5177 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
No tak to máš Luci asi...Kromě zdravotních důvodů to není dobré nikdy. Je to jen její posedlost trvale obnaženým žaludem penisu. Ale proč by to doktoři neudělali,když z toho mají zisk. Peníze jsou přece až na prvním místě. Jestli ta operace má smysl,nebo ne je podružná záležitost. Klient to požaduje a platí. To jsem asi před dvěma lety slyšela,že jedna Polka nechala syna vykastrovat aby se u něho vyvinul vysoký soprán pro nějaký církevní sbor. Takže ještě větší posedlost až šílenost.
26. Květen 2018 - 0:09
Lenka (anonym)
No všude uvádějí zdravotní důvody,ale je to jak píšeš její záměr oba kluky nechat takto upravit a doktoři to udělají.Kluci to nijak nemohou ovlivnit,aby jim to neudělali a ona pak může i třeba před svými kamarádkami se vytahovat.Znám také jeden takový případ nevlastní matky a adoptovaného syna. No u té Polky to je ještě horší to kluka připravila o pohlavní život,to snad udělat doktoři ani nemohou,nechat vykleštit takto malého kluka.
26. Květen 2018 - 0:18
Martina P. (anonym)
Kromě zdravotních důvodů...Kvůli hlasu se kastrovali chlapci ještě za Rakouska těsně před tím než začli mutovat. Dnes se to už snad ani nemůže dít.
26. Květen 2018 - 8:03
Lenka (anonym)
No dnes je jiná doba,ale dost drsné k vůli hlasu vykastrovat kluka,aby byl po celý život bez kulek a bez rodiny.
26. Květen 2018 - 8:57
Jindra (anonym)
Plně souhlasím se Zuzkou....Ano delas dobre se slipy z polyamidu nebo polyesteru, spodni pradlo ze syntetických vlaken byva antibakterialni, za to v bavlne se bakterie jen hemzi... Je to jiz leta prokazane
6. Srpen 2018 - 14:23
Jindra (anonym)
Plně souhlasím se Zuzkou....Ano delas dobre se slipy z polyamidu nebo polyesteru, spodni pradlo ze syntetických vlaken byva antibakterialni, za to v bavlne se bakterie jen hemzi... Je to jiz leta prokazane
6. Srpen 2018 - 14:23
Jindra (anonym)
Ano delas dobre se slipy z polyamidu nebo polyesteru, spodni pradlo ze syntetických vlaken antibakterialni, za to v bavlne se bakterie jen hemzi... Je to jiz leta prokazane
6. Srpen 2018 - 14:24
Jana (anonym)
Mám doma dva puberťáky oba nosí slipy a pár boxerek mají taky. Trenky vůbec.
9. Srpen 2018 - 0:59
Jana (anonym)
Jana (anonym)
To (anonym)
Mám doma dva puberťáky oba...už je jich šest. To se prodraží
9. Srpen 2018 - 6:20
Hana (anonym)
už je jich šest. To se...Nejlepší je přejít na a tanga nebo joksy. Není třeba platit za tolik materiálu a nedrží se v nich tolik bakterií, nemají kde. Opora pro nádobíčko je lepší než plandavý a neforemný trenýrkový had.
9. Srpen 2018 - 7:14
Tony (anonym)
Nejlepší je přejít na a...Hlavně je to pro kluka nezdravé. To se kluci mohou dočíst na svých stránkách. Mimotp jsou ty tanga buzerantské kalhotky, jak tvrdil jeden, kterému jeho matka ta tanga vnucovala.
9. Srpen 2018 - 7:24
Tereza (anonym)
Hlavně je to pro kluka...Hlavně bude kluk terčem posměchu u vrstevníků.Nezdravé je to spíš proženy a děvčata.Můj názor je,že když někdo klukovi tanga pořídí,dělá radost hlavně sobě,klukovi těžko.
9. Srpen 2018 - 8:42
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tanga jsou pěkná píčovina ... Jak pro chlapce, tak i děvčata.
9. Srpen 2018 - 17:09
Pravdu (anonym)
Tanga jsou pěkná píčovina...díš Steve, způsobují totiž rakovinu
9. Srpen 2018 - 17:19
Jolana (anonym)
díš Steve, způsobují...A co dnes rakovinu nezpůsobuje???
10. Srpen 2018 - 14:09
Tony (anonym)
A co dnes rakovinu...Jeden známý. 53 let, zrovna zápolí s rakovinou varlat.
10. Srpen 2018 - 19:47
Martina P. (anonym)
Syn studuje balet a tam jsou taneční pásy povinné, coýž jsou v podstatě tanga. Navykl si na ně natolik, že tanga nosí jako běžné prádlo.
12. Srpen 2018 - 7:19
Obrázek uživatele Steve
Steve
No a co jako s tím má mít společného běžný kluk???
16. Srpen 2018 - 0:02
Dana (anonym)
No a co jako s tím má mít...Běžný kluk asi ví, co tanga jsou, a více jak polovina populace mezi 14-18lety má nějaké v šatníku.
17. Srpen 2018 - 20:14
Sabina (anonym)
Běžný kluk asi ví, co...s tím souhlasím ,náš syn je také má , dvoje , černé a tyrkysové
17. Srpen 2018 - 22:26
Kluk (anonym)
Běžný kluk asi ví, co...Co to je to víme, ale o nějaké polovině kluků, co je má v šatníku si nechej zdát. To příšerný prádlo by na sebe vzala akorát tak nějaká prcina. Nosí se boxerky. Značkové.
18. Srpen 2018 - 7:01
Pepa (anonym)
s tím souhlasím ,náš syn...Já žadny teda nemam ale rád si hraju s tangama mamky :)
18. Srpen 2018 - 7:18
LUCIE (anonym)
Co to je to víme, ale o...Hej,ty za tím sklem,no s tebou mluvím.Máme 21.století,a z nějakejma boxerkama,se nechej tak vyfotit.Hrozný prádlo,vypadá to jak šortky.
18. Srpen 2018 - 15:54
Kluk (anonym)
Hej,ty za tím sklem,no s...Asi nevíš jaké druhy boxerek existují. Ani nic o tom, co mladí kluci nosí.
18. Srpen 2018 - 17:35
LUCIE (anonym)
Asi nevíš jaké druhy...To se neboj,to já vím moc dobře.Je to hrůza a děs,designove jedna velká katastrofa.Ještě nejlepší jsou z toho tanga,a na léto ideální.
18. Srpen 2018 - 22:43
Když (anonym)
To se neboj,to já vím moc...ty nejsi normální kluk, ani holka. Takže tvůj názor je o ničem.
18. Srpen 2018 - 23:03
LUCIE (anonym)
ty nejsi normální kluk, ani...Tvůj názor na mě je nepodstatný.
18. Srpen 2018 - 23:26
Dana (anonym)
Co to je to víme, ale o...Odhaduji podle syna a jeho přátel.Boxerky jasně vedou, ale místo slipů se nosí už spíše tanga.
19. Srpen 2018 - 13:29

Stránky

Přidat komentář