28 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

SRDCE - léčení nevyléčitelného

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Daja (anonym)
Poradí mi někdo? Syn má nedomýkavost chlopně a bylo mi řečeno, že se to nijak nedá vyléčit (ani alternativní metodou). Jeho babička má stejný problém a jde na operaci. Synkovi těžce vysvětluji, že on na operaci třeba nikdy nepůjde. Navíc je ve věku, kdy by rád byl "sportovec". Poradíte mi kontakt na nějakého "léčitele srdcaře"?
16. Leden 2005 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
štěně (anonym)
Zapomněla jste tady napsat, proč babička na operaci může a syn ne. Z jakých důvodů? Vždyť právě tahle srdeční vada bývá operativně odstranitelná. Léčitele Vám nedoporučuji, obzvlášť, když se jedná o srdce. Můžu vám poradit vynikajícího kardiologa, primáře Viléma Ganziga, má ordinaci na Karláku na poliklinice/ kachlíkárna/. Zpřostředkovat vám návštěvu nemůžu, ale chodím k němu, je dobrý. Pokuste se. Já bych pro své dítě udělala taky všechno.
17. Leden 2005 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Specialisté na dětská srdce jsou v Praze Motole. Svými výsledky se řadí ke světové špičce. Pokud Vám tohle řekli oni, tak jim věřte.Pokud ne a nejste si jista tímto závěrem, tak bych radila se do Motola objednat a požádat o konzultaci. Léčitel s pochroumanou chlopní nepomůže, nevyhazujte zbytečne peníze.
17. Leden 2005 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
štěně (anonym)
Oprava: Danziga.
17. Leden 2005 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petka (anonym)
Dobrý den.Občas se mi stává,že mi srdce z ničeho nic začne najednou jakoby rychle "poskakovat".Trvá to jen několik málo vteřin a zase je vše v pořádku,ale mám z toho celkem nepříjemný pocit.Na vyšetření EKG už jsem byla několikrát,dokonce jasem měla jednou i přístroj Holter na celodenní monitorování srdce,ale nikdy mi nic nezjistili jen,že mám´sned nějakou kosmetickou vadu na srdci.Zajímalo by mě,jestli můžu zůstávat klidná nebo bych měla podstoupit ještě nějaká jiná vyšetrření.Nesetkal se třeba někdo s něčím podobným?
21. Duben 2005 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
To bude obyčejná arytmie jako mám i já..neboj..
21. Duben 2005 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Monstro-damus (anonym)
Pro daju.Česká republika je na světové špičce v léčení kardiovaskulárních chorob. Proč proboha chcete u VLASTNÍHO DÍTĚTE!? kontakt na léčitele?
21. Duben 2005 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Petka (anonym)
No doufám,že máš pravdu.Někdy mě to totiž celkem vyděsí,ale asi to opravdu nic tak hrozného nebude a já v tom hledám hned něco vážnějšího.Asi jsem tak trošku hypochondřík....Tak díky.
22. Duben 2005 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Petko, mozna to nebude arytmie, ale extrasystoly. Arytmie muze byt podle mych informaci zivotu nebezpecna a je treba brat nejake leky na redeni krve, extrasystoly udajne nebezpecne nejsou.
22. Duben 2005 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Petko najdi si na doktorce chat extrasystoly,tam jsme všichni s těmito potížemi.
22. Duben 2005 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Klara (anonym)
Pavle, mas uplne mylne informace.Predevsim, extrasystoly jsou take arytmie. Arytmie neni jedna nemoc,ale je to souhrnny nazev pro poruchy srdecniho rytmu, kterych jsou desítky, ne-li stovky typů od naprosto nezavaznych az po ty zivot ohrozujici. I samotne extrasystoly mohou byt naprosto nezavazne (mimochodem ma je obcas vetsina z nas, ale necitime je) i zivotu nebezpecne.
23. Duben 2005 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petka (anonym)
Děkuji za rady,stránku o extrasystolách už jsem si našla a jsem moc ráda,že jsem se konečně dozvěděla něco více.Podle toho,co jsem si přečetla,si myslím,že ES jsou i můj případ,tak už teď snad můžu být klidná a doufat, že to opravdu není zdraví nebezpečné.
30. Duben 2005 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj kláro, chtěla bych se zeptat, co si myslíš. Měla jsem několik záchvatů tachyarytmie ( asi reentry arytmie) a na Homolce bez jakýchkoli( kromě EKG a holtera, kde s enic nenašlo) vyšetření se k tomu staví, že to nic není( neohrožuje to na životě, ale že nejlepší bude objednat se co nejdříve na ablaci. Otec na ní byl a po zákroku se mu arytmie zhoršila. Tak nevím, co si myslet o tom, že to tam "sekaj jak baťa cvičky"... Nemáš nějaké informace?? Johana
18. Srpen 2006 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
MIRKA (anonym)
JÁ JSEM SE SETKALA SE STEJNÝM PŘÍSTUPEM JAKO VY.JE TO KOSMETICKÁ VADA A NEMÁM SI TOHO VŠÍMAT!TO JE RADA LÉKAŘE.UŽ SE NA TO LÉČÍM ŘADU LET A V DNEŠNÍ DOBĚ JE TO HROZNÉ!SRDCE SI PROSTĚ DENNĚ PŘESKAKUJE JAK SE MU CHCE.ANI PRÁŠKY NEZABÍRAJÍ.UŽÍVALA JSEM PROPANORM A TEŤ UŽÍVÁM LOKREN A NIJAKÉ ZÁVRATNÉ ZMĚNY.VYSTŘÍDALA JSEM NĚKOLIK LÉKAŘŮ A VŠICHNI BYLI ZA JEDNO.TOHO SI NEVŠÍMEJTE,NIC TO NEZNAMENÁ.TO KDYBY SE SRDÍČKO POŘÁDNĚ ROZKÁKALO,BYLO BY HŮŘ.ALE PAN DOKTOR MĚ UJISTIL,ŽE TO NENÍ NA UMŘENÍ,TAK ASPOŇ NĚCO!!
3. Březen 2007 - 2:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jsem 12 dnu po operaci nedomykavosti mitralni chlopne.Chlopen mi byla pouze tzv. opravena.Nepisete o jakou srdecni chlopen se u vaseho syna jedna.Snad se jedna o vadu malou,kterou neni nutno operovat.Mne je 47 let a ziji v USA,kde doslo i k operaci.Pokud se chcete se mnou spojit ma adresa je jablko2002"hotmail.com.
29. Srpen 2007 - 4:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Nevím kde bydlíte ale zkuste nemocnici Třinec jsou tam velmi ochotní lékaři maminka tam ležela s infarktem a kdyby byla mladší tak by jí tu nedomykavou chlopen spravili byla tam jak jí bylo 78 let
29. Srpen 2007 - 9:00
Obrázek uživatele ivetc
ivetc
Dobrý den, dokáže nám někdo poradit, co by měl manžel dělat? Prodělal během půl roku 3 katetrizační ablace, aby se odstranila fibrilace síní, která ho obtěžuje již několik let. I přes třetí ablaci se nepodařilo zmírnit a už vůbec ne odstranit arytmii. Po zákroku srdce vydrželo jen týden v klidu a nyní si dělá téměř každý den, nebo obden, opět, co chce, přesto, že užívá propanorm 300 2x1, betaxu 20 1x1. Má 46 let a chtěl by opět normálně žít a fungovat.
12. Březen 2010 - 16:33
Obrázek uživatele Granvin
Granvin
Dobrý den, dokáže nám...Určitě nasaďte Q10 a hloh - obojí je potřeba užívat delší dobu pravidelně - ten hloh zabírá ještě později, může to být i dva měsíce, ale když se bude pít poctivě, tak přinese výsledky. Jinak víc bez konzultace poradit nelze.
13. Březen 2010 - 1:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Dobrý den, dokáže nám...Dobrý večer po přečtení vašeho dotazu jsem ihned volala svému otci.Má stejnou diagnózu jako váš manžel.Fibrilací komorních síní trpí již od 33 let.Letos mu bude 67let.V roce 2002 byl na první ablaci v Olomouci.Následně v rocích 2006,2007,2009 na dalších ablacích v Třinci.Bohužel mu toto nepomohlo.Nyní bere léky Tambocor a Digoxin.Moc rád by se s vašim manželem skontaktoval,poradil mu a pobavil se s ním o této nemoci.Jestli máte zájem znovu tu napište a můžeme se domluvit.
14. Duben 2010 - 20:42
Obrázek uživatele ivetc
ivetc
Určitě nasaďte Q10 a hloh...Děkuji za radu, ještě bych potřebovala sdělit, jaký výrobek je nejvhodnější. V současné době je těchto přípravků mnoho, proto bych chtěla vědět, s jakým máte největší zkušenosti. Děkuji! Iveta
21. Duben 2010 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Dobrý den, chtěl jsem informovat o možnosti se účastnit (zdarma) skupinové velmi silné léčebné techniky, která se jmenuje Óm Healing (Óm Léčení). Tuto metodu dnes znovuobjevil Swámí Vishwananda. Jedná se o metodu léčení kolektivním zpěvem slabiky Óm, při které je možné se vyléčit z chorob, které lidé dnes považují za nevyléčitelné. Nejedná se o obyčejné zpívání, důležité je při tom seskupení lidí, kteří to provádějí do dvou soustředných kruhů. Před tisíci lety, kdy tato technika byla ještě používána, lidem při léčení dokonce dorůstaly chybějící končetiny. Podle Mahavatára Babadžího, který tuto techniku na Zemi v této době přináší skrze Swámího Vishwanadu, je až teprve nyní lidstvo zralé na to, aby se mohla používat. Swámí ji šíří teprve několik málo let. Je to technika při které se léčí tělo, mysl a duše. Velice to ovlivňuje i místo, kde se tato technika dělá. Bližší informace jsou na této stránce http://cz.raghudas.org/omhealing Na této stránce by měla být stanovena místa a čas, kdy se bude Óm Healing technika konat na více místech v České republice http://cz.raghudas.org/kalendar . Jiné možnosti návštěvy Óm Healing jsou už nyní, informace na webové stránce http://swamivishwananda-cz.blogspot.com/search/label/Om%20healing . Webové stránky Swámího Vishwanady http://www.bhaktimarga.org/ . Zajímavé informace o Swámím Vishwanadovi ještě zde http://cz.raghudas.org/sri-swami-vishwananda-clanek
2. Květen 2010 - 0:57
Obrázek uživatele Návštěvník
zkušenost (anonym)
Moje mladší dcera (2 roky), měla od narození dírku na cévce na srdíčku. Před měsícem jsme byli u pana primáře, ten zkonstatoval, že je nutný malý zákrok. Šli jsme na předoperační vyšetření a pan primář nic nenašel. Trošku se divil, ale nechtěl to dávat znát. Anetce jsem ten měsíc dávala OK Omegu+ a OK Alfu+. Bylinkám jsem nevěřila, ale teď pevně věřím, že mají něco do sebe. Za zdraví mých dětí dám cokoli, tyto vložené peníze nebyly promarněné! Hana A., Zlín Další informace a zkušenosti najdete na: http://www.okg-family.cz/synergie/ http://www.okg-fit.cz/okzivot/zkusenosti.htm
18. Listopad 2010 - 18:32
Obrázek uživatele leva
leva
www.kxlaser.cz- zdravotní přístroj snižující riziko srdečně cévních onemocnění
31. Březen 2013 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr4505 (anonym)
Mám taky fibrilaci síní(zjistili mi ji letos. Beru Warfarin a Propanorm a moc to nepomáhá. Tomu hlohu a Q10 bych i věřil ale na Warfarin asi nemohu. Poradíte?
10. Listopad 2013 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Mám taky fibrilaci...Zřejmě byste neměl začínat s těmito potravinovými doplňky. Jinak se zeptat lékaře. Rovněž mám fibrilaci síní a zjistili mi nedomykavost chlopně. Užívám Warfarin Orion a Rytmonorm, kromě toho na tlak Vasocardin a Valsacombi.Tlak mám hodně kolísavý a tep rovněž vysoký. Chtějí mi pod narkozou provést elektrošoky, aby mi rozpumpovali srdce, trochu se bojím. Předtím 3 týdny po sobě musím mít hodnoty IRN 2-3. Předtím u mne fibrilace trvala 3-4 dny a uklidnilo se to. Teď už mě drží 3 měsíce a hrozně se unavují a jsem slabá. Přeji brzké uzdravení.
24. Listopad 2013 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivona (anonym)
To bude obyčejná arytmie...Tak to mám tiež a tiež bolo EKG a nič mi tiež nie je :D
31. Březen 2014 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Dobrý den,prosím Vás chtěla jsem se zeptat jestli tu není někdo kdo při astmatu užívá betablokátory buď na bušení srdíčka,nebo na vysoký tlak.Děkuji mnohokrát
23. Červenec 2014 - 18:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama