22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

sny v narkoze

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Sona (anonym)
Zdál se někomu z vás sen během narkozi? Ja byla před půl rokem na gynekologické operaci a během narkozi jsem měla erotický sen, který si pamatuju. Je to běžné nebo naopak zcela vyjimečné?
2. Březen 2012 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňo, (anonym)
bylo by lepší, kdyby se ti zdálo, jak ses doučila češtinu. Slyšela jsi někdy o vzoru žena/ženy? Já měla narkózu x-krát a nezdálo se mi nikdy nic.
4. Březen 2012 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Možná (anonym)
si Soňa myslí, že "narkozi" je podle vzoru Sarkozi. :-)
4. Březen 2012 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Zdál se někomu z vás sen...Nevím, nevím Soňo, já měla narkoz 10 a nikdy se mi nic nezdálo.. Když se mi před každou operací představoval jeden z těch 10 - ti anesteziologů, tvrdil mi, že si jeho jméno stejně pamatovat nebudu a pamatovala, jak čučel, když přišel na JIPku a vybalila jsem na něj jeho jméno !! Prý se mu to ještě nikdy před tím nestalo.. tak jsem dr. řekla:"No tak teď už se Vám to stalo a ještě jsme se tomu zasmáli :-) Do teď si pamatuji jména všech anesteziologů, kteří mě uspávali a než se tak stalo, tak se mi představili, ale jen jeden z jich mi řekl, že si jeho jméno stejně pamatovat nebudu, v dobrém.. Sny v narkoze člověk mít může, ale v jednom pořadu jsem slyšela, že i když pacient sen má, stejně ho po probuzení zapomene, takže třeba jsi také výjimka !! Petra.
4. Březen 2012 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Říká se, že člověk při narkóze sen mít nemůže, protože to není spánek ve smyslu, jak ho známe, ale něco jiného (jakési umělé bezvědomí?)Mně se přesto sen zdál a to pokaždé, když jsem byla v narkóze. Zdálo se mi o krásné přírodě. Sen byl tak krásný, že jsem byla naštvaná, když mě nakonec probudili a pamatuji si, že jsem se vlastně nechtěla probrat. Po narkóze jsem byla odpočatá a svěží, jako nikdy!
4. Březen 2012 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
To byla zdřejmě něco jako klinycká smrt. Já byl v narkóze 4 hodiny a přišlo mi to jak rok. Chvílemi jsem byl v krásné přírodě a slyšel nádhernou hudbu,chvílemi jsem byl na zemi mimo tělo a mohl se pohybovat neuvěřitelnou rychlostí,nebo se přemístit kamkoliv jen myšlenkou. Vybavila se mi spousta zážitků z minulosti a viděl jsem i do budoucnosti. Po celou dobu jsem měl skvělý pocit,který jsem zažil jedině na extázi.
4. Březen 2012 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona (anonym)
Za ten překlep se omlouvám, editovat to už nelze a dávat další příspěvek se mi už nechtělo. Stejně je to zvláštní, někdo s tím zkušenost má a někomu se prostě nic "nezdálo". Je možné, že na sen v narkoze může mít i vliv délka operace?
5. Červen 2012 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona (anonym)
Tak podle této zprávy - http://www.3zpravy.cz/kazdy-druhy-pacient-ma-pri-anestezii-zive-eroticke-sny - nejsem jediná, kdo měl v narkoze erotický sen :-)
6. Červen 2012 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Natali (anonym)
Říká se, že člověk při...Také jsem se ocitla při narkoze v krásné přírodě, vůbec jsem se nechtěla probudit. Vzbudila jsem se až šest hodin po operaci a bylo mi pěkně.
13. Únor 2016 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Sarkozy (anonym)
Během její narkózi sahal jsem jí na kozi. Vlivem těžké virózi měla na nich korozy.
14. Únor 2016 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Zažil jsem několik operací. Pokud mě u těch lehčích (operovali mi oči) uspávali rajským plynem, měl jsem nádherné barevné sny, příroda, kytky, atd.. Všechno fakt zářilo živými nádhernými barvami. Pokud jsem ale dostal nitrožilní celkovou anestézii při ortopedických operacích vykloubeného ramene nebo přeraženého lokte, bylo to umělé bezvědomí a nezdálo se mi nic. Resp. při té druhé operaci si pamatuju jen to, že mi dal anesteziolog před obličej kyslíkovou masku, najednou jí dal pryč a řekl: "Budíček. Je po operaci" :-) A já byl schopný normálně komunikovat, poděkovat doktorům za opravenou ruku, a chtěl jsem jít na pokoj po svých, což mi samozřejmě nedovolili. Ae říkali, že takhle ukecaného pacianta tam po operaci ještě nezažili :-) Během operace nebylo NIC. Prostě vypnuté vědomí.
15. Únor 2016 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Zažil jsem několik...Já jsem měla sny i při nitrožilní anestezii (tedy tu mi vlastně dávali pokaždé). Ale otázka je, jestli to byly sny, nebo něco jiného.
15. Únor 2016 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Taky mám dojem, že si ostatní vymýšlí. Měla jsem tři anestezie a teď jdu se septo a rhino plastikou na reoperaci a rozhodně se mi nic nezdálo, spíše to bylo nepříjemné po blbé premedikaci a chtěla jsem to mít už za sebou. S kamarádkou jsme společně šly na septoplastiku a protože pak zvracela a obě jsme potom bolestí nespaly tak ani potom se nám nic nemohlo zdát :)
27. Únor 2016 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
my co to prožil (anonym)
Taky mám dojem, že si...Můžeš si být jistá, že si nevymýšlíme. To, že tobě se v narkóze nic nezdálo, neznamená, že tomu tak u ostatních také musí být.
28. Únor 2016 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
V piatok som bola operovana v celkivej narkoze a snivalo sa mi,že stál pri mne doc. Dobiáš Viliam,šéf emergency na Slovensku. Takže verím v sny v narkóze.
24. Duben 2016 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Též jsem měla sem v narkoze a překvapivě si ho i pamatuju. Byl to moc hezky sen až jsem se nechtěla probudit
18. Říjen 2017 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Při celkem 2 operacích v celkové anestezii jsem žádné sny nezaznamenal.
20. Říjen 2017 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Při celkem 2 operacích v...Ono je to hodně individuální, zrovna tak, jako reakce na celkovou anestezii ( CA ) samotnou. Já jsem všechny CA i analgosedace řízené anesteziologem zvládla v pohodě, v průběhu 6ti let jich mám za sebou 24 a ani u jedné jsem také žádný sen neměla. Ale někdy se to, že pacient má sny v CA stát může, i když je to ojedinělé ...
20. Říjen 2017 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
,+
21. Říjen 2017 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Třikrát narkóza a třikrát prostě zhasli, pak až probuzení. Mezitím vůbec nic, prostě tma.
21. Říjen 2017 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Třikrát narkóza a...Jojo, tak to většinou je, ale sny sv CA se ojediněle opravdu zdát mohou ! Někomu se sen po probuzení z CA vybaví, ale stává i, to, co se stalo mojí mamce, která má za sebou 2 operace, že se jí zdál sen a po probuzení nebyla schopna si ho vybavit. No, lidské tělo, především mozek je velmi složité a tak je to i s různými raekcemi...
21. Říjen 2017 - 19:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama