27 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sprchování po tělocviku

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Po prázdninách jdu do deváté třídy. Na začátku osmé třídy do naší školy nastoupila nová mladá učitelka tělocviku. Byla hrozně překvapena, že se po tělocviku nesprchujeme. Asi před třemi roky u nás udělali nové šatny a sprchy. Začala nás přemlouvat, abychom nechodily po tělocviku zpocené do třídy a sprchovaly se. Protože dělám sport, nebylo mi to cizí. Po tréninku se vždy sprchujeme. Některé říkaly, že přestávka po tělocviku je krátká a že by přišly pozdě na další hodinu. A tak jsme začaly končit tělocvik o několik minut dříve a začaly jsme se sprchovat. Ale asi z třiceti holek se nás sprchuje tak deset. Překvapilo mě však to, že si některé holky nosí do tělocviku plavky, převlečou se do nich a sprchují se v nich., asi tři se sprchují v bikinách a snad jen pět se nás sprchuje nahatých. S klubem se sprchují nahaté všechny. To samé když jdeme ve škole na bazén i když jsou všude cedulky o sprchování bez plavek se většina holek sprchuje v plavkách a když přijde do sprch kontrola raději utečou a nesprchují se vůbec. A navíc posloucháme řeči, že jsme exhibicionistky a předvádíme se. Ale to není pravda. Já se alespoň po sprše cítím mnohem lépe, než chodit celé vyučování zpocená. Je to tak normální, nebo jsme jak nám říká jedna spolužačka „ujeté“ ?
8. Srpen 2010 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Haha (anonym)
Kontrola do sprch jo?
9. Srpen 2010 - 6:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Já bych kontrolu ve sprchách nesnesla. Jsem dost stydlivá, na spchování potřebuju klid a soukromí. Mají ty sprchy aspoň dveře? Byly doby, kdy sprchy dveře neměly, a ještě když byly proti sobě, tak se všechny holky vzájemně očumovaly. A to si dovedete určitě živě představit, co to bylo za terno. Já předčasně vyspělá, vyvinutá mezi samýma plochýma prknama!! DĚS A HRŮZA.
9. Srpen 2010 - 7:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Katko nechápu jak se může někdo sprchovat v plavkách ? Jak si může umýt pipinu (spocenou) přes plavky. Asi se ty děvčata za něco stydí.
9. Srpen 2010 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťo (anonym)
..jsou tvé spolužačky oholené nebo ne ? Třeba proto si berou plavky
9. Srpen 2010 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Stydí se za to, že jsou oholené, nebo neoholené?
9. Srpen 2010 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Milada (anonym)
To není problém v tom, jestli jsou oholené nebo neoholené. Ale v pubertálním věku překonává u mnoha děvčat stud nad školní hygienou. U nás na devítiletce ani žádné sprchy nebyly a hodně děvčat se po tělocviku ani moc nepřevlékalo. Kdy jsme musely jít na povinné plavání na bazén, mnoho holek se sprchovalo v plavkách. Já jsem byla z domu zvyklá sprchovat se bez plavek a protože jsem byla brzo dosti vyspělá, nebyly mi taky příjemné pohledy spolužaček ve sprše na mém těle.
15. Srpen 2010 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Chodili jsme taky ve škole na plavání na bazén. I mezi kluky se většina sprchovala v plavkách. Ve škole po tělocviku jsme se nesprchovali vůbec, protože u nás žádné sprchy nebyly.
24. Srpen 2010 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Tak jako Jirka jsme se na devítiletce nemohly sprchovat ( v šatně bylo jen umývadlo) ale na střední škole už možnost sprchování byla. Tedy v plavkách se nikdo nesprchoval, ale většina se nesprchovala. Když jsme šly ale na plavečák se třídou musely jsme si všechny svléknout ve sprchách plavky, protože tam opruzovala lázeňská a řvala po nás, jestli dovedeme číst jak se máme sprchovat. Některé spolužačky se proto vůbec nesprchovaly a styděly se převléknout ve společné šatně a chodily se převlékat na WC.
24. Srpen 2010 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Vsichni mi prijdou az moc precitliveli, nahota je prirozena, tak proc z toho delat vedu? Ale jinak Katko i v panskych sprchach si vsimnes, ze vice a vice lidi se sprchuje v plavkach, moc to nechapu...
25. Srpen 2010 - 0:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
My jsme se teda nikdy ve škole nesprchovaly, nebyl na to ani čas ani kde. Byly jsme rádi, že stihneme další vyučování. Když jsme ale chodily se školou na plavání, taková polovina holek se tedy sprchovala bez plavek. Některé se nesprchovaly vůbec. Ale nejsem prase...
8. Září 2010 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarča (anonym)
Před 2 roky jsem skončila střední ekonomickou školu. Měli jsme nově zrekonstruovanou tělocvičnu s velkými šatnami a sprchami. I když nebyly oddělené, vždy se asi polovina holek po tělocviku sprchovala. Když jsme měly povinné plavání, sprchovaly se skoro všechny bez plavek. Na rozdíl od toho, když si zajdu sama na bazén, je nás ve sprše bez plavek jen pár, mládež se sprchuje většinou v plavkách.
31. Říjen 2010 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
My na základce jsme měli sprchy.Vždy po tělocvicku jsme se museli povině osprchovat.Všechny jsme se svlékaly donaha.Ani jedna jsme se nestiděla.Ale jednou po tělocviku jsme se šli zas osprchovat a mezi tím nám ze šatny někdo ukradl všechny boty a spodní prádlo.Crocs,balerínky,tenisky a convers.A po této zkušenosti už se raději nesprchujeme.
4. Leden 2011 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Hraji házenou, ale nikdy se nám nestalo,že by se některá z nás sprchovala jinak než nahá. Je to samozřejmost. Na základní škole jsme se sprchovaly asi čtyři. Měly jsme na to sice krátkou dobu, přestávka byla krátká. Nyní na gymnáziu se sprchujeme asi jedna třetina holek. Některé se ani neumyjí,ale použijí jen spray. Hrůza... Když chodíme na plavání do bazénu, asi polovina holek se sprchuje v plavkách.Je to vše otázka výchovy doma.
30. Leden 2011 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Po tělocviku se sprchujou jenom blbky, normální holku to ani nenapadne. Já se sprchuju jednou týdně a bohatě mi to stačí, vůbec nesmrdím.
30. Leden 2011 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
fanynka davida (anonym)
Po tělocviku se sprchujou...tak často? já tak jednou za 14 dní
30. Leden 2011 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Ježíšek (anonym)
Tak to já se sprchuji pouze na vánoce.
31. Leden 2011 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Já se po těláku nesprchuji, ale myju si nohy protože v tělocvičně není moc čistá podlaha a nohy mám po těláku docela špinavý.
31. Leden 2011 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Beata (anonym)
Když jsem chodila na základní školu, v šatně jsme měly jen malé umývadlo a nebyl ani čas se umýt, až v v osmé a deváté třídě, když jsem přešla na jinou školu jsme měly možnost osprchovat se. Tehdy se nás sprchovalo maximálně 5, a to jen ty, které sportovaly a byly na to zvyklé. Na střední škole to už je trochu jiné. Máme velkou šatnu se 4 sprchami a dnes se už sprchuje vice než polovina z nás. Potíže jsou jen s tím, že máme málo času na převlečení a sprchu. Zaráží mě, že některé se ani nepřevlečou a v tom smradu pobývají celou další výuku. Stydí se svléknout aby je asi nikdo neviděl.
24. Květen 2011 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
U nás to bylo podobné,většina se nesprchovala, ani po plavání na bazéně se styděly svleknout a sprchovaly se v plavkách.
24. Květen 2011 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Jak se proboha někdo může po sportu neosprchovat? Vždyť pak musí smrdět jako hovado. Ještě bych to čekala u kluka, ale smradlavá spocená holka? Hnus.
25. Květen 2011 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Sportuji ráda a hraji i závodně florbal. Vůbec si nedovedu představit, že bych po tréninku nebo po tělocviku oblékla na zpocené tělo oblečení a odešla. Je pravda, že na gymnáziu moc času na osrchování nemáme a taky se sprchujeme tak asi pět holek ( některé se totiž stydí svléknout, aby je nikdo neviděl a některým to asi nevadí), ale po florbalu není většinou ani jedna, která by bez sprchy odešla.
16. Červen 2012 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Od dětství hraju volejbal a po každém tréninku nebo zápase se s holkama nahé sprchujeme a nevidíme v tom nic zvláštního. Ale ve škole po tělocviku se nás z 18 sprchuje asi 6. Nechápu jak se někdo může zpocený obléknout do hadrů ve kterých je pak celý den. Také když jdu si na bazén zaplavat nemusím číst cedule že se mám osprchovat bez plavek, beru to jako samozřejmost. Ne už tak jiné návštěvnice bazénu které se sprchují v plavkách nebo se nesprchují vůbec!
18. Říjen 2012 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Tak my se po tělocviku sprchujeme všechny holky nahé a i s námi učitelka.
19. Říjen 2012 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mr. X (anonym)
Já se po těláku...Renato proboha tak si kup boty!!!
1. Září 2013 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
lucia (anonym)
Ahojte. Na základnej škole sme mali k dispozícii sprchy až v ôsmej triede. Z triedy sme sme sprchovali len päť dievčat a všetky sme boli nahé. Jasné že sme si obzerali svoje nahé telá lebo v tom veku to bolo normálne. Pri každom sprchovaní sme sa poriadne nasmiali. Do triedy sme sa vrátili vždy s lepšou náladou. Na bazén sme chodili zo základnej školy už od piateho ročníka. Prvé dva ročníky sa väčšina dievčat sprchovala v plavkách a postupne sa ku nám pridávali nahé. Lebo my čo vždy sa sprchujeme vždy nahé sme si z nich robili tak trocha srandu. Ale na strednej škole sme sa už všetky sprchovali nahé. Tam sme sa na vzájomnú nahotu už inak pozerali.
12. Září 2013 - 16:36

Přidat komentář