5172 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Já jsem pod to (anonym)
ááá, zdravím nedaleké...Se slipama jsem frajeřil, bylo to tehdy cool, ale prostě v den, kdy byl tělák, tak jsem si vzal trencle. Když se zapotily a smrděly, tak je máma vyprala. Kantoři mi k nim nečuchali.
9. Prosinec 2017 - 22:46
Obrázek uživatele Steve
Steve
Aha, jasan ... chápu :-)
10. Prosinec 2017 - 1:30
Matka 16-letých (anonym)
Hošani mívají ve spoďárách vždy vepředu žluté, vzadu hnědé, do džín se to většinou nedostane. Proto nechápu, proč by měli chodit na ostro nebo mít tanga. Pak by to měli až v džínách. Když jdou o přestávce nebo při hodině kadit, tak pospíchají a pořádně si nevytřou zadnici. Je to jeden jako druhý. Tihle aplégři čistotu nedodrží.
10. Prosinec 2017 - 13:22
Tom (anonym)
Za komunismu sprchy po tělocviku nebyly to je pravda . By mě zajímalo kolik kluků v dnešní době rozkroků tepláků na kolenách nosí džíny? Neviděl jsem ještě ani jednoho.
10. Prosinec 2017 - 21:55
To (anonym)
Hošani mívají ve...jsou tví synové hošani?
10. Prosinec 2017 - 22:05
Zuzka (anonym)
Hošani mívají ve...Ano,taková čuňata tanga nosit nemohou.To si je matka musí vycvičit k čistotě!!!Takové kluky nemá každý,spíš je to jen váš problém.
11. Prosinec 2017 - 18:32
Obrázek uživatele Steve
Steve
Každopádně je názorově mimo ...
11. Prosinec 2017 - 23:21
miro (anonym)
No,to je fakt trapný,to bych...co nosis pod elastakama(leginy)? ja leginy nosim doma rad na ostro nebo si davam tanga
16. Prosinec 2017 - 14:52
Umpalump (anonym)
Já jako malý nosil furt slipy ake bohužel po prechodu na trenky se u mě objevila zavislost na plenkách je mi 16 uz 2 roky občasně nosim plenky poslední tyden nosím na noc počurane dětské velikosti 6 a je mi to moc příjemný
17. Prosinec 2017 - 21:04
Ivana (anonym)
Tak kolik bude trenek, boxerek i slipek pod stromečkem pro chlapce? Koupili jste, případně jaké...
18. Prosinec 2017 - 17:42
Jáchym X (anonym)
Tak kolik bude trenek,...Žádný spoďáry klukovi radost pod stromečkem nepřinesou.A vůbec jen málo kluků bere oblečení jako dárek,většina to považuje za nutný zlo.
19. Prosinec 2017 - 13:49
Honza (anonym)
Žádný spoďáry klukovi...To je pravda, třeba takový punčocháče. A inak jednu slípku jsem vyhodil z domu a ted žiju s klukem sám a je nám fajn.
19. Prosinec 2017 - 15:39
Obrázek uživatele Steve
Steve
:-D
20. Prosinec 2017 - 1:24
Michael (anonym)
Tak kolik bude trenek,...Velká trapárna je rozbalit si vlastní slipy před ostatními pod stromečkem.A ještě větší trapas je,když musíte všem ukázat,jak vám padnout.
23. Prosinec 2017 - 10:20
Většina mužů to (anonym)
Žádný spoďáry klukovi...Ale našemu mladýmu /15 let/ loni přinesly radost jocksy. Prý si je už dlouho přál, ale styděl si je koupit sám. A rád se nám v tom i předvedl. Takže, co kluk, to jiný postoj ke spodnímu prádlu
23. Prosinec 2017 - 12:25
Martina P. (anonym)
Ale našemu mladýmu /15 let/...My máme stejnou zkušenost s jocksy z letošního roku, kdy jsme je na zkoušku koupili synovi k narozeninám (14). Dělá gymnastiku a měl z nich taky velkou radost, pod slipotriko jsou ideální, takže pod stromečkem jich bude několik dalších.
23. Prosinec 2017 - 13:03
no (anonym)
No a co my s tím. Tak se radujte.
23. Prosinec 2017 - 13:09
Martina P. (anonym)
No a co my s tím. Tak se...Jen jsem reagovala na předchozí příspěvek a chtěl potvrdit fakt že co kluk to jiný přístup ke spodnímu prádlu.
23. Prosinec 2017 - 13:11
Dana (anonym)
náš kluk dnes taky dostane slipy , jasně že chci vidět jak mu sluší, jako matka nevidím rozdíl mezi svetrem a slipy. Vy ano ?
24. Prosinec 2017 - 13:04
Já (anonym)
náš kluk dnes taky dostane...ano. Svetr se nosí na horní polovině těla, sliy na spodní polovině těla.
24. Prosinec 2017 - 13:08
Obrázek uživatele Steve
Steve
:-DD
24. Prosinec 2017 - 17:21
Dana (anonym)
ha ha ha vtipné. Když si rozbalil pod stromečkem slipy tak se mu moc líbili protože na nich zepředu byl spiderman a zezadu nápis, řekla jsem mu at se je vyzkouší , tak se hned u stromku vyslékl , zkusil si je a šel se prohlížet před zrcadlo. Jasně hračky měli větší úspěch ale ty už rozbaloval jen v těch slipech a jsem ráda že se líbili a chce je nosit.
24. Prosinec 2017 - 21:55
no (anonym)
ha ha ha vtipné. Když si...když je retard po mamince, proč by se nemohl u vánočního stromku svléct do naha, aby si vyzkoušel slipy? A pak si hrát s hračkami...
25. Prosinec 2017 - 0:52
Krypl (anonym)
Bohužel pro mě ma nošení slipu nasledek to že jsem ted závislý na plenkách
2. Leden 2018 - 1:30
Jirka (anonym)
Mám 14 let a nosím slipy kluci se mi smějí a dělají ze srandy zářez.Co mám dělat slipy se mi fakt dobře nosí ale stojí to za to? Poradte
13. Leden 2018 - 22:17
Martin V. (anonym)
Mám 14 let a nosím slipy...Chápu tě jak ti asi je. My jsem před rokem měli se synem stejný problém. Kdo vybočuje z řady je vždy cílem útoků a šikany. Pravděpodobně jsi v deváté třídě, tak pokud se ve slipech cítíš dobře doporučuji ten půlrok to vydržet. Pak půjdeš na střední a tam to bude už těm klukům jedno, nebudou to řešit. Takovou zkušenost máme my.
14. Leden 2018 - 2:03
RADA: (anonym)
Chápu tě jak ti asi je. My...Lepší přejít na boxerky,to je stejný na nošení jak slipy.Kalhotkáři to na střední taky nemají jednoduchý,jsou v menšině,často úplně sami.
14. Leden 2018 - 19:01
Tereza (anonym)
Řekla mi sestřička u našeho nového dorostového doktora,že podle něj dospívající kluci velmi často nosí těsné spodní prádlo,skoro vždy má problém strčit ruku pod něj při kontrole genitálií.Boxerky jsou prý ještě větší zlo,než slipy.Jsme prý jedni z mála,které za to nepokáral,ale když příště přijdem s trenýrkama,uděláme líp.
16. Leden 2018 - 16:20
když (anonym)
Řekla mi sestřička u...mají retarovaný mámy, co jim na jejich tlusté zadky kupují velikost S, místo XL, tak to je pak těžký. A hmatem dr. nic nepozná, trncle a spol. se normálně lehce stáhnou.
16. Leden 2018 - 16:25
Obrázek uživatele Steve
Steve
Nechápu jak někdo může ještě dnes nosit těsné slipy a vše si pařit - blázni. Akorát mladýmu kurvíte plodnost. Proč asi je pytel visící venku, co? Chápu že to někomu nedojde vůbec - holt marný, marný, marný. Ženská si může dolejšek pařit, ta má orgány všechny VEVNITŘ.
16. Leden 2018 - 17:30

Stránky

Přidat komentář