0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Stalking - nedovolené sledování je trestným činem

Psychické poruchy a deviace, enormně narůstají v naší společnosti. Uvedu konkrétní příklad z praxe!

Podána jsou oznámení na policii, řeší to několik magistrátů, v jejichž katastru obce provádí tuto trestnou činnost (pomluvy, stalking, nedovolené pronásledování apod.
Tato osoba ženského pohlaví, 65 let, vypadá na 80 let /extrémně vrásčitá na svůj věk/ si vyhlédne personál, zvláště pak prodavačky, v Kauflandu, Lidlu, Hrušce, Albertu, a v dalších obchodech, drogeriích aj. prodejnách, a tam vytrvale šíří pomluvy.
jméno Vera Nuss..., 27.ledna 1952,rakouské občanství.
je z Ostravy, jezdí po celém regionu a intrikuje,pomlouvá, nabádá k trestní činnosti, další lidi
Věnuje se nejen intrikám a šíření klamavých pomluv na své známé, ale na internetu také vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty i nesmyslnými marketing.nabídkami na telefon.

(archivováno velké množství důkazů)
Působí zhoubně na Ostravsku, infiltruje se náhodným lidem do soukromí, a posléze používá informace o nich získané a jejich fotky k intrikaření!
Obtěžuje falešnými zprávami i na jiných webech, posílá škodlivé kody apod.
Jestli jsou prsní silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% !Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu!Policie předala bohužel na přestupkovou komisi tento případ!Dále pokračuje toto závadné chování!Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá(jejich získané důvěry) a pak chladnokrevně bezcitně poškozuje! Zneužívá důvěry personálu, který se zrovna
nudí, a obtěžuje jej se smyšlenými historkami a pomluvami na jiné lidi. Je třeba ji vykázat z prodejních prostor a volat Policii.
Je známo, že prodavačky jsou bohužel tak jednoduché osoby,takže na tyto primitivní báchorky rády přistoupí!

Koumak.esX
12. Srpen 2019 - 17:44

Přidat komentář