287 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Armina (anonym)
text
17. Červenec 2008 - 1:12
Gagik (anonym)
Barev dzes Arminejan.Ara popuzejl.Trochu pomalu,neboj se bude to dobry a dopadne dobře ara.Silumem kes Arminejan.
17. Červenec 2008 - 2:23
Rea (anonym)
Zmysel zivota si ty sam!!!
23. Prosinec 2008 - 15:15
Návštěvník (anonym)
Blbovina.Někde nahoře se cizozemské struktury chlemtají jak jsme nemožní a primitivní.
24. Prosinec 2008 - 0:23
Natura (anonym)
Ti, co by se nám smáli (našemu stupni nezralosti), ti se o nás nedozvědí, protože jsou stejně nezralí jako my. Ti, co nás navštěvují, nebo jen sledují se nám nesmějí, protože chápou, že je to přirozený vývoj. No, řekni, smál by ses jakožto dospělák nějakému předškolnímu dítěti, že je ještě malé?
24. Prosinec 2008 - 7:04
Marek (anonym)
Muj smysl zivota je mit nekoho, kdo by byl se mnou stastny, s kym bych se mohl smat, komu bych mohl delat radost a starat se o nej. Ale bohuzel.
26. Prosinec 2008 - 3:28
Návštěvník (anonym)
furt brečíš,furt a všude marku
26. Prosinec 2008 - 3:54
Natura (anonym)
Marku, dokud nepochopíš, že za Tebou štěstí nepřijde, dokud ho sám nebudeš vyzařovat, tak se nic změnit ani nemůže. Ona každá uteče, když uvidí ten pesimizmus. Vykašli se na přítelkyně, a zkus zapracovat sám na sobě. Především TY musíš být šťastný, to štěstí není závislé na nikom jiném. Jen Ty to můžeš změnit. Je to nepohodlné, co, když to nebudeš moci na nikoho hodit, že nejsi šťastný. Ale na druhou stranu-máš v rukou obrovskou moc, a je to pořád lepší, než kdybys byl opravdu odkázán na tom, jestli Ti "osud" někoho přivane, kdo Tě zachrání. Až pochopíš, že zachránit se můžeš jen Ty sám, budeš na dobré cestě.
26. Prosinec 2008 - 6:52
klára (anonym)
Jistě,vžyt ty dáváš neustále najevo,že chceš ženu která se snad nad tebou slituje,ale když budeš aktivní najdeš ženu,která díky tvé osobnosti tě bude mít ráda.Dělej dobrý věci a pak se zalíbíš a ne jen jí ale taky sobě.
26. Prosinec 2008 - 10:32
Smysl života? (anonym)
Množení,zhánění obživy a nesmyslů.
26. Prosinec 2008 - 11:59
bob (anonym)
Marku, jsem sice zatím taky singl a občas se propadám do stavů, kdy mám pocit, že jsem nekompatibilní se současným světem a ženy mi nerozumějí. Skutečně ale musím konstatovat, že všechno je jen o tom, jaké signály ¨vysílᚨ do okolí, případě jakou strategii sebeprezentace si vezmeš za svou. Já neměl žádnou, přecejenom jsem si říkal, že přirozenost je nejlepší, ale přecejenom, do začátku se tomu musí vždycky trochu ¨pomoct¨. A za čas třeba zjistíš, že už to není nějaká strategie, ale přirozenost. Doporučím ti vynikající stránky, kde je mnoho mouder a cvičení, jak se stát pro okolí atraktivnějším. Nemusíš brát všechno do slova, stačí, když se třeba zamyslíš nad tématem úsměv: http://www.qark.net/clanek/cviceni-pro-zlepseni-sebevedomi?slovo=úsměv
26. Prosinec 2008 - 20:42
Marek (anonym)
Naturo, Ono je to slozitejsi. Treba vcera sem se dozvedel, ze mama chtela po tete na me cislo. Na jednu stranu sem rad, ze ho nemaj, nechci uz zazivat opetovne psych. vydirani, kdy me mama donutila si vzit pujcky, pod ruznyma vyhruskama, na druhou stranu, kdyby nekdo z rodiny umrel, jako se mi to zdalo na stedry den, tak.. Vis, ja udajne pro lidi, kdyz se s nima setkam nebo kdybych si s tebou psal vyzaruji pry pozitivni energii, proste neukazuji tu svou masku, resp. mam masku, pod kterou nenechavam nikoho jentak nahlednout. Zde na foru se muzu prezentovat uplne jinak, nikdo me tu nezna, nikdo nevi, kdo sem a to je jinci. Mozna rozdvojeni osobnosti si myslis, mozna mas pravdu, kazdy clovek je svym zpusobem rozdvojena osoba.
27. Prosinec 2008 - 20:05
Marek (anonym)
Hm a co si predstavujes Klarko pod dobryma vecma? Sponzorovat zeny, kdyz je nekdo napr. jako sem byl ja na ulici mu pomoci? To sem nekolikrat udelal, ale vymstilo se mi to, nerikam vzdy, ale kdyz uz, tak to bohuzel bylo bolestive. Kdyz sem zachranil cloveka defacto pred smrti hladem a pred ulici, vis,, jak to dopadlo? Napadl me, protoze jednou uz sem si rekl, ze uz mu nemohu pomahat, on chtel jen furt penize, zpusobil mi skody za 70000. Dobre mozna je problem ve mne, ale jak o zmenit? Bobe diky, urcite se podivam. Zase par lidem sem udajne pomohl se dostat z problemu, tak si ale vyber, nevim, jestli to nerikali, aby me utesili, do mozku nevidim.
27. Prosinec 2008 - 20:15
Marek (anonym)
Ty problemy se tahnou od detstvi, kdyz mi vlastni matka rekla, ze muzu byt rad, ze me nedala do decaku. Nechala si me, protoze od uradu ode me mela penize, ktere misto pro me pouzivali na sve dluhy. Kdyz sem se vzeprel, vsichni z rodiny me zapreli, ze sem se otocil proti rodicum zady a nechal je defacto umirat. Takze co z toho plyne? Jak nemam mit tak mizerne pocity, kdyz sem nemanzelsky a nechteny? MOzna si rikate, ze kdyby matka chtela, nenechala by si me, ale.. Nikdy, nikdy detem nevytykejte, ze se narodili, obrati se to proti vam.
27. Prosinec 2008 - 20:17
Návštěvník (anonym)
Jedna astroložka tlumočící slaova nějakého,co já vím zemřelého jasnovodce mi řekla,že v tomto životě nemám žádný cíl ,osud,smysl a co mám teda dělat?
23. Únor 2009 - 8:00
Návštěvník (anonym)
Nevěřit jí, ale své duši. Ty sám nejlíp víš, co máš na Zemi dělat. Stačí si jen naslouchat.
23. Únor 2009 - 8:13
syslik (anonym)
kolik za to chtela?
23. Únor 2009 - 10:00
Návštěvník (anonym)
Taková rada je i zadarmo drahá! Zas někdo dělá ostudu astrologům. :-( Pak si nemají lidi myslet, že jsou to pochabní vydřiduši a šarlatáni.
23. Únor 2009 - 11:10
Návštěvník (anonym)
KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO 7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU
23. Únor 2009 - 14:34
Návštěvník (anonym)
Di už do prdele s tou reklamou sám si to žer
23. Únor 2009 - 16:04
Návštěvník (anonym)
Nechtěla nic a ty táhni do hajzlu s nekalou a zavádějící reklamou,asi tvůj smysl života... Má duše mi říká,že tenhle život je na ho..o.
23. Únor 2009 - 22:20
Milan (anonym)
Tento život mužeš promrhat, nebo se něčemu naučit.
23. Únor 2009 - 23:48
Návštěvník (anonym)
anebo promr dát a naučit se taky
6. Duben 2009 - 0:36
Marek (anonym)
Ja jej nasel, i kdyz je to tezke, ale je to jedna slecna!
6. Květen 2009 - 9:33
UHD (anonym)
Žít nesmyslný život.
21. Květen 2009 - 1:23
Pomůžete? (anonym)
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/smrtelne-nemocny-petr-chce-z-nemocnice-domu-potrebuje-milion.html
7. Červen 2009 - 22:45
Návštěvník (anonym)
já jej našla v rodině mám2 krásný děti manžela a to je myslím krásný smysl života proto žiju abych dala život dětem a svý rodině a oni zase mně! Krásný
8. Červen 2009 - 10:43
jKůXIk (anonym)
Nesplnili jsme,co se od nás očekávalo,totálně jsme zklamali,neuspěli,zkolabovali,zdegenerovali,kde jsme dnes,měli jsme být před min. 25 900 lety,největší a vlastně jediný kus práce odvedli Atlanťané,dávní Mayové,Egypťané a tím to,vážená děťátka,skončilo. Jistě jste znepokojení tím,co se děje na Zeměkouli posledních 20 a deset let velmi intenzivně.Znepokojuje vás politická a pracovní situace,kolaps životního prostředí,ekosystému,agresivní a majetnické výpady,jistě se zamýšlíte nad tím,jak je možné,že příslušníci jednoho živočišného druhu jsou schopni se vyvražďovat=degenerace,nadměrné požívání návykových látek,zdražování,ztráta zájmu ,čím dál většího počtu jedinců,o smysl a princip života....,a oprávněně,nastává čas rozluštění vesmírného rébusu a vaší vlastní zásluhou,už mimo vaší moc a ovlivnění,ten váš bůh buď s vámi!
3. Červenec 2009 - 2:47
IQ (anonym)
Smyslem života je stvořit si duši a dostat se na další úrove? bytí,povznesení,osvícení,říkejte tomu jak chcete. Faktem je,že Ježíš,Buddha,Alláh a ostatní ,,božstvo" se na tuto úrove? dostali.Všechno má své logické vysvětlení.Osvícení může dosáhnout málokdo. Osvícení dosáhne jen bytost s určitým IQ(ne každý 2.) Souhlasím s jKůXIk,nejvíce práce odvedli starší civilizace,co se duchovního zaměření týče.Určitě znáte pohádky o Merlinovi(středověk),byl to čaroděj-podle mě se jen dlouho věnoval meditacím a učení astronomie,přírodopisu,matematiky a fyziky. Měl IQ kolem 180(neustále se zvěčuje učením) a časem dokázal velké věci-telekineze atd... Potom se povznesl. Je škoda,že dnes tyto věci upadají.
4. Červenec 2009 - 11:53
Re: IQ (anonym)
Pro mne úsměvné, z medicíny vím že IQ nad 160 vede k poruchám osobnosti a to v tom smyslu že v jedné oblasti jste jediným géniem na světě ale na straně druhé zaostáváte za prvnákem někdy i batolem. Navíc kvocient inteligence vyjadřuje schopnost funkce levé mozkové hemisféry která je zodpovědná za motoriku,matematické myšlení atd., zatímco pravá mozková hemisféra představuje kreativní myšlení, citlivost, smyslnost, umělecké nadání atd. a to se změřit nedá. Za další Jsem velmi duchovní člověk ale zároven taky studen přírodovědy a jisté věci bych hrozně rád popřel,ale nechci vám kazit iluze. Osobně si myslím, že lidská rasa začla stagnovat ve chvíli kdy se sformovala první společnost jejíž účel už nespočíval v lovu a udržení se naživu.To jak to vypadá na světě dnes je jen výsledkem předchozích generací,ale možná že je právě na nás a naší generaci v této době, aby začala zase myslet na to jak přežít, ale zkuste přesvědčit několik miliard lidí aby upustili od svých zásad v zájmu lidstva:) a tolik lidí už se o to pokoušelo v historii(Alexandr Veliký,Karel IV.,Hitler a další kteří smýšleli opravdu celosvětově,bohužel než se nadáli stali se historií. Dnešní společnost už je tak velká, že je nemožné aby to dokázal jeden člověk, každý jednotlivec na zemi by se musel stád uvědomělým aby to šlo. Představte si na hodinovém ciferníku dobu trvání země. Z celých dvanácti hodin historie člověka trvá 5 vteřin, první bunka vznikla před necelými pěti hodinami, dinosauři bu byli něco přes hodinu. Z toho plyne bezvýznamnost lidské existence ve vesmíru, nadruhou stranu jak velkou máme odpovědnost za náš druh a tuto planetu, jsme to právě my kteří tu žijeme a kteří vychováváme další generace kteří tu po nás budou žít.člověk je jediným druhem který porušuje snad všechny přírodní zákony, čímž dochází k nevratným změnám na zemi a pokud za to nepřebere brzy plnou odpovědnost, tak příroda udělá přírodní výběr a člověk se stane historií.
4. Červenec 2009 - 19:04

Stránky

Přidat komentář