5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

šrouby v předloktí

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hundtrep (anonym)
Chtěl bych se zeptat mám v předloktí přes rok šrouby.A teď mám jít na vyndání, jenže se prostě bojím :( chci se zeptat vadí, když by mi tam zůstali?Doktoři mi řekli mohly by tam zůstat, ale nedoporučuje se to a taky, že se může stát, že se předloktí rozřízne a zjistí se, že to už stejně vyndat nejde tak se tam nechají.Tak se Vás ptám jestli s tím máte nějakou zkušenost případně jestli se šrouby nežijete.
21. Leden 2009 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
seniorka (anonym)
Před rokem jsem měla zlomené zápěstí a protože jsem už senior/a diabetik k tomu/, dostala jsem napřed klasickou sádru, která ty kousky pohromadě neudržela /šlo o tříštivou zlomeninu obou kostí/, tak to sešroubovali. Chodila jsem potom déle než čtvrt roku na rehabilitaci a protože jeden šroub byl těsně pod kůží, za 10 měsíců mně objednali k vynětí. Šlo spíš o obavy, zda se neporuší některý z nervů, s tím vědomím se také do toho šlo. Bylo to bez problémů a navíc se mnohem víc a rychleji zlepšila hybnost zápěstí, předtím jsem měla dojem, že mám v ruce "tyčku". Znám lidi, kteří mají šrouby, většinou jde o starší. Bude dobře, když si o tom s chirurgem pohovoříš, aby ti řekl, co můřeš či nemůžeš očekávat. Záleží také, které nervy mohou být ohrožené a kolik je ti let.
21. Leden 2009 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Je lepší je určitě vytáhnout, neslyšela jsem nikdy o tom, že by se mohly v ruce ponechat, časem by to vadilo. Kamarád na tom byl, je to normální operace, budeš uspaný ... kamarád je po operaci v pořádku, na nic si nikdy nestěžoval. Určitě je jdi vxndat.
21. Leden 2009 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Dobrý den, mám šrouby v malíčku a v kosti na ruce u malíčku. Měl jsem roztříštěný kloub. Teď je mám jít vytáhnout a bylo na mne se rozhodnout, jestli to vydržím při vědomí nebo mne mají uspat. Zvolil jsem uspat, ale není to už zbytečnost? Nemáte někdo zkušenost, jak to bolí? Děkuji za radu
7. Leden 2016 - 17:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama