5172 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Pánové , vím že to je pro vás těžké a většina z vás se v tom nevyzná a ani si spodní prádlo nekupuje ale prosííím , neplet tě si alespoň dámské a pánské prádlo. Byli by jste pro smích nebo pláč a upřímně asi by to ani nebylo pro vás moc pohodlné. Takže , základní rozdělení spodního prádla (spodky) Pánské : slipy Boxerky trenýrky Dámské: kalhotky body catsuit (overal) Nepleťte si toto základní rozdělení at nejste za hlupáky. Děkuji za pozornost.
2. Prosinec 2017 - 19:17
ty (anonym)
Pánové , vím že to je pro...buzerantské kalhotky ti tam chybí.
2. Prosinec 2017 - 19:51
Marie (anonym)
buzerantské kalhotky ti tam...Jestli myslíte tanga tak jsou to pro ženy kalhotky a pro muže slipy jen mají jiný střih ale pořád to jsou slipy a kalhotky
2. Prosinec 2017 - 21:34
tak (anonym)
Jestli myslíte tanga tak...proč těm tangáčům říkají buzerantské kalhotky?
2. Prosinec 2017 - 21:47
Marie (anonym)
proč těm tangáčům...nemám tušení , prostě to jsou tanga , vepředu zcela zakrývají genitálie a vzadu jsou k pasu spojeny pruhem látky, zvolením správné velikosti nikde netlačí a neomezují v létě skvělá volba aby se člověk nepotil sama jsem je měla ráda a klukům se líbili.
2. Prosinec 2017 - 22:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tanga jsou tanga ... a patří do seznamu spodního prádla. Tanga nejsou slipy ani boxerky!
2. Prosinec 2017 - 22:58
Ale jsou to pře (anonym)
Tanga jsou tanga ... a...buzerantské kalhotky pro teplomety !!!!
2. Prosinec 2017 - 23:12
Renata (anonym)
Tanga snad nejsou slipy. Doma mám tři chlapi a nosí slipy a boxerky. Vybírají si sami, synové (17,19) většinou slipy.
3. Prosinec 2017 - 14:03
Nela (anonym)
při pohledu z profilu nepoznáte rozdíl mezi slipy a tangy.
3. Prosinec 2017 - 17:16
Zuzka (anonym)
Tanga snad nejsou slipy. Doma...A co by to bylo jiného?
3. Prosinec 2017 - 17:17
Tony (anonym)
A co by to bylo jiného?Já se v tom nevyznám, ale bývalá Zuzka psala zcela jinak.
3. Prosinec 2017 - 17:30
Obrázek uživatele Steve
Steve
"při pohledu z profilu nepoznáte rozdíl mezi slipy a tangy" Já myslím že se to rozezná celkem snadno ... dle použité množství látky zakrývající tělo. Tanga mají látky a plochy nejméně ... Doslova jsou to jen šňůrky + min plocha použité látky na genitálie vepředu a vzadu na prdel. Slipy mají poměrně dost látky ... Asi jsi je nikdy neviděl, nebo nevím proč se tak hloupě ptáš.
3. Prosinec 2017 - 18:06
Obrázek uživatele Steve
Steve
Zrovna dle boků to poznáš hodně! Tanga tam mají jen pouhou šňůrku, slipy tam mají poměrě široký proužek látky.
3. Prosinec 2017 - 18:08
Obrázek uživatele Steve
Steve
Pokud to nevidíš, tak jseš asi slepej jak patrona :-D
3. Prosinec 2017 - 18:49
Zuzka (anonym)
Tanga na běžné nošení nemají žádné šňůrky a zepředu i na bocích jsou stejné jako slipy,nebo dokonce jako boxerky.
3. Prosinec 2017 - 19:16
Nela (anonym)
"při pohledu z profilu...keci v kleci http://dmxgear.cz/7-panska-tanga?p=6 https://postovnezdarma.cz/lehce-pruhledna-panska-tanga-4-barvy?utm_campaign=akcnizbozi&utm_medium=cpc&utm_source=skrz.cz&utm_term=25372858792319938
3. Prosinec 2017 - 23:33
Jistě (anonym)
Tanga na běžné nošení...U některých typů tang nejde o provázek, ale o širší pruh látky. To ale na celkovém buzerantském charakteru nic nemění.
4. Prosinec 2017 - 3:21
Malina (anonym)
Kolik kluků dnes nosí tanga nebo slipy?Minimum.Tak proč tomu věnujete takovou pozornost?Všichni kluci nosí boxerky a těch pár vyjímek snad nestojí za řeč.
4. Prosinec 2017 - 13:31
Jana (anonym)
Myslim si, že slipy se nosí dost. Tak třetina kluků. U nás doma mají slipů až až.
4. Prosinec 2017 - 16:12
Nova (anonym)
Muj syn (11)nosi od tatky boxerky pry jeho sou male a co vy??
4. Prosinec 2017 - 22:14
Obrázek uživatele Steve
Steve
Slipy se nosily hlavně za Komunistů ... ted' to ani nevidím že by se prodávalo, pokud, tak minimálně. (viz Lidl) jen boxerky a trenky. Tanga nula.
5. Prosinec 2017 - 1:29
Obrázek uživatele Steve
Steve
Nejlepší máš ale stejně trencle ... https://postovnezdarma.cz/panske-trenyrky-ruzne-barvy-a-velikosti Slipy ale mají to zakrytí pořád o něco větší oproti tangáčům ... https://postovnezdarma.cz/panske-slipy-s-otvorem-v-zadni-casti-6-variant
5. Prosinec 2017 - 1:35
Obrázek uživatele Steve
Steve
Hlavně se mrkni na zakrytí prdele např. Snad jasné.
5. Prosinec 2017 - 1:36
Zbyněk (anonym)
Slipy se nosily hlavně za...Já za komunistů do školy chodil 80.léta. a nikdo z kluků, které jsem znal či vídal při převlékání slipy neměl. Tehdy se mezi kluky nejvíc nosily červené trenky nejen na tělák, ale i jako prádlo běžného dne...
5. Prosinec 2017 - 13:54
Lukáš (anonym)
za komunistů se nosili volné trenky , (hnědá,vojenská zelená, ) červené , a modré byly primárně na sport . zde jsi také stýve uplně mimo, Tanga jsou slipy , jen je to na prdeli víc vykrojený, to je jako kalhotky , jsou string, nebo co zakrývají celí zadek ale pořád to jsou kalhotky.
5. Prosinec 2017 - 15:25
Rostislav (anonym)
Já za komunistů do školy...Slipy sem začal nosit někdy v roce 80 to sem chodil do pátý a byl sem první ve třídě.V osmičce jsme byli asi tři a na střední tak polovina třídy.
5. Prosinec 2017 - 15:28
Lukáš (anonym)
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Panties_styles_-_numbers.svg
5. Prosinec 2017 - 15:29
Obrázek uživatele Steve
Steve
za komunistů se nosili...Však jo, já ti to neberu .... říkej si tangáčům třebas boxerky nebo trenky, mě je to jedno že jo :-) Tanga jsou zkrátka s nejmenšími zakrytími těla a choulostivých míst, použito nejméně látky. Snad jsem se vyjádřil správně.
5. Prosinec 2017 - 16:14
Obrázek uživatele Steve
Steve
Já za komančů nosil slipy ... a když jsem se někde vysvlíkal, tak se tomu kluci jen smály a pochichtávali. Tak já nevím. A kde je naši brali netuším. Já je ale rád nenosil - moc se v tom nářadí zapařovalo a byly moc vykrojené, takže ten chlad na odhalených místech mi moc příjemný nebyl - obzvláště na podzim či zimě.
5. Prosinec 2017 - 16:18
Obrázek uživatele Steve
Steve
čili nerovnoměrné plošné zateplení - trenky to plní o mnoho lépe.
5. Prosinec 2017 - 16:19

Stránky

Přidat komentář