200 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Správce dluhu - zkušenosti

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Využil jste někdo těchto služeb? Jaké máte zkušenosti? Není to podvod? Není to drahé? Předem děkuji!!!
29. Březen 2011 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáda (anonym)
Využil jste někdo těchto...Mám s tím krátké skušenosti,ale šla jsem do toho jelikož z manželem už jinou možnost nemáme a tak se nám splátka snížila o pár tisícovek a o nic se už nestaráme.
20. Duben 2011 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáda (anonym)
Využil jste někdo těchto...Mám se správcem dluhů s.r.o osobní zkušenosti a podvod to není.Mě a mému manželovi už žádná jiná možnost nezbyla a jsem vážně ráda,že někdo poskytuje i tuto službu.Poskytnou vám právní ochranu a vše za vás vyřídí.Drahé to není a první investice se vám vrátí v úrocích které díky správci platit na úvěrech celé nebo částečné hradit nebudete moci.Měsíčně jsme s manželem na úrocích spláceli 25000 Kč jim budeme splácet 15600 Kč a nejdéle do 7 let jsme bez dluhů.Celkový dluh nám činí 1300000 Kč.Ještě mi poskytli spolupráci takže pokud by někdo z vás měl o tyto služby měl zájem tak mě kontaktujte na emailu dada.pik@email.cz tam zanechte svůj kontakt na sebe a město kde bydlíte a správce do 24 hodin se vám ozve a vše s vámi probere.
29. Duben 2011 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Jen aby jste se neprepocitali!!! Mam klientku a tu dostali do problemu, tak ji z toho musim ted vysekavat ja. Myslite si, ze posilat sve penize nejake spolecnosti a nevedet co ona s nimi dela je ta spravna cesta? Jsou to vase dluhy, tak ze by jste je meli zacit kontrolovat sami. Je mi srdecne jedno jak to budete delat, ale jestli budete chtit poradit, tak mi napiste na xura@centrum.cz a treba to zvladnem i po e-mailu a nebude vas to stat dalsi penize. Jo a to jak se chlubi, ze jsou krotitele dluhu z televize, to je trochu jina spolecnost!!! Preji hodne stesti pri zvladani financni situace a drzim palce aby vam pomohli :-D
29. Květen 2011 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jinuska (anonym)
Dobrý den nemyslím si že je to špatná společnost jsem pod jejich křídly taktéž a vše za mě vyřizují oni opravdu se nemusim vubec o nic starat. Jsem z touto společností spokojená nadmíru!!! A to že chtějí poplatky za služby a provize no řekněte co je dneska zadarmo?????? Myslím že každý kdo vám bude chtít jen trochu pomoct z vás vytáhne prachy tak už to prostě je a jak se říká ani kuře zadarmo nehrabe. myslím si že zaplatit jim nějaké provize a poplatky je mnohem lepší než přijít o majetek nebo dům. Takový je můj názor.
12. Červenec 2011 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Leni (anonym)
Oni za peníze dlužníků komunikují s věřiteli, to je vše. Pokud jsem svéprávná s věřitelem se dohodnu snadno i bez nich.
12. Červenec 2011 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Problém je v tom, že oni vám budou tvrdit, že komunikují s vašími věřiteli, ale nakonec zjistíte, že vaši věřitelé vám účtují další penále, sankce a že máte na krku exekuce. Ti vaší věřitelé totiž s těmi tzv. oddlužovacími společnostmi, ve skutečnosti jen obyčejnými podvodníky, zásadně nekomunikují a dluhy chtějí uhradit v plné výši a v celých splátkách. Ty společnosti z vás jen tahají další peníze a dluh u vašich věřitelů vám bude jen narůstat. Proč by také komunikovali s nějakými podvodníky, když na vymožení dluhů mají exekutory?
13. Červenec 2011 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Problém je v tom, že oni...Také jsem byl u téhle společnosti a dopadlo to tak, že věřitelum musím platit a platit a platit plus úroky.
21. Červenec 2011 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Kamarádka díky správkyni dluhu spadla ještě do větších hoven.
21. Červenec 2011 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
mojmír (anonym)
A pokud znám případy, tak zatím všichni, kteří těmto společnostem naletěli, jsou ještě ve větších průserech, než v jakých byli a někteří jsou již bez bytů, bez baráků a s jěště většími dluhy, než v jakých byli. A nejhorší je, že nakonec na ně posílají exekutory i ty společnosti, které jím slíbili oddlužení. Vymáhají po nich smluvní pokuty za to, že porušili smlouvy a přestali jím platit, když viděli, že se jím dluhy nesnižují a že si většinu peněz, co těm společnostem posílají, ty společnosti nechávají a věřitelům posílají například jen po stovce měsíčně.
21. Červenec 2011 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Kamarádka díky správkyni...To je pravda,jsem na tom ještě húř,jestli chcete se zbavit dluhu,tak jedině soudni cestou(oddlužněni)
22. Červenec 2011 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
vladimira šimán (anonym)
Mám se správcem dluhů...Prosím Vás funguje Vám stále správce dluhů,mám strach do toho jít.
3. Srpen 2011 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
AA (anonym)
Nefungue a fungovat nemůže, protože je to velký PODVOD!!!
3. Srpen 2011 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
KV (anonym)
Nefungue a fungovat nemůže,...Zaplatila jsem za papíry 500,--Kč - sliby, které se nekonají, známosti s exekutory,které se nekonají, prostě lež.Peníze nevrátili.Kdo takto naletěl, nechť se připojí k hromadné žalobě na e-mail vyplata.exekuci@seznam.cz.
5. Srpen 2011 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
vlada (anonym)
Mám se správcem dluhů...co to melete po trech mesicich zjistuji ze me spravci dluhu uplne nici ani s bankama nejednaj
13. Srpen 2011 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
kamil (anonym)
lidi vy co jste se dali do kupy se SPRAVCI DLUHU s.r.o.vemte tu smlouvu a zajdete ne vybor ve meste tam jsou bezplatny pravnici kteri vam rozlepi oci a nebudete se stacit divit to me verte banka jedna jen s veritelem a jedine co respektuji je soud takze jedine reseni je osobni bankrot.
13. Srpen 2011 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den, může mě někdo říct,jak zjistit oprávnění těchto správců,kdo je kontroluje a povolil tuto činnost????????????????
31. Srpen 2011 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
dobry den.me porad uklidnuji,ze je vse v poradku.Splatky opravdu odesilaji veritelum.presto mi banky a spolecnosti ale porad volaji.Doslo diky spravcum u vas u nekoho na exekuci?jarda
2. Září 2011 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
ti co rikaji,ze maji se spravci dluhu dobre zkusenosti,tak nemuze byt pravda,nebo jeste nevedi co je ceka.mnela jsem dluh 100000 a dikyx spravcum dluhu ho mam 250tis.veritele na ne nereaguji a to mam potvrzene.jedina moznost jak se zbavit dluhu je insolvence nic jineho neexistuje.kuli spravcum dluhu jsem se dostala do pekneho maleru poplatek mi nevratili a ted diky nim mam v drazbe barak.vsichni co nejste spokojeni a chcete podat zalobu tak se pripojte ke mne a k dalsim lidem piste na ecerova.michaela@centrum.cz a nebojte se musime zakrocit
5. Září 2011 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
dobry den.me porad...pro jarda ano u mne doslo k exekuci a mam v drazbe barak.dejte od nich ruce pryc.veritele na ne nereaguji.podavame hromadnou zalobu uz je nas 30.pokud mate jakykoli dotaz napiste si na ecerova.michaela@centrum.cz
5. Září 2011 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den, může mě... Dobrý den,ještě jednou se dotazuji na to,čím se prokazují správci dluhů,jaké mají oprávnění k tomu,že člověk s nimi sepíše smlouvu????? zjistil někdo kým jsou kontrolovány,oprávněni....atd.Neříkejte ,že podepisujete smlouvy bez ověření??????????????"Jinak si také budu nucena otevřít tento výnosný obchod":::Na lidském neštěstí se těží nejlépe,s toho zajistě vycházejí.Napište jaké mají opravnění,certifikát,diplom????čím se prokazují???????děkuji
6. Září 2011 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenda (anonym)
dobrý den taky vám prídám svoji zkušenost s firmou spravce dluhu s.r.o.Nekdy kolem března roku 2011 jsem si nasel na internetu Firmu spravce dluhu s.r.o.Samozřejmě v dnešní době už dá se říct nikomu nevěřím tak jsem se koukal na reference na internetu a kupodivu byli pozitivní.Tak jsem kontaktoval oblastní pobočku spravce dluhu s.r.o a jeste v březnu jsem zaplatil provizy 7000kč.a pak jsme každý měsíc platil dohodnutou splátku s věřitely na castku 5000kč a z toho si braly každý měsíc 750kč ještě provize.Do dnešního dne jsem si rikal vše je v pořádku platím tak se rychle toho zbavím ale najednou první exekuce na mzdu !!!!Když volám panu exekutorovi tak me sdelil že sice penize tam pricházely s firmy spravce dluhu ale že žádnou dohodu snimy nemají a že tu castku neakceptují!!!!!!takže ztoho vyplívá sice firma se snaží pomoct za slušnou provizi ale podmínky si určuje firma a na jejich podmínky skoro žádný exekutor nepřistoupí takže díky spravci dluhů s.r.o musím vyhlásit bankrot!!!!!!!!!takže jestly mužu doporučit radší si to vylítejte sami než si na to najímat firmu a zvažuji o žalobě!!!!!!
12. Říjen 2011 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Jen aby jste se...Abych rekl pravdu, tak je mi spatne, co si nase vlada dovoli a necha podvodne spolecnosti, aby dreli z chudaku kuzi. Ja bych jedno reseni mel, ale reknu vam ho az to budu mit na papire a navic, to bude na vas, jestli mi vubec uverite a jestli ja uverim vam. Kdyby nebyl kazdy ctvrty podnikatel podvodnik, tak by byl zivot jednoduzsi. Bohuzel z praxe se neda nekdy verit ani tomu dluznikovy, protoze si nechce snizit svuj zivotni standart a pro svou financni svobodu neco udelat.
22. Říjen 2011 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
lidas (anonym)
dobrý den taky vám prídám...vážený pane,jsou to jen žvásty a bláboly.Pokud firma posílá pravidelně splátky ,tak se nemůže stát že máte exekuci.Asi jste na firmu správce dluhů splátky tak jak jste měl neposílal.A navíc exekutoři jsou vstřícní a rádi na splátky přistoupí.
25. Říjen 2011 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
kimi (anonym)
Dobrý den,ještě jednou se...proč mluvíte o lidském neštěstí? Vždyť jste se do dluhů dostala vlastní vinou tak neházejte špínu na ty co vám chtějí alespoň trochu pomoci.Ale to by jste musela chtít pravidelně splácet.Pak teprve napadejte.Oprávnění mají ,když házíte špínu tak si nejprve vše prověřte.
25. Říjen 2011 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Využil jste někdo těchto...Využila jsem tuto naprosto neseriozní firmu. Ocitla jsem se vlastní blbostí v situaci, kdy jsem je kontaktovala. Měla jsem zablokovaný účet a pracovnice mně přesvědčila, že po uzavření smlouvy , bude účet odblokován. Zaplatila jsem 6.500Kč z poplatku 10.000Kč a nic. Po telefonických dotazech mi bylo sděleno, že účet odblokován nebude a tím to skončilo a samozřejmě peníze zpět nevrátí, jelikož byla uzavřena smlouva. Nikomu nedoporučuji se na tuto firmu obracet, nepomohou a ještě Vás stáhnou o peníze!!!
4. Listopad 2011 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav Baxa (anonym)
dobrý den taky vám prídám...Ano, a slibují bez poplatku,já hned zaplatil přes 10000 a problemy trvají
9. Listopad 2011 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
proč mluvíte o lidském...Také máme osobní zkušenost,dvě exekuce a dluh 70tis. Správce dluhů nám přislíbil že exekuce na plat bude zrušena, zaplatili jsme 7tis poplatek, exekuce nám zrušena nebyla takže nám nadále strhávali ještě 6tis z platu a ještě platit pravidelnou měsíční splátku správci dluhů 3.500.Nyní vše řešíme přes realitní kancelář která nám poskytne peníze na vyplacení exekuce a splátka bude 2tis. To už je něco jiného. :-)
21. Listopad 2011 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
proč mluvíte o lidském...Chtěla bych Vás vidět jak se domlouváte s exekuroským úřadem v Přerově, ten nekomunikuje jak se správcem dluhů tak ani s vámi. Jediné co vám řekne je "tak dluh zaplaťte" máme s ním osobní zkušenost, opravdu jsou na vás velice milí :-((((((
21. Listopad 2011 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenek (anonym)
Mám se správcem dluhů...Nezlobte se,ale to je blbost že oni jsou zachrána.Dostal jsem se ještě do větších sraček než jsem byl...
6. Prosinec 2011 - 11:11

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama