0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Stahovací prádlo pro muže

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Zajímaly by mne názory na stahovací prádlo pro muže. I ti mají svá slabá místa, která by třeba rádi skryli či uhladili a nemají k tomu prakticky žádné prostředky. V cizině se dají sehnat nějaké výrobky, ale jsou velmi drahé a většinou se to týká jen Spojených států. U nás si s tím výrobci i prodejci zatím hlavu nelámou - vyjma prádla pooperačního. V případě zájmu o tuto tématiku sem mohu vložit nějaké www adresy.
26. Říjen 2005 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Přestože se tady zatím nikdo "nechytil", přidávám několik adres, které by možná mohly někoho zaujmout. Některé výrobky jsou vyloženě praktické, jiné jsou trochu "ujeté". Ale nestyďte se a pište názory.http://www.hisroom.com/Contour_Male_Full_Body_Garment,Cont01-880,4.cfmhttp://www.korsettatelier.de/12345694a40a83b07/index.htmlhttp://www.underworks.com/products.htmlhttp://www.korsett-stuebchen.de/angebote/mfm/mfm.htm;zur%FCckmfmhttp://www.kompressionsbehandlung.de/5p-shirt/http://velvetmermaid.com/korsetts/rigid/
27. Říjen 2005 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
To se tady nenajde nikdo, kdo by měl k tomuhle tématu co říct?
29. Říjen 2005 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Dámy, vás nezajímá, že by váš protějšek mohl něco udělat s postavou? Vyjádřete se.
30. Říjen 2005 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Já osobně bych nějaké stahovací prádlo zkusil. Mám trochu větší bříško a tak by se to hodilo. Občas nosím dámské stahovací kalhotky a je to v kalhotech hned znát. Naši výrobci na takové věci zapomínají a pak nevím, jak by to přijala veřejnost, viz diskuze o tangách.
31. Říjen 2005 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Já bych potřeboval také trochu tělo vytvarovat. Občas nosím dámské body, s odpáranou podprsenkovou částí. Možná tomu nebudete věřit,ale pár centimetrů na objemu to udělá a tělo je takové pevnější.Také se přimlouvám,že by výrobci pánského prádla měli něco pro muže vymyslet.
31. Říjen 2005 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Veřejnost si podle mne musí zvykat. Na tanga si také zvykne a hlavně s tím nic nenadělá, protože kdo je bude chtít nosit, tak je nosit bude. Totéž se týká i pánských punčocháčů, které se u nás prodávají několik desítek let, ne až tak bez úspěchu a přesto se nad tím stále někdo pozastavuje. Přitom je tato součást oděvu při sportu úplně ideální a stejně se dá nosit i pod společenské kalhoty. No a to se tím pádem týká i stahovacího prádla. Věřím, že kdyby u nás po něm byla poptávka, byla by i nabídka. Ale protože veřejnost neví ( a naši výrobci podle všeho také ne) co se v zahraničí nabízí, je ticho po pěšině. Podle výše uvedených adres jsou tam mnohem dál, zejména v USA. V sousedním Německu nabízejí asi stejně kvalitní a účinné zboží, leč zavánějící poněkud extravagancí. Ale zřejmně se to i tam prodává, jinak by ho nevyráběli. A pokud to někomu vyhovuje, partnerce to nevadí, tak to může být jinak každému jedno, protože ostatní o tom vůbec nemusí vědět. Z USA ale, bohužel, není možné tyto věci objednat. Zasílají je pouze po USA a do Kanady. Z Německa to problém asi není, ale protože některé střihy nejsou úplně mužské, zajímaly by mne na to názory jiných adeptů, kterých se tato problematika týká.
31. Říjen 2005 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Kdo potřebuje upravit svou postavu a je ochoten vydržet trochu nepohodlí, může určitě použít nějaké stahovací prádlo - ať dámské nebo nějaké na zakázku vyrobené. Určitě to není na stálé nošení. Partnerka ho občas nosí, ale ještě raději ho pak sundá. V dámském prádle je větší sortiment, asi se výrobci domnívají, že muži mají menší potřeby. No snad se to zlepší.
3. Listopad 2005 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
No, v pánském stahovacím prádle není žádný sortiment - u nás!!!
4. Listopad 2005 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Mám takový pocit že hledá každý výmluvu že není na trhu pánské stahovcí prádlo. Přitom ve skutečnosti chceme chodit v prádle dámském a toto je pouze výmluva.
12. Duben 2006 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Je docela možné, že mezi muži, kteří nosí toto prádlo, jsou ti, kterým se líbí nosit dámské oblečení. Současně jsou muži, kteří je nosí zdůvodů praktických, protože pánské tohoto typu neexistuje. Já sám nosím kompresní punčochy (křečové žíly) s podvazkovým pásem, myslíte si, že existuje pánský podvazkový pás? I když po těch 10 letech nošení je mi už celkem jedno dámské-pánské, spíš hledím na funkčnost. Pod pás nosím většinou kalhotky neutrálního střihu (ani nepoznáte, že to nejsou slipy), protože běžné pánské slipy pod podvazkový pás nosit nejde. Ty "krásné ozdobné švy" tlusté tak 0,5 cm tvoří pak otlaky i modřiny. Možná jsem muž s trochu nestadartním přístupem k prádlu, ale neřadím se mezi sexuálně zaměřené jedince, které toto vzrušuje (ti určitě existují, ale tvoří menšinu).
12. Duben 2006 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Pavle mohu ti vysvětlit,že jsou na trhu pánské punčochové kalhoty s kompresním účinkem.V tom případě nemusíš nosit ani podvasky nabo nějaké dámské kalhotky,ale tobě je vnich dobře to nechci říci,že jsi zaměřený jedinec.Já jsem je vyskoušel a přešel zase k dámskemu sortimentu.Jsem asi zaměřený jedinec,ale nevadí to mě ani partnerce ba naopak docela si to vychutnáváme.
24. Duben 2006 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Punčocháče jsem vyzkoušel a děkuji nechci: - je v nich větší horko, - stejně sjíždějí (u dobrého podvaz. je sjíždění dolů minimální a u body žádné), - k poukazu na kompresní punčocháče II. třídy musí být souhlas revizního lékaře, - podpůrné punčocháče mají slabý účinek. Dámský sortiment nosím pouze z praktických důvodů, žádné jiné zaměření v tom není. Možná jsem za ta léta získal jiný pohled na věc, ale mé zaměření = praktičnost.
24. Duben 2006 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Mé je táké prktičnost,ale i potěšení sice body jsem ještě neskoušel co neni může být.
24. Duben 2006 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
A ja si vzdycky myslela, ze takhle blbneme jen my zensky :o) Ze jen my jsme ochotny se na cely vecer upnout do korzetu, nebo do stahovacich kalhotek a nechat si je pene zarezavat do sadlicka, jen proto, abychom vypadaly o nejake to kilco stihlejsi. Priom je to takova blbost. Panove, nebylo by lepsi zajit obcas do posilovny?
25. Duben 2006 - 0:28
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Jitko trpím rád a posilovnu navštěvuji dost často.Jde o vnitřní pocit a v posilovně těško vyjdu ve stahovacích kalhotkách nebo punčochách.Blbost je to pro tebe nebot'je můžeš nosit legálně.Chlap v tomto prádle je pro tebe jistě otporný, málo žen to překousne.Pavlova určitě ne ten je asi nezadaný.
25. Duben 2006 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Já toto prádlo nosím z jiných důvodů než maskovat "sádlíčko". Po letech nošení kompresních punčoch se mi nejlépe osvědčil kvalitní podvazkový pás - návlek nebo body. Samozřejmě je zde i vedlejší efekt určitého vylepšení postavy. Pokud se nosí toto prádlo přiměřené velikosti (člověk nechce mít o několik velikostí méně), není jeho nošení nijak výrazně nepříjemné. Jinak problém obezity je věc obou pohlaví, u žen výrobci toto prádla nabízí, u mužů ne. Ale muž i žena s přetékajícím sádlíčkem vypadají neesteticky oba.
27. Duben 2006 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Jsem překvapen co mužů nosí dámské prádlo.Mám touhy něco takového vyskoušet, ale když jsem se odhodlal to nádherné prádlo koupit tak jsem se rozklepal jako dítě když něco provede.Prodavačka asi velmi skušená hned poznala ,že prádlo je pro mne a svelkou chutí si mne vychutnala.Mohlo o demě chytnou jak jsem se červenal.Dá někdo radu neskušenému a stydlivému muži jak koupit stahovací kalhotky aniž se musí stydět děkuji Váš M.
28. Duben 2006 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Presne z techto duvodu objednavam damske pradlo pres internet. Osobne bych se tez velmi stydel.
29. Duben 2006 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Já při nákupu problémy nemám. Buď prádlo, když vím přesně, co chci, kupuji "pro ženu" (to stejně často dělám) nebo prodavačce přímo řeknu, jakým mám problém (nošení kompresních punčoch). Nesetkal jsem se s nějakou komplikací nebo nevhodným chováním prodavačky. Myslím, že základem je normální přirozené chování a trochu si věřit.
1. Květen 2006 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Já nakupuji přímo na sebe prodavačky jsou překvapené ale, potom velice ochotné.Mají potom velké pochopení a dokonce bych řekl ,že je to docela přivadí do pokušení si něco začít stakle postiženým člověke.Nakupuj velikosti, obvod boků ,ženy maji pas mnohem menší a pak ti prádlo nebude sedět.Tak čau a aby sedělo.
5. Květen 2006 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Moc děkuji za rady po internetu nakupovat nemohu protože bydlím s rodič a nemám jinou adresu kam zásilku poslat.Proto jsem se rozhodl pro prodejnu vcizím městě a dopadlo to nad moje očekávání dobře už ho mám a sedí velmi dobře děkuji za radu suveréní přístup je dobrý dík.
9. Květen 2006 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Jak je to znát?
16. Červen 2007 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Nosím široký kožený pásek na "zatažení" bříška. Taky se ne mně chlapi dívají jestli náhodou nejsme bi:) A já jenom toužím po atletické postavě a příroda mě sice díky mýmu sportování obdařila potřebnými silnými svaly, ale bohužel ne zrovna atletickým tvarem těla.
16. Červen 2007 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
....Občas nosím dámské stahovací kalhotky a je to v kalhotech hned znát. Naši výrobci na takové věci zapomínají a pak nevím, jak by to přijala veřejnost, viz diskuze o tangách. Pokud nemáš kalhoty na sobě napraný, tak by to znát nemělo, jinak ti hrozí, že ti prasknou. Stahovací kalhoty jsou přeci jenom silnější. Nu a na veřejnosti nemusíš ukazovat své spodní prádlo. To nosíš kvůli sobě a nikoli kvůli veřejnosti. Nedivím se některým mužům, že rádi nosí hezké a pohodlné dámské kalhotky, protože ty jejich bombarďáky jsou hrozné. Nechápu, že se to může některým ženským líbit.
16. Červen 2007 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Myslel jsem to tak, že jsou mi kalhoty hned volnější, to znamená, že stahovací kalhotky tělo skutečně o několik cm stáhnou. Ve svém příspěvku jsem se asi špatně vyjádřil.
16. Červen 2007 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
To, že někomu jsou kalhoty volné přeci není důvodem, aby se někdo o vásm domníval, že jste bi:). Neví, ale co je to bi:).
20. Červen 2007 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A k čemu to je,když se mu to v posteli stejně všechno vyvalí?
20. Červen 2007 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nemá cenu nosit kalhotky pro zmenšení bříška to shodíte na hřišti ,ale pro pocit určitého uspokojení a večer se vyvalí jenom to jedno to co je před tím ukryto.
22. Červen 2007 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Náhodou jsem otevřel tyto stránky v potuchách, že se jedná o oděv pro muže ve skutečnosti si zde muži chlácholí své ego tím,že jsou tlustí a chtějí mít o pár cm v pase méně.Podle mého názoru jsou pánové trnsvestitisté a vymlouvají se na skutečnost, že na trhu neni pánské prádlo stahovací proto nosí dámské.Napište ,že nemám pravdu a budu v tom problemu sám.Za druhé neznám ženu která toleruje nošení dámského prádla svému příteli.Jestli ano tak jsem měl smůlu na ženy čau M.
26. Červen 2007 - 21:53

Stránky

Přidat komentář