27 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

SmoothBeam

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ddas (anonym)
aké sú vaše skúsenosti s týmto laserom?
7. Březen 2005 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Já mám kladné zkušenosti s tímhle laserem, trápí mě akné, před rokem jsem ho zkusila v jednom lasercentru sice to bylo velmi bolestivé, ale když si necháte dát znecitlivující krém Emla tak by mělo být po bolesti. Měla jsem červenou pleť celý den a i puchýřky se mi udělali, tak za 4 dny zmizí, očekávaný výsledek se dostavil po měsíci, stačilo mě jen jedno ošetření záleží v jakém stadiu máte akné, obvykle 3 sezení stačí, aby nebylo žádné akné. No ale, klidně se může za rok vrátit akné, to se mě teď stalo, mám pleť stejnou jak před smoothbeam, a ted zase jdu na ošetření v lasercentru. Stojí to přibližně od 3000 kč, ale myslím si, že to stojí zato, mé sebevědomí se zvýšilo o 100 procent.
14. Říjen 2005 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
sonja (anonym)
ja som to absolvovala tiez, potom ako na moje akne nezaberalo nic, bola som v prahe, celkom 4x a musim povedat, ze v mojom pripade to boli zial vyhodene peniaze. nezabralo to vobec :(dalo som sa teraz na antikoncepciu, ktoru som dlho odmietala, a musim povedat, ze po prvom mesiaci je zlepsenie viditelne. co sa smoothbeamu tyka, je to asi fakt individualne
14. Říjen 2005 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
nexis (anonym)
Byla jsem 3x a nepomohlo vůbec, i doktorka se divila jak to Nepomohlo, ale třeba je to náhoda.
8. Červen 2006 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
pepa (anonym)
Vyhozené peníze, smoothbeam je jenom marketing lákadlo.Bohužel.
22. Listopad 2007 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
sandra (anonym)
mám už také po ošetření smoothbeam, tak jsem zvědavá, momentálně vypadám jak kdybych dostala od někoho pěkných pár facek...
24. Listopad 2008 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Používá se to jenom na pleť s akné, nebo i pro rejuvenaci?
24. Listopad 2008 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
MANDY (anonym)
Tak já má za sebou dvě sezení a jako žádný změny nevidím,celkem mě to mrzí a zárověň štve...jestli to třetí až pomůže?! Asi sotva...
14. Březen 2009 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Také jsem na to chtěl jít,protože pleť nemám zrovna co se týká akné dobrou.Byl jsem jenom na jedné klinice na jakési konzultaci ohledně toho.Nikdo mi neřekne:"Zbavíme vás akné definitivně"!Je to všechno akorát:"Mělo by,snad,teoreticky,možná..."Prostě nikde žádná záruka!Musel bych to prý absolvovat alespoň třikrát a cena cca 12000kč.Na to jim se..Zdá se mi,že jsou stále nové a "nové" metody na akné,ale účinnost za reklamou značně pokulhává...!!!Akorát mě mrzí těch pár stovek za "konzultaci".
14. Březen 2009 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Byla jsem v Asklepionu na Smoothbeamu v Asklepionu před několika lety - z důvodu rejuvenace krku a akne na obličeji, a efekt nula ! 12 tisíc jsem vyhodila oknem, už bych na to nikdy nešla a každého před tím varuji.
16. Březen 2009 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Já jsem byla na laseru CO2 před 14 dny a výsledek zatím žádný. Mám stále začervenalou pleť, bojím se, jestli se toho vůbec zbavím. Včera jsem byla v Asklepionu na kontrole a mám prý ještě počkat, výsledek se prý dostaví, ale už tomu moc nevěřím. Sestry byly neochotné, celkově jsem zklamaná. Nechala jsem tam 7 000 Kč + pleťová voda a mastičky, celkem za 9 000,- a výsledek zatím žádný.
8. Duben 2009 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilča (anonym)
Který laser tedy pomůže na rejuvenaci?
13. Duben 2009 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza Rek (anonym)
Ahoj, asi před třemi měsíci jsem si tady četl diskuzi, abych se podíval co si ostatní myslí o laseru smoothbeam. četl jsem a četl a Vaše zkušenosti byli spíše negativní. V tu chvíli si říkám, že to přeci jenom zkusím a že to na mě určitě zabere, mám přeci jenom lehké akné. Realita: podstoupil jsem všechny tři laserová sezení, myslel jsem si že jedno ošetření za 2 900kč je super cena, jenže bez krému Emla se to nedá vydržet, opravdu ne a ten všude stojí kolem 400kč. Takže celá léčba akné mě vyšla asi na dvanáct tisíc a i když mám již dva měsíce po posledním sezení je to stejný ne-li horší jak to bylo předtím, myslím že laser smoothbeam opravdu neléčí, protože každý dermatolog vám řekne že po laseru smoothbeam se vám plet na několik týdnů zhorší a to je pak problém objeví se znovu akné a vy začnete znovu mačkat. Je mi 18 let a na svém vzhledu si dávám záležet, těd jsem zjizvený a mám plet ještě horší jak předtím. Dlouho sem přemýšlel jestli sem napíšu, ale nechci aby se další lidé zklamali stejně jako já. Pokud máte nějaké otázky.. email- Honza.Rek@seznam.cz rád odpovím ;)
13. Listopad 2009 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já jsem byla na laseru Smoothbeam před rokem. Pleť se vylepšila už po prvním ošetření, po 2. ošetřeních bylo vidět opět zlepšení, avšak to třetí už nic moc nezměnilo. Celkově se pleť vyhladila a zacelily se drobné jizvičky. Akné se sice objevuje pořád, ale už podstatně méně. A teď jsem byla na dalším ošetření a jsem zvědavá, zda to zas pomůže. Takže bych doporučila tento laser vyzkoušet, a uvidíte, jak to na vás bude působit.
1. Únor 2010 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Byla jsem v Asklepionu na...Já byla taky v Asklepionu na Smoothbeamu kvůli akné-a teď 14 dní po zákroku je to mnohem horší než předtím. Vůbec nevím, co mám dělat... Za 3 týdny jsem objednaná na další, ale opravdu se na to už trochu bojím jít aby se to ještě nezhoršilo?? :(
3. Duben 2010 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Asklepion (anonym)
Já jsem byla na laseru CO2...Přístup personálu, sester a doktorů je na této rádoby prestižní klinice naprosto tragický. Vřele nedoporučuji.
11. Duben 2010 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
xyz (anonym)
Vyhozené peníze, smoothbeam...Mě to pomohlo na 100%
17. Září 2011 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Sla3X (anonym)
Mě to pomohlo na 100% S čím Ti to pomohlo?
17. Září 2011 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
aa (anonym)
ahojky lidičky, souhlasím s tím, že jsou to vyhozene penize. neni nad antikocepci.e to jen chvilkova zalezitost a na to to je dost penez.
14. Prosinec 2011 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
aké sú vaše skúsenosti s...Já dost lituju, že jsem za to vyhodila tolik peněz. Za tři sezení přes 10 tis. a efekt pouze negativní. S akné mi to vůbec nepomohlo, ale naopak jsem měla obličej plný puchýřků. :-( Hrůza za něco podobného platit ty šílený peníze. Byla jsem v Esthe Na Příkopech a tam to navíc byla dost nepřijemná zkušenost. Doktorka mne napatlala tím krémem, překryla to folií a normálně mne takto posadila mezi lidi do čekárny. No, fakt velký přínos pro sebevědomí - sedět takhle jako příšera mezi lidma. Hodně nedoporučuju jak tuto proceduru, tak to centrum Esthe.
7. Leden 2012 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriana (anonym)
aké sú vaše skúsenosti s...Takže abych se tady také laseru zastala. Na začátek musím číst, že mi nejen plastixký chirurg, který mi prováděl laser zakázal číst diskuze podobného typu, ale zakázal mi to i můj gynekolog, z důvodu a cituji: "Ženy si dokáží navymýšlet tolik věcí a nemocí, že já občas když to čtu, tak se děsím, protože tuhle nemoc za svou dlouhou praxi ani neznám." :D A je na tom něco pravdy. Takže tato reakce na laser je jen pro ženy, které stojí o pozitivní názor na laser. Byla jsem na čtyřech navstevách laserového ošetření pletí a měla jsem akné středně těžké. Měla jsem ho tak těžké, že mi ho dokonce zhoršovala i antikoncepce, která ho má léčit (zpětně si říkám, díky bohu, antikoncepce je to nejhorší svinstvo,co může být). Je mi dvacet a kožní problémy mě trápily pět let, s tím ,že jsem již měla jizvy pod kůží, takže například v zimě byly tyto jizvy fialové a velice viditelné. Tak jsem zašla na čtyři návštěvy laseru a jsem nadšená. Jizvy zmizely, zatáhly se mi pory, ale samozřejmě se mi nějaký pupínek občas udělá. To jen blbec si může myslet, že po laseru bude mít pleť jako z alabastru. Puchýřky, ak tady některé "chytrolínky"" píší, jsou zcela normální. Stačí jen mazat, mazat, mazat krémem a pleť se krásně vyloupe, jako po sluníčku. Já bych doporučila Laserové centrum Anděl a výbornou paní doktorku CHaloupeckou, která je opravdu odbornice na slovo vzatá. Za mě laser 100% ano, ale pokud se nedokážeš radovat ,alespoń z malého zlepšení a nechceš čekat na to, až se to zlepší, protože laser nedělá krásnou ple't do druhého dne. Tak tam nechoď
5. Březen 2012 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Takže abych se tady také...Zkusím stručně popsat svoje zkušenosti z pohledu 25-letého kluka, který má těžké akné už od 11 let. Akné mi úspěšně zníčilo život a sebevědomí, které jsem v životě ani neměl. Když já mluvím o akné, myslím tím onemocnění, nikoliv kožní problém, kdy se dotyčnému, či dotyčné udělá jeden malý pupínek za týden. Já mluvím o masitých podkožních cystách, které v mém případě nereagovaly na mastičky, vodičky, ani na antibiotika a ve 3 případech se museli řezat, aby se uvolnil hnis. Tomu já říkám akné, které vám kompletně zníči dětství. Na Smoothbeamu jsem byl ve svých 18 letech, kdy už byla situace neúnosná, byl jsem ve Sklepě (tak říkám nejmenované klinice v čele s p. Šmuclerem). Přístup lékařech byl příšerný, při jednom sezení doktorce došla chladící emulze, takže mi obličej spálila. Měl jsem boláky naplněné vodou a nebyl to moc hezký pohled. Akné se mi zlepšilo jen nepatrně, zmizely hlavně jizvičky a krátery. V 22 letech jsem podstoupil půlroční léčbu Roaccutanem, který mi akné nadobro odstranil ze zad, z hrudníku a dalších prapodivních míst, jako jsou uční boltce, zadek, penis, apod. Tomu se prostě říká kruté akné :-D Roaccutane pomohl, ovšem za cenu příšerných vedlejších účinků, které u mě rozjely depresi a zníčili mi zrak. Z obličeje mi akné nezmizelo, ale výrazně se zmírnilo, nyní uvažuji opět na Smoothbeamem, do Sklepa už v životě nevkročím, ovšem dostal jsem doporučení na LC na Smíchově - andílek v názvu :-) Jsem objednaný na 5.4.12 kdy mě v případě, že mě paní doktorka ujistí, že mi laser spíše pomůže, než uškodí, čeká první laserové ošetření. Vzhledem k tomu, že na mě mastičky a různé serepetičky nefungují, je to opět poslední možnost. Roaccutane už vzhledem k mému zdraví nechci a vzhledem k mé citlivé pleti (citlivá pleť s akné - jak paradoxní), nemohu užívat přípravky s kyselinami, tedy různé peelingy, Isotrexin, Eclaran, apod. Je toho hodně a všechno funguje na bází lehkého naleptávání kůže - čili takový menší peeling. Jsem tak nějak rozhodnutý pro laser, byť mi v minulosti uškodil - možná naivně věřím, že se ta technologie trošku posunula. Předplatné 3 sezení stojí 8 tyček bez Emly, čili konečná pálka bude opět kolem 10 litrů. Na závěr chci dodat - myslet si, že moje akné vyřeší jogurty, zelenina, či nějaký ocet v tabletkách mi přijde nejen absurdní, ale i přitažené za vlasy. Nejsem ten typ, který by razil motto: "věř a tvá víra tě uzdraví", čili vím, že na těžší akné je úprava stravy prakticky k ničemu. Od střední formy Akné už mluvíme o onemocnění a jako takové potřebuje i adekvátní léčbu. :-)
24. Březen 2012 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
aké sú vaše skúsenosti s...Me to tad taky nepomohlo. Vuhozene penize, ato jsem na tom byla lip nez nejaka holka na tom jejich obrazku do aplikace a po aplikaci. Kecy. Naavic mela jsem dr. Vohlovou, no co rict... neprofesional. Je sice mila, atd, ale osetrila me tak, bez jedineho slova, jen prijde aplikuje ti ho, a odejde, trvalo to asi 7 minut. Pak uz sestricka. KDO CO JAK KAM KDY ti nerekne, musis si vse zeptat sama, a hned ti po aplikaci reklamuji neostratu nebo buh vum jakou jeste sracku. Holky pardon. Jdu radci ke koznimu lekari, a tem holkam co se s tim trapi uz dlouho, a vyzkouseli VSE co se dalo, radim si najit doktorku , ktera predepise Roaccutan. Vedet o nem driv, neutratim majland...
27. Listopad 2014 - 17:40
Obrázek uživatele Cenda63
Cenda63
Zkusím stručně popsat...Ahoj . Ja mam taky trable s akne od detstvi. Ze zad mi to ale prelezlo na oblicej .hlavne na čelo. Zinerit a podobne uz nefunguji. Diety s strava snad mirne zlepši . Ale ne nastalo a ne vyrazně. Taky mam tri az ctyři vetši buldy bez hnisu .Tak nevim jestli by mi pomohl ten laser .asi ne . Kožni se mi o tom nezminila .asi taky vi ze by to byly vyhozeny penize
24. Říjen 2017 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj . Ja mam taky trable s...Ahoj, já mám problémy s akné už několik let, zkoušela jsem všechno možné a nic. Nakonec jsem zkoušela laser a jediné čeho lituju je, že jsem to neudělala hned. Byla jsem tam dvakrát (I když doktorka radila víckrát) a konečně nějaké zlepšení. Dřív nešlo akné ani zakrýt makeupem, a teď už mám po akné jen jizvy a fleky, které zvládne i pudr. Akné se mi sice furt dělá, ale dá se to zvládnout a až se to zas zhorší půjdu na laser znovu. Nevím jestli to funguje u každého, ale mně to pomohlo, takže doporučuji. Jeden zákrok mě stál necelých pět tisíc, trval se vším všudy cca 1,5 h a asi den jsem byla červená.
5. Prosinec 2017 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Veoniko, (anonym)
ale je to jen dočasné a mazat se co nejvyšším faktorem, jinak budeš mít tmavé fleky po tváři.
6. Prosinec 2017 - 8:23

Přidat komentář