17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sono varlat

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Čeká mě sono varlat. Vím, že to nebude nic bolestivého, jen mě zajímalo, jaké má kdo zkušenosti. Nikdy jsem na urologii nebyl a úplně si nedovedu představit, jak to probíhá, vzhledem k tomu, že jsou celkem pohyblivá.
28. Červenec 2007 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Neboj se ničeho,svlékneš se,následuje prohmatání varlat, následné sono, prohlídka penisu,a na závěr to nejlepší - kontrola prostaty - předkloníš se a doktorka ti vsune prst do zadečku a prohmatá prostatu.Penis se ti při tom může ztopořit a může následovat ejakulace. Nic děsivého.
31. Červenec 2007 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
sono je bezbolestné, když se kulky moc stěhují tak ti je doktorka přidrží druhou rukou. nic hrozného... někdy se to dělá dvakrát,jednou před a potom ještě po ejakulaci- vyhoníš si ho v kabince, nebo ti pomůže doktorka, jak kde...
16. Srpen 2007 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
Jo? A jak ti doktorka pomůže? Co když tam bude doktor?
16. Srpen 2007 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ja zazil doktora,kontrola-pohmat,ultrazvuk a to je vse.5min.bezbolestneho vysetreni.Nic strasneho.
7. Září 2007 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Čeká mě taky sono varlat.A bojím se že se mi postaví co mám dělat?
31. Říjen 2009 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
bwg (anonym)
Moje uroložka neměla sondu, takže mne poslala na polikliniku ve Vysočanech. Sestra fajn,poučila o průběhu vyšetření, do pasu oblečený a v trenclích jsem šel do vyšetřovny, kde jsem si lehl na lehátko, stáhl trencle pod kolena a doktorka sondou objela několikrát obě varlata. Nikdo mne za nic nechytal, nic nebral do rukou a rozhodně jsem neměl pocit,že bych musel ztopořit, i když tam s ní byly ještě dvě pěkné mladé holky na zácvik, co byly zač jsem nezjišťoval a nikdo se mne neptal, zda souhlasím či nikoli. Pak jse se v kabince otřel od gelu vlastním ručníkem a s papírem se vrátil ke své uroložce.
31. Říjen 2009 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Moje uroložka neměla sondu,...To víš,jsou to blekotové.Při sonu varlat mi sestra nebo doktorka podala papírový kapesníček,kterým jsem si přizvedl penis,aby mohla udělat vyšetření.Nevim,co by mohlo způsobit ztopoření.V každém tématu se najdou určitý pitomci,jako zde.
1. Listopad 2009 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Dnes jsem byl na tom sonu varlat a vůbec nic to není!!!Žádnu důvod k tomu aby se vám postavil atd..Mě doktor vyšetřoval cca.2 minuty.Je to okey:)
2. Listopad 2009 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Neboj se ničeho,svlékneš...no nwm jestli ti kontroluje prosttu ale to je jedno v kolika letech si tam šel a to tě tam posal tvůj ošetřující lékař??? dík za odpověd
10. Červen 2010 - 1:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
čau v kolika letech se tam de a to mě tam pošle moje ošetřující lékařka? díky za odpoved
10. Červen 2010 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
francoa (anonym)
Dnes jsem byl na tom sonu...Taky jsem dnes byl na sonu varlat a opravdu o nic nejde, kalhoty stáhnout ke kotníkům, napřed mě prohmatala břicho, pak ručně varlata, namázla je gelem a začala. Celý opravdu 2 - 3 minuty, o nic nejde, není důvod se stydět nebo se bát, můj výsledek je dobrej :)
2. Prosinec 2010 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Cristiano (anonym)
Dnes jsem byl na ultrazvuku varlat, vyšetření probíhá v pohodě. Sestřička Vás vyzve, aby jste se svlékli do spodního prádla. Poté se položíte na lůžko doktorka nejdříve projede celé břicho. Potom Vás sestřička vyzve, aby jste odložili i trenky. Toho jsem se bál, jelikož jsem trochu víc vzrušivej, tak se mě postavil, sestra ani doktorka nic neřekli, a pokračovali ve vyšetření. Nakonec mě sestra trošku otřela ubrousky od toho gelu a paní doktorka mně řekla, že je vše v pořádku. Trošku jsem se styděl, ale jsem rád, že mě výsledky dopadli dobře. Není se čeho bát.
22. Říjen 2015 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
psídoktor (anonym)
Cristiano,asi si pleteš stránky tady na int.U vyšetření sestra není a nesmí být,doktorka Ti nic utírat nebude,dá ti pap. utěrku a odejde.Ty si toho žebráka utřeš sám.Potřeboval by jsi asi provést kastraci u čínského doktora.A nebo přijít ke mně do ordinace,když děláme zákroky pejskům,udělám si na Tebe 10min. času a už nikdy nebudeš mít takovéhle chvilky,kdy píšeš nesmysly.
3. Únor 2017 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Ahoj tose chodí povině na sono varlat dík za odpově
3. Říjen 2018 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Ahoj tose chodí povině na...Samozřejmě, že ne. Není to žádná povinná prevence. Na jakékoliv vyšetření se chodí dobrovolně. Kromě doporučených preventivních prohlídek obvykle při potížích , jinak ne. Žádný doktor na tobě nebude provádět jakýkoliv výkon když si to nepřeješ , ale upozorní tě na problém který může vzniknou když vyšetření , případně ošetření odmítneš.
4. Říjen 2018 - 19:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama