7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Speed dating-rychlý rande

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Rozvedený muž (anonym)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti se speed datingem (rychlým randem). Poté, co mně opustila bývalá manželka v srpnu minulého roku, se pokouším seznámit ve všech možných seznamkách, co v ČR existují, ale bez úspěchu. Na podle mého názoru, dobře sepsané a srozumitelné inzeráty za 3/4 roku téměř nikdo neodpověděl a pokud se nějaká žena přece jen ozve, nezajímá jí mé vzdělání, povaha, zájmy, postavení...dokonce kupodivu ani majetek, ale jen, jestli mám krásnou tvář (nejlépe pokud by byla podobná tváři nějakého herce). Což je dost šokující. Přátelé mně však poradili, že existuje naprosto zázračná metoda seznámení, kdy se seznámí téměř všichni. Jedná se o zmiňované "rychlý rande". Kdo z vás s tím má tedy zkušenosti? Jsem spíš nesmělý člověk, ale seznamováním dosavadním způsobem mně najisto čeká celibát do konce života a úplná samota, proto musím zariskovat. Je to v podstatě poslední možnost.
27. Květen 2014 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarry (anonym)
Speed dating - zkusit se to může, tak jako se mohou zkusit jiné, internetové seznamky. Sama mám zkušenost s inzeráty ještě z dávnověku, než byl internet (je mi 40), a musím říci, že po mnoha nepříjemných až trapných setkáních (nejsem krasavice, spíš obyčejná, s brýlemi) jsem partnera našla a mám dnes 2 děti. Chce to obrnit se a ZKOUŠET TO A ZKOUŠET TO. Ačkoli narazíš na povrchní lidi, u webových seznamek je výhodou, že každý vidí tvou fotku a pokud chce, tak odepíše. Horší bylo, když se v předinternetových dobách dva sešli na inzerát a viděli se prvně až z očí do očí. Mohu říct, že je řada žen, která na vzhled nehledí (jde hlavně o sympatie a o to zda přeskočí jiskra) a třeba má sama obavy, co řekneš ty na ni.
22. Únor 2015 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Dobrý den, chtěl jsem se...A neni ten Speed Dating náhodou zpoplatněnej? A pak je taky možný, že to je stejná levárna jako třeba e-Darling. Tam když se zaregistruješ a nedáš písemnou vejpověd', tak ti za rok strhnou z karty poplatek za členství na další rok. A to, že se stejně neseznámil a žýe tu seznamku už ani nevyužíváš, samozřejmě nikoho nezajímá. Bacha na to! Na zpoplatněný seznamky já zásadně nelezu.
22. Únor 2015 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
Je to na stránkách sblizujeme.cz, nicméně je tam tolik pravidel, že nechápu, jak to může fungovat. Skoro na nic se nelze zeptat, takže lze položit snad jenom nějakou společensky přijatelnou korektní otázku a obdobným způsobem odpovědět. Pro mne by to nemělo žádný smysl
29. Září 2016 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza M. (anonym)
Je to na stránkách...Nejhorší je, že tam těžko najdete normální ženu. Chodí tam takové věčné hledačky, kterým není nikdo dost dobrý.
30. Září 2016 - 11:59
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Ale za pokus to určitě stálo...
30. Září 2016 - 12:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama