0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sluníčkáři, vítači - co je k tomu vede?

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Často přemýšlím, když čtu nebo slyším názory sluníčkářů, co je k jejich postoji vede. Že si nechtějí připustit žádné nebezpečí spojené s muslimskou migrací nebo ho bagatelizují. Mezi přáteli pár takových lidí, co nemají nic proti tomu, aby zde žila početnější skupina muslimů. Co mají dle mého společného? Je to zajímavé, ale nacházím dost faktorů, co mají společné. Většinou mají VŠ vzdělání, hodně cestují po světě, ale nikdy nebyli v muslimské zemi. Neradi jdou do jakéhokoliv konfliktu. Většinou se přátelí s lidmi, kteří sdílejí velmi podobné hodnoty - rádi čtou, zajímají se o východní filozofie, často o budhismus, rádi chodí do kina, divadla, zajímají se o hudbu. Mají dost peněz a ve většině případů nemají dlouhodobý partnerský vztah a nemají děti. mají hodně času na filozofování a na svůj osobní rozvoj. V jejich postoji často zaznívá jakoby radost z toho, že se bude něco dít a že to bude dobrodružné. Věří, že láska a dobro musí zvítězit. Že mezitím ale padne pár nevinných lidí si moc nepřipouštějí, protože věří, že oni mezi nimi nebudou. Jakou máte zkušenost vy? Máte mezi přáteli sluníčkáře a vítače. Nejde mi o nějaké urážení lidí a nějaké dehonestování sluníčkářů, ale chtěl bych pochopit jejich postoje.
30. Říjen 2017 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Erpédel (anonym)
Sukníčkáři všech zemí polibte mi Havla.
30. Říjen 2017 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mně ve škole vt (anonym)
jak se tam ty tmavý držky budou mít dobře, až bílí imperialisti vypadnou. Budou se tam mít dobře a budou si vládnout sami. Tak proč lezou zpátky k imperialistům ? V Žižkovském tunelu dnes a denně potkávám dobroserské krávy z nějakých neziskovek ve věku 20-30 let, které si vodí někam černý šmejd. Kam, to nevím. Já na rozdíl od nich musím makat a nemůžu je stopovat.
30. Říjen 2017 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
jistě nejde o nějakých 12 přistěhovalců, s nimiž operují socani. Je jich tu jak nasráno. Ano, mezi dobroserama převládají kundy, které se nechávají prcat od těch přivandrovalců. Jsou to frustrované pičky, které zneužívají západní civilizaci, ale současně jsou z ní frustrované a zpravidla musí navštěvovat psychoterapeuty a žrát psychofarmaka nejtěžšího kalibru. Nutno je postavit mimo zákon a stavět před soud jako vlastizrádce s dolní sazbou 10 let nepodmíněně.
30. Říjen 2017 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Danken (anonym)
Když bodli nelegálního imigranta, věnovala se tomu všechny proimigrantská média včetně ČT1. Zvlášť aktivně vystupovala jeho dobroserská přítelkyně. Následným vyšetřováním se zjistilo, že migrant se bodnul sám a že přítelkyně má problémy se sociálkou, jelikož neposílá děti do školy. O tom už média jaksi zapomněla informovat. Souhlasím s Ano, že nejlepší by byl radikální trestní postih.
30. Říjen 2017 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
vede je k vítán (anonym)
nebo finanční zainteresovanost...
30. Říjen 2017 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Venda (anonym)
Co to tady píše za frustrované jedince?
30. Říjen 2017 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendo (anonym)
Co to tady píše za...ty jsi dobroser ?
30. Říjen 2017 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Venda (anonym)
A ty jsi frustrovaný? Označovat druhé vulgarismem bezdůvodně svědčí o tvém vychování.
30. Říjen 2017 - 23:22
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Neznáš zabedněnost užitečných idiotů, sluníčkářů.
30. Říjen 2017 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Venda (anonym)
Za vítače bych označil příznivce V. V. Putina a jeho oligarší bratrstvo judistů. A za užitečné idioty jeho pomocníky kteří za Jidášskou mzdu mu pomáhají zde svrhnout demokracii.
30. Říjen 2017 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Tak mezi mými kontakty sluníčkáři není nikdo, kdo by měl nějaký profit z neziskovek, z Ruska, či ze sexu s imigranty a přesto nejsou proti přílivu migrantů. Ohledně Putina, tak jsou jeho skalní odpůrci, stejně jako Číny. Takže já osobně mám s vítači (i když asi přímo vítat by něšli, jen jim to nevadí) jinou zkušenost. To co zde popisujete mi přijde jako vaše představa. Mne by zajímalo, jestli někdo má osobní zkušenost s někým, kdo tady chce multikulti a přitom není nijak finančně ani jinak zainteresován a je to pouze jeho ideologický názor.
31. Říjen 2017 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Danny (anonym)
Tak mezi mými kontakty...Je v tom asi kus naivity. Já osobně neznám mezi svými známými nikoho, kdo by byl nadšeným vítačem "jen tak". Většinou pro nějakou neziskovku pracují. Nemyslím profesionálně, ale příležitostně spolupracují. A nikoliv zdarma. Ti jsou vysloveně pro migranty. A pak jsou ti, kterým je to jedno a v podstatě jim migranti nevadí. Něco jako Piráti, když tvrdí, že to není pro ně téma. Čili tichý souhlas. Dlužno dodat, že migrantů je u nás málo, tak je spousta lidí k tomu lhostejných. Mám třeba kamarádku ve Švédsku a ta se stala z neutrálky silně protiimigrantskou. Potíže s migranty už nastávají ve Švédsku každodenně. Nedá se k tomu přistupovat s tím, že to je jedno. U nás se žádné hordy migrantů nevyskytují a vítačům je to zřejmě líto.
31. Říjen 2017 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Za vítače bych označil...Vendo, to máš úplnou pravdu. Ale koho volit, když člověk nechce Rusko, Čínu, ale ani migranty? Nakonec mi zbyla ODS, kde Klaus jr. zastává poměrně razantní antimigrační postoje. Ale nepřijde mi, že to je postoj celé jejich partaje
31. Říjen 2017 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
no a co ti poli (anonym)
Za vítače bych označil...Putin je odvárek...
31. Říjen 2017 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
myslíš sebe? (anonym)
Co to tady píše za...no,leze sem kde kdo...
31. Říjen 2017 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
vlastizrádce a (anonym)
A ty jsi frustrovaný?...a vitače vrahů,uchláků a netáhel ani slušně nejde označit.Aby si se z té slušnosti nepos...!
31. Říjen 2017 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
migranti budou (anonym)
Je v tom asi kus naivity. Já...i u nás, otázka pouze zní, za kolik roků to bude teprve problém, jestli to bude problém hlavně velkých měst atd. Nebojte se, svět se již dal do pohybu a další miliony čekají a dají se tké na cestu za lepším zítřkem.
31. Říjen 2017 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Já se nebojím (anonym)
i u nás, otázka pouze zní,...Kucíííí, honem k nám, máme moc málo vlastních nepřizpůsobivých
31. Říjen 2017 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Kucíííí, honem k nám,...TO PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE JE PRDEL....
31. Říjen 2017 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Mno (anonym)
Gay iniciativa pana Hromady jistě hromady mužských homosexuálních šamstrů.Mladé intelektuálky sociálních věd nějakého exotického muže na předělávku a kultivaci v humanitních způsobech a prakticky nekonečná práce na dalším krocení mladých arabských hřebců a žití v singl nikoli v celibátu.
31. Říjen 2017 - 22:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
IDIOCIE nic víc v tom není.
1. Listopad 2017 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Alenka (anonym)
Asi chtějí sex, jsou frustrovaní tak se realizují jináč.
1. Listopad 2017 - 1:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Danny (anonym)
Je v tom asi kus naivity. Já osobně neznám mezi svými známými nikoho, kdo by byl nadšeným vítačem "jen tak". Většinou pro nějakou neziskovku pracují. Nemyslím profesionálně, ale příležitostně spolupracují. A nikoliv zdarma. Ti jsou vysloveně pro migranty. A pak jsou ti, kterým je to jedno a v podstatě jim migranti nevadí. Něco jako Piráti, když tvrdí, že to není pro ně téma. Čili tichý souhlas. Dlužno dodat, že migrantů je u nás málo, tak je spousta lidí k tomu lhostejných. Mám třeba kamarádku ve Švédsku a ta se stala z neutrálky silně protiimigrantskou. Potíže s migranty už nastávají ve Švédsku každodenně. Nedá se k tomu přistupovat s tím, že to je jedno. U nás se žádné hordy migrantů nevyskytují a vítačům je to zřejmě líto.
1. Listopad 2017 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Venda (anonym)
Tady je to to úplná přehlídka české malosti a zápecnictví. Jako když Martina Navrátilová vzala babičku v USA do jednoho luxusního sportovního klubu a babička tam uviděla černocha a ptala se co tam dělá. Martina babičce řekla že ten černoch je člen klubu a je bohatší než Martina. Prostě pohled člověka na svět přes mříže komunistického zapadákova. A co Zinedine Zidane ve Francii? Není on přistěhovalec z Afriky?
1. Listopad 2017 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Rousek (anonym)
Tady je to to úplná...To je pustá demagogie. Nikomu jistě nevadí úspěšní vydělávající Černoši nebo Arabové, kteří odvádějí daně. Ti nebudou mít tendenci někoho odpalovat nebo přejíždět. Ale kolik jich je ? Většina z nich má jenom nataženou ruku. A nikam se neintegrují. Žijí v no-go zonách a drtivá většina ani po mnoha letech neumí jazyk země, ve které se usadili.
1. Listopad 2017 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Převzdělané,přecitlivělí intelektuálové,kteří by šli první na řadu po invazi islamistů,jak prohlásil konvička.
1. Listopad 2017 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
To je pustá demagogie....Počítám,že v jedné z takových no-go evropských zón tě jako bílého árijce odchytili a teď z tebe mají z jejich bestiálního zvráceného humoru takovou cvičenou opičku co píše o svém utrpění někde přikurtovaný v kumbále pod schody.
1. Listopad 2017 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Počítám,že v jedné z...Přitom ty ani nevíš kde jsi zavřený,mluví kolem tebe jen arabsky a kdyby si si stěžoval,že tě drží,tak zde budeš jen za blázna.Nejsi schopný si najít svojí polohu přes google a pak přivolat své kamarády také voliče Okamury co dojedou na mopedech s kanystry levného socialistického benzínu na zádech do asi jednoho týdne.
1. Listopad 2017 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Vogo (anonym)
Přitom ty ani nevíš kde...Ty píšeš jako magor. Smysl není úplně jasný, ale zřejmě jsi taky dobroserský vítač. Migraci je třeba potírat všemi prostředky.
1. Listopad 2017 - 10:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama