13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

stav Alfa

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Yolanta (anonym)
Zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti. Jak se do tohoto stavu dostáváte a jak dlouho v něm asi setrváváte.
20. Leden 2008 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana M. Navrati (anonym)
Já v tomto stavu, který odpovídá hluboké ralaxaci, setrvávám často (pokaždé když pracuji s energiemi) a dostávám se do něj tak, že se zcela uvolním a napojím se postupně na duchovní energie, které používám následně k léčení. Léčená osoba je ve stavu alfa (ale i hlubších hladinách) obvykle celou hodinu, kdy ho léčím. Popisují to jako velmi, velmi příjemné. Zdravím Vás, Jana M.N. www.lecitel-navratilova.cz
24. Leden 2008 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
beruška (anonym)
Ona ta pofidérní paní dokonce tvrdí, že vyléčí homosexuály, bisexuály a lesbičky, to je unikum na světě, zavřít by jí měli za podvod a ještě se bude chválit, že není drahá-500,- na hodinu? To mají poslanci.
29. Leden 2008 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Rotter (anonym)
Ona paní Navrátilová si prostě chce vydělat prachy za každou cenu. Tahle osoba evidentně nemá žádné svědomí a je schopna slíbit lidem vyléčení z jakékoliv nemoci, jenom aby zbohatnula. Tohle je nechutné.
29. Leden 2008 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
když se podívate na její www.stránky tak pak snad pochopíte, jestli ne...nedá se nic dělat
29. Leden 2008 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna Z (anonym)
ahojte Yolanta, do stavu alfy se clovek dostane napr. pri meditaci. A muze tam setrvat prakticky jak dlouho sám chce, kdyz je nerusen, ale asi tak od 15 - 30 minut je bezné.
1. Červenec 2008 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
JASNOVIDEC-MART (anonym)
Dárek zdarma Pokud je zájem,mohu vám zdarma emailem poslat relaxační program Intuice /Kreativita: Tento relaxační 12min program hladině Théka vám posili intuici,je vhodný pro akcionáře-podnikatele.Poslouchejte intuici jeden krát denně,3 týdny,ve sluchátkách.Doporučuji také knihu:Praktická intuice / Laura Dayová / práh. Beta vlny (13 - 30 Hz) Tyto vlny převládají v normálním bdělém stavu vědomí. Při vyšších frekvencích nastávají stresové stavy nebo stavy napětí. Zde probíhá logicko-analytické myšlení, často se projevují neklidem, stresem, zlostí nebo strachem. Pozornost je vedena vně a směřuje k problémům spojeným s okolím. Alfa vlny (8 - 13 Hz) Převládají v uvolněných a současně bdělých stavech. Klid a mír bez pocitu ospalosti nebo únavy jsou charakteristické pocity pod vlivem alfa frekvencí. Zde vznikají představy, kreativní řešení problémů a idejí. Mozek pracuje harmonicky a bez vysokých ztrát vzniklých třením. Theta vlny (4 - 8 Hz) Tyto mozkové vlny charakterizují stav hlubokého uvolnění, meditace, určité fáze spánku. Při theta frekvencích lze nacházet v bdělém stavu vědomí neobvyklá řešení problémů, mohou nastat hluboké náhledy, rozvoj intuice a vize. Delta vlny (0 - 4 Hz) Delta frekvence se vyskytuje hlavně v hlubokém spánku nebo stavu hlubokého uvolnění. Tyto mozkové frekvence doprovázejí procesy obsahující tělesnou regeneraci.
9. Leden 2009 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Omega (anonym)
Jen škoda, že ty slavné vlny jsou jen sumačním fenoménem aktivity mozku. Snaha o naladění mozku na "vlny" je stejná jako snaha ovlivnit chod motoru tím, že se na něj bude bručet ve stejné frekvenci, v jaké by bručel při požadovaných obrátkách..
9. Leden 2009 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Misska (anonym)
Dárek zdarma Pokud...Dobrý den, zajímám se o věci týkající se podvědomí, alfa stavu apod. Mohla bych Vás poprosit o zaslání relaxačních technik na mail? Předem děkuji mandarinkka@seznam.cz
28. Říjen 2010 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobry den, nebudu delat reklamu, ale existuji kurzy, kde se da uvedeni do alfa hladiny nacvicit. V podstate jde o hypnozu a opakovanim tohoto stavu dosahnete snaze a rychleji. Pro Omegu, nemate pravdu, mam s timto skvelou zkusenost. S pozdravem Petr
10. Září 2011 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ľudka (anonym)
Dárek zdarma Pokud...pro JASNOVIDEC-MARTIN WSZOLEK Jestli Vaše nabídka ze dne 9.1. 2009 je platna, pošlete mi ji na ludka.lorkova@o2active.cz Děkuji. Připomínám nabídku zde: 9.1.2009 12:40 - JASNOVIDEC-MARTIN WSZOLEK Dárek zdarma Pokud je zájem,mohu vám zdarma emailem poslat relaxační program Intuice /Kreativita: Tento relaxační 12min program hladině Théka vám posili intuici,je vhodný pro akcionáře-podnikatele.Poslouchejte intuici jeden krát denně,3 týdny,ve sluchátkách.Doporučuji také knihu:Praktická intuice / Laura Dayová / práh.
3. Srpen 2012 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Véna 28 (anonym)
Hele alfa stav toe je takové to prázdno v hlavně při tzv. čumění do blba ?
18. Srpen 2012 - 21:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama