5147 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
VEMTE SI ŽE BYSTE BYLI BALEŤÁCI !!! ti nosí jockstrapy furt i tanga i slipy všechno prostě hnus ale nejhorší je že muj bratr je baletak a dokonce mají nějaké studené vložky do suspenzoru
3. Leden 2020 - 14:58
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ne, nejsme, a ani nechceme býti balet'áky ... tak už zalez s tím omíláním a básněním o baletu. Já jsem vole hráč kterej tu hudbu live provozuje, i pro ty balet'áky (pokud to nemají hudbu z CD-čka) Zkus se někdy v divadle při opeře či baletu podívat dolů do díry na hráče ... at' máš představu. My máme frak a je úplně jedno co máme na prdeli pod koncertním oblečení.
3. Leden 2020 - 16:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne, nejsme, a ani nechceme
Dámská sexy tanga s otvorem, aby se vešel?
3. Leden 2020 - 16:41
Návštěvník (anonym)
moje manželka ma tanga a vzrušuje mě tanči mi řikam ji dance děvkyy
5. Leden 2020 - 11:48
Lukas (anonym)
Odpověď na VEMTE SI ŽE BYSTE BYLI
Suspenzor mají chlapci při mnoha sportech ( hokej,florbal,házená,motokros...)prostě povinný. I když dospělí ho nosit nutně nemusí, už od žákovských let jsou na něj zvyklí a nosí ho dál. A suspenzor se vkládá do jocktrapů, nikam jinam. A když kluk nechce mít holou prdel, tak si na to dá ještě třeba slipy nebo boxerky. Sportovní tanečníci a baleťáci nepotřebují suspenzor, mají tanga proto, aby nebyla vidět linie slipů a pindík byl přitom dobře utažen. Ti, kdo dělají nějaký takový sport se tomu nediví. Jen pochybuji, že by nosili jocky nebo tanga i v civilu.
6. Leden 2020 - 17:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na moje manželka ma tanga a
Nespletl sis náhodou téma diskuze? :-)
6. Leden 2020 - 17:58
Návštěvník (anonym)
steve drz hubu ty kundo
6. Leden 2020 - 19:13
Libor (anonym)
Nejlepsi jsou normalni klasicke trenyrky s kapsou na zadku. Mam rad i vojenske trenyrky
8. Leden 2020 - 11:31
Libor (anonym)
Nejlepsi jsou normalni klasicke trenyrky s kapsou na zadku. Mam rad i vojenske trenyrky
8. Leden 2020 - 11:31
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na steve drz hubu ty kundo
Vulgární mluvou mne nezastavíš ... mluv laskavě slušně!
8. Leden 2020 - 16:14
Dana (anonym)
Odpověď na Nejlepsi jsou normalni
A ty se koupí v antikvariátu ! Dnes kluci neví, jak to vypadá. To je prádlo, které nosili jejich dědové, nebo spíš pradědové! Moderní prádlo je úplně jiné a z kvalitního materiálu!
8. Leden 2020 - 18:40
Dáša (anonym)
Odpověď na Ale dělají, boxerky bez
Vždyť je na mladých klukách hezký. Taky to kupujem.
10. Leden 2020 - 17:00
Návštěvník (anonym)
můj syn (13) koupily jsme mu na narozeniny suspenzor mysleli jsme že nás zabije ale po týdnu nám řekl jestli nemužeme koupit ještě jedny
12. Leden 2020 - 16:31
Eliška (anonym)
Nikdy bych nevěřila, jaký význam má pro kluka značkové spodní prádlo. Máma mu dala k vánocům patery na můj vkus hodně předražené uplé boxery a teď je musím pořád přepírat, protože do školy nic jiného nosit nechce.
17. Leden 2020 - 10:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nikdy bych nevěřila, jaký
Jsi jeho služka?
17. Leden 2020 - 11:41
Eliška (anonym)
Odpověď na Jsi jeho služka?
Jsem jeho matka a když mu ten nápis na gumě spoďárků zvedá sebevědomí, tak mu vyhovím,
17. Leden 2020 - 13:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsem jeho matka a když mu ten
Že píšeš: máma mu dala...
17. Leden 2020 - 13:52
Eliška (anonym)
Odpověď na Že píšeš: máma mu dala...
Moje máma, jeho babička !
17. Leden 2020 - 14:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nikdy bych nevěřila, jaký
Má význam a správně udělala. A boxerky jsou nejlepší.
17. Leden 2020 - 16:19
Dana (anonym)
Odpověď na Jsem jeho matka a když mu ten
U nás je to taky tak, důležité je mít širokou gumu s tím správným nápisem. Divím se, že je to tak důležité a hlavně je zvláštní, že se zrovna kluci zajímají o spodní prádlo svých vrstevníků.
17. Leden 2020 - 19:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na U nás je to taky tak,
Tak jak je to výš než kalhoty, tak je to vidět při některé pozici. A čím lepší a dražší značka, tím je víc borec a má lepší pozici v kolektivu. A tak to je s celým oblečením. Boty za 35 tisíc, kalhoty za 12, atd. Sečteno třeba za 60 tisíc je oblečen a mámy jim to kupují. Aspoň tak mě to bylo vysvětleno. Stejné je to i s mobilem, čím dražší a lepší značka, tím líp. Jo, doba je podivná, narvat je do školních uniforem a bylo by vystaráno.
17. Leden 2020 - 20:26
Eliška (anonym)
Odpověď na Tak jak je to výš než kalhoty
Ano, děti bohatých rodičů se stávají lídry kolektivu, protože mají luxusní oblečení a vybavení. Ostatní se snaží jim vyrovnat, ale nechápou, že rodiče mají hlouběji do kapsy. A kluk ve dvanácti-třinácti letech roste jako z vody, cokoli mu koupíte na sebe, do roka do dvou můžete vyhodit.
21. Leden 2020 - 15:30
Dáša (anonym)
Odpověď na Tak jak je to výš než kalhoty
Jo, leze to do peněz, ale ráda to udělám, kluk se cítí důležitě, když jde s módou, je mu patnáct, je frajer. I když se mi moc nelíbí ty super uplé džíny s dírama, hlavně teď v zimě to není vůbec dobré.Kde kupujete teenagerům prádlo, dejte tip, levně a kvalitně.
21. Leden 2020 - 16:47
Pepa Marků (anonym)
Na zakladce 6 třída 13yo momentální stav kdo má moderní trenky je boss, kdo obyč trenky tak je ok a kdo ma slipy tak je to gay je to tak Jinak na sport rád nosim slipy ale jinak trenky kvuki spoluzakum
21. Leden 2020 - 18:19
Dana (anonym)
Odpověď na Na zakladce 6 třída 13yo
Prosím vysvětlit rozdíl mezi moderní trenky a obyč trenky.
21. Leden 2020 - 18:38
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na A ty se koupí v antikvariátu
Dano, ty jseš asi teda babka ... https://www.trenyrkarna.cz/57-panske-trenky?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Sklik-%5bsch%5d+-+Trenyrky+-+presna|%5btrenyrky%5d&utm_content=Panske+trenyrky+Skladem&utm_term=trenyrky https://www.zbozi.cz/obleceni-a-moda/panska-moda/panske-obleceni/panske-spodni-a-nocni-pradlo/panske-spodni-pradlo/trenyrky/
21. Leden 2020 - 19:06
Obrázek uživatele Steve
Steve
https://www.foltyntextil.cz/klasicke-panske-trenyrky/#utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG_Bannery-KR_foltyntextil.cz&utm_content=Bannery+-+panske+trenyrky+-+klasicke+za+87+Kc+-+4-7+dni&utm_term=
22. Leden 2020 - 18:37
Nina (anonym)
Odpověď na Ano, děti bohatých rodičů se
Známe případ jednoho zbohatlickýho fracka, který sice od sedmé třídy šéfoval chlapcům a vybíral si své oblíbené, se kterými pak dával najevo svou svrchovanost. Samozřejmě olepen ve značkovém od čepice po boty.Jenže na začátku devítky jeden z jeho vlezprdelků u něj doma vyfotil jeho prádelník, tam byly vedle cool boxerek taky značkové tangáčky ! (Kluk asi dělal doma za tučné kapesné tak trochu kurvičku !) Chtěl kámoše vydírat, ten nic nedal, a tak to ten rádoby kámoš zveřejnil na skupině třídy. Hele, do dvou dní z lídra lůzr, do pololetí skoro pořád marodil a pak to doklepal do konce základky jako totální nula. Stalo se před rokem u bráchy ve třídě. Takže někdy to děti boháčů nemají tak jisté !
22. Leden 2020 - 19:32
Eliška (anonym)
Odpověď na Známe případ jednoho
Tak trochu divní rodiče, ne?
23. Leden 2020 - 11:21
Návštěvník (anonym)
Moderni trenky proste maji znamy napis nejake in znakcky Na telocvik jsme spojeny 2 tridy cca 25 kluku a statistika je jasna 2 nosi jenom slipy, ja +jeden to stridame a zbytek trenky Kdyz mam slipy a jdu na twlocvik prevlilam se jako posledni, bojim se posmechu
23. Leden 2020 - 18:52

Stránky

Přidat komentář