75 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Slušnočeši - kde se tu vzali?

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Normální etnickou nebo kulturní diverzitu svobodné společnosti nazývají "multikulturalismem", chtějí zakázat islám, nechtějí pustit do Česka žádné žadatele o azyl z muslimských zemí. Nemůžou přijít na jméno EU, obdivují Rusko a Putina. Na domácí politické scéně jim imponuje Miloš Zeman, kterého považují za vlastence. Jsou proti globalizaci, proti kapitalismu, proti jakékoli soutěži. Pohrdají svobodou, a místo toho dávají přednost jistotám. Zamořují internetové diskuse svou nenávistí, netolerancí, rasismem, slaboduchými konspiračními teoriemi a celkovou omezeností, a jsou stále drzejší a agresivnější i v reálu. Lidem s jinými názory nadávají do různých "sluníčkářů", "vítačů", "neomarxistů" nebo "dobroserů". Jak jenom se jich v posledních letech v Česku tolik vyrojilo?
14. Listopad 2017 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Normální etnickou nebo...Dalo by se jim říkat i "nočníkáři", "odháněči", nebo "zlose*ové".
15. Listopad 2017 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
LOL (anonym)
Normální etnickou nebo...Máš to celý nějak popletený, ty joudo nenávistnej :) Normální etnická diverzita je eště jakeš-takeš to, co tu máme v zemi teď. Ale nikoli to, co plánuje Makrela a Soros, že by Evropa byla víc černá než bílá, s islámem jako většinovým náboženstvím a právem šaríja. To NENÍ normální diverzita, a především už to není svobodná společnost. Nechápu, jak vůbec má někdo tu drzost mluvit o svobodné společnosti, nebo dokonce o svobodě, a zároveň podporovat ideologii, která by veškerou svobodu ve společnosti nejradši vyhladila. Co se týče těch dalších názorů - zeman, putin, EU atd. - ty staticky moc nesouvisí s názorem na imigranty. To sis asi jen smíchal dohromady směs toho, co nejvíc nenávidíš. Naopak, sluníčkáři jako ty jsou spíš levicovýho smýšlení.
15. Listopad 2017 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Máš to celý nějak...A co ty údajné plány "Makrely a Sorose" na více černou než bílou Evropu? To nespadá do těch (nejen) mnou předpokládaných slaboduchých konspiračních teorií slušnočechů? Jinak máš samozřejmě pravdu v tom, že i "slušnočech" či "zlo*er" je pouze jistá abstraktní typifikace. Samozřejmě existují i rasisté a fašisté, kteří neprojevují žádnou zvláštní náklonnost k Putinovi. I ti ale v praxi jsou pod vlivem Ruskou federací placených kremlbotů a fake news.
15. Listopad 2017 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Jo, a panický strach slušnočechů (stejně jako slušnopoláků, slušnomaďarů a podobných středo-východo-evropských zlo*erů) z neexistující "islamizace" Evropy je samozřejmě jedním z jejich hlavních atributů. Anders Behring Breivik alias Fjotolf Hansen, slušnonor, je jedním z hlavních průkopníků evropského slušnonárodovectví, byť se k němu většina evropských slušnonárodovců ze "slušnosti" nerada hlásí.
16. Listopad 2017 - 6:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ouha (anonym)
Jo, a panický strach...Takže nakonec budeme vděčni za naše arogantní ruské podnikatele a jejich families
16. Listopad 2017 - 6:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Asi (anonym)
Jo, a panický strach...jsi nebyl poslední dobou na západě. Proč .jsou tam hlídky v ulicích? Tam už nevědí, kdo tam vůbec vládne. A nemusíme si nic namlouvat, pro Evropu je to konečná. Díky takovým, jako jsi ty
16. Listopad 2017 - 7:04
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
jsi nebyl poslední dobou na...a) V západním (britském) městě, kde bydlím, v ulicích žádné zvláštní hlídky nejsou. Uniformovanci, které vidím v místě svého bydliště nejčastněji, jsou hlídači správného parkování. b) Jen aby bylo jasné, kdo vládne v Česku, a jen aby budoucí vyjasnění této otázky nebylo příliš kruté.
16. Listopad 2017 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Seď (anonym)
a) V západním (britském)...si v západním (britském) městě a zapoj se tam do místního dění. Zaskoč i na místní diskuse. A neblinkej tady ta svoje moudra
16. Listopad 2017 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
si v západním (britském)...I toto je projev slušnonárodovecké neschopnosti smířit se s důsledky globalizace. Veřejné internetové diskuse neznají hranic, a může se do nich zapojit naprosto každý, kdo má přístup na internet (a eventuálně ještě i znalost konkrétního jazyka, v němž jsou tyto diskuse vedeny). Navíc Česko je mou rodnou vlastí, a i proto mně nikdo nezabrání, abych veřejně kritizoval takové aspekty dnešní české reality, které považuji za hloupé, zpátečnické a marné.
16. Listopad 2017 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Důsledek (anonym)
I toto je projev...globalizace má být ten, že se do Evropy přestěhuje polovina Afriky a Asie?
16. Listopad 2017 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
LOL (anonym)
POslechni, tebe někdo za to vytrvalý trolení platí? Je mi z tebe špatně.
16. Listopad 2017 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
LOL (anonym)
Kdysi jsi tu plácal něco ve smyslu, že slimáci představujou "ekonomickou a etnickou pomoc pro evropu". Platí to eště, nebo už makrela (a s ní i ty) valí nějakej jinej konkrétní důvod, proč si nechat zaplevelit zemi slimákama?
16. Listopad 2017 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor (anonym)
Ne. K důsledkům, podobně...Nechapu, jak globalne celime islamskemu radikalismu tim, ze islam z Blizkeho vychodu presuneme do Evropy a Ameriky zcela nekontrolovane? Jak tomu celime vystavbou mesit, kde klidne dovolime sirit radikalni islam? Ja bych chapal, kdyby bylo prirozene proudeni jake tu bylo vzdy, ale nyni to, co je podporovano a jde vylozene o pasovani lidi do ktereho jsou zapojeny i nektere neziskovky, tak to nechapu. Chapal bych, kdyby po lidech, co jsem prichazeji bylo vyzadovano dodrzovani zakonu jako tomu bylo, kdyz lide z vychodniho bloku prchali na zapad. Ale to se nedeje. Policie se boji zasahovat. To ti prijde jako normalni celeni globalnimu problemu?
16. Listopad 2017 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor (anonym)
Co sem prichazeji
16. Listopad 2017 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Nechapu, jak globalne celime...Chceme-li zachovat svobodu vyznání, nemůžeme islám jako takový (podobně jako žádné jiné náboženství) omezovat či regulovat. Čelit je třeba výhradně náboženskému extremismu, šíření nenávisti, terorismu či takovým náboženským tradicím, které porušují zákon (například čestné vraždy, dětské sňatky nebo nucené sňatky dospělých, ženská obřízka). V praxi někdy ze strany exekutivců, zákonodárců, justice, policie i jiných odpovědných míst opravdu dochází buď k potlačování relativně neškodných náboženských tradic (zakazuje se například nošení různých tradičních prvků oděvu), nebo se naopak přehlížejí nezákonnosti, které by se měly správně potlačovat. Ale tak je to se vším - zdaleka nejen ve vztahu k rozmanitým formám a projevům islámu nebo jiných náboženství. Lidé by si však měli především vyjasnit základní hodnoty, které je třeba chránit a rozvíjet, a neničit například svobodu vyznání, universalitu základních lidských práv, respektive nezavádět rasovou, národnostní či náboženskou diskriminaci.
16. Listopad 2017 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Myslím (anonym)
Chceme-li zachovat svobodu...že už je třeba postavit se tak likvidačním názorům, jaké máš. Vůbec nedokážeš domyslet, jak ten váš plán skončí. A opravdu myslím, že jsi za své slinty placen
16. Listopad 2017 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
že už je třeba postavit se...já si myslím to stejné a placen nejsem, kam si můžu jít pro příspěvek?
16. Listopad 2017 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
že už je třeba postavit se...Temné konspirační bludy a paranoia. A hlavně neochota si připustit, že otevřená společnost nutně implikuje nejen mnoho užitečných a příjemných věcí, ale i rizika, obtížné výzvy, bolesti a tragédie. Ale vyseparovat si pro sebe jen to dobré, a vše špatné nechat jen ostatním, je jako vyřešit kvadraturu kruhu.
16. Listopad 2017 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Vévoda (anonym)
Temné konspirační bludy a...Plno lidí se obává toho, že to otevření společnosti islámu ( s ostatními takový problém neni) časem povede k uzavření společnosti, potlačení západních hodnot, diktatuře či nějakému jinému negativnímu dopadu a konci naší demokratické otevřené a liberální společnosti. Islám totiž má jiné představy a jeho podceňování je i jeho urážení ( z pohledu muslimů). Pochop, že pokud někdo pevně věří ve svého boha a učení proroka a má náboženství zcela jinak propojeno s fungováním státu, má určité své představy o světě, zcela jiný pohled na rovnost pohlaví, tak nemůže natrvalo přijmout naše zákony, náš liberalismus...Vždy bude usilovat o své zákony a jsk bude jejich počet přibývat, tak se budou víc zasazovat za svou představu fungování společnosti...
16. Listopad 2017 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Plno lidí se obává toho,...Já myslím, že slušnočeši se o západní hodnoty nebojí, protože je vůbec neznají a nezáleží jim na nich. Pokud pak jde o vztah islámu a politiky na Západě, je nutno říci, že převážná většina na Západě žijících muslimů nemá ambice vnucovat většinové společnosti islámské hodnoty či islámské právo, a už vůbec tak nehodlá činit násilnými metodami. Já to dobře vím, protože s muslimy bydlím na jedné ulici, muslimy znám, muslimové byli dříve mými kolegy v zaměstnání, a dnes patří mezi mé dodavatele nebo zákazníky. Krom toho, mnozí muslimové se dnes na Západě angažují i v mainstreamové politice a zastávají významné politické funkce. A ani v nich neusilují o jakoukoli "islamizaci" širší společnosti. Své náboženství pokládají za svou soukromou záležitost, a se svým veřejným působením je nijak nemíchají. Samozřejmě, že vedle takto tolerantních a západních zákonů dbalých muslimů existuje i menšina muslimů netorerantních, militantních, která chápe islám jako politický program a chce jej prosazovat terorismem a jinými násilnými metodami. Nicméně aktivity takovýchto militantních muslimů jsou v hledáčku tajných služeb a policejních sborů, a jsou potlačovány na národní i mezinárodní úrovni. A ať tito militantní muslimové dělají, co dělají, ročně jim v západní Evropě padnou za oběť jen tisíciny promile obecné populace, což je jen zlomek i denního počtu obětí v jakékoli větší válce, jako byly například dvě světové války v minulém století. Militantní islám, ač jistě je politickým problémem a ač jistě je třeba proti němu rozhodně bojovat, je tak ve skutečnosti jen záminkou fašistických nepřátel otevřené společnosti, aby její otevřenost, její demokracii a její liberalismus omezovali a ničili.
17. Listopad 2017 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Plno lidí se obává toho,...: Vždy bude usilovat o své zákony a jsk bude jejich počet přibývat, tak se budou víc zasazovat za svou představu fungování společnosti... Za předpokladu, že se světonázorová orientace zastánců politického islámu nebude měnit po celé dlouhé generace. Takovýto předpoklad je však nepochopením skutečnosti, že vyspělé společnosti dneška mají tendenci se sekularizovat, a role náboženství v nich slábne.
17. Listopad 2017 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
LOL (anonym)
"Militantní islám... je tak ve skutečnosti jen záminkou fašistických nepřátel otevřené společnosti, aby její otevřenost, její demokracii a její liberalismus omezovali a ničili." Človíčku, ty jsi nemocnej. Schizofrenie? Všude jsou strašlivácký zlý slušnočeští slintající fašouni s ostrýma drápama a dvěma hlavama? Doufám, že se s tím aspoň léčíš. Druhá možnost je, že jsi ten placenej trol. Nevím, co z toho je horší. Idiote, normálním a slušným lidem nevadí vietnamci, ukrajinci, dokonce snad už ani ty cikáni. Jediný, co chcem, je, aby nám sem nikdo necpal pod tlakem tenhle NELEGÁLNÍ muslimáckej póvl. Protože jenom tihle "lidé" jsou nepřáteli té tvé otevřené a hlavně demokratické společnosti. Chceš, aby to tu vypadalo jako v nějakým muslimským státě? A že evropa do 20 let BUDE muslimská, jestli to půjde tímhle nebo jen podobným tempem. Ukaž mi jedinej muslimskej stát, ve kterým bys chtěl žít. (A pokud opravdu nějakej ukážeš, tak si do něj i táhni, protože TADY nikdo podle práva šaríja žít NECHCE.) A ano, některým z nás nejde jen o to, že jsou to muslimové. Ale i o to, že jsou to cizí a (narozdíl od vietnamců nebo ukrajinců) nepřizpůsobivý přivandrovalci. Nevím, co přesně z nich dělá takovej nemorální póvl, jestli je to ten islám, nebo celkově kultura a vychování. Asi obojí najednou, je to nějak spojený. Tato KULTURA tady nemá co dělat. Nechápu, proč je tak těžký pochopit, že míchat hromadně lidi dvou odlišných typů prostě neseká dobrotu.
17. Listopad 2017 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
"Militantní islám......Typický projev slušnočecha. Když mu došly argumenty, umí jen křičet a nadávat. Jinak vše bylo již přesvědčivě vysvětleno a vyvráceno v mých předchozích příspěvcích, a nemám potřebu k tomu cokoli dodávat.
17. Listopad 2017 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Čech (anonym)
Typický projev...Typický projev vítače. Na co neumí odpovědět, o tom říká, že to už "vysvětlil a vyvrátil". Jinak ano, skutečně se považuju za Čecha a za slušnýho člověka, takže podle tvojí zkratky i za "slušnočecha" :) Nadávka tam byla jen jedna, zasloužíš si jich podstatně víc. Ale ještě jsi mi nevysvětlil, jestli se pořád držíš toho "oni nám přicházejí obohatit ekonomiku a genofond", jako jsi hlásal před rokem nebo dvěma. Nebo tahle část propagandy už padla? Teďka valíte už jen jednoduché "kdo si nechce nechat do země nacpat muslimy, je zlým nepřítelem demokracie, svobody a otevřené společnosti"?
17. Listopad 2017 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Typický projev vítače. Na...Do Česka téměř nikdo natrvalo nepřichází - možná nepatrně Vietnamců či Mongolů nebo lidí z bývalého Svazu. Avšak příklad vyspělé země, která téměř nikoho natrvalo nebere, přece již existuje. Je to Japonsko s přestárlou populací, největším veřejným dluhem na světě a permanentní stagnací. Česko však dopadne mnohem hůř, poněvadž je daleko méně rozvinuté a daleko chudší než Japonsko. Jinak slova "obohatit" nebo "obohacení" jsem nikdy rád neměl, takže pochybuji, zda jsem je někdy v daném kontextu použil. Nicméně mladé lidi nebo děti odjinud lze nepochybně naučit česky a umožnit jim získání nějaké pracovní kvalifikace - a to třebas i na relativní krátkodobý úkor místních dětí, místní mládeže a místních vzdělávajících se dospělých. Země, které nabírají mladé lidi odjinud, a umožňují jim integraci (byť i integraci s nutně vznikajícími problémy, konflikty, neúspěchy a tragediemi) se jen pojišťují proti dnešnímu údělu Japonska, nebo ještě daleko horšímu budoucímu údělu Česka. Jinak ten, kdo neakceptuje migraci jako nutný, byť nejednou i bolestný a tragický, atribut otevřené společnosti, opravdu nechápe objektivní sociální trendy dnešního světa, nerozumí základním hodnotám západní kultury a civilizace, a ke své vlastní škodě, a hlavně škodě jiných, kteří jim rozumějí a stojí o ně, je opravdu pošlapává a ničí.
17. Listopad 2017 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
17. Listopad 2017 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Typický projev vítače. Na...: ... jako jsi hlásal před rokem nebo dvěma. Nebo tahle část propagandy už padla? Teďka valíte už jen jednoduché... Takovýmito formulacemi se snad snažíš vyjádřit jakousi domněnku, že má syrová realita dávat stále více za pravdu slušnočechům, a že nějakým "sluníčkářům" mají již, v konfrontaci s fakty, "docházet argumenty"?
17. Listopad 2017 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Čech (anonym)
Do Česka téměř nikdo...Takže koukám, že se toho opravdu stále držíš... Fascinuje mě ta tvoje demagogie "vymíráme, takže pojďme si do země narvat zcela cizí rasu a kulturu, která sem vůbec nepatří - jen to nám zajistí štěstí a spokojenost" Fakt je mi záhadou, jestli tomu opravdu sám věříš, nebo to do tebe někdo tlačí za prachy. Je to takovej monolog duševně nemocného pána. "Nějak jsem poslední dobou zhubnul. Jestli to takhle bude pokračovat, tak zemřu hlady. Měl bych si nechat transplantovat hlavu někoho, kdo víc žere. Učiní mě to šťastným. Je to teď trend a kdo to neudělá, toho čeká krutý osud. Třeba támhle soused, ten je fakt hubenej. Ta transplantace hlavy je vpodstatě nutná. Pokud se jí budu vyhýbat, dopadnu ještě daleko hůř než on." Problém je, že takový nemocný pán rozhoduje jen sám o sobě. Ty jsi součástí propagandy, která se snaží rozhodovat o druhých, a ještě jim vnucuješ, že se je touhle násilnickou operací vlastně snažíš zachránit.
17. Listopad 2017 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Takže koukám, že se toho...Ten příměr je vskutku celkem originální. Chceš tím vším říct, že dovedeš prosadit jiná opatření populační politiky (například zvýšení finanční podpory rodiček či rodin s dětmi, snížení daní rodičům apod.), která radikálně zvrátí současný trend stárnutí české populace?
17. Listopad 2017 - 13:18

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama