Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
149 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Špičkové české zdravotnictví, které si lidé neváží

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Opravdu si to myslím. Mám velké zkušenosti ze západní Evropou a mohu Vám potvrdit alarmující až šokující péči- ne péči. Přidejte vaše příspěvky ze zdravotnictví ze zahraničí.
25. Červen 2015 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Bohužel to naše špičkové zdravotnictví utíká do zahraničí, protože tam za stejnou práci dostanou doktoři 5x tolik. Najít v ČR dobrého doktora je rarita, zůstavají zde jen ti neschopní a i těch je málo.
26. Červen 2015 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Bohužel to naše špičkové...Bohužel, je to tak, jak píše "!" jako chronicky nemocná s tím mám bohaté zkušenosti ! Aby se pacientovi dostalo péče, jaká by měla být por všechny, musí být VIP osobnost, je to vážně smutné:-( !
26. Červen 2015 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Češi jen remacají. Jsem 6...Ono pokud je pacient tkz."ve škatulce", tak ještě může mít trošku štěstí na péči, ale jakmile vyžaduje individuální přístup, tak to už je problém ! Sama jsem zažila, že mě doktor v nemocnici posílal na soukromé pracoviště, ať si zaplatím, že oni riskovat nebudou, protože mají málo penízků chudáci ! a to ještě dostanou opět přidáno ! A člověk z invalidního důchodu bez možnosti si přivydělat má jít na soukromou kliniku, protože doktor v nemocnici bere málo - chudáček ! to mě tééda dostalo a určo nejsem sama. Ivo, buď ráda, že Ty jedna z mála problémy nemáš ! Hodně zdraví všem: Jana
26. Červen 2015 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jano, a co jsi od lékaře...Ivo, nezlob se, ale to nehodlám sdělovat na netu. Petro, nedávno jsem četla, že je akutní nedostatek doktorů u záchranky, důvod - jejich práce spojená s čím dál více riskantími výjezdy je špatně ohodnocená, ANO, u záchranky bych to brala, tam by ty příplatky doktoři mít měli, čím dál více individué je nejen slovně, ale i fyzicky napadá. Doktor u záchranky bere stejně, jako v nemocnici, který pracuje ale pracuje narozdíl od doktora ze záchranky v klidu, bez rizika, že ho nějaký feťák, či opilec zmlátí. Plat 78 000 hrubého, který uváděli jako plat doktora v nemocnici se mi zdá dost, neví, co se Ti na takovém platu zdá málo ! I když se odpočte zdravotní a sociální, pořád mají dost ! A k tomu nedávno dostali slib, že budou mít přidáno ! Jo, přidala bych pouze doktorům ze záchranky, kteří při každé směně riskují své životy, ale doktorů, kteří si pracují v klídečku a ještě mají na pacienty dost času, začnou ordinovat pozdě, apod. tak ti téééda mají už teď moc ! Petro, ty jsi nějaká nazlobená doktorka ?
26. Červen 2015 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Pacoš (anonym)
Opravdu si to myslím. Mám...Evo, nějak jsi v té západní Evropě pozapomněla českou gramatiku. Mělaby sis ji zopakovat.
26. Červen 2015 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Akita (anonym)
Ono pokud je pacient...Máš pravdu,je to jejich poslání ,ne povolání, to že mají málo peněz si mají řešit jinde než s pacienty.
27. Červen 2015 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Máš pravdu,je to jejich...Akito, máš pravdu ! Myslím, že pokud se člověk rozhodne jít studovat medicínu, měl se už na studia hlásit s tím, že mu jdem o poslání a pomoc lidem a né o byznys, který je bohužel i ve zdravotnictví, Hypokrates by se divil ! Petro, právě proto, že jsem u doktorů jak píšeš pečená vařená, také jsem chronicky nemocná, tak vím, o čem píši ! To, oč jsem žádala pana doktora, s tím nejsem povinna se svěřovat na netu, to není nikdo z nás ! Šlo prostě jen o jinou, pro mě účinnější léčbu, to je vše, co sem napíši. Ty asi moc nemocná nejsi, když mě můžeš takto urážet ! To, kolik berou jsem před pár dny četla na netu a nevím, proč bych tomu neměla věřit ! M.j. jsem žena ve středním věku a né žádná stařena, ale prostě se do mě chceš navážet, tak si posluž !
27. Červen 2015 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Meleš blbosti. Bůhví co...Nevztekám se, jen píši, jak to v našem zdravotnictví chodí, je to na pováženou ! Ale mysli si co cheš, mě už je to u zádele. Mám jiné straosti než se tu s tebou handrkovat !
27. Červen 2015 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
se týká platů, v každé...Plně souhlasím, platy lékařů jsou dnes velmi rozdílné, hodně záleží na zřizovateli a tak. Jsou soukromé nemocnice, kde má solidní penize primář, ale lékaři - jednak nabraní mladí a také za malé peníze. Co se týká tizika, zase je to tak. Jsou zákroky, kde to lékaři odmítají, aby se nevystavili případným problémům. Je mi jasné, že tohle nemocní moc slyšet nechtějí, ale život není černobílý a zvláště chroničtí nemocní jsou někdy hodně přecitlivělí. Ale souhlasím s názorem, že pokud je potřeba přijít s individuálním přístupem k pacientovi, má s tím řada lékařů velký problém. Tohle píši na základě zkušenosti s mým otcem, kdy léčili důsledky, ale ne příčinu, až otec zemřel.
27. Červen 2015 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
AKita (anonym)
když o tom prd víš, drž...Mně je jedno, co, chtěla, beztak lékaří léčí a neuzdravují. nemusí vytahovat svůj plat, nikoho to nezajímá, prodavačka má taky málo a neříká ti v obchodě at ji neotravuješ, že ji málo platí.
27. Červen 2015 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Plně souhlasím, platy...Jo, Tome, já jsem právě ten typ pacienta, který potřebuje individuální přístup a to je u mě problém ! Nikdo tady nevíte, o jakou léčbu by šlo, hlavně že mě tu Petra a další uráží ! Napsala jsem jen svůj názor, ale hádat se s Petrou a dalšími, kteří dokáží pouze urážet, bez toho, aniž dotyčného znali, to je také síla ! Když o někom nic nevím, tak ho nekritizuji a neurážím ! Doktoři jsou od toho, aby pomáhali a léčili azodpovědnost nemají jen oni ! Co třeba řidiči autobusů, strojvedoucí - a určitě nemají takové platy, jako páni doktoři !
27. Červen 2015 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ještě jen podotknu, že mě jeden "pan doktor" zku*vil zdraví, kdyby mě býval včas !! poslal na potřená vyšetření do nemocnice, nemusela jsem mít trvalé následky !! A když by se mi mělo dostat léčby, která by mi výrazně ulevila, tak je to riskantní a ještě mi to doktor zdůvodní tím, že mají málo peněz ?! Byla jsem fakt v šoku !! Také jsem chěla jít studovat medicínu, ale mohu "poděkovat panu doktorovi", který se na mém zdraví podepsal !! K tomu u mě nejde o žádnou operaci, plastickou už vůbec ne !! Alesoň, že můj pes má péči skvělou, protože vetrinář, ke kterému s ním jezdím má k mé fence opravdu profesionální a indoviduání přístup a rozhodně tolik peněz, jako dokoři lidští nemá, ono to ani nejde, když musí investovat do vybavení kliniky a nechce tahat z lidí prachy !! Je to fakt rozdíl, kolikrát si říkám, že bych byla raději pes !! a teď si mě tu ukamenujte urážkami !!
27. Červen 2015 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
nenapíšeš o co šlo, tak...Ani podepsat se neumíš a mě se divíš, že nepíši nic konkrétního ?! Nejsem důvěřivá blbka, která by takové věci "toubila" na netu ! To zaprvé. Od čeho jsou tzn. informované souhlasy, které pacient podepisuje a kde je seznámen se všemi riziky terapie, operace apod. ?! Přeci k tomu, aby byl doktor chráněn, kdyby "něco" ! to zadruhé. A za třetí, nepsala jsem o tom, že veterináři pracují zadarno, ale o péči, která je v mnohých případech mnohem lepší než u lidí ! Ano, jsou i tací, kteří si za drobný úkon naúčtují nehorázné prachy, pak si můžou dovolit lescos ! Ale vetrinář, ke kerému jezdím se svojí fenkou já, je poctivý, svojí práci vykonává jako poslání a ne pro prachy ! Jeho ceny jsou rozumné, třeba za konzulatci nachce ani korunu, přitom by chtít mohl ! A k tomu zvířátka nemají žádnou zdravotní pojišťovnu, takže ti poctiví skutečně mají na takové normální živobytí, což se o humánních doktorech říci nedá, ti si jezdí na luxusní dovolené, protože na to mají a pořád je jim to málo ! Veterinář, ke kterému jezdím, ordinuje do 20h. a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by v těch 20h. končil a přesto so neúčtuje ani příplatek, jako dost jeho kolegů ! Fakt, je mi z tebe anonyme na blití ! Nic nechápeš, jen dovedeš urážet a plivat na lidi, které ani neznáš ! Jdi do zádele !
27. Červen 2015 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
Jano, ty jsi zapšklá psychopatka...
27. Červen 2015 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
Kdyby ji ten doktor lecil, jak chtela, pomlouvala by ho taky pro neuspech lecby...psychopatka v invalidnim duchodu, socka je to.
27. Červen 2015 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
urcite je ten jeji cokl prijemnejsi nez ona...
27. Červen 2015 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak tady jsem "přátelé" skončila ! Nejen, že urážíte mě, ale i pana doktora veterináře, který toho především pro moji chronicky nemocnou fenečku udělal, to už je fakt SILNÁ KÁVA !! Nic z toho, co jsem napsala jste nepochopili, jen prostě plivete a urážíte, tak nevím, kdo je tady větší psychopat ! Na toho doktora jsem naštvaná, který mě poslal na soukromou kliniku, abych si terapii zaplatila, protože má málo peněz jsem naštvaná, to je pravda, ale neurážím ho ! Fakt, IQ tykve tady, nemá to smysl sem už psát, je to plýtvání časem ! Tak se tu mějte anonymové, či spíše anonyme !
27. Červen 2015 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
socko!
27. Červen 2015 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
samozrejme, ze za nadstandard se plati, kdyz na to nemas, nepozaduj to!
27. Červen 2015 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
Jano, proc se vlastne nelecis u pana veterinare, ktory osetruje tvou fenu? tam bys byla spokojena s peci, ne?
27. Červen 2015 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
mas recht...
27. Červen 2015 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
no tohle (anonym)
ale veterinar by byl pro spolecnost a zdravotni pojistovnu urcite levnejsi
27. Červen 2015 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
nemyslím (anonym)
On by stačil psychiatr...že by Jana psala až tak šílené věci a nereálné. Chodí mezi náma dost lidí, kterým lékaři poškodili zdraví. Jenže se to špatně dokazuje a taky není ochota se v tom rýpat. Konkrétní případ z naší rodiny: onkologický pacient po operaci a chemoterapiích. Po pěti letech šílené bolesti v zádech. Každý jenom trochu orientovaný laik ví, že by to mohly být metastázy. Jenom paní doktorka 3 měsíce zkoušela různé léky od bolesti zad, jako by se jednalo o běžného pacienta bez předchozích potížích než se to řešilo cíleným vyšetřením.
27. Červen 2015 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Akita (anonym)
že by Jana psala až tak...taky nechápu proč nadáváte janě, a jste agresivní tady na všechny, prostě jí přístup nevyhovoval. Tak jak jsou dobří lékaři s dobrým přístupem, tak jsou arogantní, kteří pracují jen pro peníze.
27. Červen 2015 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
nemyslím (anonym)
To mě zajímá. Onkoložka a...onkoložku, ale obvodní.
27. Červen 2015 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Aha, tak nadstandart je, když chci být na tom lépe ! Pro mě, ale i pro společnost by bylo lepší, kdybych mohla chodit do práce, alespoň si přivydělat a státu odvést i nějaké ty daně, no "skvělá uvaha" ! Děkuji těm málo lidem, kteří mě tu podpořili a chápou, co jsem měla svými příspěvky na mysli. Oni totiž i lékaři, kterým tady dle většiny ubližuji, mají tendence, když někdo potřebuje individuální přístup posílat raději na psychiatrii, místo toho, aby měli s pacientem trpělivost, vyslechli ho atd. to dělá divy, jenže to vy zdraví nepochopíte ! "nemyslím" další důkaz odfláknuté péče, je mi líto tvého blízkého, který na nedbalost lékaře doplatil smrtí:-( ! Další případ "pečlivosti lékaře" ! alarmující ! Víc už nemám, co bych dodala, Jana
27. Červen 2015 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
nemyslím (anonym)
Neberte to jako rýpání,...Chodila, ale tohle se stalo v meziobdobí kontrol u onkologů. Nemluvě o tom, že ještě zjistili 3 zlomené obratle z důvodu odvápnění, což zase jenom stačí do google zadat "následky chemoterapie" a jako druhý nebo třetí odkaz vyběhne odvápnění kostí. Takže jsem velmi alergický, když někdo dělá blázna z člověka, který má na práci některých lékařů kritický názor.
27. Červen 2015 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Akita (anonym)
Tak jí nenadávej, kdo ví, jak by ses chovala ty, ale psycholog a zjištění psychickýma psychosomatických příčin je někdy hodně důležité.Změna myšlení a způsobu života by jistě prospělo a to že se někomu vrátí rakovina po 5 letech znamená, že dělá pořád tu samou chybu.
27. Červen 2015 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
nemyslím (anonym)
A proč jste nezavolali na...Jasně, taky si to vyčítám, že jsem si k mé profesi ještě neudělal další vysokou v oboru lékářství, abych sebe a mé známé nohl léčit sám. Jste velmi dobrá v demagogii, ještě se tu nakonec budu obhajovat já, že jsem příbuznou neléčil, ale lékařka, která je za to placená je z obliga. Ale chápu, pokud máte něco společného s lékařským stavem, tak se vaší reakci ani nedivím.
27. Červen 2015 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
nemyslím (anonym)
Asi jste nepochopil můj...Ano, je to váš názor, nebudu vám ho vyvracet.
27. Červen 2015 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Tak prosim vás : Kdo na to mate: obvodní lékař 50- 80 euro (musíte si napřed zavolat většinou vás vezme druhy nebo třetí den) Zubar 80 návštěva bez výkonu jenom konzultace( výkony se platí zvlášť) Pohotovost v nemocnici 150euro čekací lhůta na doktora je minimálně 5 hodin. Odborní lékaři jako gynekolog, ortoped atd. Čekací lhůta je min 3 měsíce. A je možné, ze se k němu i nedostanete. Všechno ma na starosti obvodní lékař a ten vás moc posílat nebude. Léčí vše sám bez sestry!!! O lécích, které dostanete v lékárně napocitané do sáčku snad ani psát nebudu. Všechny léky jsou s doplatkem.
1. Červenec 2015 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Bohužel to naše špičkové...Urcite nikam neutikaji. kdyz se podivate na seznam doktoru v nemocnicich nebo soukromych ordinacích. Česka jména se neobjevují ))) vědí proč zůstávají v cr do Evropy jezdí jen na stáže a když vidí ten bordel jsou rádi, ze jsou rádi.
1. Červenec 2015 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lékař (anonym)
Urcite nikam neutikaji. kdyz...Já mám v SRN 1/3 spolužáků ze třídy, hned po LF a po atestaci, jdu do zahraničí také... Klidně se utěšujte, že nikdo neodchází, ale odchází a hlavně mladí, počekejte co bude až současná generace odejde do důchodu. Jinak pro vaší představu, lékařů zejména v nemocnicích kde je akutní péče je nedostatek. Počty inzerátů na webech nemocnic si můžete najít i vy.
1. Červenec 2015 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Osobně (anonym)
si myslím,že situace jsou různé.Vše je v lidech. Na jedné straně neschopní,neempatičtí lékaři,na straně druhé otravní ,nespokojení pacienti a naopak. Tragédií je pak to,že vzhledem k nedostatku lékařů,ordinují lékaři i opilí,staří a pomalu dementní. Pacientů přibývá,lékařů je málo,takže je skutečností i to,že na mnohých místech nepřibírají další pacienty,dokonce ani odborníci.Stav těchto lidí nikoho nezajímá. Ministerské žvásty,že pacienta se žádné změny nedotknou,jsou pravdu jen žvásty.Pacienta se vše dotkne v prvé řadě. Jako např.zrušení poplatků na všech frontách.Pacient o peníze stejně přijde,protože jak praktici,tak lékárníci si poradí jiným způsobem.Praktici prostě zvednou ostatní přímé platby,lékárníci marži atd. Nemocnice mediálně "vyznamenané" jako šetrné,ušetřily v prvé řadě na pomocném personálu,zařízení a péči.Ve výsledku,poškozeným je opět pacient.Jestliže na oddělení chybí dvě sestry a zbývající nejsou nadpřirozené bytosti,pak péče,kterou mohou lidem poskytnout,podle toho vypadá. Takže si nalejme čistého vína.Těch zbývajících několik schopných za takovýchto podmínek brzy tzv."vyhoří" a stanou se z nich unavení ignoranti. Takže,nevím,nevím jak to bude pokračovat s tou vyzdvihovanou úrovní.Asi půjde brzy "do kytek"a vyrovná se té západní.
1. Červenec 2015 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
A proč jste nezavolali na...to myslíš,že by padli na zadek? Dali by jí termín za půl roku a "vymalováno". Myslíš,že jako administrativní pracovnice všechno víš? Jak to chodí v ordinacích ? Sama nikoho neurážej,nenadávej a neposílej k psychiatrovi.Každý má své zkušenosti,zažité na vlastní kůži. Někdy i dobrý,svědomitý doktor je v háji,když chce objednat pac.na vyšetření a nikoho nezajímá,že se jedná o akutní situaci. V lepším případě hospitalizace a na dražší vyšetření stejně čekat.A často to může být otázka života a smrti.Ne sice přímo,ale co se týká rozvoje zhoubného onemocnění,kdy se prošvihne doba,kdy by byla ještě šance.
1. Červenec 2015 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ten (anonym)
Meleš blbosti. Bůhví co...negativismus a zloba tryská spíš z tebe,Petro.Proč jí nadáváš ? Ani 45 tisíc není málo ve srovnání s jinými platy.
1. Červenec 2015 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Myslím (anonym)
Já mám v SRN 1/3...že zrovna tebe škoda nebude,s takovým přístupem.Hlavně,ať si s tou cizí měnou šťastný,doktůrku.
1. Červenec 2015 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
si myslím,že situace jsou...Perfektní, věcná analýza současného stavu. Mohu jenom povrdit. Moje zkušenost je stená se sociálními službami u tělesně a mentálně postižených. Formálně se ředitelkka zařízení chlubí, co všechno se s klienty dělá, v praxi se ve většině času stará jeden vychovatel o deset klientů, kteří posedávají, polehávají, kývají se atd v svém světě.
1. Červenec 2015 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
A co čekáš? s dementy se nedá dělat nic, výsledky žádné, tak je zbytečné se o něco pokoušet. Stejně sa budou jenom kývat...
1. Červenec 2015 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Lékařů je málo všeobecně všude. Pacientů však přibývá. Nemyslím si, že všichni mladí doktoři odejdou. A když tak přijdou doktoři z východu ))
1. Červenec 2015 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Tak ať už konečně táhnou stejně nic jiného než vyhrožovat neumějí! Ale ať nejprve zaplatí co společnost do jejich studia vložila! To jsme si vychovali pěknou pakáž nenažranou a co nějaká přísaha?
1. Červenec 2015 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
To (anonym)
Je zde vidět, kolik lidí si...potom,ale znamená,že na tom slavném západě to není tak hrozné s lékařskou péčí,když je tam lékařům umožněno léčit na odborné úrovni a bez stresu.A navíc mají ty peníze. Je možné,že tímto způsobem léčí jen movité pacienty a v podstatě ke stejnému způsobu léčení se dopracováváme i u nás. Tak jakápak glorifikace našeho zdravotnictví. P.S právě naopak,lidé si uvědomují odpovědnost lékařů a psát sem je nutí hlavně absence odpovědnosti.
2. Červenec 2015 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Tfuj! (anonym)
Přesně tak! Dělají se z nich bozi a přitom nikdo za nic neručí a vče co kdo zkurví tak se zamete pod koberec jako ta sestra smrt! Stačí aby řekl pan primař, že nic neudělala a lékař co na ty vraždy přišel tak dostal vyhazov! Takhle se to vše zamete! Tfuj, chce se mě z toho našeho zdravotnictví blejt velebnosti!
2. Červenec 2015 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Evu (anonym)
Tak to se na ty mudrce z Východu opravdu těším.
2. Červenec 2015 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Jak si máme vážit našeho zdravotnictví, když zdravotnictví si neváží nás pacienty? Těch Cvachů a Švarců je u nás tolik a jestli u nás zůstanou jenom oni, tak potěš nás koště! K takovému doktorovi jít je opravdu o zdraví a nikde žádné dovolání! Budeme se zase jen kurýrovat bylinkami a babskejma radama! Hlavně, že se do nich tolik cpe!
2. Červenec 2015 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Přesně tak! Dělají se z...Pravda je,e většinou vždycky lékař bude stát při lékaři,bohužel.
2. Červenec 2015 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Ale hovno (anonym)
Přesně tak! Dělají se z...Ten co to napráskal, je tam teď ředitelem. Udávání je v České kotlině tou nejvyšší kvalifikací.
2. Červenec 2015 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdravotnictví (anonym)
je u nás čistě státní, protože většině kokotů se nechce nic platit. V Polsku nebo v Anglii si můžu vybrat. Čekat na operaci ve státním špitále 5 let anebo jít do soukromého špitálu, kde mně vemou do měsíce. Kde je víc kvalitních doktorů, to ani nemusím dodávat. Rozdíl v platech je dvojnásobný.
2. Červenec 2015 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Zdravotnict (anonym)
Je to tak jak píšeš - bohatí budou mít péči kvalitní a rychlou. A kdo na ni nebude mít, tak ať chcípne. Stejně je lidí na světě moc.
2. Červenec 2015 - 20:55

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama