Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Štíhlá ale samý tuk !!!!!! pomoc!

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Jak se mám zbavit tuku v těle? dá se spolehnout na nějaké preparáty? Loni jsem zhubla 12 kg na svou ideální váhu, za což mohly antidepresiva, po kterých jsem nemohla nic sníst, takže šla dolu především svalová hmota. Navíc jsem teď přibrala 5 kg, kterých se chci zbavit, ale netuším jak? Jím opravdu zdravě a omezením příjmu potravy akorát opět nabírám! Klasický jo-jo efekt.... cvičím min. 2 x týdně na velkém míči... poraďte co s tím? vytravlostní sporty, nebo posilování? Vážím 55 kg a meřím 164 cm, ale jak říkám je to samý tuk, takže vypadám silnější...:-(
13. Červenec 2010 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Co LKVB6 ????
14. Červenec 2010 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
didi (anonym)
nebo XYZŽ?
14. Červenec 2010 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Jak se mám zbavit tuku v...Dobrý den, doporučila bych Vám EMULIPS,sama ho beru a jsem s ním moc spokojená - zde více o něm: úvod - naše výrobky - Emulips Emulips Emulips (50 ml, 115 ml), doplněk stravy pro optimalizaci trávení tuků vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky, vysoce účinných emulgátorů přírodního původu a obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E A co pro Vás může udělat? TRÁVENÍ A REGULACE VÁHY: Emulips přispěje k udržení správné funkce Vašich jater a žlučníku, posílí činnost Vašeho trávicího traktu, usnadní zažívání. Převede tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle. Při užívání v kombinaci s vlákninou napomůže upravování tělesné váhy. Pokud budete mít zájem, ozvěte se mi na krenkova.zuzana@seznam.cz, Stojí 375 Kč.
16. Červenec 2010 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
lady (anonym)
nejlepší dle mého názoru bude cvičení svaly přibudou,tuk ubyde, no a potom zdravá životospráva,podle údajů co píšete je to skoro podváha tak hlavně nesklouzněte do anorexie.jíte asi dobře ,tělo ale také potřebuje tuk, na využití některých vitamínů.Jinak 2x míč je málo, dobré je třeba plavání,a taky jóga aby bylo tělo v rovnováze.No a nakonec dobrou mysl a trpělivost.
16. Červenec 2010 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Mio a jaké je tvoje procento tuku? Obecně je třeba jíst často a nepřejídat se. Posílit svaly, protože díky nim pak spaluješ i když jsi v klidu.Vážíš málo.
16. Červenec 2010 - 23:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama