287 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
rose (anonym)
kniha kazatel je v hledani smyslu zivota neskutecne cenna. kral Salomoun vyskousel hledat tam, kam se vetsina zna nedostane a prisel na spoustu moudra, Chce to cist
28. Září 2016 - 17:33
Error (anonym)
kniha kazatel je v hledani...Ano, to chce. Ale ne ty tvoje křesťanské bláboly. A za druhé to chce trochu samostatně myslet. A do třetice to chce přestat opakovat tytéž hloupé bláboly ve veřejných a neutrálně laděných diskusích.
29. Září 2016 - 0:19
rose (anonym)
bud Te muj nazor zajima, nebo ho necti
29. Září 2016 - 8:42
Fkleur (anonym)
Ano, to chce. Ale ne ty tvoje...zakladatel moderní nukleární fyziky Ernest Rutherford napsal:"V nevědeckých kruzích se udržuje mylná domněnka,že učenec,jestliže ví více o bytí,musí být nevěrcem.Právě naopak,naše práce nás přibližuje k Bohu.Umocňuje naši úctu k jeho úžasné moci,před kterou naše ubohé nástroje-třebaže se zdají titánsky dokonalé,bídně selhávají"
29. Září 2016 - 11:22
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ano, to chce. Ale ne ty tvoje...Jehovistické učení není Křest'anské ... naopak s tím má hodně odlišností které tu neustále řešíme! Kdyby byla Rose křest'anka, tak tu neřešíme to co tu řešíme (překrouceniny, popírání základy křest'antví atd.) Asi tak.
29. Září 2016 - 17:18
Error (anonym)
bud Te muj nazor zajima, nebo...Ty se hlavně nauč ohleduplnosti a základům slušného chování. Agresivním omíláním svých bludů tu zacpáváš místo pro rozumné názory a ztěžuješ diskutujícím možnost si je vyhledat. Chováš se hůř než uřvaná trhovkyně.
29. Září 2016 - 18:58
Error (anonym)
Já v tom takovej rozdíl nevidim. Je mi celkem jedno, jestli si myslí, že mrtví jsou mrtví nebo živí. Ale co mě sere, je, že svý biblický hlody cpe pod tlakem i do různých neutrálních diskusí, kde by se lidi byli jinak schopni bavit i rozumě a kde na její citáty neni nikdo zvědavej. Ať si s tim táhne do křesťanských diskusí, i těch je tu habaděj. Je to podobný jako kdyby do diskuse o receptech na vaření někdo ze všech sil kopíroval citáty o tom, že není správné jíst zvířátka.
29. Září 2016 - 19:11
Obrázek uživatele Steve
Steve
No jo, to je na tyto sektáře typický ....
30. Září 2016 - 0:14
rose (anonym)
JK je zakladatel krestantvi, nebo ne, Steve? O mrtvem Lazarovi rel, ze spi a v janovi 3:13 rekl ze do nebe nikdo nevystoupil. Katolici nepovazovali za krestany ani protestanty, protoze prichazeli o prasule!!! Hodili se jim nadavat a vyhrozovat
1. Říjen 2016 - 8:39
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ano řekl že spí, to je fakt ... :-) Ale přirovnání a smysl jak vidím opět vůbec nechápeš. "v janovi 3:13 rekl ze do nebe nikdo nevystoupil" To asi těžko, né? Jasně, v jiném kontextu .... Podle vás tam je a bude sám .... chápu :-) To máte ale fakt dobrý bláboly. A řekni mi ... kde má teda Kristus Matku ... a kde jsou všichni ti proroci a svatí?
2. Říjen 2016 - 3:15
rose (anonym)
ano, JK to myslel vazne, ze do nebe nikdo nevystoupil
2. Říjen 2016 - 10:18
rose (anonym)
ze tam bude sam, to nerikam, slibil apostolum, ze jim tam jde pripravit misto, aby byli knezimi a krali, mne to neslinil, ja se tam nehrabu. Svati, kteri jsou nadelani cirkvi tam nebudou a o zadnem z proroku se nerikalo, ze tam pujde, tolik Bible
2. Říjen 2016 - 10:21
Petr (anonym)
Důležité je milovat i se odmilovat.Někoho a něco.
5. Říjen 2016 - 15:00
Obrázek uživatele Steve
Steve
ze tam bude sam, to nerikam,...No vida slíbil ... takže ti tam jsou. A co jeho matka? Ta tam myslíš není? Že by se na ní jako Ježíš vykašlal? Na svou matku? Ono stačí občas zapojit mozek a logické myšlení ... spousta věcí se náhle ukáže ;-) (ani nemusíš jen furt čučet do Bible) "mne to neslibil, ja se tam nehrabu" Inu tak nemusíš když nechceš :-D Můžeš klidně jít do pekla. Tady mám ještě něco k té Boží Trojici: Jan 14:8 Tam je to opět jasně znázorněno jako pro blbečky :-D Ten Filip se tam jasně zcela nechápavě ptá (tak jako ty nebo já) ... Proč mu neřekne, hele tam máš Jehovu, jenom jemu se budeš klanět a vzdávat úctu. Kdyby teda byl Bůh otec vedle jako další nejvrchnější osoba.
6. Říjen 2016 - 0:40
rose (anonym)
co to meles, Jan 14:8 neon o trojici, Jezise videl a zadal ukazat otce, mluvil o jine osobe, to si rikas proti sobe, haha
6. Říjen 2016 - 8:45
rose (anonym)
s matkou je to jine, kam pujde ona, to neresim ja
6. Říjen 2016 - 8:45

Stránky

Přidat komentář