13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sršní bodnutí.

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
dobry den chtel bych se zeptat. pred rokem a půl mne vedle oka stípl letajicí hmyz, nejspíš sršen a oko jsem mel nafouknute a cervene, nijak sem to moc neřesil ale po par mesících mne zacalo šilhat to oko do ktereho mne to stíplo:ted uz je to rok po štípnutí a zacíná mi to vadit , neda se to nejak rozchodit ten oční sval? nebo nejake kapky na to? nebo cviky Dekuji mnohokrat .:(
28. Únor 2011 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
vcela (anonym)
.....Roberte jdi k lekari !
6. Březen 2011 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Juzek (anonym)
.....Roberte jdi k lekari !U lekaře jsem byl a tam mi řekli, že to není tím štípnutím, ale já si myslím že je.Doporučili mi operaci , ale te se bojím.Mám obavy , aby se oko nevratilo po operaci zpet a nesilhalo na druhou stranu. Protoze pokud se podivam na starsí fotky do cca 18 roku tak jsou obe oči v pořádku po štípnutí a nejakem roku na to šilhám :(.Odkaz nebo radu na nejake dobre oční cviky bych uvital Dekuji moc.S pozdravem Juzek .
16. Srpen 2012 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
U lekaře jsem byl a tam mi...Počkej, Ty jsi tady po roce a půl? Tys to nijak neřešil?
16. Srpen 2012 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Počkej, Ty jsi tady po roce...Akorát tak, že jsem byl na vyšetření v Brne v nemocnici Černá pole a tam mi řekli,že mám podstoupit operaci.Před tím jsem byl ješte u jednoho očniho a tam mi řekli to stejne,tak nevím.Od te doby se rozmyšlím.Strašne mně to omezuje,vyhíbám se společnosti a komunikaci s lidmi.Nejsem schopny se stím naučit žít.Nejakou radu nemáte?
17. Srpen 2012 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Akorát tak, že jsem byl na...Radu mám -nebuď srab a jdi na operaci!! Samozřejmě že operace s sebou nese i určitá rizika, ale kdybych se měla rozhodnout mezi nekvalitním životem s šilhavým okem a operací s možnými riziky, určitě bych volila operace. To už by musela být jó smůla, aby se stav po operaci značně nezlepšil. A čeho se vlastně bojíš? Vždyť takových a i mnohem těžších operací se provádějí desítky, ne-li stovky... Tak se neboj a jdi do toho, kapky nebo cviky Ti asi nepomůžou a nářky a obavy už vůbec ne!
17. Srpen 2012 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
Akorát tak, že jsem byl na...A co Ti tam vlastně řekli? Čím je to podle nich způsobený?
17. Srpen 2012 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
No ješte jsem tu nenapsal, že moje matka trpí od narození tupozrakostí na prave oko a jeste k tomu ji take trochu ujíždí a oni si to spojili, jako že to mám dědičný.Já ale šilham po tom štípnutí , ale na leve oko , takže to není dědičny si myslím.Strach mám hlavne z toho , ze se to nepovede a bude to jeste horší.Ale jak to vypada , tak budu muset tu operaci asi podstoupit,jen se k tomu nemužu dokopat.
17. Srpen 2012 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
No ješte jsem tu nenapsal,...Já nevím, bohužel nejsem oční lékař. Teď jsem to googloval, je to otázka, jak to je, jestli to bodnutí mohlo způsobit obrnu očního svalu. Ale je fakt, že ta tupozrakost je asi dědičný rizikový faktor. Ale zase je zvláštní, že to u Tebe začalo až v dospělosti. Jediný, co Ti poradit, zkusit jít opravdu za nějakým odborníkem, větším, než u kterých jsi byl, jestli je to možný:)
17. Srpen 2012 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Děkuji , za Vaše reakce. V pondelí se objednám na vyšetření u MUDr. Rudolf Autrata.Pokud to jinak nepujde , pujdu na operaci.Potom bych se napsal, jak jsem dopadl.:)
18. Srpen 2012 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
Děkuji , za Vaše reakce. V...Jo, ten vypadá, že by mohl být odborník..:)
18. Srpen 2012 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Jak jsem slíbil píšu, jak jsem dopadl.Podstoupil jsem operaci strabismu v nemocnici Brno Černopolní 9. Ve 12/2012 . při operaci mi zkracovali vnější svaly o 6mm na obou očích.Vysledek byl takový, že se to vůbec nezlepšilo. :(. Moc jsem z toho radost neměl,ale rozhodl jsem se jít znovu.Nyní jsem doma tyden po operaci a vysledek je takový, že to dopadlo přesně tak jak jsem si přál. Po upravě vnitřních svalů na obou očích se oči srovnaly a konečně vypadám jako člověk.Operoval mě MUDr. Rudolf Autrata, je vidět , že tomu opravdu rozumí, za vysledek jsem mu vděčný. S dobrou náladou Vás zdraví Robert.
16. Říjen 2013 - 18:14

Přidat komentář

Reklama

Reklama