5177 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michael (anonym)
Já bych se svých rodičů...No,já se ve 2000 narodil a rodiče za tangáče nenávidím.Jsou to buzerantské kalhotky!
26. Listopad 2017 - 18:25
Obrázek uživatele Steve
Steve
No,já se ve 2000 narodil a...Já bych to teda taky nenosil ... To je pro jiné lidi. Né běžné obyč kluky a obyč nošení.
27. Listopad 2017 - 10:43
Ale co kdyby (anonym)
Já bych se svých rodičů...ti to příjemně dráždilo zadeček ??
27. Listopad 2017 - 15:36
No jistě (anonym)
Příjemně to dráždí zadeček jenom buzerantům. Normálnímu klukovi nebo chlapovi je to tření v prdeli protivné a proto to nikdy nevezme na sebe.
27. Listopad 2017 - 17:46
Jáchyme! (anonym)
Já bych se svých rodičů...Nechci ti hanět názor na rodiče,když jsi je chtěl,tak ti to koupili,fajn.Tanga byla hitem už před rokem 2000,každý supermarket je nabízel i pro děti.Ale taky to rychle opadlo,hlavně kvůli stížnostem zákazníků.Já jsem v té době byla s mámou nakupovat v Německu,a ta se tenkrát pozastavila nad balením týdenních chlapeckých tanga slipů na věk 12-14let se slovy:co to je za lidi,který stojí o to,aby kluk chodil celý týden v zařízlých slipech?
28. Listopad 2017 - 13:28
Jáchym (anonym)
Já bych to teda taky nenosil...Steve, vždyt ty jsi gay a ještě k tomu máš obřízku tak proč ta negace?
28. Listopad 2017 - 14:48
Obrázek uživatele Steve
Steve
Steve, vždyt ty jsi gay a...Asi těžko ... Nech si laskavě těch ujetejch řečiček o teplouších!
28. Listopad 2017 - 18:49
Re: (anonym)
27.11.2017 15:36 - Ale co kdyby Já bych se svých rodičů... ti to příjemně dráždilo zadeček ?? reagovat 27.11.2017 17:46 - No jistě Příjemně to dráždí zadeček jenom buzerantům. Normálnímu klukovi nebo chlapovi je to tření v prdeli protivné a proto to nikdy nevezme na sebe.
29. Listopad 2017 - 2:08
Re: (anonym)
27.11.2017 15:36 - Ale co kdyby Já bych se svých rodičů... ti to příjemně dráždilo zadeček ?? reagovat 27.11.2017 17:46 - No jistě Příjemně to dráždí zadeček jenom buzerantům. Normálnímu klukovi nebo chlapovi je to tření v prdeli protivné a proto to nikdy nevezme na sebe.
29. Listopad 2017 - 2:09
Michael (anonym)
Nevadí mi těsnější prádlo,ale v tangách nebo slipech člověk vypadá jak buzeratskej idiot!
29. Listopad 2017 - 12:32
Zbyněk (anonym)
Nevadí mi těsnější...Tanga chápu, že možná buzerantsky vypadají, ale slipy jsou klasickým prádlem pro kluky i muže, nechápu že i ty považuješ za buzerantské
29. Listopad 2017 - 14:29
Obrázek uživatele kachnik
kachnik
Kolikrat je dobry ho ani nemit.
29. Listopad 2017 - 15:52
Michael (anonym)
Tanga chápu, že možná...To je stejný,obojí jsou kalhotky,stydím se někde mezi lidma převlíknout.
29. Listopad 2017 - 16:01
Tak (anonym)
To je stejný,obojí jsou...to nenos,když se stydíš!
29. Listopad 2017 - 16:33
Tamara (anonym)
Vy teda máte starosti
30. Listopad 2017 - 15:32
Řekla bych (anonym)
že slipy byly považované za buzerantské prádélko někdy v 70. letech minulého století. Takže dneska s tím mají problém leda senilní dědci, co nosí vytahané trencláky. Horší je to s tangama, to fakt nosí zpravidla chlapi, co inklinujou k teploušům.
30. Listopad 2017 - 17:18
Jan (anonym)
Dětství jsme všichni nosily na sobě trenky Jak jinak než doma šitý. Táta brácha a já. Já dneska nosím ,slipy nikdy v zimě boxerky ale v létě Klidně i tanga No a co tak sem teď napište něco i buzerantech? Táta nosí neustále ty hadrový placatý trencle. A brácha jako Většina populace pouze takový ty upnuté boxerky, hotovo jasné.. co mám pod kalhotama je přece moje věc nikomu to nevnucuju nikomu to neukazuj když se cítím něčem dobře tak to nosím
30. Listopad 2017 - 17:27
Marcel (anonym)
Dětství jsme všichni...Napíšu ti něco o buzerantech. Tanga nosí leda teplouši a asi i metrouši, normálního muže to ani nenapadne.
30. Listopad 2017 - 17:32
Jan (anonym)
Napíšu ti něco o...No tak takovýhle Reakce jsou naprosto čekal takže za padáš Přesně jsem do tyhle diskuze jsi super
30. Listopad 2017 - 17:52
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tanga pro chlapa nejsou! Tečka! To je max pro ty co se vystavujou na po'diu ... Pro běžné obyč používání a nošení to není. Leda tak blázen to používá ...
30. Listopad 2017 - 18:07
Buzny (anonym)
Tanga pro chlapa nejsou!...vždy sdělují, že nejpohodlnější pánské prádlo jsou tanga. Nad tím se může normální muž jenom zasmát.
30. Listopad 2017 - 22:36
Obrázek uživatele Steve
Steve
"Tri niti do řiti" ... :-D to jsou tanga. Fuj, dejte pokoj, nedal bych to na ssebe!
30. Listopad 2017 - 23:28
Zuzka (anonym)
Mladý kluk se nemusí stydět za hezkou prdelku.Náš má i boxery pořádně protažený zadečkem.Nám se to líbí,k sebevědomému mladému muži takové prádlo patří.
1. Prosinec 2017 - 11:45
Zuzka (anonym)
Úchyl už je tady. Uplý,...Když už se nevyznám v módě a nevím,že jsou boxerky hipsterky,tak nebudu alespoň sprostá.
1. Prosinec 2017 - 14:59
boxerky (anonym)
Když už se nevyznám v...Hipster si narve do zadku jedině úchyl.
1. Prosinec 2017 - 15:10
zuzka (anonym)
Hipster si narve do zadku...Hipster nejsou do zadku , nejdřív si zjisti co to vůbec je
1. Prosinec 2017 - 23:17
Jsou kluci (anonym)
kterým pošahaná máma rve kalhotky do zadečku, aby se naučili čistotě. S čímž mají po pravdě teeneagři problém. Často mají zakakané prádlo.
2. Prosinec 2017 - 16:16
Obrázek uživatele Steve
Steve
kterým pošahaná máma rve...To problém nevyřeší ... hlavně to je celoživotní problém, obzvláště pokud někdo má hemeroidy - neuděláš nic. Musíš si chodit častěji utírat zadnici, a to i přes to že se nekadilo. Na lepší výtěr taky lepší vlhčený toal. papír. Taky ti to nehobluje řitní otvor. Ty suchý papíry to je jak šmirgl papír - poté je řit rozdrážděna, pálí atd. někdy i krvácí.
2. Prosinec 2017 - 16:34
Obrázek uživatele Steve
Steve
pan Zuzka by se mohl trošku zklidnit :-)
2. Prosinec 2017 - 16:36
To zas bereš po (anonym)
To problém nevyřeší ......ale mladý kluk perfektně stolici udrží. To je problém seniorů. Ani hemáče nemám. Mně je 17, ale kadím 4x denně a své bílé spodní prádlo v čistotě neudržím. Je to pak trapárna, když dávám matce do prádla boxerky s hnědými proužky. Ale ona si vymýšlí bílé prádlo. Naštěstí né tangáče, to bych na sebe nevzal, takový buzerantský obleček.
2. Prosinec 2017 - 18:33

Stránky

Přidat komentář