6833 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
OndřejC (anonym)
Odpověď na 22
Čau, napiš Mě prosím na mail ondracerny1985@seznam.cz rád by jsem si s Tebou o něčem promluvil. Děkuji. Ondra
11. Leden 2022 - 9:17
Radka (anonym)
Odpověď na Upřímně, každé dítě nosilo
Posměch spolužáků mu samozřejmě není lhostejný, trpělivé ho snáší a od slipů ho nemůže odradit.
11. Leden 2022 - 9:26
OndřejC (anonym)
Odpověď na Posměch spolužáků mu
Jasný, mimmochodem, co na to že syn nosí pořád slipy říká doktorka?? Nenadává mu kvůli tomu? O.
11. Leden 2022 - 9:34
Radka (anonym)
Odpověď na Jasný, mimmochodem, co na to
Před časem říkala že by měl nosit volnější prádlo, ale řekla jsem ji že spí nahý , tak pak už nic neříkala.
11. Leden 2022 - 9:52
Tech (anonym)
Odpověď na Před časem říkala že by měl
Niektorí doktori sa zbytočne v niektorých veciach ako je napríklad Váš prípad starajú do vecí, čo ich úplne nič do toho. Je výborné, že syn spáva nahý, prospieva to organizmu a samozrejme aj pohlavným orgánom. A slipy nech nosí naďalej. Je frajer. A tí, čo sa mu posmievajú sú idioti!
11. Leden 2022 - 10:00
Laďka (anonym)
Odpověď na Jasný, mimmochodem, co na to
Lékaře máme v rodině a vím, co říká. Vadilo by pouze spodní prádlo o dvě čísla menší, nebo nějak extrémně utažené. Mimochodem, syn bude mít 14 a prakticky nosí jen slipy, ani nic moc jiného nechce. Na spaní má takové volnější kalhotky koupené v Itálii. Mají tam neskutečný výběr spodního prádla pro kluky i holky. V létě ale spí bez, jenom v tričku.
11. Leden 2022 - 10:23
Tech (anonym)
Odpověď na Lékaře máme v rodině a vím,
Ako tak to myslím, ak dieťa nosí menšie prádlo to už je problém. A to vážne syn nosí "kalhotky" čiže myslíte holčičí kalhotky?
11. Leden 2022 - 10:28
Laďka (anonym)
Odpověď na Ako tak to myslím, ak dieťa
Napsala jsem kalhotky, ale samozřejmě nejsou dívčí. Prostě chlapecké noční prádlo, podobají se trochu trenkám, ale né těm klasickým jak je známe. Bezva střih a látka taky. U nás jsem je v obchodech zatím neviděla.
11. Leden 2022 - 11:04
Tech (anonym)
Odpověď na Napsala jsem kalhotky, ale
Ďakujem za objasnenie. Nenašla by ste net odkaz a dala ho sem?
11. Leden 2022 - 11:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Napsala jsem kalhotky, ale
ahoj, náš mladej je nosí taky akorád řže já mu je koupila v německu , nosí je rád ale ne na spaní , spí jenom v tričku . Ty kalhotky nosí na normální nošení a můžu doporučit každému , našemu je dvanáct
11. Leden 2022 - 12:54
Mall (anonym)
Odpověď na ahoj, náš mladej je nosí taky
FOTO???
11. Leden 2022 - 12:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Neviem prečo všetci zatracujú
Co na to Tvoje přítelkyně? Nevadí ji to?
11. Leden 2022 - 21:38
Tech (anonym)
Odpověď na Co na to Tvoje přítelkyně?
Či jej nevadia slipy na mne? Nie. Sme mladšie ročníky, ja 22 a ona 21 rokov a berie to úplne v pohode
12. Leden 2022 - 6:49
Pavlína (anonym)
Odpověď na Lékaře máme v rodině a vím,
Spíš než těsné prádlo škodí chlapcům těsné džíny. A kdo je dneska nenosí? Jinak jsem pro slipy včetně tanga střihu, protože na přirození poskytují nositeli více místa než ty uplé boxerky. Ale náš kluk nosí boxerky, aby se přizpůsobil většině svých vrstevníků. Nechávám to tak, syn je ve věku, kdy se s rodiči nekomunikuje.
12. Leden 2022 - 18:25
Luboš (anonym)
Odpověď na Spíš než těsné prádlo škodí
Boxerky jsou pohodlné, slipy těsné a tanga jsou mučírna. Moje zkušenost, nosím vše.
13. Leden 2022 - 7:57
Tech (anonym)
Odpověď na Boxerky jsou pohodlné, slipy
Asi keď sú podľa Teba tesné slipy a tangá mučírna asi ich nebudeš nosiť, logicky. Či? :D
13. Leden 2022 - 9:55
Luboš (anonym)
Odpověď na Asi keď sú podľa Teba tesné
Tak když závodně tancuju, tak to musím zkousnout. A na závodech tanga body, to je taky dobrý peklo. Až seknu s tancováním, tak to nosit logicky nechci a nebudu.
13. Leden 2022 - 12:20
Tech (anonym)
Odpověď na Tak když závodně tancuju, tak
Rozumiem, koľko máš rokov? Tie tanečné tangá sa možno lepšie nosia ako klasické?
13. Leden 2022 - 12:28
Luboš (anonym)
Odpověď na Rozumiem, koľko máš rokov?
Je mi 16. Máma je trenérka a táta klub sponzoruje, tak prostě musím tancovat taky. My staří už musíme mít nádobíčko pevně utažený, takže nic moc pohoda. Když jsem dostal taneční pás(taneční tanga) v jedenácti poprvé, tak to bylo něco strašnýho, jak to řezalo v zadku. Teď už jsem otupělej a bavím se trápením mlaďasů.
13. Leden 2022 - 12:47
OndřejC (anonym)
Odpověď na Je mi 16. Máma je trenérka a
Mohl by jsi Mě prosím napsat na mail ondracerny1985@seznam.cz rád by jsem se zeptal na něco, co nechci řešit tady, díky.
13. Leden 2022 - 12:53
Tech (anonym)
Odpověď na Je mi 16. Máma je trenérka a
Rozumiem. Ja som si na tangá rýchlo zvykol a nevadia ani mojej priateľke. Nosím ich v lete ale nie tie len šnúrka čo je vzadu ale širšia guma vzadu je super
13. Leden 2022 - 13:08
Dan (anonym)
Odpověď na Rozumiem. Ja som si na tangá
Nosis i silonky
13. Leden 2022 - 13:29
Tech (anonym)
Odpověď na Nosis i silonky
Nosím slipy, občas tangá pánske. Silonky ani niž zo ženského šatníka nie
13. Leden 2022 - 13:49
Luboš (anonym)
Odpověď na Rozumiem. Ja som si na tangá
Sportovní tanga jsou vzadu vždycky se širokým páskem, ale když si musíš utáhnout pořádně pinďoura( máma říká,že to musí mít tvar obrácené polévkové lžíce), tak ten pásek v zadku cítíš až až! No, a na body si musíš hodně dlouho zvykat, to teda fakt táhne!
13. Leden 2022 - 13:59
Tech (anonym)
Nejaký chalan do 30 rokov, čo dobrovoľne nosí slipy, pánske tangá a vzrušuje ho to a popísal by alebo zoznámenie? Ostravsko?
13. Leden 2022 - 15:36
Marek (anonym)
Odpověď na Nejaký chalan do 30 rokov, čo
Miluji tangá na klucích, jsem gay :-)
14. Leden 2022 - 10:14
M.V. (anonym)
My našeho syna netrápíme žádným prádlem. Do školy nosí na ostro teplákové kalhoty a na doma volné trenýrky.
15. Leden 2022 - 12:00
Lucka (anonym)
Syn ma 15 rokov a sam sa rozhodol, ze chce skusit tanga a nosi ich (hlavne v lete) von aj na sport. Do skoly nie
16. Leden 2022 - 11:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Spíš než těsné prádlo škodí
Proč by měly těsné džíny škodit? Já nosím ségřiny, protože mi líp sedí a jsou pěkně těsné a pod ně nosím tanga jen se šňůrkou a někdy si půjčuji od ní a pohoda. V létě vůbec, to nosím roztrhané a pod nimi většinou nic nebo jen ty od ségry. V těch džínách se i koupu venku nebo doma v bazénu, když se mi doma nechce svlékat a vím, že ještě někam s kámošema vyrazíme.
16. Leden 2022 - 14:36
MAX (anonym)
Odpověď na Ludvíku,to že by kluk na sebe
p. Josefe máte pravdu když odpovídáte Ludvíkovi že je nesmysl nosit dívčí modré trenýrky. Vy popisujete dobu 60-70 léta v 1-3 třídě na ZDŠ, já jsem v této době byl už na střední škole, ve třídě byly holky a jen my dva chlapci , v tělocviku jsme měli stejné modré trenky a bílé tílko jako holky společně jsme nacvičovali na spartakiádu 1965. Nám klukům to vůbec nebylo divné, v této době to asi bylo normální v 16-17 letech, vystupovali jsme na místních spartakiádních, okresních a krajských kolech ve cvičebním trikotu dívčím, do Prahy jsme nejeli. Dívčí modré trenky a sport. trikot jsem ještě dlouho nosil až do roztrhání snad do 30 let, celkem se v nich dobře chodilo a nevadilo to ani klukům kteří měli už červené trenky při společných aktivitách. I v současné době by oblečení se nemělo dělit na panské a ženské, výrobci by měli vyrábět oblečení ve všech velikostech a lidé ať si chodí v čem se nejlépe cítí, já sám si oblékám kalhotky, silonky apod.
17. Leden 2022 - 14:28

Stránky

Přidat komentář