíte. Děkuju
21. Duben 2007 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Kika:neboj se,jestliže jsi ji brala správně a pravidelně,nemusíš mít strach.Taky jsem to měla,antikoncepce způsobuje v těle něco podobného přechodu-slova mého lékaře,takže to nemusíš dostávat vůbec.Jen po 7 denní pauze nezapomeň vzít opět prášek,i přes to,že bys to nedostala.
21. Duben 2007 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Viiii (anonym)
Ahoj, já mám nejenom strach z toho, že když si zapomenu prášek, že se něco stalo..ale naopak i v tom, že pokud jí budu brát dlouho, že mi způsobí vážné problémy na zdraví...neplodnost apod. Věřím alternativní medicíně, která říká, že HA je pro člověka nezdravá.Jenže já jí musím brát nejen kvůli nechtěnému těhotenství, ale i kvůli jiným zdravotním problémům...paradoxní však je, že mi možná určité zdravotní problémy i ona sama způsobila.
19. Červenec 2007 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Janda (anonym)
Při prvním brání antikoncepce první měsíc bych měla být asi opatrná?Nebo pořád?
7. Listopad 2007 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Brala jsem HA osm let a teď po vysazení už rok nemenstruuju. Budu ráda, jestli nejsem ke všemu neplodná. Je to svinstvo.
7. Listopad 2007 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Jando a na co bys to teda brala, kdybys musela být pořád opatrná. Většina HA je účinná od 1. dne braní, pokud začneš brát 1. den MS, pokud ji začneš brát později, tak je účinná po 7 dnech. To bys ale měla mít napsaný v příbalovým letáčku.
7. Listopad 2007 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela,22.let (anonym)
Ahojky antioncepce se neboj, měla by být učinná i když přesně vím jak ti je, brala jsme 6 let antikoncepci, začla jsme mít problémy s krví a na dva roky ji vysadila, chránila jsem se pouze metodou plodných a neplodných dní...skoro tři roky a jednoho krásného dne jsem si říkala,že když jsem neotěhotněla tři roky....změnila jsem partnera a šup...ani jsme se nenadála a byla ve 3.týdnu, nikdy bych už takovou blbost neudělala,vzhledem k tomu,že můj tehdy přítel vyslovně dítě nechtěla a doktor se skoro na nic neptal jen jestli je gravidita plánovaná řekla jsme ne a pak jen řekl tak vypíšem žádost....byla jsme pitomá,teď bych si nikým do toho nenechala mluvit,jsem 4.měsím po mini UPT a bála jsme se tolik těhotenství že jsem brala prášky i ondomy minulý týden byl sex bez kondomu(ale prášky beru přesně) a jsem ja na trnní, že to nedostanu...prostě už jedine prášky a kondom nebo spermicidní gel, asi mám pochroumanou psychiku,ale opravdu mi příjde,že optarnosti není nikdy dost
11. Listopad 2009 - 15:35

Přidat komentář