5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Stavebni sporeni

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jarca (anonym)
Takovej blbej dotaz, ale jednoduchej. Co mam delat, kdyz mi skonci stavebni sporeni a nechci si ho vybrat? Mate s tim nekdo zkusenost, co je nejlepsi delat, abych na tom moc netratila atd.?
3. Únor 2007 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampalini (anonym)
Spořit dále. Úroky jsou rozumné a vklad v bezpečí, ale státní příspěvky už nepřirůstají. A založit smlouvu následnou a znovu čerpat další státní příspěvky na nové smlouvě. Stav. spořitelny nabízejí i další produkty kam převést naspořené peníze. Např. podílový fond s vyšším zúročením.
4. Únor 2007 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
L.PPP (anonym)
Jarčo, pokud máš ještě státní podporu 25 procent a nechceš vybírat peníze, tak navýšit cilovou částku na smlouvě a pokračovat ve spoření. státní podpora bude pokračovat ve stejné výši, tedy 25 procent..Navíc když budeš peníze potřebovat můžeš o ně žádat kdykoliv, jenom tam je nějaká výpovědní lhůta asi 6 týdnů nebo 2 měsíce, přesně nevím. Novou smlouvu nedoporučuji, jelikož je na 6 let a státní podpora jen 15 procent.
5. Únor 2007 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
pv (anonym)
Co je to "končí stavební spořeni" ? Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Končit tedy může buď naspořením cílové částky, pak musíte jednat se spořitelnou o jejím případném navýšení, přičemž se vás budou snažit oškubat. Pokud vám jen uplynula vázací doba, tak jen uplynula vázací doba a smlouva určitě nekončí.
5. Únor 2007 - 10:15

Přidat komentář

Reklama

Reklama