14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Stolice kojence

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina Bednářo (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá než se snědená potrava (v našem případě UM) dostane 5-měsíčnímu kojenci do stolice? Děkuji za odpověď
20. Prosinec 2007 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Dobrý den, prosím Vás, chtěla bych se zeptat jestli je nějak nebezpečné, když má měsíční dítě trochu hlenovitou stolici?? Prosím odpovězte, děkuji! Odpověd' zašlete na email: dontcha2"seznam.cz
6. Březen 2008 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikolka (anonym)
Dobrý den, máme 7týdení miminko. Chtěla jsem se zeptat jaká by měla být stolice a jak často. Nekojíme, papáme nutrilon. Nevykáká se, pokuď jí trošku neproštourám teploměrem. Tlačí ale nevytlačí to sama. Co máme dělat? Ze začátku kakala bez problému sama. Odpověď prosím zašlete na email: Lenka.dy"centrum.cz Děkujeme
30. Červen 2008 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Nikolko,....odpovědi se možná nedočkáš, tady spíš lidi diskutujou mezi sebou. Můžu ti spíš poradit zkusit zaslat dotaz do poradny Porodnice.cz. Zaregistruj se tam a pak při posílání dotazu hlavně nezapomeň správně zvolit komu to posíláš, protože je tam spousta dokotorů např. gynekologů apod., tak ať se nespleteš :o). Já měla od dr. Honzíka odpověď zaslanou v neděli hned v pondělí. Ale nejdřív si tam projeď v jejich vyhledávači, jestli už tam podobný dotaz nebyl. Ohledně stolice tam toho totiž už bylo dost a nechtějí se samozřejmě pořád opakovat....;o)
30. Červen 2008 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Káta (anonym)
Nikolko mely jsme nebo spis mame podobny problem a co jen vim od znamych ze to je pri teto strave normalni..ja mam teda chlapecka ale mam to stejne..takze asi to tak bude normalni..
12. Červenec 2008 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dobrý den chtěla bych se zeptat na to že mám 7 měsíčního kluka a měl zelené hovínko. tak jsem se chtěla zeptat jaká je to příčina,protože příkrmy už dostává. Děkuji za odpověď.
26. Říjen 2008 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptal, jak často by mělo mít stolici téměř dvouleté dítě? Zda je v pořádku, pokud je stolička cca každý čtvrtý někdy až pátý den. Děkuji mockrát za radu, pokud s tím někdo máte nějakou zkušenost.
3. Listopad 2008 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Katerino,moc normalni mi to nepripada,mam skoro dvouletou dcerku,ktera kaka denne jednou,vyjimecne dvakrat a nebo se jednou za cas,ale opravdu vyjimecne stane,ze ob den.Stolice by mela byt pravidelna.
10. Listopad 2008 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina (anonym)
Dobrý den, mám devítitýdenní dceru narozenou ve 33tt, která měla pravidelnou stolici, ale teď už pátý den ne. Naposledy se poměrně hodně vyprázdnila v úterý a já už z toho začínám být nervózní. Pije mateřské mléko, ale dokrmuji ji Nutrilonem. Od úterý má velmi časté větry a pláče mi právě asi z důvodu nemožnosti se vyprázdnit. Prosím o odpověď na mail geeinka"email.cz Děkuji, Gábina Moricová
16. Listopad 2008 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, mám půlročního syna a začala jsem ho přikrmovat mrkvičkou s bramburkami a brokolicí a malý neměl stoličku už asi pět dní. Není to u půlročního batolete divné když už přikrmuji?
19. Leden 2009 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Já mam 8týdenní holčičku, papáme také Nutrilon a už druhý den se mi nechce vykakat i když ji proštouchnu, četla jsem že u nekojených dětí nemusí mít stolici i 14dní, mne vstává jednou za noc a celkom spí dobre
17. Březen 2009 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Michaelo, myslím, že u kojených nemusí mít několik dní, ale u nekojených (na UM) podle mě aspoň co 2dny by mělo kakat. Ale radši si to ověř.
17. Březen 2009 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Mám sedmiměsíční dceru,která má teď asi tři dny zelenou stolici.Je tuhá.Dcera jí příkrmy v pohodě,teploty nemá ani ji nebolívá bříško.Není to alergie?Co by to mohlo být?
14. Květen 2011 - 18:19

Přidat komentář