335 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Smíšená sauna

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
S kámoškami rády chodíme do sauny. Občas však není volno, tak musíme do smíšené. Je nás tam vždy kolem 15. Udivuje mě, jak se chlapi a některé ženské tam vůbec nestydí ! Ženské sedí na lavičkách s roztaženýma nohama, před nima chlapi je "nenápadně" pozorují, přičemž si také vůbec nic "nehlídají" Vlivem tepla se jim vše protahuje a plandá. Přitom jde o lidi, kteří se navzájem neznají. Ne, že bychom tam chodily v plavkách, ale vždy si hlídáme aspoň ručník tam dole. Je to normální i jinde, nebo máme hledat jinou saunu ?
29. Říjen 2005 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Do sauny nechodim, ale take by mne pripadalo spis vic normalni nejak se kolem boku zahalit nez z toho delat vseobecnou prehlidku pohlavnich organu.
30. Říjen 2005 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
JariskovaT (anonym)
To musite tu saunu pekne naplnit co?V saune je normalni ze jsou lide nazi, neni na tom nic spatneho, ostatne moc toho videt stejne neni, jelikoz je tam dosti tlumene svetlo.
31. Říjen 2005 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeanette (anonym)
Z Tveho prispevku je videt, ze nejvic po lidech asi koukas Ty, co???
31. Říjen 2005 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
dodo (anonym)
Sauna je krásne relaxačné miesto a ten pocit po nej je nádherný. Pokia? je normálne vyhriata, teda poriadne, tak žiadne erotické chúťky nevznikajú. Chodil som do jednej, ktorá bola otvorená v nede?u dopoludnia a to bola tá doba, ktorá práve zamestnaným vyhovovala. Chodili do nej obe pohlavia, matka s dcérou, chlapi i ženy všetkých vekových kategórií a nikdy sa nič divného nestalo. Bol to už "zohraný tím", každý sa staral o seba a absolútne neriešil, či ten alebo tá sedí tak, či tak. To teplo dávalo zabrať každému a všetci sme si boli rovní. Predsa i na nuda pláži je to rovnaké, aj keď menej fyzicky náročné. Absolútne žiadny problém v tom nevidím. To by ženy museli chodiť len ku gynekologičkám a rodiť výhradne u ženských. Muži podobne. Snáď každý uzná, že je to blbosť. Neh?adajme problém tam, kde nie je. (Tú saunu, bohužia?, pre verejnosť zatvorili, lebo bola ve?mi dobrá. Teraz slúži výhradne na liečebné účely.)
31. Říjen 2005 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
ales (anonym)
Nevím, kolik je Ti let, ale pokud vydržíš, možná časem pochopíš, že pravidelnému návštěvníku "smíšené" sauny to prostě nepřipadá divné, proto si nehlídá ten ručník :-) Saunování úplně bez je jednoduše příjemnější, to se asi shodneme. Mmj. v zemích, kde je sauna doma (Finsko, Švédsko, část Ruska) je "smíšená" sauna naprosto normální a nikoho nenapadne, že by to mělo být jinak.
31. Říjen 2005 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Lidičky, já byl jednou (v 18) ve smíšené sauně s pěti holkama, tak 17 let, asi spolužačky. Ty si mě dokonale vychutnaly. Každá způsobně seděla na ručníčku, nijak nezahalena. Po 5 minutách jedna po druhé začaly roztahovat nohy, hladily svoje i sousedčiny prsa a chichotaly se při tom. Mě bylo čím dál tím větší horko. Za chvíli už ani ručník nepomohl a "vše" bylo vidět. Neunesl jsem to a po chvíli zmizel. Doma mi to pak bylo líto.
31. Říjen 2005 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Taky občas chodíme do společné sauny. Nijak se dole nezakrývám, ale ani zbytečně neroztahuji nohy. Prostě se chovám přirozeně, asi tak jako bych měla plavky, i když v sauně plavky samozřejmě nemám. Samozřejmě že si všimnu zvídavých pohledů od mužské části sauny, někdy se trochu stydím, jindy mi to nevadí, pokud je tam nás žen více. Ale vždy odcházím krásně uvolněná.
3. Listopad 2005 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Lenko, tebe udivuje, jak se lidé v sauně nestydí. Mě zas udivuje, jak někdo jako ty může chodit do sauny a pohoršovat se nad nahotou. Sauna = nahota. Samozřejmě nelze nic namítat proti tomu, když se kdokoli rozhodne zakrýt ručníkem či zamotat do prostěradla, ale stejně tak je směšné pohoršovat se nad tím, že lidé jsou v sauně úplně nazí. Nemluvě o komentářích o tom, jak kdo sedí, v jaké poloze má nohy, apod. - to je už snad ubohé.Lidské tělo je lidské tělo, nic na něm ani na žádné jeho části není sprosté nebo špatné. Pokud s tím nesouhlasíš - prosím, ale potom zvaž, nebude-li pro tebe lepší vyhledat saunu, kde budeš sama, případně s podobně smýšlejícími lidmi, a kde si budeš moci v klidu "vše hlídat". A my ostatní budeme ušetřeni nenápadného pozorování a úzkoprsých odsudků z tvé strany.
4. Listopad 2005 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
občasný návštěv (anonym)
Vážení, za nějaký čas každý zjistí, že na světě jsou jen dva druhy lidí, muži a ženy nebo ženy a muži, abych se nikoho nedotknul. Sauna pochází ze zemí, kde je společné saunování běžné. Podstatné na saunování je ten známý blahodárný šok ze změny teplot. Kdo nezná, nechť vyzkouší. A že někdo sedí na lavici neesticky a přetékají mu faldy - to je možná v tomhle knedlíkovitém dosti obézním národě bohužel běžné, ale vyřeší to jedině čas. Mladší generace o sebe už dbá víc, aby nevypadala jako manželé Paroubkovi, napřiklad. Pokud někdo není případ pro endokrinologa, tak je to jedině následek nezřízeného požívání bůčku a pohodlí u TV s brambůrkami! V životě jsem ovšem nezažil, že by někdo někoho v sauně obtěžoval apod. Chce to čas, aby si na to lidé zvykli. Šmíráci se najdou všude, jistě, ale jsou politováníhodní a časem na to jistě přijdou sami. Nejsou to ale určitě oni, kdo určují atmosféru. To by člověl nesměl ani jezdit tramvají, protože se někteří lidé moc nemyji.Zdar sauně!
25. Listopad 2005 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
x-x (anonym)
Nevím, proč sem taháš politiku a cítíš potřebu se trefovat do Paroubkových. Ona paní Paroubková toho pro nemocné děti udělala víc než spousta štíhlých. A dělala to hlavně v době, kdy ani netušila, že bude paní premiérová.
25. Listopad 2005 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
Me se to nelibi. Taky jsem jednou sla...a nelibily se mi 50 lete a 50 lety dedci a babky jak pozorovaly ty mlade a podobne. Nic mi to nerika.
20. Listopad 2006 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza1 (anonym)
Sauna je bezva. Akorát je tam horko. Myslím, že by teplotu v sauně měli snížit na takových řekněme 37stupňů. A vodu v bazénu na 22stupňů. Pak by to bylo ideální
21. Listopad 2006 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
soft.euthanasia (anonym)
Některé názory zde napsané mě docela udivují,ale každý na ten svůj má právo,žejo.Jestliže je pro někoho v sauně moc horko,tak je jedině na místě si zřídit svou osobní doma a regulovat si teplotu podle libosti.37 stupňů vzduch a 22 voda mi spíše připomíná nějaké přímořské letovisko.Dále tady padlo něco v tom smyslu,že v "zemích,odkud sauna pochází je společné saunování běžné",což mě docela zaráží.Sauna pochází z Finska, kde se používá už od doby kamenné.Kdekoliv jsem se tedy ve Finsku vypravila do sauny,vždy byla oddělená,a jestliže se začnete vyptávat po nějaké smíšené potírně,vysloužíte si akorát nechápavý a pohoršený pohled.Ten,kdo si tam chce saunování tedy užívat smíšeně,má jedinou šanci ve své osobní sauně.
15. Srpen 2007 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Paula (anonym)
Souhlasím!!!! Není dobré být v sauně zakrytý, natož v plavkách, protože pot má stékat po tělě a né se zapařovat do ručníku či prostěradla!
7. Listopad 2007 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Je to naprosto normální, všichni tam chodíte za stejným účelem, takže je zbytečné zatěžovat si hlavu tím, zda-li ti nekouká prso a tomu naproti jetli náhodou nestojí!!! Je to jen ve vašich hlavách, zkuste se od těchto myšlenek odprostit a saunování bude příjemnější...
7. Listopad 2007 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
vrátím se k původnímu dotazu - chodíme už 5 let do smíšené sauny. Poprvé jsme se všichni cítili trochu nesmělí, ale po dvou saunách nám to už nepřišlo. Jsme všichni nazí, bez ručníků. Při příchodu a odchodu se míjíme ve sprchách s ostatními "turnusy" (taky smíšené skupiny). Podíváme se na sebe, ale to je vše! Jsme kamarádi ze školy a známe se dobrých 15 let. Bylo divný poprvé vidět kámošku nahou a stejně tak naopak. A závěr: Všichni máme ruce a nohy a jestli má někdo něco větší, delší povadlejší, vytahaný a bůhvíco ještě - to nikoho nezajímá. Podívat se na tělo někoho jiného je normální. Díky sauně nemáme problém se na koupališti rychle převlíknout do plavek atd.. Proč se vlastně stydíte? Je to jen v hlavě. Máš malý prsa? Máš malýho "piňdíka? Kde je norma na to, co je malý a co je velký? Každý má rád něco jiného. Takže stud stranou a príma požitek ze sauny přeje Patrik
8. Listopad 2007 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
my (anonym)
muzu Vam rict uplne otevrene ze kdyz planujeme saunovani napadne me myslenka krasneho uvolneni se nahoty atd. A netajim se ze se pohravam s myslenkou ze pokud tam potkam krasneho muze nebo zenu nebo par ze se podivam. a to same udela i muj pritel...proste je to tak ... A je to proste normalni ..nejsem jedina. Nahota je vzrusujici predevsim sama od sebe a pak az se dimenzuje postoj naturistu nudistu swingeraku atd. a pro Patrika jeste norma vzchazi z pocitu citit se Normalne :-)))krasny den Vam vsem
9. Listopad 2007 - 5:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Nic proti sauně, ale do smíšené už bych nikdy nešla! Nevím, proč by mě měli okukovat cizí chlapi a já je, ale je to samozřejmě věc názoru.
9. Listopad 2007 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Cože Victorie??? Máš něco, co jiné ženy nemají??? Jsi nechutně škaredá a stydíš se za to??? Kde se bere tvůj stud??? Sauna je k tomu uzpůsobená, jako její provozovatelka nadávám na lidi s předsudky...s nepochopitelným studem.... proč??? Jsme snad všichni stejní, nebo???
9. Listopad 2007 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
I. (anonym)
Já bych taky nešla do společné sauny, naštěstí máme svoji a chodíme tam s manželem sami. Někdy si neužíváme jenom saunování ..
9. Listopad 2007 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Já chodím s manželem do společné sauny v třinci,je to tam super,převyšuje tam počet mužů, před ženami, ale jak to říci, vštšinou jsou duchodcovského věku; ale nám to nevadí, štrašně dobře se tam odreaguji; byla jsem i v malé sauně, ale není to ono.
24. Listopad 2007 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Moje manželka na saunu byla zvyklá, chodila tam i se svými rodiči, ještě za svobodna. I teď tam občas zajdou (bydlíme s jejími rodiči v rodinném domě, každý máme svoje patro). Několikrát se mě snažila přemluvit jít tam s nimi. Prý jak je to zdravé.... Ale já bych tam nevstoupil. Jen při představě jak se musím svlíknout donaha před její mámou se mi dělá mdlo!
25. Listopad 2007 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Od toho máš kolem pasu ručník.
22. Leden 2008 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Spolecna sauna je super. Ze jsou tam vsichni nazi je prece normalni a ok? Vsichni tam jdeme s tim, ze se budeme potit, ale budeme absloutne svobodne nazi... A ze si clovek prohlidne sve spolecniky je normalni :) V oddelene saune jsem byla jednou a uz nikdy...
22. Leden 2008 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já v sauně ještě nebyla, ale láká mě to. A nějak bych to nehrotila. prostě když by byli nazí všichni, tak já klidně taky. I když přiznávám, že bych si asi taky "nenápadně" prohlížela ostatní, přece jen člověk porovnává jak sebe s ženskejma tak chlapi navzájem...:-)
23. Leden 2008 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak mám pocit, že toto je diskuse na téma nudasauna čili sauna pro naturisty, ale ne pro lidi, kteří se i koupou výhradně v plavkách.
23. Leden 2008 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
L. (anonym)
Smíšená sauna je pro stejný lidi jako nudistická pláž. Na to musí mít člověk žaludek, prostě musí být zvyklý odmala a pak mu to nevadí. Pro mě je nahota odmala problém. Ani před rodiči jsem se nesvlékl od 11 let. Vadí mi společný sprchy, přijdou mi stejně úchylný jako kdyby bylo neoddělené WC. Normální mi přijdou jen oddělené kabiny se závěsem vpředu. Proto taky nechodím do bazénu ani do sauny.
23. Leden 2008 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ja se koupu v plavkach, protoze mi to prijde pohodlne, ale do sauny chodim naha, protoze mi to zdrave a pohodlne. Na nuda plaz bych nesla, ale byt v saune zakryta nebo dokonce v plavkach je proste divne...
23. Leden 2008 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To mě naopak přijde nenormální a těžce puritánské i oddělené WC. Dělají tam snad muži a ženy každý něco jiného? Myslím že nikoli. Prostě konají lidskou potřebu. Kálejí a močí. Doma také chodíme na jeden záchod všichni, a nikomu to divné nepřijde.
23. Leden 2008 - 21:13

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama