5800 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Odpověď na Ahoj, za mě teda do 15 let
Naprosto souhlasim. Syn 14 let take má pindíka hezky ve slipech. Přijde mi zbytečné kupovat boxerky když mu na tak malého pindíka stačí male slipky.
30. Květen 2021 - 16:37
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ty dnešní matky - to je katastrofa sama.
31. Květen 2021 - 2:06
Anonim (anonym)
Odpověď na Naprosto souhlasim. Syn 14
Také souhlasim. Kluci do 15let mají opravdu malé pindíky, které mají mít ve slipech. Mam syna a je mu 13 nosí slipy a úplně bohatě mu stačí protože ma malího pindíka. Takže jestě jednou, soulasim.
1. Červen 2021 - 18:51
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Také souhlasim. Kluci do
Slipy málo větrají, takže se mu to tam bude dost zapařovat v letních horkých dnech ... Na léto jsou slipy každopádně nevhodné. Naopak v zimě.
2. Červen 2021 - 1:49
Cynik - realista (anonym)
Odpověď na Slipy málo větrají, takže se
Jasně, Steve, my víme - chceš zařízlý tangátka.
2. Červen 2021 - 2:12
Slávka (anonym)
Odpověď na Také souhlasim. Kluci do
Jak se to vezme, na tom záleží. Synovi je právě 14 a nedávno jsem ho načapala a jakýho ho měl. Ale slipy má zatím nejraději a přes den myslím jsou snad vhodné. Né teda úplně ty obtáhlé na tělo, protože má často v tom věku erekci, ale vhodné velikosti. Sem tam si vezme i ty různé boxerky a podobně, takže pomalu to sám začíná střídat.
2. Červen 2021 - 4:16
Paulina (anonym)
Odpověď na Áno, tangá sú v lete super
Náš syn (16) ich v podstate musel začať povinné už od 12 rokov, ale postupne si na ne zvykol a už ich nosí dobrovoľne. Chodí totiž na balet a tam sú povinne baletné tanga od 12 rokov. A to z estetického dôvodu vpredu aby to ucelene vyzeralo a vzadu aby nebolo nič vidno pod pančuškami alebo silonkami.
2. Červen 2021 - 8:57
Ondřej Černý (anonym)
Odpověď na Je mi 17 a bílé slipy nosím
Mohu upřímně něco?? Ondra
2. Červen 2021 - 9:21
Ester (anonym)
Odpověď na Náš syn (16) ich v podstate
Syn již od devíti chodí na taneční obor a vcelku zdárně pokračuje. Taky má k tomu účelu tanga a vždycky je hned po zkoušce či vystoupení ze sebe strhl. V poslední době však pozoruju, že je jaksi vzal na milost. Né teda když jde s klukama ven, avšak často si je vezme. Většinou však na sobě má slipy. Musím však říct, že na šikovným klukovi s pěknou postavou vypadají tanga pěkně. Toho mýho jsem však v nich viděla snad jednou, dvakrát. Stydí se a neukázal by se v nich.
2. Červen 2021 - 10:12
Návštěvník (anonym)
myslím že u mladých kluků je ůplně jedno v čem jsou oblečení, důležité je především to v čem se cítí dobře a co jim vyhovuje. Mám doma kluky dva 10 a 12 , mladší má pořád rád dětské kalhotky a starší chodí na ostro . Trenky , slipy , ani nic jiného na něj nedostanu doma je věčně v punčocháčích.
2. Červen 2021 - 13:02
Pavla (anonym)
Odpověď na myslím že u mladých kluků je
Jak naostro v punčochách?
2. Červen 2021 - 22:09
Ester (anonym)
Odpověď na Jak naostro v punčochách?
Možná to myslel tak, že pod punčocháčema už nic nemá. Já jsem jednou u toho našeho zjistila, že pod džínsy nic neměl. Ale to jsou ti puboši. Mají představy a myšlenky jenom na to jedno.
3. Červen 2021 - 9:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Možná to myslel tak, že pod
Že pod džínsy nic neměl? Normální, větrá mu nářadí a má ho rychleji přístupné.
3. Červen 2021 - 11:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na myslím že u mladých kluků je
dobré odpoledne, sice je už tepleji ale naši kluci (9 a 11 a 12) v zimě nosí punčocháče (klasické bavlněné) od října do března a většinou tak z 90% bez slipů. Slipy nosí max do tělocviku nebo k doktorce ale většinou jsou naostro. Manželka jim jendou chtěl aza trest dát plínku (DryNites, tedy pro děti 10-15) a nakonec to nebylo za trest ale zvrhlo se to tak, že se jim to zalíbilo někdy teď když už to není na punčocháče si vezmou plínku nebo jsou nazí. Nejstarší už občas slipy snese ale raději natáhne bermudy bez slipů. Trenkoslipy nedostaneme na žádného. Je pravda ž eletošní školní rok trávili doma většinou naostro u online výuce v punčocháčích max teplákách.
3. Červen 2021 - 14:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nechte to na něm až si sám
našim je 9,11 a 12,5 a nosí jen slipy pokud vůbec nejraději jsou v bermudách nebo v zimě v punčocháčích na ostro. Poctivě slipy nosí maximálně do tělocviku a na sportovky. Na parkur jsou naostro a koupili jsme nejstaršímu boxerky a po dvou dnech byly v prádle a Patrik naostro a pak tahal jen slipy
3. Červen 2021 - 15:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na našim je 9,11 a 12,5 a nosí
na parkur jsou nejvhodnější slipy , prý " v boxerkách si není tak jistý v tom skákání ", nevím jak to myslel
3. Červen 2021 - 15:12
zdenda (anonym)
Odpověď na Souhlasím stebou. Rovněž celí
na základce většinou nosili všichni slipy a pár jedincu trenky.jenže slipy mělo většina kluků to samé na učnáku...ja měl taky trenky,neměl jsem odvahu říct rodičům ať mi je koupí vždy jsem dostal velké trencle boxerky v té době nebyly.jak jsem se osamostatnil trenky jsem ze dne na den všechny vyhodil a koupil jsem slipy.chvilku mi trvalo trefit spravnou velikost a tvar vykrojeni,nejhorší bylo že každej výrobce byl trochu jinej a v něčem horší či lepší ale pak jsem vychytal tvar i velikost a už nechci nic jiného.boxerky jsem měl jednou a nechci.je mi v nich horko a je to zbytečně moc materiálu na stehnech.slipy se širšími boky s velikostí kdy moc netahnou gumky tzn o malinko větší jsou super .už nosím slipy téměř 20 let a fakt nic jiného nechci
5. Červen 2021 - 23:15
laco (anonym)
nejlepší naostro a všechno větrá.
6. Červen 2021 - 4:13
Markéta (anonym)
Odpověď na nejlepší naostro a všechno
Letos poprvé si náš kluk vzal tanga sám od sebe, aniž bych mu to musela říkat. Konečně pochopil, že je to v letním období nejlepší řešení. Naostro není moc hygienické, ale to by ho ani nenapadlo.
9. Červen 2021 - 15:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Letos poprvé si náš kluk vzal
Já chodím na ostro a bez problémů.
9. Červen 2021 - 16:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Letos poprvé si náš kluk vzal
Zapomněl jsem dodat, že má aspoň rozum na rozdíl od těch rejpalů, co jsou proti tangům. Schvaluji mu je a to nejsem buzna.
9. Červen 2021 - 16:50
Anonim (anonym)
Slipy u chlapců tak do 15 let fungují jako krásný pás cudnosti. U svého syna to již praktikuji 14 let a nestěžuje si. Pindíka má hezky upnutého ve slipy.
9. Červen 2021 - 19:41
Ilča (anonym)
Odpověď na Slipy u chlapců tak do 15 let
No to nevím, jaký pás cudnosti? Syn má taky v oblibě slipy a když ho sem tam zahlédnu, tak mu stojí skoro pořád. A to i ve slipech, kde to jde krásně vidět. Právě naopak ty uplejší slipy mu ho neustále hlavně při pohybu dráždí. Né nějak moc, ale přece jen. Doma pak to první je, že si to musí udělat.
10. Červen 2021 - 2:08
Jirka (anonym)
Slipy jo na klukovi i muži
11. Červen 2021 - 13:51
Zdeněk (anonym)
Já také nosím tanga v létě a v zimě nosím slipy .
11. Červen 2021 - 17:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já také nosím tanga v létě a
Skvělá volba, aspoň někdo používá mozek.
12. Červen 2021 - 11:30
Filip (anonym)
Já jako kluk nosil slipy nevadilo mi to, ted jako muž boxerky uplé...
12. Červen 2021 - 13:10
Marek (anonym)
Já vlastně od dětství nosím celý život jenom slipy, neboť jsem na ně zvyklý a jsou pro mě pohodlné - přirození mi v nich pěkně drží na jednom místě. Vždy si ale potrpím a musí to tedy být vysoce kvalitní značka.
14. Červen 2021 - 22:10
tech (anonym)
Slipy sú super, nosím ich celým rokom a nič iné by som nikdy na seba nedal
18. Červen 2021 - 11:26
Anonim (anonym)
Ahoj, syn 14 let mi řekl že by chtěl nosit slipy s otvorem na pindíka. Chtěla bych mu vyhovet když to chce tak ať to nosí, ale nemůžu je nikdy najit. Poradí někdo jak na to? Předem díky.
21. Červen 2021 - 19:44

Stránky

Přidat komentář