5138 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Teplouši a jim (anonym)
tvrdí, že nejlepší jsou tanga. Dokonce dámská. Buzíci říkají, že je to velmi pohodlné.
3. Duben 2018 - 15:41
Hlavně (anonym)
tvrdí, že nejlepší jsou...že se zahřejí
3. Duben 2018 - 15:44
jirka (anonym)
tvrdí, že nejlepší jsou...ano, dámská tanga jsou velmi pohodlna a příjemna
3. Duben 2018 - 15:44
Peter (anonym)
ano, dámská tanga jsou...Jirka nosis len damske tanga ?
3. Duben 2018 - 16:05
Jo (anonym)
ano, dámská tanga jsou...Ale hlavně nezapomeň všem říct, že jsi tranďák a že si vedeš menstruační kalendář v mobilu. Měl by ses stydět, úchyláku.
3. Duben 2018 - 16:24
jirka (anonym)
ano, dámská tanga jsou...Peter, většinou dámská, ale ne úplně vždycky
3. Duben 2018 - 16:26
Karla (anonym)
mám taky 12ti letá...Ahoj, u nás se preferují světlé barvy - oranžová, žlutá, červená světle modrá, bílý slipy taky zkousnou jako ti vaši. Odmítají ale tmavé barvy - černou, hnědou apod. Taky jim kupuješ slipy s otvorem na čurání?
3. Duben 2018 - 18:28
Ne (anonym)
Ahoj, u nás se preferují...jedině zašité
3. Duben 2018 - 18:47
Karla (anonym)
jedině zašitémyslím že s otvorem na čurání jsou pro kluky praktické, nemusí stahovat slipy pod varlata a při čurání je držet, ale to je věc zvyku a názoru.
3. Duben 2018 - 18:53
Dana (anonym)
Ahoj, u nás se preferují...Hnědá je praktická, zamaskuje kakání
3. Duben 2018 - 19:53
Nemusíš (anonym)
Hnědá je praktická,...nic maskovat, kakáš ráda
3. Duben 2018 - 19:56
Jo (anonym)
ano, dámská tanga jsou... Ale hlavně nezapomeň všem říct, že jsi tranďák a že si vedeš menstruační kalendář v mobilu. Měl by ses stydět, úchyláku.
3. Duben 2018 - 20:01
idric (anonym)
ľudia,nedá sa zistiť IP...Už to tvoje číslo 99999 o tobě říká že jseš sám nejblbějši slovenskéj úchyl tak drž hubu a stáhni se debatovat na to tvý blbí slovensko magore. Tady pro tebe není a nikdy nebude místo.
7. Duben 2018 - 8:33
jiri (anonym)
ja nosim od 14let panske tanga a uz mi to zustalo ,jsou super
8. Květen 2018 - 19:49
Greta (anonym)
A proto v případech, kdy...Souhlas, vše co se shrnuje je špatně. Dnes se kluci předhání, kdo bude mít užší džíny s dírama na kolenou. Zkusili jste někdy pod super skiny trenky a boxerky? Ani pomyslet. Starší přišel s tím, abych mu na netu objednala joksy od Dieselu a tangáče od Andrew Christian. Pochopitelně jsem ho nechala už před rokem obřezat. Vše co se shrnuje je špatný, a on je spokojený. Mladší teď vidí výhody obřízky, tak mu to o prázdninách splním. Holt móda je móda a nesmíme žít po jak za komančů a tak starší dostal kompletní kosmetiku od Jean-Paul Gaultiera. Co bychom pro naše děti neudělali.
23. Květen 2018 - 20:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
ja nosim od 14let panske...Běž s těma tangama laskavě už někam!
23. Květen 2018 - 22:37
Nooo (anonym)
Souhlas, vše co se shrnuje...jak kteří "kluci". Móda skinů už je za námi, takže máš chlapce nějak opožděné.
23. Květen 2018 - 23:42
Lada (anonym)
Souhlas, vše co se shrnuje...co máte proti boxerkám ? jsou super
24. Květen 2018 - 0:05
luci (anonym)
Souhlas, vše co se shrnuje...Hlavně když to mají tak těsné,že to stlačuje varlata. Po letech mají v pytlíku vítr a nejsou schopni ženu oplodnit.Ale frajeřina a móda jsou důležitější. Ještě že se někdo najde kdo pomůže.
24. Květen 2018 - 9:56
Lenka (anonym)
Luci určitě máš pravdu,že není moc dobré když kluk má varlata stlačené i pinďoura..Jo ale frajeřina a móda jsou důležitější než zdraví.No moc nechápu jak to souvisí s obřezáním chlapců,ale to nevadí.
24. Květen 2018 - 11:24
luci (anonym)
Luci určitě máš...Ale já nemluvím o obřezání chlapců,řeč je o prádle a oblečení.Nemluvím o těsné obřízce,ale o těsných riflích.
24. Květen 2018 - 17:02
Lenka (anonym)
Luci já vím,že ty ne,ale mluvila o tom Greta,která to popisuje u svých synů,to jsem nepochopila víš.Myslela jsem,že ty ano a vysvětlíš mi to.
24. Květen 2018 - 18:36
filip (anonym)
Varlatum škodí hlavně chemie ve vodě, stres, kouření a chlast, k tomu jointy a spermie jsou v hajzlu i kdybyste nosili trenky ke kolenum...Pochopte to milé dámy
25. Květen 2018 - 9:51
Obrázek uživatele Steve
Steve
:-DD
25. Květen 2018 - 17:29
Ištvan Fekete (anonym)
Luci určitě máš...Nechceš moje starý nevyprany trenky k čichani?
25. Květen 2018 - 18:47
luci (anonym)
Luci určitě máš...Gretu zřejmě sexuálně uspokojuje pohled na obřezaný penis.Jinak si nedovedu vysvětlit,že jednoho syna už "samozřejmě" nechala obřezat a na druhého to chystá. Já takový zákrok pro něčí vzrušení,nebo jako současný trend zavrhuji. Pokud to není ze zdravotních důvodů,je to hloupost jako každá zbytečná operace. Argument o hygienických důvodech je neopodstatněný. Pokud se chlapci od mala vedou k hygieně a o své tělo pečují,pak je obřízka nesmysl. Jestli je někdo čuně,tak ho ani obřízka nespasí.
25. Květen 2018 - 22:14
AHOJ (anonym)
Gretu zřejmě sexuálně...Nechceš ochutnat muj penisu? Je dobrý a sladký jako zmrzlina.
25. Květen 2018 - 23:17
luci (anonym)
Nechceš ochutnat muj penisu?...Ty si ho ochutnáváš,nebo ti to některá řekla? Díky za nabídku,ale fakticky nemám nouzi.
25. Květen 2018 - 23:22
Lenka (anonym)
No tak to máš Luci asi pravdu,co se týká tvého vysvětlení ohledně té obřízky Grety synů,jak píše jednoho už nechala obřezat a druhého to čeká:Nevím také zda je to dobře když už jsou takto velcí.
25. Květen 2018 - 23:53
G. (anonym)
No tak to máš Luci asi...To fakt musíte skočit na každou hloupost?
25. Květen 2018 - 23:57

Stránky

Přidat komentář