127 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

stahovací kalhotky

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Nosím už několik let stahovací kalhotky, před lety jsem dost přibrala a tak alespoň takto řeším svoji postavu. Mám stahovačky nahoře skoro až pod prsa a dole do půlky stehen. Kupuji si vždy o dvě čísla menší, ale je v tom utrpení být celý den. Nejhorší je to v létě při horkých dnech. Je mi 26, vážím 88kg a manžel si už pomalu vzyknul, že místo tang uvidí pod sukní bombarďáky. Ale já stále patrám po prádle, v kterém by nebylo takové utrpení chodit a které by zároveň formovalo moji postavu. Má někdo tip?
27. Prosinec 2010 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
a nebylo by lepší se potrápit pohybem a střídmým přijímáním potravy ? Prostě zhubnout ? Na stahovačky zapomenout ?
28. Prosinec 2010 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Stahovací kalhotky,jak píšeš,téměř až pod prsa nosím taky,nějak jsem si na ně už zvykla a nedám na ně dopustit.Mám tky nějaké to kilo navíc,takže se v nic vše krásně zpevní.Nejdřív jsem je nosila jenom v období menstruace,přes normální kalhotky a vložkama a to i na noc do postele,to jsem si ještě mezi půlky dávala vatu kvůli protékání dozadu,a pak jsem v nich začala chodit běžně i do práce.Myslím,že jde o zvyk.Příteli se to docela líbí,připadám mu v nich taková nedobytná.
28. Prosinec 2010 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
můžeš mi (anonym)
Stahovací kalhotky,jak...poradit ,já si koupila do pasu,mě se vždy srulují,že mám jen pruh pod břichem,je to šíleně nepříjemné.Mám je malé,nízké nebo zlý materiál?
28. Prosinec 2010 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Máš pravdu, ten materiál je zlý. Zkus mu domluvit, třeba bude hodnější.
28. Prosinec 2010 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Joudoslav (anonym)
Máš pravdu, ten materiál...Má špatnou povahu. Asi ten matroš málo mlátili.
29. Prosinec 2010 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
poradit ,já si koupila do...Spíš ti nesedí střih, zlus nějaké jiné.
29. Prosinec 2010 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Spíš ti nesedí střih,...oprava: zkus
29. Prosinec 2010 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Derby (anonym)
a nebylo by lepší se...Tomuhle se říká rada nad zlato, Hugo. Něco dalšího bys tam neměl?
29. Prosinec 2010 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
poradit ,já si koupila do...Kup si stahovačky v obchoďáku MY na Národní. Stojí sice 1190Kč, ale jsou perfektní, nahoře mají lepící proužek, aby nesjížděli dolů. Kupuj vždy o dvě čísla menší než normální kalhotky, aby tě pořádně stáhly. Jsou to sice pořádné bombarďáky, nahoře pod prsa, dole nohavičky až ke kolenům, ale perfektně tvarují postavu. Platí přesně to, co píše Jana, i mému manželovi připadám v nich nedobytná, o to víc ho to dráždí. Než mě z nich vždycky vybalí, je z toho hotový!
29. Prosinec 2010 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Nosím výhradně stahovací kalhotky už od svatby,třetím rokem. Ne proto, že bych byla silnější, ale manželovi se to moc líbí. Nesnáší tanga, líbí se mu usedlé bytelné prádlo. Před svátky jsme se byli podívat na jedny, mám dojem, že to jsou přesně ty, o kterých píše Monika. Zatím jsem odolala, ale manžel z nich byl nadšený. Donutil mne, abych si je alespoň vyzkoušela v kabince, připadala jsem si v nich jako v kleštích. Za dva týdny mám narozky a tak tuším, že je dostanu jako dárek. Je mi 24 a tak myslím, že mám na takové prádlo ještě dost času. V loni v létě jsem měla stahovací kalhotky i u moře a bylo to v tom teplu opravdové utrpení.
29. Prosinec 2010 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
Stahovací kalhotky,jak...Jano, nevím..Já bych raději "zdechla", než bych tuhle hrůzu na sebe oblékla.Jsem pro pohyb a rozumné omezení v jídle.Úměrně věku a dispozicím.To, že mě škrtí sukně jsem neřešila větší velikostí, ale "bičem"..Jde to, je to jenom o pevné vůli.
29. Prosinec 2010 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
Tomuhle se říká rada nad...nepřežírat se a pohybovat se - to je jediný spolehlivý návod. Když jsem byl mlád ( krátce po 2. sv.válce tlustí lidé v Evropě prakticky neexistovali. A podívejte se dnes: 30 až 40% obézních ve všech zemích EU. O USA raději nemluvím.
29. Prosinec 2010 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
Jano, nevím..Já bych...no a vo tom to je, paní Evko. Já nevím co by chtěly dámy slyšet. Vlastně vím: věří, že existuje pilulka, která vše vyřeší za ně.
29. Prosinec 2010 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
no a vo tom to je, paní...:-)) souhlas..Nejsem nejmladší a určitě ze sebe nechci dělat nějakou barbínku..Stahovací prádlo je mi ale odporné (i když možná funguje), protože při představě, že budu vypadat jakžtakž a při vysvléknutí (třeba u lékaře !) ze mě bude hromada dobře vykynutého těsta :-((No, to raději trochu té dřiny a je to OK..
29. Prosinec 2010 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
karolina (anonym)
já nosím celý stahovací korzet. Při 176cm vážím 106kg a tak to je jediná varianta, abych trochu vypadala. Stahuje mi bezvadně stehna, zadek, břicho i prsa. Ale potvrzuji, že je to dost nepříjemné v tom trávit celé dny. O horkých letních dnech ani nemluvě.
29. Prosinec 2010 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
já nosím celý stahovací...dobrá, do společnosti ke krátkodobému oslnění jak dobře na svůj věk vypadáte, to beru. Ovšem představa, že takovou dámu svedu a ona si svlékne ty své stahovačky a rozteče se mi v posteli, pro to už bych pochopení neměl.
29. Prosinec 2010 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
:-)) souhlas..Nejsem...lékař to unese (ten už viděl stovky horších) ale milenec by asi nadšený nebyl.
29. Prosinec 2010 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Kurva fix, (anonym)
vaše starosti bych chtěl mít.
29. Prosinec 2010 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
lékař to unese (ten už .....no, já jsem nechtěla hned tak přímo o tom milenci .-)), ale právě to jsem měla prvotně na mysli.On už výraz kalhotky! Pod tím si představuji krajkovou krásu a ne gumové bombarďáky.Oplácané holky mně nevadí, ale líné a zanedbané ano. V 26 letech nutnost stahovat tělo je děs..Jak bude taková vypadat v 50? Stane se z ní ošklivá žárlivá ježibaba. Holky makejte na sobě, dokud je čas.
30. Prosinec 2010 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Nosím už několik let...Chápu, že nosíš stahovací prádlo, ale některým věcem nerozumím. Mám s ním určité vlastní zkušenosti - nosím ze zdravotních důvodů kompresní punčochy. Samodržící nesnesu, tak musím nosit podvazky, buď pás nebo body. Aby prádlo udrželo tah stahovacích punčochy, musí být prádlo aspoň částečně stahovací. Mimo horké léto se to dá vydržet. Ovšem musí být zvolena vhodná velikost. Když píšeš, že nosíš o 2 čísla menší velikost, tak to nechápu. To musí být utrpení. Konec, konců platí zákon zachování hmoty. Výsledný efekt nemůže být výrazně lepší. Stahovací prádlo něco ubere na obvodu a hlavně ovšem zpevní tělo. Zde moc další stažení už víc nepomůže. Můžu spíš doporučit volit přiměřenou velikost, trochu zvýšit pohyb a trochu ubrat na jídle. Výsledek se musí projevit. Když vydržíš nosit takové prádlo (o 2 čísla menší), tak i ten pohyb a mírnou dietu určitě dokážeš udržet. První krok je váhu zastavit, aby se nezvyšovala a pak pomalu ubírat. Na super diety -10 kg/den určitě nevěř. Chce to pomalu, ale jistě.
2. Leden 2011 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Nosím už několik let...Koupila jsem si stahovací kalhotky,na doporučení prodavačky o trochu menší, než mám v pase. Měla jsem je jen několikrát,když je mám déle na sobě, je to skutečně utrpení, jak píše Monika,hlavně při sezení. Na plese to ještě šlo, ale v divadle to bylo hodně nepříjemné. Třeba do práce bych si je netroufla vzít. Neznáte někdo typ,který by nebyl tak nepohodlný?
3. Leden 2011 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
A propó (anonym)
a nejste cítit? :=((,když se v tom tak paříte.
3. Leden 2011 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Koupila jsem si stahovací...Úplně pohodlné stahovací prádlo asi neexistuje, ale při volbě vhodné velikosti se dá docela určitě normálně nosit. Pak je třeba si na toto prádlo zvyknout.
10. Leden 2011 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Stahovací kalhotky nosím občas k uplým šatům. Zhubnout se mi nedaří.Teď jsem je neměla dlouho na sobě, šli jsme do divadla Při sezení mě vždycky kahhotky hodně tísní, tak jsem chtěla jít bez nich, ale šaty mě byly malém přes břicho, tak jsem je na sobě nasoukala. Divadlo bylo ddlouhé,dost mě škrtily,o přestávce skončily v kabelce.Přítel si snad ničeho nešiml. Velikost mám na na spodní hranici rozmezí. Má někdo podobné zkušenosti? Nestydíte se před partnerem, že musíte nosit takové prádlo?
18. Leden 2011 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Stahovací kalhotky nosím...Proč, vždyť některé stahovací prádlo už vyrábějí docela pěkné...
18. Leden 2011 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Re: A propó (anonym)
a nejste cítit? :=((,když...Ne, nejsme.
18. Leden 2011 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Stahovací kalhotky nosím...Partnerka stahovací kalhotky nenosí, ale pod plesové šaty si bere body, které mírně stahuje. Sluší jí to v šatech i body. Pokud si partneři rozumění, tak druh prádla nemůže být problém. U velikostí jednotlivých výrobců jsou velké rozdíly, proto se na jejich tabulky nelze úplně spolehnout a velikost vyzkoušet. Pod šaty bych spíš doporučil pás nebo body (možná spíš otevřené body). Stáhne totiž obvod, nerýsují se okraje kalhotek a neškrtí v sedu. Chce to prostě vyzkoušet, za tu dobu, co nosím kompresní punčochy, jsem nakoupil a vyzkoušel dost prádla a část prostě zůstala ve skříni jako chyba. Ovšem zase v ověřeném prádle vydržím pohodlně celý den.
19. Leden 2011 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Partnerka stahovací kalhotky...Pepo, jaká značka kompresívních punčoch a prádla se Ti tedy osvědčila? Jirka
19. Leden 2011 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Toto téma je obsahem jiné diskuse: http://diskuse.doktorka.cz/zdravotni-puncochy-puncochace/ Abych tuto debatu nesměroval mimo, tak odpověď umístím tam. Ovšem jedno je společné oběma tématům. Prádlo i punčochy je třeba vyzkoušet, každému bude vyhovovat něco jiného. Musí se taky počítat s tím, že prostě něco nesedne.
19. Leden 2011 - 18:49

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama