7559 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jasně že je nosí předvším na
V létě super, nepaří se jak v nějakých trenkách pro důchodce nebo boxerkách.
22. Září 2022 - 16:19
Filip (anonym)
Odpověď na Podívejte, kolik milionů
Takhle argumentovala moje máma,když mě nutila nosit tanga někdy ve 12.letech. Koupila na netu čínský,bavlněný tanga maskáčový vzor. Vpředu místa minimum a vzadu dobře 4 cm řemen do zadnice se dvěma tlustými švy. Mučírna. když jsem si stěžoval na těsno, vykoledoval jsem si jen nechutné osahávání mezi nohama. Ségra byla zařezaná v tangách už od osmi let, taky jí škrtily, ale nosit jsme to museli, bylo to roztomilé prádlo!
22. Září 2022 - 17:44
Pavel (anonym)
Odpověď na Takhle argumentovala moje
Konečně se někdo odvážil napsat pravdivý komentář z pohledu nositele tohoto prádla! Snad si to maminky a trenéři přeberou.
22. Září 2022 - 18:00
A. (anonym)
Odpověď na Takhle argumentovala moje
Ségra nosí tanga od 10 let a první ji koupila teta, potom už s mámou, ale nechápu, proč by ji měly škrtit, od 14 nosí už jen stringy s těmi šňůrečkami a teď jí je 18 a má docela zajímavé, je jí v nich vidět skoro všechno. Já nosím tanga v létě a podle potřeby, ale zadní šňůrky minimální a vpředu v pohodě. Vymohl jsem si je v 15. Jsme se sestrou dvojčata, jen tak pro porovnání věku, já chodím s holkou a ona nic proti nim nemá, takže nechápu ty řeči tady o buznách. V létě právě skvělé je nosit. Ono, když se nosí normální velikost a nedělají se kolem toho ty úchylárny, tak problém není.
22. Září 2022 - 18:05
Frantík (anonym)
Ahoj. Mě je 13 a mamka mi za trest dává a to je skoro pořád, trenky na kterých sou našitý popruhy přes ramena a nejdou tak sundat a čúrat musím do plen. Prej dokud se budu chovat jak děcko tak budu nosit kšandatý trenky a pleny
22. Září 2022 - 18:58
Filip (anonym)
Odpověď na Ségra nosí tanga od 10 let a
Každý má svou zkušenost. Moje není dobrá.
22. Září 2022 - 20:56
Pavel (anonym)
Tanga a jocksy nosím už od 14 a sestra tanga od 9 let a nemáme s nimi problém, pohodové prádlo. Holky s kterými jsem chodil byly sice překvapené, ale pochopily, že se třeba v létě nehodlám pařit v trenkách, zatím co ony měly jen to skoro nic a tím se logicky nepařily ve vrstvách hadrů, nehledě na to, že dámské oblečení je lepší a pohodlnější, než to pánské, které je jako z nějaké pytloviny nebo z plechu.
23. Září 2022 - 19:09
Návštěvník (anonym)
já s dívčíma tangama taky nemám dobrou zkušenost líbí se mi ale vadí mi to zaříznutí bolí mě to jinak jsou úžasný proto preferuji dívčí kalhotky vždycky když si je oblíkám tak mi ztvrdne pindík
24. Září 2022 - 7:06
P. (anonym)
Právě dívčí stringy jsou ty nej, nikde moc látky není a a šňůrečka je v pohodě oproti pánským tangám s tím tlustým děsem vzadu, pánské stringy jsou pro mě moc erotické.
24. Září 2022 - 11:22
Pavel (anonym)
Odpověď na Právě dívčí stringy jsou ty
Asi společnost už zašla hodně daleko, když se erotické prádlo považuje za normální i na dětech či dospívajících.
24. Září 2022 - 13:33
Mirek V. (anonym)
Odpověď na Asi společnost už zašla hodně
A co je erotické? Mají se snad nosit bombarďáky ke kolenům? Moje dcera nosí string tanga od 12 a není na tom snad nic divného, manželka je taky nosila od 13 a nosí je dodnes. Jen šňůrečky a trochu krajky vpředu, která je spíš ozdobou než zakrytím. Dceři bude 15 a nosí je stále. Na sex s manželkou máme ty s otvorem, tam by se dalo mluvit o erotických, ale už je kolikrát nosí i běžně přes den, hlavně v létě a někdy jsem ji odchytil, že nemá nic. Syn nosí tanga a jocksy, v zimě boxerky. A už jsme zjistili, manželka, abych byl přesný, že si s holkou co s ní chodí, tanga měnili a zkoušeli a prý v těch holčičích normálně chodil doma a už si je nechal a občas je nosí. A co se ostatního oblečení týká, tak si ti naši dva oblečení všelijak půjčují, hlavně holka a přidala se k nim i ta co s ní chodí. Už mockrát šla domů v jeho mikině nebo něčem jiném a po nějaké době zase vyměnila za jiné.
24. Září 2022 - 18:13
P. (anonym)
Naprosto normální prádlo, nevím co je na tom erotického, můžete vysvětlit?
24. Září 2022 - 18:27
Mája (anonym)
Odpověď na Naprosto normální prádlo,
Možná se někomu nemusí pozdávat, když tanga, jocksy a podobně nosí dospívající 12cti, 15ctiletá děcka. Ale je to přece každého věc co má na sobě. A spodní prádlo nikdo nevystavuje na odiv na veřejnosti, je to opravdu soukromé, intimní. Naprostá většina rodičů je rozumná a určitě násilím nenutí svoje potomky aby nosili něco, co nechtějí.
24. Září 2022 - 18:37
Martina (anonym)
Kamarádka se diví, že nedávám klukovi slipy pod pyžamo, protože ona dává. Co je správné?
25. Září 2022 - 9:18
Jana (anonym)
Odpověď na Kamarádka se diví, že nedávám
Dobry den, ja tomu mimu pod pyžamo slipy dávám. Nemam za potřeby kazde ráno vidět jak ho ma napnutyho. Za me slipy pod pyžamo patří
25. Září 2022 - 9:26
Jita (anonym)
Pod pyžamo již nic nepatří. Nač kluka zbytečně stahovat slipy či trenkami. Spát se má v pohodlném prádle, tak, aby nic člověka netěsnilo. Já naopak syna naučila, aby v létě spával jen v tričku. Přede mnou jde sice do postele v nočních kalhotkách, ale vím že za chvilku poté si je sundá.
25. Září 2022 - 9:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobry den, ja tomu mimu pod
já spím v tričku a dívčích kalhotkách myslím že to tričko je taky dívčí
25. Září 2022 - 10:15
Pavel (anonym)
Odpověď na Naprosto normální prádlo,
Když je normální být celý den v prádle, které musíte zaříznout mezi půlky a vpředu jen minimálně místa, tak co vysvětlovat?
25. Září 2022 - 11:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když je normální být celý den
ta je jako analní kolík v zadku, když ho tam máš, je to příjemný, ale nechtěl bys ho tam celí den.
25. Září 2022 - 11:06
Zuzka (anonym)
Slipy na spaní určitě ano.
25. Září 2022 - 11:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Slipy na spaní určitě ano.
dívčí kalhotky lepší
25. Září 2022 - 12:41
Petr (anonym)
Ve školce jsme slipy pod pižamem měli. Doma jsem spal jenom ve slipech a tílku. Ty slipy byli o trochu větší kvůli pohodlí.
25. Září 2022 - 13:10
Návštěvník (anonym)
Určitě ne, na spaní mám volné trenýrky a jinak nosím boxerky nebo v létě tanga.
25. Září 2022 - 14:55
Mirek (anonym)
Pod pyžamo se nic nendává, je potřeba volnost. V létě spím jen v tričku a obě sestry taky. A jestli se vidíme? Co je na tom, známe se už od malička a stydět se před rodiči je taky nesmysl. Chudáci kluci, co musí být utěsnění i přes noc.
25. Září 2022 - 15:00
P. (anonym)
Odpověď na Když je normální být celý den
Mě by zajímal ten rozdíl mezi erotickým a normálním prádlem. Podle mě je erotické prádlo u holek to s otvorem a volným přístupem k pičce a u kluků když máš bimbase a nebo pytlík prostrčený otvorem na volno a nebo ty všelijaé hadříky s chobotem a podobně, kam bimbase strčíš. Jinak je vše normální. Já dal k narozkám svojí holce string tanga s dvěma šňůrkami v rozkroku, aby byla volná do obou otvůrků a ona mě zase ze srandy stringy se slonem a honila mi ho přes ten chobot, až jsem skrz něj vytekl, prostě sranda a schválně toho slona nosím, nebo ty její, když se máme sejít. Včera mi dala stringy s otvorem pro bimbase, prý že ji už nebaví mi neustále stahovat spoďáry, když ona je přístupná hned. Tak tohle je podle mě erotické prádlo a ty další co se prodávají v sexshopech, ale většinu bych za erotické ani nepovažoval. Když má na sobě holka jen šňůrky a něco málo vpředu, i když je vidět skrz, tak to beru jako normální prádlo, u kluků ale průhledné, latexové a všelijaké účelovky beru jako erotické pro určitou skupinu.
25. Září 2022 - 15:18
Návštěvník (anonym)
Ne, v žádném případě.
25. Září 2022 - 15:19
Zdeněk (anonym)
Mě naučila spát jen v tričku kamarádka, když u nás byla na víkend, to nám bylo 15. Bohužel mám společný pokoj se starší sestrou, ale je v pohodě a rozumíme si spolu, jen prohlásila, že snad nehodláme spát každý zvlášť a ať si vleze ke mě a až to budeme dělat, tak ať jsme potichu. Kamarádky mě stáhla trenky, prý proč je nosím, na noc mám spát jen v tričku nebo nahý, ona si nechala jen krátké tričko. Dali jsme číslo a usnuli. Od té doby spím většinou jen v tričku a v létě nahý. Sestra to bere jako normální a moji věc, ona se přede mnou taky nijak neschovává. Od té doby jsem vystřídal kupu holek, ale s tou kamarádkou jsme se dál scházeli a užívali si spolu a teď už spolu žijeme skoro tři roky a čekáme první přírůstek. Prostě jsme zjistili, že si jsme souzeni. A tak zase ke spaní, díl spíme spíš nazí a větráme, teď jak jsou v módě ty přerostlé mikiny, tak teď už vlastně přítelkyně, je pod ní úplně nahá. Mě na doma nutí taky, ona ovšem tak chodí i ven. Takže větrat a větrat.
25. Září 2022 - 15:57
Davča (anonym)
Zase jeden tangobijec. Pokud považujete tanga za erotické prádlo, předpokládám, že se stejnou vehemencí na dospívajících dětech odsuzujete i obtažené džíny či legíny, krátké topy s odhalenými bříšky, tzv. vyzývavé sluneční brýle ve vlasech či líčení s nalakovanými nehty. Vaše škarohlídství nesdílím, ale žádám vás, abyste alespoň veškerou svou zlobu nesměroval výlučně na tanga a na ty rodiče, které je svým potomkům kupují.
25. Září 2022 - 18:33
Vlasta (anonym)
Odpověď na Pod pyžamo se nic nendává, je
Také zastávám názor, že je potřeba na noc volnost. Dcera ale dává vnukovi ještě v sedmi letech pod pyžamo plenkové kalhotky ! Je to hrůza vidět, jak se klučina do toho musí nasoukat.
26. Září 2022 - 11:51
Zuzka (anonym)
Odpověď na Také zastávám názor, že je
To se nedá nic dělat, když je to potřeba. Syn je měl do šesti let a pak měl pod pyžamo vždy slipy. Zdá se mi to tak lepší.
26. Září 2022 - 12:48

Stránky

Přidat komentář